Apex Legends

poruka: 1.433
|
čitano: 320.561
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...

Stari moj, u svojih 20 godina sam prvi put doživio da se igra ne može pokrenuti zbog zastarjelog CPUa.

 a hebiga, igraj nešto drugo osim tetrisa

13 godina
offline
Re: Apex Legends
Luka123 kaže...

 

ja osobno koristim sljedeće launch komande: -refresh 240 -novid +fps_max unlimited -fullscreen -forcenovsync

  

 E maco to te ja pitam, hvala :D . Zar nisu ingame mogli napraviti ovo...

   

 

To se i ja pitam zasto nisu stavili te opcije u settings. Nekih opcija ima, a neke su skrivene. Ako netko ko je strucniji zna približni odgovor na ovo pitanje neka napiše plz. Sad i mene zanima 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 14:51 (Baldurion).
12 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...

Da li jos netko ima osjecaj da sa stock nisanom na Wingmanu nesto ne stima? Kad je na stock gotovo da ne mogu pogodit zid, kao da ne pokazuje kako spada, cim se stavi bilo kakav nisan gore stvari postaju skroz drugacije.

 nebi znao,stock wingman je sve što koristim (sto se nisana tice),zapravo vecinu pusaka minus snajpere koristim s ironsightom osim gdje je extra nakaradan ,onda uzmem neki max 2x scope i deri. Najlaksi tracking na najmanjem zoomu...

 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Lega, peglam sve što sam poželio peglat. Bf3, bf4, the division oba dijela. Fortnite, pubg...
13 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Lega, peglam sve što sam poželio peglat. Bf3, bf4, the division oba dijela. Fortnite, pubg...

 

Budimo iskreni, ne bi trebao biti začuđen. Taj procesor ionako pripada u arhive povijesti. Odlično je da te je toliko dugo i služio.

15 godina
offline
Apex Legends

Netcode

Lošije od PUBGA?

 

(G)jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 17:50 (red_bull).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
red_bull kaže...

Netcode

Lošije od PUBGA?

 

 teško.

14 godina
offline
Apex Legends

Obiožavam invite koji se misteriozno sam prihvati i izbaci iz partije u kojoj igram. To je sve kriv mrtvi retardirani origin. Smeće

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

https://www.twitch.tv/ltmonk ako neko zeli gledat malo.

 

Rekord zasada

 

malo je falilo u killovima, ali sam te zato opr'o za 700 dmg-a 

 

nego nije mi cak toliko draga statistika koliko sama ta partija. random je izasao na pocetku partije, a frend crashao pred sami endgame. na kraju su me pushala dva squada i solo sam ih baitao, flenkao oko kamenja i skidao jednog po jednog dobre 2- 3 zone.. cca 5 minuta jednog pa bjezi heal pa drugog i ostao skoro bez municije, izmucili su me da sam se preznojio sjedeci. na kraju su mi ostali bloodhound i wraith, bloodhounda rijesim sa zadnjim klipom r301, ostajem na 50tak hp i prebacujem na wingmena sa zadnja 4 metka. wraith đubre zna da sam oneshot kill i phase-a mi se iza leđa i pokušava kapitulirat peacekeeperom.. uspijem joj s ta 4 metka rastavit štit i hp, dodgam pucanj iz piskipera, uklizem joj medu noge i stisnem zidarski melee iza uha za champion kill 

 

uglavnom, fino je vidjet da jos uvijek 'di god i mi stariji gameri kojima je aim i reaction time na silaznoj putanji mozemo stavit soli na rep vama svjezim snagama 

 

12 godina
offline
Apex Legends

Lijepo lijepo.

 Mislim da ce nerfati wingmana,ne treba ti nista drugo mozes trcati s 2 wingmana nekad i s jednim ak dam orizje nekom koga sam digo da ima nesto.

Ma meni je najvece dostignuce bio onaj badge od 4000dmga u rundi.Taj badge sam i jedini ganjao jer mi se bas svidao,jedan od ljepsih.

 

Gledam malo ove NA strimere i tamo ekipa igra full pasivno.Zadnji krugovi 5 squadova,ovdje na EU ak ima 3 squada na kraju 2. kruga to je dostignuce.Vecina partija mi zavrsi na 3. krugu,jos nikad nisam doso do predzadnjeg ili zadnjeg kruga..

ORIGIN: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 19:33 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Obiožavam invite koji se misteriozno sam prihvati i izbaci iz partije u kojoj igram. To je sve kriv mrtvi retardirani origin. Smeće

 Ne prihvati sam.. nariktaj si key binding drugacije..

Ulta ti je na Y a u isto vrijeme Accept invite ti je na Y...

tak je meni bilo...

14 godina
offline
Apex Legends

najjači lottery gun in game, hands down

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Možda je već neko pisao o tome, ali zaista nisam u prilici listati postove pa ako nekom nije problem da mi kaže da li postoji način da se prevaziđe konstatno crashiranje igre koje mi se nije dešavalo u početku već zadnjih 7 dana. Problem zaista frustrira. Koristim GTX 1080 u kombinaciji s i5 8600k OC @5GHz.

Nisam jedini s ovim problem, imam ekipu s kojom igram i od nas 5, trojica su imala iste probleme. Igra jednostavno crashira, bez nekog pravila i nema nikakve error poruke, samo izabaci na desktop. Još bih dodao da koristim posljednje nVidia drivere od 22.02.2019. god.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Ako ti nije prije crashalo onda ti logicno crasha zbog novih drivera koje si stavio.

Prebaci na verziju 417. najbolji driveri,ovi novi imaju previse problema u skoro svim igrama.

ORIGIN: LtMoNkK
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
hallucinogen kaže...

Možda je već neko pisao o tome, ali zaista nisam u prilici listati postove pa ako nekom nije problem da mi kaže da li postoji način da se prevaziđe konstatno crashiranje igre koje mi se nije dešavalo u početku već zadnjih 7 dana. Problem zaista frustrira. Koristim GTX 1080 u kombinaciji s i5 8600k OC @5GHz.

Nisam jedini s ovim problem, imam ekipu s kojom igram i od nas 5, trojica su imala iste probleme. Igra jednostavno crashira, bez nekog pravila i nema nikakve error poruke, samo izabaci na desktop. Još bih dodao da koristim posljednje nVidia drivere od 22.02.2019. god.

 Kao sto vec i sam znas ima brdo ekipe sa istim problemom i konkretnog rjesenja jos uvijek nema. Moj prijatelj i ja smo u istom nesretnom kosu, pratimo sve zve forume i isprobali smo doslovce sve, ali rjesenja nema.

 

Konkretno meni je bilo sve ok nakon valentines patcha i onda su problemi ponovno poceli 22.2. kao i tebi.

 

Koliko sam uspio pohvatati sa Apex sluzbenih foruma devovi aktivno rade na rjesavanju problema, a sad je pitanje kad ce se to srediti. Do sada su izdali vec par patcheva u relativno kratkom periodu pa se nadajmo da ce nekakav fix ubrzo zazivjeti.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
hallucinogen kaže...

Možda je već neko pisao o tome, ali zaista nisam u prilici listati postove pa ako nekom nije problem da mi kaže da li postoji način da se prevaziđe konstatno crashiranje igre koje mi se nije dešavalo u početku već zadnjih 7 dana. Problem zaista frustrira. Koristim GTX 1080 u kombinaciji s i5 8600k OC @5GHz.

Nisam jedini s ovim problem, imam ekipu s kojom igram i od nas 5, trojica su imala iste probleme. Igra jednostavno crashira, bez nekog pravila i nema nikakve error poruke, samo izabaci na desktop. Još bih dodao da koristim posljednje nVidia drivere od 22.02.2019. god.

da li ti izbaci neki error, ako da koji?

 

odi u control panel, i stavi si physx na CPU, ako ti je na auto ili na grafikoj, pa probaj

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Ako ti nije prije crashalo onda ti logicno crasha zbog novih drivera koje si stavio.

Prebaci na verziju 417. najbolji driveri,ovi novi imaju previse problema u skoro svim igrama.

 Kad bi samo driveri bili problem to bi bilo super, prijatelj na AMD-u i ja na Nvidiji smo isprobali 5-6 zadnjih drivera i problem se nije rijesio. Posto vjerovatno sam nemas problema ne pratis toliko "techincal issues" forume, ali ljudi su doslovce pokusavali sve zivo i nezivo i na kraju im se opet jave crashevi.

14 godina
offline
Apex Legends

neki od mogućih fixeva

: run as admin

: disable fullscreen optimizations

: easy anti cheat na low priority

: driveri nvidia 417.71

 

onako iz glave, ima tu još unpar cores itd, ali to je više za nas sa fps drop problemima.

Možda sve na low držat neko vrijeme dok ne slože taj segemnt igre.

 

Ja imam dropove, ali bih mjenjao za crasheve lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

neki od mogućih fixeva

: run as admin

: disable fullscreen optimizations

: easy anti cheat na low priority

: driveri nvidia 417.71

 

onako iz glave, ima tu još unpar cores itd, ali to je više za nas sa fps drop problemima.

Možda sve na low držat neko vrijeme dok ne slože taj segemnt igre.

 

Ja imam dropove, ali bih mjenjao za crasheve lol 

 u 50 lvla samo jedan CTD.

nvidia...onda fakat imam srece ili je neka viša sila u pitanju

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Moj problem je sljedeci.

Nestane zvuka, nekako na pola. I onda nakon igranja "bez" zvuka oko minute igra stane na 15-20sek i kad opet krene sav zvuk kojeg nije bilo odjednom dode i zareda se sve odjednom sta prije nisam cuo. Dva puta tako i crash, veli connection lost.

Edit: cujem kako kupim municiju i otvaram vrata ali ne cujem korake (ni svoje ni od neprijatelja) niti kada pucaju po meni..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 15:49 (Sale_ds).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Disable sav audio ono hd i ta sranja u volume panelu, nešto slično sam nekad imao pa sam disable sve ono od nvidie.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Aimboteri i cheateri su uspjeli sjebat i ovu igru, skoro svaki match naletim na lika sa 1500 - 3000 killa i 5000 headshotsa i nitko mu nemoze nist, skine mi ljubicasti stit i cijeli hp sa 3 metka u glavu,  JIKMUP (slovo u je usred).

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 16:52 (Cryogenic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
fila2208 kaže...

neki od mogućih fixeva

: run as admin

: disable fullscreen optimizations

: easy anti cheat na low priority

: driveri nvidia 417.71

 

onako iz glave, ima tu još unpar cores itd, ali to je više za nas sa fps drop problemima.

Možda sve na low držat neko vrijeme dok ne slože taj segemnt igre.

 

Ja imam dropove, ali bih mjenjao za crasheve lol 

 u 50 lvla samo jedan CTD.

nvidia...onda fakat imam srece ili je neka viša sila u pitanju

 Imao sam prije ovih najnovijih drivera instaliranu prethodnu verziju 417.81 cini mi se...nebitno, shvataš poentu..

problem s crashiranjem se dešava random, dva prijatelja koriste 1060 i nemaju problema...doduše ovaj jedan je imao nekoliko puta problem da ga izbaci iz igre dok je u meniju...meni se isključivo dešava u toku gameplaya, najčešće prilikom iskakanja na početku igre.

e sad, spominješ dropove..imam ih i ja, vjerovao ili ne...nema veze jačina kartice jednostavno dropovi se dešavaju..nekad naravno ih nema nikako a nekad se javljaju učestalo. Koristim i ScanlineSync koji mi zaključa fps na 72, a kad isključim isti prosjek fps-a je oko 130..bez obzira na sve, dolazi do dropova...ne uvijek ali se dešavaju...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Cryogenic kaže...

Aimboteri i cheateri su uspjeli sjebat i ovu igru, skoro svaki match naletim na lika sa 1500 - 3000 killa i 5000 headshotsa i nitko mu nemoze nist, skine mi ljubicasti stit i cijeli hp sa 3 metka u glavu,  JIKMUP (slovo u je usred).

 izgleda...meni zlatni štit jučer svuće s dva metka...danas sam baš gledao video onog DrDisRespect gdje i njega hacker roknu s jednim do dva metka i ljubičastim štitom

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Mitohondri kaže...
hallucinogen kaže...

Možda je već neko pisao o tome, ali zaista nisam u prilici listati postove pa ako nekom nije problem da mi kaže da li postoji način da se prevaziđe konstatno crashiranje igre koje mi se nije dešavalo u početku već zadnjih 7 dana. Problem zaista frustrira. Koristim GTX 1080 u kombinaciji s i5 8600k OC @5GHz.

Nisam jedini s ovim problem, imam ekipu s kojom igram i od nas 5, trojica su imala iste probleme. Igra jednostavno crashira, bez nekog pravila i nema nikakve error poruke, samo izabaci na desktop. Još bih dodao da koristim posljednje nVidia drivere od 22.02.2019. god.

da li ti izbaci neki error, ako da koji?

 

odi u control panel, i stavi si physx na CPU, ako ti je na auto ili na grafikoj, pa probaj

 to bi mogao probati, hvala na savjetu

14 godina
offline
Apex Legends

Fasciniran sam količnom ljudi koji ne kuže da zlatni štit ne postoji, tj. zlatna brojaka je HS hit, a i dalje je jačina ljubičastog štita, sa dodatnim perkom 

 

Btw. slažem se za čitere, kad u voj igri di je ttk ogroman, tako brzo padneš, znaš da nešto nije u redu...

 

evo jedna super partija, možda i najbolja meni dosad. Fora je jer je lik obojicu resao na beacon i nismo imali šanse...da bi na kraju zgazili sve :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 18:10 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

 

ljudi se rugaju, a mi se čudimo ma kako one bullet...smiješno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 

ljudi se rugaju, a mi se čudimo ma kako one bullet...smiješno

 Da, day two su vec izlazila videa o hs only aimbotarama.

Volio bih prije nego nađu nove načine monetizacije igre da sredu crasheve, ubacu reconnect(!!!) i poprave najšugaviji netcode koji sam ima prilike igrat.

Ako netko nije vidio

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Et_Tu_Brute? kaže...
fila2208 kaže...

 

ljudi se rugaju, a mi se čudimo ma kako one bullet...smiješno

 Da, day two su vec izlazila videa o hs only aimbotarama.

Volio bih prije nego nađu nove načine monetizacije igre da sredu crasheve, ubacu reconnect(!!!) i poprave najšugaviji netcode koji sam ima prilike igrat.

Ako netko nije vidio

 Šta će ti bolji netcode kad te aimboteri ubiju sa dva killa, developeri hitno moraju naći rješenje za cheatere inače je igra abandonware kroz mjesec dana. A naći će vruću kiflu.

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Cryogenic kaže...

 Šta će ti bolji netcode kad te aimboteri ubiju sa dva killa, developeri hitno moraju naći rješenje za cheatere inače je igra abandonware kroz mjesec dana. A naći će vruću kiflu.

 Iskreno, mislim da me haxeri ne brinu previše, ali stvarno, ako ćemo iskreni biti, njih i nema bas puno da mi kvare svaku partiju, bilo je par situacija, gdje nisam siguran, jel tip ima nesto, mozda je just lucky ili je bas los netcode uz mrvicu laga u losem trenutku pa ispalo sumnjivo.

Ali zašto će me brinut haxor, na kojeg možda naletim jednog dana, mozda ga cak i ubijem, dok su tu crashevi i server timed out problemi koje ja, ili teammate, dobivamo svaki dan vise puta, vise šanse imam protiv aimbotera na kojeg tko zna kad ću naletit, nego protiv crasha, a kad on naleti, game over. Isti tren, bez upozorenja. Netcode same shit, ako je los los je u svakoj partiji, protiv svih igrača.

Radije bi da 0.2% populacije haxa a imamo kvalitetan netcode, sa dobrim QoL postavkama(reconnect) i stablinim serverima, nego ovako kako je sad a 0% cheatara.

Ali nije da govorim da je igra bad u trenutnom stanju, navukla me, igram je svaki dan, ne pamtim kad sam uzivao ovako u igri, jos od dayza moda. Skoro pa 100ti lvl heh. Ali uživao bih više da ispoliraju ovi dragulj, i ubace duo mode...

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 5:26 (Et_Tu_Brute?).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice