ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 342.917
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
9 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

maigra je dobra i za solo igrče, 

naravno ako ste koliko toliko pametni i ne hodate/vozite posred ceste/polja ko da ste u god modu i mislite neče vas niko,  koristite šume, izbjegavajte misjie, uvjek oči na zatiljku..

smješno mi je kad ljudi plaču da su svi banditi, a ide u electru lootat firestation a zna da na večini servera najmanje 2-3snajpera okolo vrebaju.. ili se ekipa zatrči po sredini airfielda kao da su sami tamo :D 

ako pametno igrate malo čete pogibat..

 

15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ja sam često igrao solo (lonewolf) i nema ničeg boljeg kada ti sam središ grupu ljudi koja igraju organizirano preko TS-a 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
ivan dragi kaže...

....

 

 

 sve je to točno opisano a najveća mana je igrat sam ne zbog ničeg što si ti naveo nego zbog društva  hehehe 

Team32Ipe77
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

battleye imao update danas i ja ga ne mogu više instalirati. pokrenem arma 2 arrowhead i pojavi se prozorčić koji kaže da se instalira battleye, zatim ili da je fail ili kaže da je instalirano. nekad se pojavi i updating. no onda sve opet ispočetka, poruke se vrte u krug. brisao sam sve battleye fajlove, iz c/program files, steama, tražio po appdata, ponovo instalirao, skidao .dll sa njihove stranice, radio verify na steamu, čak mi je frend uploadao svoj battleye folder da ga ubacim kod sebe u igru, opet isti k... za poludit

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ne znam, volio bi ti pomoći ali nije mi jasno kako ne radi kad ponovno staviš .dll datoteke u battleye folder. Ja kad mi se neće updejtati automatski dok sam na serveru, ili kad me izbaci iz igre i otvori prozor i pokušava update-at, samo pogasim sve. Skinem te .dll i ubacim u folder tj zamjenim sa onima. I radi sve normalno.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

napravim to i opet želi instalirati i raditi update. bemti prokleti battleye

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ajd molim te provjeri jesi li brisao battleye iz add or remove programs? Ako nisi uninstaliraj tamo i probaj onda pokrenuti igru da ti automatski odradi sve.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

sve pobrisano. arma 2 i battleye za armu 2 rade, ulazim u igru bez problema. ali arrowhead i dayz seruckaju i seruckaju. nemam ideja više. osim da čekam novi update i nadam se popravcima

9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

znam što je problem. na bohemia interactive forumu su admini rekli da novi update od jučer ima bug u battleye service.exe i radi toga battleye radi probleme. navodno bi do sutra trebao izaći fix za to. 

 

e bemti. ispucao sam preko 7 sati jučer na popravke, resetirao računalo preko 20 puta, verify radio isus zna koliko puta, brisao sve živo što ima veze s battleye i ništa. i na kraju bug je s njihove strane. eh

13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Moze pitanje, koristis beta verziju ili pokreces obicnu opration arrowhead? Ja sam imao problema sa betom tj ne znam zasto sam je uopce koristio. Nije mi se isto htjelo nikako updateat. Pobrisao sam taj beta(obsolette) i uninstalirao arma2 i arma2oa battleye sa add or remove. I pokrenuo arrowhead i insfalirao je automatski sve.

 

Btw meni sa novim updateom radi sve ok.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 12:48 (Ivan_cno).
9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

ne koristim betu, nisam nikada

9 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

ja jednostavno skinem battleye ovdje http://www.battleye.com/download.html

 

program files 86x/steam/steamapps/comonn/ arma2 oa  i tamo samo zamjenim taj file ovdje...

9 godina
protjeran
offline
Re: ARMA II DayZ mod

danas popodne bio update i sve proradilo

15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Samo 2 servera za DAyZero aktivna ? Od kojih je jedan prazan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
AmonZero kaže...

Samo 2 servera za DAyZero aktivna ? Od kojih je jedan prazan?

 ako misliš da Zombies.NU to je točno od kada je DayZ Standalone izašao prebacili se i oni na njega ostavili ta dva servera od čega je uvijek prazan onaj što ima 3rd person 

Team32Ipe77
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ma epoč (epoch) je meni i dalje klasa od svih zombie modova za arma 2. 

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
12 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Danas mi je steam napravio update dayz moda, i sad mi u commanderu piše: corrupt, i nudi mi repair.. isto tako kad pokrenem neki server javi mi da imam krivu verziju dayz moda..  Jel izašla nova verzija moda pa treba pričekat dok commander ne počne nuditi update i dok serveri ne updejtaju ili kaj se događa?

 

EDIT

izasao je update 1.8.4.  za sad sam se vratio na stari da mogu igrat dok se serveri ne updejtaju.

 

DayZ Mod 1.8.4 released! Adds an Weapon Attachment System, the Mosin Nagant, tranq darts for the crossbow and resource gathering for the upcoming basebuilding system

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2015 16:35 (user3468).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Pozdrav, dali netko može predložiti kakav dobar DayZ epoch server, a da nije Chernarus mapa? Hvala unaprijed.

 

Isto, ako netko možda zna riješenje za ovaj problem.

Želim se preko commandera spojiti na jedan server(EU-Firecock...).

 

Uđe mi u armu, pokaže mi se dayz log-in screen, isto kao i looby,

ali me odmah nakon toga izbaci u meni,

sa porukom koja se na kratko pokaže: kao missing/deleted files.....

 

Igram na Genesis serveru isto epoch i nemam nikakvih problema sa spajanjem.

 

Lp! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Posjeti CCG. Oni ti imaju brdo tih epoch, overpoch servera na dosta različitih mapa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ako netko trazi team za rokanje po serverima konkretno epoch nek me pm.

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Još jedna akcija od BI. Humble bundle

Sve što vam je potrebno za Dayz mod za samo 4,5$

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
ivan dragi kaže...

Kao i svaka druga mmo igra, i dayz je "loš" ako igrate sami.

 

"loš" iz razloga što ste u startu hendikepirani jer vam nitko ne pokriva leđa. U dvoje je recimo skoro deset puta zabavnije i lakše, u troje već možete ozbiljno konkurirat skoro svakom klanu. Mi igramo sa sniperom, silenced oružjem i strojnicom. To je dovoljno za kretat se svugdje, ako navučete kojeg zombija to riješite nekom silenced puškom, a sniper uvijek pokriva leđa drugoj dvojci koja odu po loot.

 

Mi eto igramo skoro par godina, čak smo imali i server, no s vremenom svaki server krene, peaka, pa faila jer se klanovi prebace na drugi server i tu nema ništa loše.

 

Za početak vam preporučam epoch. Ne dayz ni overpoch.

 

Zašto? Epoch je za početak prilično sadržajan ukoliko igrate na popunjenijim serverima. Brzo nađete solidan gear, mahom se spawnate s toolboxom iz kojeg možete deployat bike, i to je za početak dovoljno da se brže krećete po mapi do nekog military campa. Nas je od dayza otjero antibiotik jer bi 99/100 slučajeva umrli od "sepse", a naišli smo na smao dva u skoro pol godine igranja. A sepsu bi dobio od prvog udarca zombija što je meni debilno. Nakon toga te tvoj netko upuca i to je to.

 

Klanovi se većinom kreću oko misija (njih /misije/ zaobilazite jer će te dobit headshot u glavu čim dođete na 1km od misije), i nerijetko se pokolju 3-4 klana oko recimo Ikea misije u kojoj dobivate bulding suplies. No to znači da klanove nećete često srest recimo u Baloti što vam daje dovoljno sigurnosti da nabavite kakvu stanag pušku, backpack i nešto hrane/pića. Worst case naići će te na nekog tek spawnanog koji također traži loot pa imate daleko veće šanse za preživit.

 

Pošto su klanovi orijentirani k gradnji baza i ratovanju među sobom, ako baš nejdete grlom u jagode, šanse su da vas nitko neće ni primjetit dok sami ne krenete "u vatru".

 

Zombija je nešto manje, i realno ne predstavljaju neku opasnost. Osobno mi više služe kao indikator, naime spawnaju se samo ako je netko od igrača blizu.

 

Također, imate i safe zone u kojima možete bezbrižno trgovat, pit, pušit ili sjedit oko vatre uz roštiljanje mesa.

 

Naravno, dosaditi će vam čim dovršite bazu jer nakon toga vas rijetko tko dira. Baze su skoro neuništive, a sve što valja je ionako u neuništivim sefovima pa ih nema nekog smisla uništavat i trošit municiju/bombe na neka drvena vrata.

 

Ali ako ste od akcije, možete se zaratit s nekim pa se međusobno tražite po mapi ili čekate misije pa da tamo nekog pokušate ambushat.

 

Ako ste solo igrač, radije igrajte na nekom od 90+/100 servera gjde je praktički deatmach u skoro svakom kutku mape i di vas usred ničega netko može zgazit ili koknut. Tamo obično ne preživim dulje od 15 min - pol sata.

 

 

 hvala na laganom uvodu, al pošto je prošlo cca 7mj od tvog pisanja zanima dal ko ima još kaj za dodat....?

 

kupio sam Arma II: Complete Collection Steam Gift da budem siguran da imam sve kaj je potrebno za igranje dayZ mod-a

 

naime zanima me

1. dal je još kaj potrebno instalirat da bi se igralo Epoch servere, ako ne kako prepoznat Epoch server? (pretpostavljam da piše pored) (DayZ Commander???)

2. dal je obavezno instalirat BettlEye il on več dolazi instaliral uz armu 2  (skužio sam da služi protiv varanja)

3. na kojem Epoch serveru počet i koju mapu odabrat ? (najbolji za početnike da se naučim na inventory)

4. dal je lika i iteme moguče prebacivat sa servera na server?

 

 

hvala na odgovorima!!!

 

 

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 21:51 (mrakky).
16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

ispričavam se na novoj poruci, znam da sam mogel editirat prethodnu....

 

molim Vas pomoč oko dayz commandera, neprikazuje mi nijedan server, s tim da imam steam verziju i sve tutove kaj sam gledal su na starim commanderima i meni fale neke opcije u ovom novom, da mogu igrat neke druge severe, na vanilla serverima mi je jedini ok noob i još ekaj, jbg kad sam noob u dayZ-u početnik, al igra je mrak.

 

hvala na pomoči

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Moji frendovi igraju cesto na Jade Groove. Mapa je mala i nema puno ljudi tako da je OK za pocetnike.

 

Ako navratis oni ce ti pomoci. Ja trenutno ne mogu igrati pa ti ja ne mogu pomoci, jbga.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

uprincipu sad isprobavam manje više sve modove prek dayz launchera, sviđa mi se uglavnom, ak očeš moji nick na steamu je mrakkovsky pa me dodaj i slobodno bilo ko igra slobodno nek me doda.

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Pozdrav svima koji igraju Arma II - DayZ - Epoch - Overpoch itd.


Dosao sam na ideju da otvorim Balkanski server, na kojem bi se mjenjale mape. Posto nisam ljubitelj Chernarus mape.

Svi koji su zainteresovani za ovu ideju neka mi se jave na PM. bilo sta neka napisu " ja sam za " Ako bude dovoljno ljudi ja cu zakupit server, pacemo ga napravit. Ujedno i posjedujem TeamSpeak3 server.
Pa da cujem vase misljenje

9 Za
2 Protiv
0 Mozda
ofanziva
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
offanziva69 kaže...

Pozdrav svima koji igraju Arma II - DayZ - Epoch - Overpoch itd.


Dosao sam na ideju da otvorim Balkanski server, na kojem bi se mjenjale mape. Posto nisam ljubitelj Chernarus mape.

Svi koji su zainteresovani za ovu ideju neka mi se jave na PM. bilo sta neka napisu " ja sam za " Ako bude dovoljno ljudi ja cu zakupit server, pacemo ga napravit. Ujedno i posjedujem TeamSpeak3 server.
Pa da cujem vase misljenje

 Chernarus je zakon.....a drugo za skupit ljude na serveru treba dosta angazmana,,,,pogotovo što se tiče epoch moda jer ti tu trebaju stalni igrači amo tako reći koje je jako teško pridobit i svima njima nekako podjednako udovoljit da ostanu 

Team32Ipe77
8 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Ima istine.. radio sam na jednom serveru.. skripta je dosta teska , al se da sredit.. 
Nego ne znam dal da otvorim novu temu za glasanje.. kad bi bilo vise od 30-40 glasova.. otvorio bi ga odma.. 

I btw.. ako neko zeli igrat samnom armu mapa Napf eo moj steam
http://steamcommunity.com/id/offanzivac/

ofanziva
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod
Zainteresiran sam za dayz mod. Našao sam na g2a jeftino Armu II complete collection..

https://www.g2a.com/arma-ii-complete-collection-steam-cd-key-eu.html

Dali je to sve što mi treba za dayz mod?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice