Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 432.590
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pa iskreno ne znam zašto uopće gledaš tarife za sat.

Uzmi gdje je sad na akciji na rate i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ma kakav Telemach pa tam skuplje nego na Samsung stranici. Ja sam preko samsunga uzo obicnu šesticu za 229eura i jos se dobije 2 remena gratis

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Pa iskreno ne znam zašto uopće gledaš tarife za sat.

Uzmi gdje je sad na akciji na rate i to je to

Zato jer moram uzeti ugovornu obvezu za obiteljski popust, a pošto sam mobitel kupio 1.4.2023., nema mi smisla da opet kupujem mobitel koji mi ne treba. Postoji opcija da ga kupim, pa prodam, ali radije bi uzeo nešto što ću zapravo koristiti.

dmx kaže...

Ma kakav Telemach pa tam skuplje nego na Samsung stranici. Ja sam preko samsunga uzo obicnu šesticu za 229eura i jos se dobije 2 remena gratis

Pa trenutno je, vidio sam tu promociju di daju popust i dva remena gratis, ali nije mi baš nešto. Ja bi malo bolji poklon; tablet sam jebiga, propustio, a bio bi savršen za oca. Zato i čekam da dođe tablet na poklon. Znate kako se kaže; tko čeka, taj dočeka... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2023 14:01 (Marko :D).
12 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ovo je po meni bolja promocija neg ona uz tablet vise mi vrijedi popust i remeni neg tablet.Dobio sam taj tablet u 6 mjesecu uz s23 i katastrofa je poklonio staroj i ona ga drzi u ladici.Bolje joj je surfat na mob i brze neg na tabletu .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Naravno kad je proc na mobu nekoliko puta jači.

Taj tablet je namjenjen više za media playback i navodno je vrlo dobar za to

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Meni je promocija bila odlična. Prodao tablet u roku 3 dana, prodao GW 4 dok je GWC 6 još bio na putu i sad je mir do GW 8-9.

Nije loše ni ovo jer su im remeni kvalitetni, ali bome i fino nabiju cijenu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

I koliko ti sada drži baterija na GW6?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Marko :D kaže...

I koliko ti sada drži baterija na GW6?

 Malo prije sam ga stavio puniti, bio je na oko 40%. U četvrtak ujutro je bio na 100%. Nešto dulje drži nego u početku i svakako dosta dulje nego GW4 što je i bio jedan od razloga zamjene. Nije to razina jednog Huawei GT2E gdje o autonomiji ne brineš, ali nije ni GW4 gdje nikad nisi siguran da će ti dva dana izdržati. Pisao sam već na koji način ga koristim i tu se ništa nije promijenilo. AOD je stalno uključen. Vibracija prilikom poziva/notifikacija pretpostavljam potroši veliki dio, a zbog prirode posla toga imam podosta. Ova razno razna praćenja koristim samo kad planinarim/vozim bicikl, ali toga je sad manje do proljeća pa nisam imao puno prilike testirati. Sejćam se da mi je na jednom izletu potrošio oko 25% za 4-5h praćenja aktivnosti. Planiram 3 dana na Premužićevu u lipnju pa ćemo vidjeti koliko će izdržati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Koji točno model?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Marko :D kaže...

Koji točno model?

 GW6 Classic. 

 

Nisam uživio vidio crni model, ali ovaj srebrni je stvarno prekrasan. I rotatting bezel koristim više nego sam mislio. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Frend, koji se rekreativno bavi sportom, razmišlja si kupiti prvi pametni sat, pa se dvoumi između Huaweia i Samsunga, a nije ni siguran koji bi mu model bio najprikladniji.

Nije zahtjevan, bilo bi mu drago da baterija traje duže, no nije uvjet, te mu savjetujem da si instalira i Stravu.

Novac mu nije dealbreaker, ali naravno bilo bi bolje da nešto ne plati "po zlato".

 

Što biste mu savjetovali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ako se bavi rekreacijom, preporučam Garmin. Imaju ponajbolje senzore i preciznije algoritme za aktivnosti. I baterija je vrhunska

Garmin Vivoactive 5 djeluje kao odličan balans casual i sporta, a da ne košta previše (za Garmin).

Venu 3 ili Venu 2 Plus ako se preferira stil više

 

Btw. 2 mjeseca prošlo još ništa od tableta.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Kaže, preferira se stil više.

Tak je i meni, sat nosim uvijek, a sportske aktivnosti mi nisu svakodnevne.

15 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pozdrav svima. Juce sam uzeo u paketu Samsung S24 ultra i GW6 40 mm BT verzija. Muci me sto ne mogu da dobijem notifikacije sa Viber-a. Koliko sa vidio Viber ne postoji uopste za WearOS, ali sam omogucio notifikacije u postavkama aplikacije Wearable i opet notifikacije ne dolaze. Je li imao neko slican problem, sta ne radim ispravno? Totalni sam pocetnik za WearOS, moguce da je neka glupost u pitanju :)  Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Meni normalno dolaze Viber notifikacije na GW4 pa bi moralo i na GW6. Jesi li namjestio u Galaxy Wearable app na mobitelu koje app ti mogu slati notifikaciju na sat. Ja sam samo tamo morao namjestiti i onda je proradilo. 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Evo okacio sam screenshot, u Wearable je Viberu dozvoljeno da salje notifikacije ali ih i dalje ne dobijam. Znaci ne postoji neko dodatno podesavanje za to? Onda moram dalje da gledam do cega je.

 

 

Edit: proradilo nakon restarta i telefona i sata, ipak je restart rjesenje za vecinu problema :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2024 14:21 (sava84).
14 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Taman si mislim otići uz S24 Ultra uzti i GW 6, kad ono -vidim najavu da GW7 izlazi već ove godine  Aj sad budi pametan u današnje vrijeme. Pa to se sve mijenja na mjesečnoj bazi! Naravno, pričekati ću tu sedmicu jer ima barem jednau opciju meni izuzetno korisnu. Idem ja samo po S24. Do tada mi je GW5 i više nego odličan!

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 13:03 (Mrljavi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
EricCartman kaže...

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Complication na watch face, tile

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
EricCartman kaže...

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Complication na watch face, tile

 kako, plz? npr kao taj tile

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 15:34 (EricCartman).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
EricCartman kaže...
ministar kaže...
EricCartman kaže...

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Complication na watch face, tile

 kako, plz? npr kao taj tile

ovako - ima i za preko sata i za preko moba

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
EricCartman kaže...
ministar kaže...
EricCartman kaže...

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Complication na watch face, tile

 kako, plz? npr kao taj tile

ovako - ima i za preko sata i za preko moba

 tx, mislim, bio sam to probao jučer, pa štanga, piše na tom članku

  1. The following tiles are available:

    i tamo ne vidim battery, niti device care, samo one njesra o zdravlju i glupostima, koje me ne zanimaju 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
EricCartman kaže...
ministar kaže...
EricCartman kaže...
ministar kaže...
EricCartman kaže...

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Complication na watch face, tile

 kako, plz? npr kao taj tile

ovako - ima i za preko sata i za preko moba

 tx, mislim, bio sam to probao jučer, pa štanga, piše na tom članku

  1. The following tiles are available:

    i tamo ne vidim battery, niti device care, samo one njesra o zdravlju i glupostima, koje me ne zanimaju 

kod mene ima (4 mala kruzica i u svakom pise za jedan uredaj - sat, mob i sto jos imas spojeno).. onda stavi na watch face.. postavljas preko moba ili preko sata?

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
EricCartman kaže...
ministar kaže...
EricCartman kaže...
ministar kaže...
EricCartman kaže...

Ejj, kako najlakše namjestiti da sa što manje klikova dođem do levela na kojem je baterija?
Za pop...t je da moram tapkat, scrollat, pa opet tapkat da vidim na koliko je % baterija. To mi je fakat bitno na njemu kad mu baterija traje max 2 dana.

Radi se o manjem modelu GW5.

Complication na watch face, tile

 kako, plz? npr kao taj tile

ovako - ima i za preko sata i za preko moba

 tx, mislim, bio sam to probao jučer, pa štanga, piše na tom članku

  1. The following tiles are available:

    i tamo ne vidim battery, niti device care, samo one njesra o zdravlju i glupostima, koje me ne zanimaju 

kod mene ima (4 mala kruzica i u svakom pise za jedan uredaj - sat, mob i sto jos imas spojeno).. onda stavi na watch face.. postavljas preko moba ili preko sata?

 A svejedno, ali dosad sam postavljao prek sata. Tx:

14 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ima li možda netko multisim aktivan (na mobitelu i satu)? Znam da je sms out ali neke notifikacije dolaze isključivo preko sms-a a koliko vidim, sms se ne isporučuje na satu (ako se koristi multisim). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

EricCartman

 

U Wearable aplikaciji na telefonu podesis watch face na npr Analog utility, onda ides kao na slici dole na complication 1, 2 i 3 i tu podesis informacije koje zelis da vidis na satu. Kad zavrsis, kliknes na save i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 9:31 (sava84).
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
sava84 kaže...

EricCartman

 

U Wearable aplikaciji na telefonu podesis watch face na npr Analog utility, onda ides kao na slici dole na complication 1, 2 i 3 i tu podesis informacije koje zelis da vidis na satu. Kad zavrsis, kliknes na save i to je to.

 Hvala ti na odgovoru, tu meni postoji mali problem, zbog astigmatizma bez naočala ne vidim vrijeme, pa mi zaista odgovara da su brojke one mrcinske defaultne.

Ako se može dodati, ili nekim appom, ili tileom, taj status baterije, i to bi mi bilo super.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
EricCartman kaže...
sava84 kaže...

EricCartman

 

U Wearable aplikaciji na telefonu podesis watch face na npr Analog utility, onda ides kao na slici dole na complication 1, 2 i 3 i tu podesis informacije koje zelis da vidis na satu. Kad zavrsis, kliknes na save i to je to.

 Hvala ti na odgovoru, tu meni postoji mali problem, zbog astigmatizma bez naočala ne vidim vrijeme, pa mi zaista odgovara da su brojke one mrcinske defaultne.

Ako se može dodati, ili nekim appom, ili tileom, taj status baterije, i to bi mi bilo super.

možeš i na taj dodati.. samo prati ove iste upute

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
ministar kaže...
EricCartman kaže...
sava84 kaže...

EricCartman

 

U Wearable aplikaciji na telefonu podesis watch face na npr Analog utility, onda ides kao na slici dole na complication 1, 2 i 3 i tu podesis informacije koje zelis da vidis na satu. Kad zavrsis, kliknes na save i to je to.

 Hvala ti na odgovoru, tu meni postoji mali problem, zbog astigmatizma bez naočala ne vidim vrijeme, pa mi zaista odgovara da su brojke one mrcinske defaultne.

Ako se može dodati, ili nekim appom, ili tileom, taj status baterije, i to bi mi bilo super.

možeš i na taj dodati.. samo prati ove iste upute

 Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, hvalaaaaa ti!!  

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice