Batman Arkham Origins

poruka: 329
|
čitano: 55.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Batman Arkham Origins

.....update je OK,bug je sređen......{#}..evo što popravlja: 

 

Patch for PC is now live. This Patch will fix the following:

Fix for the issue that was causing credits, consumables, and profile progress to not be saved in Multiplayer.
Fix for the Burnley Tower vent that Batman wasn't able to climb up
Fix for Free Flow Focus mode not unlocking upon unlocking Shadow Vigilante rank 3
Fixed player falling through elevators/world in most cases. For players that were stuck in free fall loop; if you are not back into the game or if it looks weird around you when you load the game, here are the steps.
Go in pause menu and select Restart from Checkpoint.
If Restart from checkpoint didn’t work, trying beating up all enemies around you.
If there aren’t any enemies around you, try going through a door.
Those steps should get you back into the game.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2013 22:53 (lion002).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Batman Arkham Origins

A što s nama koji više ne možemo ući u Burnley sobu? 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman Arkham Origins

eto,stavio update i zbrisao mi save file,stigao sam do GCPD misije,pa ako bi netko bi voljan stavit link od save file-a,bio bih zahvalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Batman Arkham Origins

i nakon patcha jos uvijek iman lag u combat-u kad prijedem preko 50 combo points

 

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Batman Arkham Origins

Meni sejv isto otisao... doso sam do tamo kad sam pretukao onog ninju Deathstrokea pa ako ima netko save gejm ili  nesto bio bih zahvalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

ja sam dosao do blackgate-a(83% igre) pa ako netko treba save nek me p.m-a {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 16:04 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Batman Arkham Origins

ako je tako neću ni stavljat novi patch onda, tower sam i tako riješio pomoću glitcha {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 16:34 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

lol ja ni neznam o kojem vi tower bugu pricate a skorom sam na kraju igre(ne igram side misije) {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 17:54 (4mal).
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Batman Arkham Origins
4mal kaže...

lol ja ni neznam o kojem vi tower bugu pricate a skorom sam na kraju igre(ne igram side misije) {#}

 

 

Comm Tower u Burnleyu. Enigma sporedna misija. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 17:56 (NiramX).
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

eto zato ni neznam {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 17:57 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Batman Arkham Origins
4mal kaže...

 u kojem dijelu igre se to desava ? {#}

 

Burnley dio grada. Pogledaj na mapu. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
13 godina
offline
Batman Arkham Origins

evo pošto sam završio ovog batmana, može savjeti koji dio da idući igram, tj.koji se dio veže na priču od ovoga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman Arkham Origins

Asylum pa City.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Batman Arkham Origins

a ako imas vitu onda blackgate pa ove ostale sto je kolega naveo {#}

14 godina
neaktivan
offline
Batman Arkham Origins

Kako me nerviraju ove daske koje nemogu razvaliti rukama nego eksplozivom, nije im to trebalo.

WoT: GuntherPrien
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

da i ja se scimam kod toga jer brijem da ih mogu rukama razbit kad sam u detektivskom mode-u , cudna logika !

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman Arkham Origins

Ljudovi jel znate da nakon kaj istalirate ovaj novi patch, sejv lokacija vam se premjesti u direktorij gdje vam je instalirana igra? Ak hoćete koristit stari save c/p ga na novu lokaciju. Stara save lokacija je C:\ProgramData\Steam\RLD!\209000. Ja sam instalirao novi patch i crack i stari sejv mi radi normalno kad ga prebacim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 21:01 (t00mob).
Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Batman Arkham Origins
dedaa kaže...

Kako me nerviraju ove daske koje nemogu razvaliti rukama nego eksplozivom, nije im to trebalo.

kvalitete drva je bila bolja kad je batman bio mladi :D

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Batman Arkham Origins

Nema potrebe da naznačavam išta kao spoil, jer svi znaju da kad tad dolazi do fighta s Deathstrokeom, pa želim istaknuti jednu činjenu, a to je - da se ne valja živcirati. Zašto? Zato što sam namjerno krenuo ginuti, samo da vidim na kojem principu djeluje njegov A.I. i ono što sam skužio da će svaki idući put postojati veće ili manje šanse da counter-a vaše napade. Dakle, fight nikad neće biti iste težine.

 

Desilo mi se da sam ga laganini (a istim pristupom) potukao do par crtica, a nekad mi je do prve mask break sekvence trebalo isto koliko i do Sodome i Gomore.

 

Uglavnom, meni je fight bio mega zabavan, te ponekad zbog ovog dotičnoga - i mega iritirajući.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2013 23:48 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Batman Arkham Origins

Igra mi je jos vise Epic nego AC i AA  stvarno su odradili fenomenalan posao...

 
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Batman Arkham Origins

Ima netko da je instalirao black box verziju igru?Ako ima,bio bih zahvalan kad bi mi se javio na pp.{#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman Arkham Origins

Neznam jesu dirali fighting ali me puno živcira što me nekad ne sluša već skoči udariti lika na podu i zbuga se a da ne pričam da kao debil okolo izvodim counter umjesto da napravi ground tkdwn sa ctrl+desni klik (deafult)

 

Ugl. ponekad je frustrijauće jer znam da sam u prijašnjim naslovima svaki fight tukao preko 50-60 combo, ovdje 30 ako nabijem onog jakog sa onim punchdownom....

 

ugl...

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

eto zavrsih i ja igru , odlicna prica , grafika i zvuk.. ne kuzim zasto se vecini ne svidja lol !

sad idem jos odigrat blackgate na viti da zaokruzimo pricu o covjeku sismisu {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2013 13:36 (4mal).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Batman Arkham Origins

ček ček šta ta igrica ima samo 8 sati priče :S strpao sam jokera u ludaru tj idu ga ubiti i tu  završava igrica..i odjednom se stvorim na mostu i pričam s alfredom i to je kraj?

 

poslije ovog arkham originsa počinje arkham asylum? mislim po priči

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
13 godina
offline
Batman Arkham Origins

Spoiler alert.

 

Usput od origina do asyluma ima 7 godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

ne nego blackgate na viti di Dr. Harleen Frances Quinzel mora postat muza od jokera tj Harley Quinn pa tek onda AA {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 23:53 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Batman Arkham Origins
d4rkd3atH kaže...

ček ček šta ta igrica ima samo 8 sati priče :S strpao sam jokera u ludaru tj idu ga ubiti i tu  završava igrica..i odjednom se stvorim na mostu i pričam s alfredom i to je kraj?

 

poslije ovog arkham originsa počinje arkham asylum? mislim po priči

Hvala ti što si mi otkrio kraj priče, volim to, sad me posebno vuče da odigram do kraja kad znam kraj. Daj reci još malo opširnije, šta ću bezveze prelazit!

Battlelog: gjurki
12 godina
offline
Re: Batman Arkham Origins
Zajeb kaže...

Spoiler alert.

 

Usput od origina do asyluma ima 7 godina.

nisi me shvatio što sam pitao...znam ja da je asylum izašao 2006 ili 2007g ne sječam se :D nego ja koliko sam shvatio da je ovo ono što je dešavalo prije asyluma

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
12 godina
offline
Re: Batman Arkham Origins

dobro ja ne kužim čemu sva ta ljutina :S samo sam postavio pitanja jer su mi ne jasne neke stvari....

http://steamsignature.com/img/profile/76561198029829922.png
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Batman Arkham Origins

da i pritom ekipi koja nije zavrsila otkrio kraj ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 23:58 (4mal).
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice