Assetto Corsa [PC]

poruka: 186
|
čitano: 80.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Assetto Corsa [PC]

daj covjece pricas idiotarije, rfactor doslovno nereagira uopce na kontrole pri 30fps-a...ti si neki zagrzeni konzolist ili kaj?

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 13:19 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

ne reagira na kontrole pri 30fpsa?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Stjepanj kaže...

dobro jel igra jos itko ovo? jel se stanje popravilo ili samo kupuje licence kao da je to najbitnije na svijetu...

 Kakva je igra? Pa kad devovi koriste open dynamic engine za fiziku očito nije neki benchmark za simulatore. Rezultat je igra u kojoj su igrači brži po 10-ak sekundi od profesionalnih vozača na pravoj stazi. Onda su ovi iz kunosa smanjivali grip dok nisu došli do približnih rezultata.

 

Njihov marketing je prodavao skenirane staze i točne podatke proizvođača. Pa gdje je to nestalo?

 

Sve šta im i ostaje jest mahanje licencama i skeniranim stazama. Također staze nisu skenirane lidra tehnologijom, već su korišteni neki kineski skeneri koji se stave na branik auta pa se provozaš stazom. Neke staze , kao nordschleife, nisu ni skenirali, već su njemci prodavali podatke od staze. Ovo mi se čak čini i bolje riješenje.

 

Također, skenirana staza ne znači i dobra staza jer treba samu stazu svejedno unijeti ručno. Pa je recimo silverstone iz rF2 daleko bolja staza nego ona iz ac.

 

Za UI su koristili pythona, pa zato i izgleda bliže nekom amaterskom uratku nego igri od nekih 40€. Engine im ima samo jedan izvor svjetlosti.

 

Ako oćeš simulator igraj rF2 i pridruži se nekoj ligi, ako želiš nešto onako s vremena na vrijeme, igraj pcars ili kupi ps3 pa igraj gt.

Ej, alo, amo raditi simulator... Čekaj malo nek nađem po netu.. ode... check....python.. check... tada

 

Eh... na što sve ne dižu novce.

13 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Stjepanj kaže...

daj covjece pricas idiotarije, rfactor doslovno nereagira uopce na kontrole pri 30fps-a...ti si neki zagrzeni konzolist ili kaj?

 ne, nego nemam mamu i tatu koji mi kupuju grafe i procesore od 5000kn

konzole nisam u zivotu imao niti ne mislim nikad imati...gubitak para, a sta mogu na njima? samo igrati...

zadnje 2-3g ne igram skoro pa nista na kompu, koristim samo za net i muziku...ne stignem niti imam volje, dodem doma umoran od posla, okrenem vh1 classic i zavalim se u fotelju, igre otvorim 1x u 2-3mj i igram 5-10min...cekam GTA V da vidim ako ce mi promjeniti nacin koristenja kompa...

samo kazem ono sta sam igrao da je igrivo i na 30tak fps-a, davno sam odigrao CIJELU mafiu 1 na 5-10 fps, ako ne i manje...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
RuskeGTT kaže...
Stjepanj kaže...

daj covjece pricas idiotarije, rfactor doslovno nereagira uopce na kontrole pri 30fps-a...ti si neki zagrzeni konzolist ili kaj?

 ne, nego nemam mamu i tatu koji mi kupuju grafe i procesore od 5000kn

 Kakav neočekivan odgovor.

11 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
mystik kaže...
Stjepanj kaže...

 

probao sam prvih 7-8 krugova s mclarenom p1 gt3@ monza i 

 MP4-12C valjda. P1 GT3 ne postoji uz vjerojatnost od 0.00001% da ikad bude napravljen.

 mozda nije gt3 klasa al pise gtr ili je to to :D

 

http://img2.netcarshow.com/McLaren-P1_GTR_2015_800x600_wallpaper_01.jpg

14 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
dennocro kaže...

 mozda nije gt3 klasa al pise gtr ili je to to :D

 

http://img2.netcarshow.com/McLaren-P1_GTR_2015_800x600_wallpaper_01.jpg

P1 GTR je showoff auto, svojevrsni podsjetnik na nekadašnja vremena, prije postrožavanja i velikih promjena pravila.  

 

GT3 je druga priča, kao nasljednika MP4-12C GT3 modela, McLaren je pripremio 650S GT3, koji bi od ove godine trebao sudjelovati u utrkama. Da li ćemo vidjeti i MP4-12C i 650S zajedno na stazi kao rivale? Vrlo moguće ukoliko se neće svi timovi prebaciti na novi model(privatni naravno, za factory supported timove nema dileme da će koristiti 650S).

 

14 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
paapstrump kaže...
Stjepanj kaže...

dobro jel igra jos itko ovo? jel se stanje popravilo ili samo kupuje licence kao da je to najbitnije na svijetu...

 Kakva je igra? Pa kad devovi koriste open dynamic engine za fiziku očito nije neki benchmark za simulatore. Rezultat je igra u kojoj su igrači brži po 10-ak sekundi od profesionalnih vozača na pravoj stazi. Onda su ovi iz kunosa smanjivali grip dok nisu došli do približnih rezultata.

 

Eh... na što sve ne dižu novce.

 Čemu takav hejt? Meni se čini kao vrlo solidna simulacija, dobar osjećaj vožnje, dobar feedback ima na logitech g27... U biti sve vrlo solidno, jedino treba još sadržaja u budućnosti koji će doći, a do onda se zadovoljit modovima. Uskoro će i prvi dlc tako da se nadam da će u budućnosti malo poraditi na multiplayeru i sitnicama no sve u svemu nije mi žao novaca.

 

Kada sam se dvoumio izmedu ove igre i pc cars, presudio je baš osjećaj,fizika i sama atmosfera. Definitivno nije savršena igra, ali da je toliko loša pa i nije.

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
14 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

Stigao update od 562MB.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2015 18:46 (flash3).
 
0 0 hvala 3
12 godina
protjeran
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Hvala probat cemo! Igra je sad u ovom stadiju stvarno dobra! Samo ce trebati hrpa dobroh modova da je odrze na zivotu!
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
protjeran
offline
Assetto Corsa [PC]

Jel ko uspio dobit zlatnu medalju na demon on wheels (imola hotlap)? Ja sam uspio srebro sa 1:45.9, cini mi se nemoguce jos skoro 2 sekunde skinut..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Probam ja veceras:)
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

aj napisite koje postavke za G27 koristite pls

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
sHOCKRE kaže...

aj napisite koje postavke za G27 koristite pls

Trenutno koje koristim.

 

  G27:
 
  Overall Effect        0%                         
  Spring Effects        0%
  Damper Effects      0%
  Centering Spring  40%
  Degress               900                                               
 

 

 In game:

 

  Gain                100%

  Filter                  0%

  Damping            0%

  Minimum force   12%

  Kerb                100%

  Road                80%

  Slip                  20%

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 13:50 (flash3).
12 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

Izašao je novi patch pa vi koji ste možda prelazili na Pcars ili ste samo odustali, navalite 

 

http://www.racedepartment.com/threads/assetto-corsa-1-2-update-bonus-pack-available.108848/

 
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

Na windowsima 10 koji nisu aktivirani imam problem s pokretanjem igre. Ulazi u meni igre ali kad se počinje učitavati igra nakon što pritisnem tipku start, javlja se ova poruka:   The application was unable to start correctly (0xc0000076) click ok to close application...    Molim nekog ako zna u čemu je problem. Probao sam nešto s ove stranice ali ništa ne pomaže. Zna netko u čemu je problem???

http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1931360/0xc00007b-error-fix.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]

Nadam se da koristis win 10 drivere za grafu ;)

instaliraj visual c++ redistributable  package, instaliraj directx koji dodje uz instalacione fileove igre ;) to bi trebalo rijesiti navedeni problem ;)

14 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

Assetto Corsa Dream Pack 2 DLC - 7,99 € on Steam

Welcome to DREAM PACK 2, the latest add-on content pack for ASSETTO CORSA. This package adds the Circuit of Catalunya and eight new awesome cars in ten different versions to the Assetto Corsa racing game. Get it today and join the most thrilling virtual driving experience ever!

The Circuit of Barcelona
Due to its complexity, it took nine months of work to reproduce the Circuit of Catalunya. Laser Scanning Technology allowed the team to recreate the most faithful version of the Spanish track available in any racing game to date.

For the first time ever in a PC racing simulation, the Circuit of Catalunya has been digitally recreated using Laser Scanning Technology. Every single detail of the track has been reproduced with maximum level of precision. A resolution of 2 cm guarantees that every single bump, curb and slope is a perfect match to the real counterpart. The resulting accuracy combined with the advanced physics model of Assetto Corsa offers an unprecedented driving experience blurring even more the difference between virtual racing and reality.

The Cars
Similarly to Dream Pack 1, the cars in Dream Pack 2 were selected through polls, with gamers voting for their favourite manufacturers and models on our website. The pack includes a perfect mix of vehicles of different classes, types and periods, ready to satisfy our fans’ hunger for racing.

There is the Lamborghini Huracan GT3, introducing this awesome racing car produced by Lamborghini Automobili for the first time in any PC simulation, followed by the legendary Lamborghini Countach 5000 Quattro Valvole. The epic Ford GT40 MK1 is the first FORD model to be included in Assetto Corsa. The AUDI R8 ULTRA 2014 is one of the most-wanted racing cars by Assetto Corsa fans, as well as other unique models such as the RUF RT12R and the SCG003 prototype, designed and built by Scuderia Cameron Glickenhaus.
The BMW M4 Coupé also deserves a special mention, as this car has been reproduced in partnership with Akrapovič, a brand that is synonymous with the highest level of design, performance enhancement and the creation of an unmistakable, deeply resonant exhaust sound.

Racing cars
AUDI R8 ULTRA 2014
FORD GT40 MKI
LAMBORGHINI Huracán GT3
Scuderia Cameron Glickenhaus SCG003

Production cars
BMW M4 Coupé
BMW M4 Coupé Akrapovič Edition
LAMBORGHINI Countach 5000 QuattroValvole
RUF RT 12 R AWD
RUF RT 12 R RWD

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Assetto Corsa [PC]

dali je jos netko iskusio bug s "dsr"-om od nvidie? kad forsam 4k rezoluciju ovo je jedina igra u kojoj to trenutno ne radi, vidim valjda samo 1/4 ekrana?! (taj problem prije nisam imao dok nisam pokusavao upogoniti oculus rift, sad se toga problema s rezolucijom nemrem rijesiti)! itko?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 1:29 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Jel netko od Vas probao ovo na 4k?

 

meni cak dobro radi i na gtx 970 (ne oc)

 

uglavom igra izgleda predivno na 4k tv-u :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Dali ima jos tko da neigra igru?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

I ja bi je dao ca za sicu ako znate kako da je se  rijesim iz Steama

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 13:47 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Sta je u novoj 1.5 verziji
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Stjepanj kaže...
Sta je u novoj 1.5 verziji

Imas nesto ovdje...

 

Da imam para odma bi uzeo ovu igru, ali jbt kriza je.. ;(

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 19:55 (hahhaajaads).
12 godina
protjeran
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
hahhaajaads kaže...
Stjepanj kaže...
Sta je u novoj 1.5 verziji

Imas nesto ovdje...

 

Da imam para odma bi uzeo ovu igru, ali jbt kriza je.. ;(

 ma kakva kriza!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
hahhaajaads kaže...
Stjepanj kaže...
Sta je u novoj 1.5 verziji

Imas nesto ovdje...

 

Da imam para odma bi uzeo ovu igru, ali jbt kriza je.. ;(

 Se moze preko Steama kako prebacit tebi ili nesto tako,dao bi ti pa se igraj koliko zelis.Nemogu ti cijel steam dat jer imam druge igre gore

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
protjeran
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Neznam brate! Ima valjda netko pametniji od nas koji zna??:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
Blade Runner31 kaže...

 Se moze preko Steama kako prebacit tebi ili nesto tako,dao bi ti pa se igraj koliko zelis.Nemogu ti cijel steam dat jer imam druge igre gore

 Ne.

Stjepanj kaže...
Neznam brate! Ima valjda netko pametniji od nas koji zna??:)

Postoji opcija Family Sharing, ali onda daješ sve igre na raspolaganje - ne samo jednu.

 

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
10 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]

Kupio sam igricu prije tjedan dana i oduševljen sam, koristim G27 volan a uskoro radim i svoju ručnu i buttonbox :) Igrica je super!

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
cinco44 kaže...
Blade Runner31 kaže...

 Se moze preko Steama kako prebacit tebi ili nesto tako,dao bi ti pa se igraj koliko zelis.Nemogu ti cijel steam dat jer imam druge igre gore

 Ne.

Stjepanj kaže...
Neznam brate! Ima valjda netko pametniji od nas koji zna??:)

Postoji opcija Family Sharing, ali onda daješ sve igre na raspolaganje - ne samo jednu.

 

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

 A da tako nebi,mislio sam sam jednu,hvala.Posudio sam vec dobrom prijatelju sve jer idem radit tako da od ponude nista,bar za sada,pozz

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice