Anno 1777

poruka: 45
|
čitano: 16.893
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Anno 1777

ali kolikovremena treba da se skupi 100 E

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Anno 1777

Dal je itko povukao novce već?

Da znam da nije neka prevara;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Anno 1777

Moze pomoc oko potvrde racuna CashTrusted

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anno 1777

Ova tema je malo umrtvljena pa da ju malo oživim... Jel igra tko od vas sa ovog foruma ANNO 1777? Ja igram već negdje 1 mjesec. Stalno sam na kompu doma ili kada nisam doma onda imam pristup internetu mobitelu pa onako usput samo kliknem FIGHT i WORK kada idem spavati tako da mi igra sama po sebi i ne uzima previše vremena a i zanimljiva mi je postala. Ne znam još kako to sve ide sa otvaranjem tvrtke ali s time ću se još iskusiti kada skupim još neku količinu novaca i kada pretvorim nešto kuna u golde (čekam da padne tečaj jer mi je sada nekako previsok). 

 

Ako je još netko zainteresiran za igranje neka se logira OVDJE preko mene ako želi.

http://www.anno1777.com/index.php?i=289130
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anno 1777
Scorp21 kaže...

Ova tema je malo umrtvljena pa da ju malo oživim... Jel igra tko od vas sa ovog foruma ANNO 1777? Ja igram već negdje 1 mjesec. Stalno sam na kompu doma ili kada nisam doma onda imam pristup internetu mobitelu pa onako usput samo kliknem FIGHT i WORK kada idem spavati tako da mi igra sama po sebi i ne uzima previše vremena a i zanimljiva mi je postala. Ne znam još kako to sve ide sa otvaranjem tvrtke ali s time ću se još iskusiti kada skupim još neku količinu novaca i kada pretvorim nešto kuna u golde (čekam da padne tečaj jer mi je sada nekako previsok). 

 

Ako je još netko zainteresiran za igranje neka se logira OVDJE preko mene ako želi.

 evo rego sam se preko tege, a ako netko zeli neka ide onda preko mene OVDJE

15 godina
protjeran
offline
Anno 1777

Ja upravo dobio kod postom za potvrdu racuna a nez koji mi je racun za prijavit se xD

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Anno 1777

evo ljudi ja igram neko vrijeme i imam 2 zlata za sad... prvo mislim sakupiti 10 eura s kojima ću otvoriti firmu...

 

u ovoj igri svatko je nekome rob... čim se registriraš odma si nećiji rob... pa evo ako netko želi biti moj rob :D može se registrirati preko mene...  http://www.anno1777.com/index.php?i=338510 i može mi se javiti da mu dam neke savjete...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Anno 1777

bok, pokusao sam dva puta otvoriti account preko tebe (tvog linka) i javi mi gresku

 

 '

Forbidden

 

You don't have permission to access /pages/signup/main.php on this server.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.'

 

...ne kuzim jeli im trenutno pao server ili o cemu se radi? pozz

 

p.s.

...ako imas koji savjet za pocetak igre, bi mi dobro dosao.. ;)

Marauder
11 godina
neaktivan
offline
Re: Anno 1777
Rensa kaže...

Moze pomoc oko potvrde racuna CashTrusted

 ...i ja sam poceo igrati, i prijavio se na CashTrusted ali ne odgovaraju mi, nikakav mail jos nisam dobio za autorizaciju....zna li itko zasto?

Marauder
11 godina
neaktivan
offline
Anno 1777

Igram i ja evo 3 dana,zarada ide pomalo na početku...pričekat ću još neko vrime...valjda će krenit brže.{#}

 ako se kome da evo link pa nek proba http://www.anno1777.com/index.php?i=369804

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 14:11 (ninoc1982).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anno 1777

prika ja igram skoro godinuu dana i imam tek 11 E :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Anno 1777

stari to nam je prava dnevnica...{#}

12 godina
protjeran
offline
Anno 1777

Igra li jos tko ovu igriu, ako tko hoce moze me dodati i ako trebaju upute u pocetku neka se javi u PM.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Anno 1777

gdje su ovdje robovi.?

Tek sam poceo i nikad nisam igro slicnu igru.

i zasto mI WELLNESS  stalno pada.?

POMOC

matej maric
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Anno 1777

I ja se pred nekoliko tjedana uključila u igru i imam već skoro 35kn, no ne znam baš pravila, gdje uložiti i nakon koliko se vrati ili što napraviti da mogu podići taj novac?

Uključila sam se u Vatikan jučer i sad bonuse dobivam u drugoj valuti i ne znam kako to sada ispraviti? Vratiti se u Hr ili što jer imam osjećaj da ništa ne postižem time što se tamo tražim recruite, u borbu ne mogu jer mi prikazuje u kn

 

Evo i link ako se netko želi uključiti preko mene:

 

Referal za igru

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice