Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

poruka: 6
|
čitano: 1.610
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina

Dobre vijesti za fanove Left 4 Dead serijala

Video s informacijama

Ovo zapravo nije L4D3, nego studio koji je napravio L4D (Turtle Rock Studios, tada pod Valve-om, sada dio Warner Bros Games-a) izbacuje svoju igru pod imenom Back 4 Blood, kao što vidite po gameplay-u ima mnogo sličnosti. Igra izlazi na ljeto 2021, a sutra (17.12) počinje closed alpha testiranje i svi zainteresirani se mogu prijaviti na linku: https://www.back4blood.com/en-gb

Koriste Unreal Engine i u ekipi imaju dio ljudi koji su sudjelovali u izradi L4D-a tako da se može očekivati dobra igra, nadam se da neće razočarati..

Moj PC  
4 1 hvala 1
8 godina

Mislim da bi trebalo maknut l4d3 iz naslova jer bi moglo zavarati ljude. Kad je već tema otvorena, jel možda netko ima key viška za probat igru? Nigdje dosad nisam uspio ugrabiti

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Zast bi mijenjao naslov? Igra je doslovno L4D samo Valve ju je dao u ruke studiu kojeg je kupio i izmijenio ime kak ovi nebi imali pritiska i razjesene ruke da rade s igrom sto zele bez da naprave stetu na originalnom IPu.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
AmonZero kaže...
Zast bi mijenjao naslov? Igra je doslovno L4D samo Valve ju je dao u ruke studiu kojeg je kupio i izmijenio ime kak ovi nebi imali pritiska i razjesene ruke da rade s igrom sto zele bez da naprave stetu na originalnom IPu.

Pa taj isti studio je i napravio originalni L4D, ali ovo ipak nije nastavak L4D2. Već su rekli da ljudi ne trebaju očekivati punokrvni nastavak, ali će biti sličan u nekim segmentima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 9:59 (Jack Sparrow).
10 godina

Beta key za steam ako nekome treba:

7GYVF-82X4K-WNHDC

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 10:11 (Command Prompt).

0 0 hvala 1
12 godina

Prije par tjedana mi dosao newsletter na mail i otvorim da vidim kak napreduje igre i vidim da su stavili price od 60 eura.

Jel neko probo ovo ? Nekako mi je tesko povjerovat da igra vrijedi tu lovu. Konto sam da ce cijena bit oko 30 eura, a ne ovo.

Btw tko hoce probat betu imate vamo key. Uzmite dok nije nestalo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 10:47 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice