America's Army:Proving Grounds

poruka: 131
|
čitano: 22.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
America's Army:Proving Grounds

Pa nazalost svi koji smo se navukli na BF3 ocekujemo od drugih FPS igri da budu bolje, lijepse, kvalitetnije itd. Iskreno tesko da ce bilo koja FPS igra nadmasit BF3 ili BF4 u dogledno vrijeme, ali boze moj pa svaka je igra drugacija, pogotovo mehanika...

Ja sam takoder dobio invitation za betu... za dan, dva kad mi posalju key, onda cu vidjet kakav je Proving Grounds...

http://imgur.com/a/gQSx8#0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
pirat kaže...

Meni je dobro,ti si Basta previše očekivao :)

 

Vidim Bridge Crossing je jos uvijek aktivan, ali u novom izdanju!

http://imgur.com/a/gQSx8#0
15 godina
moderator
offline
America's Army:Proving Grounds

Došao neki update od 1.3gb.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
Rupy kaže...
pirat kaže...

Meni je dobro,ti si Basta previše očekivao :)

 

Vidim Bridge Crossing je jos uvijek aktivan, ali u novom izdanju!

Vidim da su zvukovi identični kao u AA3. Ne sviđaju mi se ovi arkadni dijelovi... ovo ispisivanje bodova po ekranu i te bezvezarije...

 Treba zaigrati, pa viditi na šta to liči ;)

16 godina
offline
America's Army:Proving Grounds

nisam dobio jos betuuuuu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
Ova update kao da je malo optimizirao igru
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Na kojem serveru igrate da se pridruzim. Ako igrate jos uopce.....

waffen
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Objavljen je datum izlaska - 29.08 na steamu

 

http://news.americasarmy.com/check-out-the-aa-pg-teaser-trailer-now/

waffen
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Odlična mi je igra,pravi old sc. tactical shooter ima softcore i hc mod gameplay i fizika igre je tečna i vidim da su serveri ljepo popunjeni.Još malo AA speglaju i par bugova i to je to.Dobar nastavak nakon bugovitog AA 3.Ko je igrao AA2- ku bit će zadovoljan.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

skidam trenutno sa steama igru, jedva cekam malo zapucati nakon ovih komentara sa slicnosti sa AA2.{#}

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: TheChosenNun (eu/east), skaaaj (eu/west)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Primjetio sam da igru igra dosta starijih gamera i to naseg govornog podrucja,vjerojatno aa2 generacija hehe a moze bit i zato jer je recoil onako "muški" pa djeca brzo odustaju od pušketanja što mi se jako sviđa.Mislim da ce mi AA4 lagano zamjenit cs:go jer mi se vise dopada stil i nacin igre.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
America's Army:Proving Grounds

Evo i ja skidam nakon dugog staza u cs 1.6 i malog izleta u cs:go nadam se da ce me ovo uspit zakačit za stolicu javim dojmove kasnije ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Evo da malo osvježim temu.... 

 

Tko nam se želi pridružiti na našem serveru i da ga malo napuni ovo je IP:95.141.40.22, 24 slota, 19 rundi.

 

Momentalno je stavljen na hospital ali primamo sugestije.... 

 

 

Pozz i vidimo se.

 

RZ|Restricted Zone

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds

Stavio sam pod favorite.

Mogli bi stavit i defuse 6vs6 mode{#}.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2013 11:05 ($inke).
13 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds

super server mada hospital vise dosadi nakon uru vrimena, bila bi dobra neka rotacija mapa ili cak 6v6 mode {#} 

 

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
12 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Stavio sam antialiasing forsan od drivera u igri i dosta spegla grafiku al kolko sam primjetio nije bas neka razlika u vidlljivosti na low i high.

Igra je max 90 fps tj lock je na 90 fps kolko sam primjetio.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds

Ni ne treba više. To nije CoD sa svojim prastarim Q3 engineom kojem se fizika mijenja ovisno o broju sličica u sekundi. ;)

What Andy giveth, Bill taketh away.
13 godina
offline
America's Army:Proving Grounds

Bas skidam... bio sam skoro 100 honor na aa2 (kao jos dosta malo starije ekipe sa ovog foruma), a trojku nekako nisam nikad uspio prihvatiti, pa sam odustao od nje... A sad da vidimo cetvorku :) {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Nije loš ni ovaj "arkadni" mod a kaj se tiče fps-a napomenul sam to jer mi refresh scrn. na 85 pa mi 90 odgovara jer nema tearinga.Uglavnom i arkadni i hc mod zahtjeva team i positional play inace pušing runde neminovan s tim da u arkadnom modu prolazi i rambo style igre al ne uvjek,zavisi protiv koga igraš.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
America's Army:Proving Grounds

Pa, izgleda jako fluidno u odnosu na aa3, i cini se solidno optimizirano  - locka mi na 60 fps (radeon 68xx, 1680,60mhz,high/medium). Probao sam samo softcore, i bome dosta slici na aa2. Pretpostavljam da hardcore mode nema name tagova i da je 'realistic' damage, te je jos slicniji aa2.

 

Uglavnom, ono sto je poanta AA je tu - potreba za team playom, bilo u klanu na private serveru, bilo na random publicu. I practice, lots of practice :)

 

btw koja mapa je najvise noob friendly, onako za privikavanje? :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

BETA ima onu staru atmosferu AA :)

Samo grafika je prilično loša, da li je to radi bete ili će tako ostati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
America's Army:Proving Grounds

Užas mi je teško naviknuti se na mehaniku. Zvukovi loši, grafika loša...ima dosta nelogičnosti da samo umrem, ono bez ikakvog povoda lol.

 

Recoil i neke mahinke su mi super, ali ekipa ne prati i često leti kao da igra cod.

 

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
fila2208 kaže...

Užas mi je teško naviknuti se na mehaniku. Zvukovi loši, grafika loša...ima dosta nelogičnosti da samo umrem, ono bez ikakvog povoda lol.

 

Recoil i neke mahinke su mi super, ali ekipa ne prati i često leti kao da igra cod.

 

 

Umreš bez ikakvog povoda? Da možda ne iskrvariš?

Ajde, ajde, znam da si ti bf/ea/dice fanboj. Sad će bf3.5 pa ćeš uživat u copy/paste grafici i zvukovima iz bf3.

14 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
fila2208 kaže...

Užas mi je teško naviknuti se na mehaniku. Zvukovi loši, grafika loša...ima dosta nelogičnosti da samo umrem, ono bez ikakvog povoda lol.

Krvarenje? Granata (u america's armyju granate su actually smrtonosne, i slabo uočljive)? Zalutali metak (metci su također veoma opasni i bez beda ubijaju iz prve ako slete na pravo mjesto)?

 

Vjeruj mi da ne umireš bez ikakvog povoda, nego samo nisi navikao na situacije od kojih sve možeš jako brzo i jako nenajavljeno umrijeti.

 

EDIT: malo sam odgledao gameplay i igra je čisti vic, ne znam što je gore ovo ili trojka. U svakom slučaju ni do koljena dvojci i jedinici. Totalni zaokret za 180.

What Andy giveth, Bill taketh away.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2013 18:17 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds

Igra je po meni odlična,dobar balans između klasa teamwork na prvom mjestu jedino ko bas nije vjest sa mišom može izvisit ako je zagriženi taktičar pa ga neki skileđija rokne iz slida.Vjerojatno nisi probao HC mode koji je puno teži od ovog arkadnog.Najavili su inače kroz 2/3 tjedna patch odnosno veliki upgrade a sad dal ce bit final release neznam.Serveri su od poslje podne ljepo popunjeni tak da ekipe i igraca ima.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2013 18:40 ($inke).
14 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
$inke kaže...

Vjerojatno nisi probao HC mode koji je puno teži od ovog arkadnog.

Arkadni mod nema što tražiti u takvoj igri. Nije to stvar "težine" igram ja i CS i Quake i sve te igre su teške na svoj način.

 

Povratak igraća iz mrtvih kao da je riječ o vračevima a ne terenskim liječnicima koji ih krpaju. A da ne spominjem vezanje mrtvaca kako ih protivnički "vrač" ne bi mogao vratiti natrag među žive. {#}

What Andy giveth, Bill taketh away.
14 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
rustweaver kaže...
$inke kaže...

Vjerojatno nisi probao HC mode koji je puno teži od ovog arkadnog.

Arkadni mod nema što tražiti u takvoj igri. Nije to stvar "težine" igram ja i CS i Quake i sve te igre su teške na svoj način.

 

Povratak igraća iz mrtvih kao da je riječ o vračevima a ne terenskim liječnicima koji ih krpaju. A da ne spominjem vezanje mrtvaca kako ih protivnički "vrač" ne bi mogao vratiti natrag među žive. {#}

Nisu mrtvaci koje vežeš. Imaš negdje službeno objašnjenje da u ugri zapravo nema ubijanja (a nema ni krvi ako si primjetio)

nego onesposobljavanje neprijatelja i onda osiguravanje sa vezanjem. Nešto slično kao što je bilo u SWAT 4.

12 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

E toga svega što si nabrojao u hc modu nema i igračima je dano na izbor igrat arkadu ili simulaciju al nekako do sada po priloženom hc serveri zjape prazni a ovi puni do ibera s tim da nema bas previse klinaca kolko sam uspio zamjetit.Revive je po meni super jer zahtjeva drugačiji taktički pristup igri a kad zarobiš protivnika automatski viśe nemože spectaktat i odavat položaj protivnika s tim ako je hedara nemoguce je viśe oživit vojnika.Rekao sam prije da igra gubi na taktici malo jer je brža i više se bazira na reakciji igrača al ipak positional play i dobra komunikacija s igračima je nenadjebiva i presudna za final score.Uglavnom meni pravo osvježenje i neśto tipa pro mode s tim da nema jump shooteva skidanja glava u punom sprintu ili ostalih gluposti nego pure tactical shooter koji zahtjeva vremena da se ga savlada.Od svih mogućih free to play fps-a koje sam probao ovaj je odlično napravljen i nemam zamjerki.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army:Proving Grounds
$inke kaže...

E toga svega što si nabrojao u hc modu nema

Ima, upravo tog "oživljavanja" ima.

 

@Mlitavi, bez veze. A što se krvi tiče nje nikad niti nije bilo u nekoj količini (zapravo je se uopće niti ne sjećam) jer je AA prvenstveno alatka za novačenje, a potencijalnim novacima ti nije u interesu grafički prikazivati posljedice ranjavanja i tako ih preplašiti.

What Andy giveth, Bill taketh away.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2013 21:09 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
America's Army:Proving Grounds

Može bit ako je postavka u serveru takva al ja sam igrao i arkadni gdje nije bilo oživljavanja uopce samo si krvarenje mogao zaustavit al to su private serveri sa svojim pravilima.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice