Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.287.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Tom Henderson is back 

 

 

Slijedeći BF - kraj 2025. Povratak na klase. Max 64 igrača. Multiplayer, singleplayer i battle royale.

sljedeći*

Eto, povratak korijenima. Samo da sav razvoj ne bude u royal i mikrotransakcijama i možda ne useru jako.

Hype train već lagano počinje čini se.

 Već se naziru laganini sranja, ugašen studio (Ridgeline) koji radi singleplayer...

https://insider-gaming.com/ea-closes-battlefield-single-player-studio-ridgeline-studio/

Može ne značiti ništa, a može značiti ponvovljen 2042...

Pratim, budem stavljao info kako vidim :D

Steam and EA: CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 2042

Imaju sve samo trebaju remaster bf3 ili bad company 2 na najzadnjem engineu lijepa grafikica efekti sve što ide i eto ga recept za uspjeh.Ali oni će dizajnirat nešto bolje kako da ne.Bezveznjaci bezidejni treba li im ukucat brokvom takvu ideju u glavu.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Tom Henderson is back 

 

 

Slijedeći BF - kraj 2025. Povratak na klase. Max 64 igrača. Multiplayer, singleplayer i battle royale.

sljedeći*

Eto, povratak korijenima. Samo da sav razvoj ne bude u royal i mikrotransakcijama i možda ne useru jako.

Hype train već lagano počinje čini se.

 Već se naziru laganini sranja, ugašen studio (Ridgeline) koji radi singleplayer...

https://insider-gaming.com/ea-closes-battlefield-single-player-studio-ridgeline-studio/

Može ne značiti ništa, a može značiti ponvovljen 2042...

Pratim, budem stavljao info kako vidim :D

 Čim bude konkretan infor stisni temu lagano, ti najviše to pratiš pa treba da ti budeš autor iste 

 

btw. upoznao sam Jopisa nedavno na nekoj fešti pa smo te spomenuli. Haha dobra stara vremena šoranja na bf i kod d zastave. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Vratio se na bfV i vidim koliko je to bolja igra šta grafički šta igrivost. Koje mape ma sve je bolje i naprednije, remek djelo.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Vi se još uvijek nadate da su oni u stanju napraviti dobar BF nakon ovoliko kvalitetnih i konzistentnih promašaja  zadnjih godina? 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Nada je kurva

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
RePlaY kaže...

Nada je kurva

 Pošalji njen broj u PP

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Vi se još uvijek nadate da su oni u stanju napraviti dobar BF nakon ovoliko kvalitetnih i konzistentnih promašaja  zadnjih godina? 

 

 

Steam and EA: CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ea također masovno otpušta ljude. Ništa ne očekujemo sve je jasno. 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Sljedeći drlog tek za dvije godine? Ko će to dočekati...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
MRSKI kaže...

Vi se još uvijek nadate da su oni u stanju napraviti dobar BF nakon ovoliko kvalitetnih i konzistentnih promašaja  zadnjih godina? 

 

 

 Baš čudan razvoj događaja, ko bi se tome nadao od EA

Kako su krenuli od cijelog početnog tima DICEa samo je čistačica ostala. Možda ona dobije mjesto lead dizajnera i vjerujem da bi ona napravila bolji posao od svih ovih koji su došli. 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...
MRSKI kaže...

Vi se još uvijek nadate da su oni u stanju napraviti dobar BF nakon ovoliko kvalitetnih i konzistentnih promašaja  zadnjih godina? 

 

 

 Baš čudan razvoj događaja, ko bi se tome nadao od EA

Kako su krenuli od cijelog početnog tima DICEa samo je čistačica ostala. Možda ona dobije mjesto lead dizajnera i vjerujem da bi ona napravila bolji posao od svih ovih koji su došli. 

 

kojeg pocetnog tima?

mislim da je pocetni tim dobio otkaz nakon Battlefielda 2

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
9 godina
offline
Battlefield 2042

Prođe XP vikend. Šta kažu, kad ide sezona 7 i šta donosi?

Nema potpis. Ima pečat.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Ovaj Mrski teški pesimist jbt, uvik sve najgore o igjici. A poznava san ga ka sritno i veselo dite

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Battlefield 2042

Tete iz pekare kažu da je bio dobar ko kruh.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Kuštrim kaže...

 I bilo bi NORMALNO da možeš izabrati mapu koju želiš da samo nju igraš, mod koji želiš i da radi grindanje. Ali mauna :)

 

Ispravio sam ti

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Vi se još uvijek nadate da su oni u stanju napraviti dobar BF nakon ovoliko kvalitetnih i konzistentnih promašaja  zadnjih godina? 

 

 Moje novce vise vidjeti nece. Opet da im platim premium za 30% igre pa ce onda dodati "sitnice" kao sto su klase, score board, chat i sl... Apsolutno nema sanse

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Špelac moj ja san da pare za bf1, bfv i bf2042, u svim tim naslovima neman ni 10 sati odigranih. Eto kakva san ja budala
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Špelac moj ja san da pare za bf1, bfv i bf2042, u svim tim naslovima neman ni 10 sati odigranih. Eto kakva san ja budala

 

Ja BF1 nisam uzeo (ali ovi kreteni iz supporta su mi ga ubacili u library iz nekog razloga ali ga svejedno nisam igrao). BF5 sam igrao tek znatno kasnije, ispocetka mi bas nije odgovarao. I tu sam natukao tek 90 sati. A BF2042 sam bas htio da mi se svidi. I pokusavao sam i pokusavao... I stao na 42 sata odigrana. Od toga je vjerojatno 20 potroseno na matchmaking jer mi se znalo dogoditi da ne nadje partiju po pola sata. Totalna komedija od igre u mnogo aspekata. Da ima mogucnost biranja mapa i modova i da je matchmaking bolji (nego sto je bio kad sam zadnji puta igrao) vjerojatno bih ga pokrenuo tu i tamo. Ali ovako upalis conquest i nemas pojma na koju mapu ce te baciti. Trend koji je zapoceo CoD. Prezirem to iz dna duse... Kao da dodjes u skupi restoran gdje nema menija nego ti konobar donese totalno random jelo

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ma mene iskreno više nije ni briga, oladija san se od svega... Kad pogledan da je prošlo valjda 10 godina od zadnjeg bfa koji mi se svidia i koji san igra s guštom nije ni čudno da mi je sasvim svejedno šta rade. Al eto volia da izbace nešto pošteno samo da mi opet Gerijatrija zaživi i da opet odigramo koju...
Valjda smo bili mlađi pa je bilo slađe, možda je u tome problem :)

Odigram cyberpunka, the last of us, novog alan wakea i još dva tri naslova kad uvatin šta slobodnog vrimena za vikend i miran san. Bf san otpisa...
9 godina
offline
Battlefield 2042

E sad, vidim kukate ko babe. Da ste ljubitelji BF-a igrali bi vi i 1, V te 2042. Igram on line BF od BF1942. Od 2002g do 2016g sam bio u dva jako draga klana. Zadnjih par godina sam igrao samo lone wolf. Iz zdravstvenih i poslovnih razloga sa pauzama. Ja sam isto gerijatrija. Nema ništa bolje od utrošit par sati dnevno, tjedno ili više uz BF. V i 1 sam zapostavio skroz zbog 2042 od zadnjeg Božića. Dobio slučajno ključ. Zato sam se i uključio u ovu temu. Do tada sam igrao zadnja dva. Čak sam i 4 igrao do nedavno. Metro za napucavanje milina. Meni je osobno BF2042 zen. Pogotovo Redacted mapa. Mala bara, puno krokodila. BF2 i BF2142 su mi najdraži. Tu sam proveo godine bez spavanja sa izvrsnim klanom i jako dobrom ekipom.  Treba samo krckat opušteno i bez sekiranja puno. Danas u moru preskupe opreme, moru naslova i novotarija se lako izgubi volja :)

Nema potpis. Ima pečat.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

 

Ispravio sam ti

 Baš si drag :)

Nema potpis. Ima pečat.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 7:00 (Kuštrim).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kuštrim kaže...

E sad, vidim kukate ko babe. Da ste ljubitelji BF-a igrali bi vi i 1, V te 2042. 

 

 

 

Dobio slučajno ključ.

 

 Zašto bi ako si ljubitelj bf morao bacati novce na smeće koje je postao bf...i da, sve sam ključeve kupio, niti jedan nisam dobio.

Jel se računam kao ljubitelj?

 

 

Dečki bacite 40e u helldivers i opustite se.

je treće lice, može se pucat u prvom, ali je zabavno kako se nisam zabavio od bf3 praktički. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 7:35 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kuštrim kaže...

E sad, vidim kukate ko babe. Da ste ljubitelji BF-a igrali bi vi i 1, V te 2042. Igram on line BF od BF1942. Od 2002g do 2016g sam bio u dva jako draga klana. Zadnjih par godina sam igrao samo lone wolf. Iz zdravstvenih i poslovnih razloga sa pauzama. Ja sam isto gerijatrija. Nema ništa bolje od utrošit par sati dnevno, tjedno ili više uz BF. V i 1 sam zapostavio skroz zbog 2042 od zadnjeg Božića. Dobio slučajno ključ. Zato sam se i uključio u ovu temu. Do tada sam igrao zadnja dva. Čak sam i 4 igrao do nedavno. Metro za napucavanje milina. Meni je osobno BF2042 zen. Pogotovo Redacted mapa. Mala bara, puno krokodila. BF2 i BF2142 su mi najdraži. Tu sam proveo godine bez spavanja sa izvrsnim klanom i jako dobrom ekipom.  Treba samo krckat opušteno i bez sekiranja puno. Danas u moru preskupe opreme, moru naslova i novotarija se lako izgubi volja :)

 Jebo BF.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
  

 

 

Zašto bi ako si ljubitelj bf morao bacati novce na smeće koje je postao bf...i da, sve sam ključeve kupio, niti jedan nisam dobio.

Jel se računam kao ljubitelj?

 

 

Dečki bacite 40e u helldivers i opustite se.

je treće lice, može se pucat u prvom, ali je zabavno kako se nisam zabavio od bf3 praktički. 

 Ma ključ sam "dobio" na ssd disku. Bila je akcija ssd diskova i dobiješ ključ za BF 2042 ako kupiš disk. Tako da baš nisam dobio dobio. Možda nisam toliko zahtjevan pa mi je i ovaj BF dobar 

Nema potpis. Ima pečat.
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

 Moje novce vise vidjeti nece. Opet da im platim premium za 30% igre pa ce onda dodati "sitnice" kao sto su klase, score board, chat i sl... Apsolutno nema sanse

 A gdje je uzbudenje ako dobijes u startu 100% igre?

Šta ćemo 'popravljat'?  Na sta se zalit?

 

Bez whininga dosadit će za 2h🤣

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kuštrim kaže...

Meni je osobno BF2042 zen. Pogotovo Redacted mapa. 

 Ti si mazohist kad ti nije dopiz uvijek se vrti 10 mapa ad kojih valjaju dvije.Dapače situacija je još gora kod toga jer ako igraš standardno mogu se mape ponavljat jer te baca svuda i sa svakim mix-a. Zato igram samo portal koji ima remaster mape a one su najbolje. Te remaster mape me jedino drže da igram ali ima ih također malo pa umori uvijek isto. Redacted je najgora mapa koja zna puno puta izgledat:  samo stisni oči udaraj i bacaj bombe.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

 

 Ti si mazohist kad ti nije dopiz

 Dobio sam i F dijagnozu :)

Nema potpis. Ima pečat.
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Season 7 gameplay trailer. 12.03.

 

Koliko vidim, još nisu javili datum kad će biti live?

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Baš me zanima jesu li sposobni izbacit dvije mape odjednom jer več 6 mjeseci ništa i obično je jedna mapa.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice