Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

poruka: 17
|
čitano: 5.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Dobre vijesti za fanove Left 4 Dead serijala

 

Video s informacijama

 

 

Ovo zapravo nije L4D3, nego studio koji je napravio L4D (Turtle Rock Studios, tada pod Valve-om, sada dio Warner Bros Games-a) izbacuje svoju igru pod imenom Back 4 Blood, kao što vidite po gameplay-u ima mnogo sličnosti. Igra izlazi na ljeto 2021, a sutra (17.12) počinje closed alpha testiranje i svi zainteresirani se mogu prijaviti na linku: https://www.back4blood.com/en-gb

 

Koriste Unreal Engine i u ekipi imaju dio ljudi koji su sudjelovali u izradi L4D-a tako da se može očekivati dobra igra, nadam se da neće razočarati..

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Mislim da bi trebalo maknut l4d3 iz naslova jer bi moglo zavarati ljude. Kad je već tema otvorena, jel možda netko ima key viška za probat igru? Nigdje dosad nisam uspio ugrabiti

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Zast bi mijenjao naslov? Igra je doslovno L4D samo Valve ju je dao u ruke studiu kojeg je kupio i izmijenio ime kak ovi nebi imali pritiska i razjesene ruke da rade s igrom sto zele bez da naprave stetu na originalnom IPu.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
AmonZero kaže...
Zast bi mijenjao naslov? Igra je doslovno L4D samo Valve ju je dao u ruke studiu kojeg je kupio i izmijenio ime kak ovi nebi imali pritiska i razjesene ruke da rade s igrom sto zele bez da naprave stetu na originalnom IPu.

 Pa taj isti studio je i napravio originalni L4D, ali ovo ipak nije nastavak L4D2. Već su rekli da ljudi ne trebaju očekivati punokrvni nastavak, ali će biti sličan u nekim segmentima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 9:59 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Beta key za steam ako nekome treba:

7GYVF-82X4K-WNHDC

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 10:11 (Command Prompt).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Prije par tjedana mi dosao newsletter na mail i otvorim da vidim kak napreduje igre i vidim da su stavili price od 60 eura.

Jel neko probo ovo ? Nekako mi je tesko povjerovat da igra vrijedi tu lovu. Konto sam da ce cijena bit oko 30 eura, a ne ovo.

 

Btw tko hoce probat betu imate vamo key. Uzmite dok nije nestalo.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.8.2021 10:47 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

uzeo igru i cekam 12.10 da ju igram, pa ako netko planira igrati mozemo se dogovoriti za koji game. 

 

prvo se FC 6 rijesava do tad. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Ja na Xboxu igram, voli malo izbacit van, ali se brzo connecta natrag u mec. Tvog igraca preuzme bot pa mozes uzet natrag kontrolu sto je ok posto ne treba nista iznova, samo se spojis u svoj game. Igram na recruit jer je ovo prvi put da igram ovakvu vrstu igre, moram malo uhvatit osnove, karte i kako se borit s kojim od jacih neprijatelja.

 

Kad navali horda, ako tim nije dobar odosmo pa pa. S botovima se ne isplati igrat, glupi su totalno i samo idu iza leda k'o ovcice, igram s random ljudima. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Combustd kaže...

Ja na Xboxu igram, voli malo izbacit van, ali se brzo connecta natrag u mec. Tvog igraca preuzme bot pa mozes uzet natrag kontrolu sto je ok posto ne treba nista iznova, samo se spojis u svoj game. Igram na recruit jer je ovo prvi put da igram ovakvu vrstu igre, moram malo uhvatit osnove, karte i kako se borit s kojim od jacih neprijatelja.

 

Kad navali horda, ako tim nije dobar odosmo pa pa. S botovima se ne isplati igrat, glupi su totalno i samo idu iza leda k'o ovcice, igram s random ljudima. 

.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 6:57 (SolidSnakeCRO).
12 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Combustd kaže...

Ja na Xboxu igram, voli malo izbacit van, ali se brzo connecta natrag u mec. Tvog igraca preuzme bot pa mozes uzet natrag kontrolu sto je ok posto ne treba nista iznova, samo se spojis u svoj game. Igram na recruit jer je ovo prvi put da igram ovakvu vrstu igre, moram malo uhvatit osnove, karte i kako se borit s kojim od jacih neprijatelja.

 

Kad navali horda, ako tim nije dobar odosmo pa pa. S botovima se ne isplati igrat, glupi su totalno i samo idu iza leda k'o ovcice, igram s random ljudima. 

 

Problem je kaj je masa igrača gluplja od botova i ne razumije mehanizme igre i onda stoje na unlimited sponu zombija i pokušava ih počistiti a treba pretrčati dalje ili zatvoriti okno ili itd..

 

Jel igra tu ko s foruma pa da možemo zajedno - bude lakše nego na random likove iz narnije dobivati..

10 godina
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Gledam da bi ju uzeo sada posto je na BlackFriday pa se da nac za nekih 25 do 30 funti, ali ono kolko god da ima negativnih komentara i recenzija kada pogledam nekoga ko igra timski, pa cini se da se da dosta kvalitetno i zabavno odigrat...cekam jos po koju recenziju ili da se skupi mozda tu od ekipe netko tko bi igrao cesto ovo kad bi uzeli..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Tony096 kaže...

Gledam da bi ju uzeo sada posto je na BlackFriday pa se da nac za nekih 25 do 30 funti, ali ono kolko god da ima negativnih komentara i recenzija kada pogledam nekoga ko igra timski, pa cini se da se da dosta kvalitetno i zabavno odigrat...cekam jos po koju recenziju ili da se skupi mozda tu od ekipe netko tko bi igrao cesto ovo kad bi uzeli..

 

uzmi si gamepass za pc  ( xbox ) ima ti sad neka akcija 1 funta 3 mj nešto - ja ga tak igram

16 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
VooDooZg kaže...
Tony096 kaže...

Gledam da bi ju uzeo sada posto je na BlackFriday pa se da nac za nekih 25 do 30 funti, ali ono kolko god da ima negativnih komentara i recenzija kada pogledam nekoga ko igra timski, pa cini se da se da dosta kvalitetno i zabavno odigrat...cekam jos po koju recenziju ili da se skupi mozda tu od ekipe netko tko bi igrao cesto ovo kad bi uzeli..

 

uzmi si gamepass za pc  ( xbox ) ima ti sad neka akcija 1 funta 3 mj nešto - ja ga tak igram

 Kako si uspio uzeti taj gamepass? Sat vremena se zajebavam sa promjenom adresa i regiona ali ne prolazi, preko PayPala pokušavam platiti.

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Dodinho kaže...
VooDooZg kaže...
Tony096 kaže...

Gledam da bi ju uzeo sada posto je na BlackFriday pa se da nac za nekih 25 do 30 funti, ali ono kolko god da ima negativnih komentara i recenzija kada pogledam nekoga ko igra timski, pa cini se da se da dosta kvalitetno i zabavno odigrat...cekam jos po koju recenziju ili da se skupi mozda tu od ekipe netko tko bi igrao cesto ovo kad bi uzeli..

 

uzmi si gamepass za pc  ( xbox ) ima ti sad neka akcija 1 funta 3 mj nešto - ja ga tak igram

 Kako si uspio uzeti taj gamepass? Sat vremena se zajebavam sa promjenom adresa i regiona ali ne prolazi, preko PayPala pokušavam platiti.

 Bas i ja probao rekoh na brzinu samo aktivirat, ali isto mi neda i to preko paypala, tako da vjerojatno mora ic sa vpnom upaljenim i mozda na karticu bas direktno, za kojih sat vremena cu bas probat na taj nacin, sad sam htio samo na brzinu ali nejde :D

Ali eto, ako uzmemo ima nas vec trojica za igrat :)

 

EDIT: nema sanse, pa isto tako kao i ti, pokusavam sa bilo kojom regijom, upaljenim vpn-om, probam na paypal, probam sa tekucim, probam sa stranom karticom, jednostavno uvijek izbaci gresku "Change your store region".... tako da curcina izgleda dok nam ne objasni neko u cemu grijesimo

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 13:40 (Tony096).
12 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
Dodinho kaže...
VooDooZg kaže...
Tony096 kaže...

Gledam da bi ju uzeo sada posto je na BlackFriday pa se da nac za nekih 25 do 30 funti, ali ono kolko god da ima negativnih komentara i recenzija kada pogledam nekoga ko igra timski, pa cini se da se da dosta kvalitetno i zabavno odigrat...cekam jos po koju recenziju ili da se skupi mozda tu od ekipe netko tko bi igrao cesto ovo kad bi uzeli..

 

uzmi si gamepass za pc  ( xbox ) ima ti sad neka akcija 1 funta 3 mj nešto - ja ga tak igram

 Kako si uspio uzeti taj gamepass? Sat vremena se zajebavam sa promjenom adresa i regiona ali ne prolazi, preko PayPala pokušavam platiti.

 

Na guzove, moraš ga prevariti da si npr u Engleskoj i baš na google maps naći neku adresu i to potvrditi kao tvoju, moraš komp prebaciti da si u Engleskoj ( moraš baš u Microsoft account ući i tamo promjeniti ) itd..  - ima posla ali jednom kad ti prođe onda samo šišaš i obnavljaš kak ti se digne

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 15:49 (VooDooZg).
10 godina
offline
Re: Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )
VooDooZg kaže...
Dodinho kaže...
VooDooZg kaže...
Tony096 kaže...

Gledam da bi ju uzeo sada posto je na BlackFriday pa se da nac za nekih 25 do 30 funti, ali ono kolko god da ima negativnih komentara i recenzija kada pogledam nekoga ko igra timski, pa cini se da se da dosta kvalitetno i zabavno odigrat...cekam jos po koju recenziju ili da se skupi mozda tu od ekipe netko tko bi igrao cesto ovo kad bi uzeli..

 

uzmi si gamepass za pc  ( xbox ) ima ti sad neka akcija 1 funta 3 mj nešto - ja ga tak igram

 Kako si uspio uzeti taj gamepass? Sat vremena se zajebavam sa promjenom adresa i regiona ali ne prolazi, preko PayPala pokušavam platiti.

 

Na guzove, moraš ga prevariti da si npr u Engleskoj i baš na google maps naći neku adresu i to potvrditi kao tvoju, moraš komp prebaciti da si u Engleskoj ( moraš baš u Microsoft account ući i tamo promjeniti ) itd..  - ima posla ali jednom kad ti prođe onda samo šišaš i obnavljaš kak ti se digne

 Ajde dobro, probat cu i tako, a sa cime onda moze proc placanje? Bilo cime? Sa cime si ti platio? Jel mi mozes dat sve te podatke koji prolaze pa da se manje zajebavam sa tim pa samo svoju karticu ubacim za placanje na to sve tvoje (fejk adresu i sve to kaj upises)

 

EDIT: USPIO SAM, i stvarno se moraju poklopit stvari i to jebeno.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 20:19 (Tony096).
10 godina
offline
Back 4 Blood (Left 4 Dead 3 )

Uspio jos veceras skinut odma preko gamepass-a i isprobat.

 

Nisam puno htio odigrat sa random ekipom ali rekoh jedini nacin da isprobam je taj da moram online (posto na solo pise cooming soon) tako da...

Kakve dobre cutscene, kakvo zivo nabrijavanje, ovo uopce nije tako lose, je da mi malo smjesno izgledaju oni divovske zivine ali ajde, i bombe tak nekak cudno baca haha :D

Ali sve u svemu, za sat vremena igre, odlicno je, nikakva simulacija, nego samo cista zabava, ima dosta nekih slicnosti vezano za left 4 dead ali ajde, jos nisam nista previse odigrao pa nemogu rec.

Osjecaj je bas dobar nekako, je da se u vecini trenutaka sve odvija tako brzo..

 

I ostao sam impresioniran kolko je zapravo grafika lijepa (ali ajde ipak je na unreal enginu) ali posto je na njemu, ocekivao sam da mi nece radit fluidno zbog moje stare grafe, na kraju sam odigrao prvo igranje bez da sam otvorio settings, samo sam sad na kraju otvorio da bi vidio kak je sve to poriktano (da koristi dx12) i nevjerovatno lijepo vrti, dok se ne sjecam kolko igra prvo kad udem sam morao postelat settingse..

 

Ostavih koju sliku dole, sad kolko ce bit dobre kvalitete nemam pojma, ko oce nabacit neka ostavi nick pa da se dodamo (uz discord naravno).

Moj PC  
0 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice