Konzum - kartice nogometaša - razmjena

poruka: 4
|
čitano: 847
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina

Pozdrav,

otvaram temu za razmjenu kartica nogometaša.

Trenutno je kod pojedinaca aktualno skupljanje Play Time Goal Stars 2024 (ukupno 144) kartica pa ako skupljate, možete ovdje navesti koje imate viška / dupliće za razmjenu te koje bi vama trebale.

U privitku popis onih koje meni fale i koje imam viška za razmjenu. Nekih imam i više komada. Kako mi uleti koji novi, ažuriram oba popisa. Razmjena bi išla 1 za 1 karticu.

Pa eto, tko skuplja neka ovdje slobodno napiše sve detalje. Lakše poboljšamo brojčano stanje kartica. Sretno svima sa skupljanjem.

Ukoliko već postoji ovakva tema, molim da se ova zatvori i bez zamjerke.

EDIT: Ne da baš uploadati više slika, pa ovako navodim popis duplića koje imam za razmjenu trenutno:  

10 , 14 , 30 , 31 , 35 , 36 , 38 , 39 , 51 , 52 , 54 , 55 , 65 , 67 , 73 , 75 , 76 , 78 , 84 , 86 , 102 , 103 , 106 , 113 , 117 , 118 , 124 , 125 , 126 , 141 , 143

EDIT: Nabavio neke u međuvremenu pa update slike.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2024 22:05 (Caesar et Brutus).
13 godina

Imam ja nešto, ali ih tradeam preko fejsa za Vatreni put sličice koje sakupljam. Imaš možda što od tih? 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
Re: Konzum - kartice nogometaša - razmjena
Hexfire kaže...

Imam ja nešto, ali ih tradeam preko fejsa za Vatreni put sličice koje sakupljam. Imaš možda što od tih? 

Nažalost ne, samo ove sakupljam. Ako saznam za nekoga tko skuplja i ima viška za razmjenu, javim ti.

Ima još promjena u međuvremenu, updateao upravo. 

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
13 godina
Re: Konzum - kartice nogometaša - razmjena

Ok, javi. Od ovih koje trebaš, imam ti 1, 72 i 90. Pošalji adresu na pp pa ti u ponedjeljak pošaljem poštom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice