Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 432.606
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Što sve imaš uključeno? Koristiš li praćenje sna, praćenje otkucaja srca i neka sportska praćenja ili si to sve isključio? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Sve imam uključeno osim AoD ako si mene pitao.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
cinco44 kaže...

Sve imam uključeno osim AoD ako si mene pitao.

E sada čekamo da Hexfire odgovori, pa ćemo dobit odgovor zašto njemu baterija traje dugo, a tebi kratko.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Ne traje meni kratko, traje mi normalno. Četvorica nas imamo i svima traje otprilike isto. Štoviše, službene Samsungove brojke kažu do 30 sati s AoD i do 40 sati bez. S obzirom da ga punim svaku drugu večer (znači 48 sati), traje i duže od službenih specifikacija. Kako njemu traje do tri dana (72 sata) i to s uključenim AoD, nije mi jasno. Potražio sam malo po internetu i većini traje kao i meni ili MANJE. Ili je krivo očitao, ili je dobio neki ekstreman primjerak koji ne znači ništa većini ljudi ili širi dezinformacije.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Samsung je testirao bateriju sa svime uključenim. Recimo, ja kad si kupim sat, ja ga neću koristiti za praćenje sna, kao fitness tracker, neću imat GPS uključen i slično. Ako sve isključiš baterija bi ti trebala trajati i duže od tih 40 sati. Možda baš Hexfire ima sve isključeno pa mu zato dugo traje. Jer ako tebi traje sa svime uključenim 48h, onda on bez problema može i dalje.

13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Više manje ko što kolega veli, dosta toga mi je isključeno dok mi ne zatreba. Govorim o svom uobičajenom svakodnevnom korištenju uređaja prvenstveno kao sata i preglednika notifikacija. I ne koristim ga doslovno 72h nego uz moj način korištenja mogu preživjeti 2-3 dana na jednom punjenju. Najviše mi se svodi na to koliko notifikacija dobim tokom dana jer vibracija puno troši. 

 

Sleep tracking ne koristim, štoviše gasim sat preko noći. Mislim da oko 10% ode preko noći ako je upaljen. Mjeri mi otkucaje svakih 10 minuta, ali i to ću isključiti vjerojatno makar koliko pamtim ne troši previše. Heart rate mi je bitan tokom vježbanja, a ovako dok sjedim u uredu ipak manje.

 

AOD uzme poprilično sigurno, ali bez toga mi nije to to. Hoću znati koliko je sati kad god pogledam na sat iz kojeg god položaja. A ne se oslanjati na raise to wake ili neki drugi gimmick koji ne radi svaki put. A i bezveze mi izgleda kad je na ruci ugašen.

 

Nisam još testirao tokom planinarenja koliko pojede bateriju kad su uključeni GPS i ekran cijelo vrijeme, ali očekujem da je dosta loše kao i kod GW4. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Marko :D kaže...

ja ga neću koristiti za praćenje sna, kao fitness tracker, neću imat GPS uključen i slično.

 Koje funkcije su još ostale?

Hexfire kaže... 

Sleep tracking ne koristim, štoviše gasim sat preko noći.

 Eto, misterij riješen. To je tih dvadesetak sati. Drži ga upaljenim preko noći i trajat će ti kao i svima drugima.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...

Više manje ko što kolega veli, dosta toga mi je isključeno dok mi ne zatreba. Govorim o svom uobičajenom svakodnevnom korištenju uređaja prvenstveno kao sata i preglednika notifikacija. I ne koristim ga doslovno 72h nego uz moj način korištenja mogu preživjeti 2-3 dana na jednom punjenju. Najviše mi se svodi na to koliko notifikacija dobim tokom dana jer vibracija puno troši. 

 

Sleep tracking ne koristim, štoviše gasim sat preko noći. Mislim da oko 10% ode preko noći ako je upaljen. Mjeri mi otkucaje svakih 10 minuta, ali i to ću isključiti vjerojatno makar koliko pamtim ne troši previše. Heart rate mi je bitan tokom vježbanja, a ovako dok sjedim u uredu ipak manje.

 

AOD uzme poprilično sigurno, ali bez toga mi nije to to. Hoću znati koliko je sati kad god pogledam na sat iz kojeg god položaja. A ne se oslanjati na raise to wake ili neki drugi gimmick koji ne radi svaki put. A i bezveze mi izgleda kad je na ruci ugašen.

 

Nisam još testirao tokom planinarenja koliko pojede bateriju kad su uključeni GPS i ekran cijelo vrijeme, ali očekujem da je dosta loše kao i kod GW4. 

Eto, misterij riješen.

cinco44 kaže...

 Koje funkcije su još ostale?

Sve osim fitness trackera.

6 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Prihvaćena registracija za tablet. Sad čekanje do 29.2!  

 

BTW može li se kod nas koristiti sat sa mobilnom tarfiom? Na A1 sam...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
blueskyhr kaže...

Prihvaćena registracija za tablet. Sad čekanje do 29.2!  

 

BTW može li se kod nas koristiti sat sa mobilnom tarfiom? Na A1 sam...

isti broj ne, možeš jedino uzeti drugi broj za sat

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
To mi baš i nema smisla.

Jel tako i kod drugih operatera?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
blueskyhr kaže...
To mi baš i nema smisla.

Jel tako i kod drugih operatera?

 Koliko se pisalo, u HR je to tako. Iz meni također nejasnog razloga. Zato i nisam uzimao LTE verziju. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ja sam uzeo preko HTa LTE verziju za 258 eura, to je uz 30% popusta preko Moj Telekom aplikacije...

Još traje akcija ako nekoga zanima!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 14:29 (blueskyhr).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
X
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 14:30 (blueskyhr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ali LTE se na satu može isključit i koristit ga samo povezanog preko BT, ne?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Da. Pa isključen je dok ne aktiviraš mobilnu tarifu...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 15:31 (blueskyhr).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

LTE je, po mom mišljenu, bacanje novca u vjetar. U startu je skuplji, ne možeš imati isti broj u satu i telefonu (u Hrvatskoj), a čak i da možeš to je opet dodatni trošak. Većina ljudi ima telefon stalno uz sebe, tako da ne vidim neku svrhu toga. Plus baterija je dosta mizerna i ako treba još i modem napajati, bojim se pomisliti koliko bi trajala. A ako ti ni to nije dovoljno, čujem da se sat pregrijava prilikom poziva dužih od par minuta, te se pozivi prekidaju.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Meni na Galaxy Watchu 5 stižu pozivi i poruke u teretani na barem 20m udaljenosti od mobitela, i kroz barem 2 zida te 2 zida ormarića, mobitel se nalazi u svlačionici u ormariću... impresivno.

To je najdalje što je sat bio od moba, osim kad sam išao plivati po moru....

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 17:38 (EricCartman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Da nema teretana možda wifi pa su mob i sat spojeni na wifi? Meni u jednom djelu kuće uvijek odvoji sat od moba ali se sat prebaci an wifi i pokuplja notifikacije.
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
cinco44 kaže...

LTE je, po mom mišljenu, bacanje novca u vjetar. U startu je skuplji, ne možeš imati isti broj u satu i telefonu (u Hrvatskoj), a čak i da možeš to je opet dodatni trošak. Većina ljudi ima telefon stalno uz sebe, tako da ne vidim neku svrhu toga. Plus baterija je dosta mizerna i ako treba još i modem napajati, bojim se pomisliti koliko bi trajala. A ako ti ni to nije dovoljno, čujem da se sat pregrijava prilikom poziva dužih od par minuta, te se pozivi prekidaju.

 

 

Ja sam prije 1 god . kupio u slobodnoj prodaji bila je akcija SGW 5 LTE 40 mm  jer je bio jeftiniji od istog modela bez LTE , 

inače sam na HT Unlimited  i tražio da dobijem eSim isti broj za sat odgovor je bio da ne može a onda potražim riješenja na HT De  i gle čuda kod njih

MOŽE koji su inače vlasnici HT.

a kod domaćih lopova ne može nego uzmi novi broj sa tarifom za sat . 

 

SUPER , imamo Rvacku 💪

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2023 13:59 (MUĆAK).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Ima li netko iskustva sa ovim Samsung poklonima? Koliko treba da to pošalju nekom odobrene registracije?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Registriran 24.08., odobreno 05.09., poklon stigao 23.10.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
dax-lax kaže...
Da nema teretana možda wifi pa su mob i sat spojeni na wifi? Meni u jednom djelu kuće uvijek odvoji sat od moba ali se sat prebaci an wifi i pokuplja notifikacije.

 vjv ima wifi, ali nisam se kačio na nj.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

situacija s BT se drasticno popravili sa novom tehnologijom BT 5.3.
zamijenio sam S21 sa S23 i domet je skoro duplo (sat, zvucnik, auto). spajanje je takoder brze, veza stabilnija

jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Primijetio sam da mi na GW4 zadnje vrijeme kod hodanja ne prati gps rutu iako uključim da prati. Na kraju kad gledam na mobu nema ništa od lokacije kretanja. Na satu je normalno dana dozvola gps senzoru i na google maps senzor očitavam moju lokaciju tako da je senzor ispravan. Jel ima netko sličan problem?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Chome kaže...

Primijetio sam da mi na GW4 zadnje vrijeme kod hodanja ne prati gps rutu iako uključim da prati. Na kraju kad gledam na mobu nema ništa od lokacije kretanja. Na satu je normalno dana dozvola gps senzoru i na google maps senzor očitavam moju lokaciju tako da je senzor ispravan. Jel ima netko sličan problem?

 Imam Samsung mob i stigla je zakrpa prije nekoliko dana.

Meni se slično događalo, sad je ok.

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
13 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Jel moguće da se alarm na mobitelu ne sinkronizira sa alarmom na satu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
zuper kaže...

Jel moguće da se alarm na mobitelu ne sinkronizira sa alarmom na satu?

 

ne

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zaporožac kaže...
Chome kaže...

Primijetio sam da mi na GW4 zadnje vrijeme kod hodanja ne prati gps rutu iako uključim da prati. Na kraju kad gledam na mobu nema ništa od lokacije kretanja. Na satu je normalno dana dozvola gps senzoru i na google maps senzor očitavam moju lokaciju tako da je senzor ispravan. Jel ima netko sličan problem?

 Imam Samsung mob i stigla je zakrpa prije nekoliko dana.

Meni se slično događalo, sad je ok.

 

Zakrpa baš za to? Meni pred koji dan stigao veliki update UI6 na S23 ali nisam siguran dali će to popraviti stvari. Moram testirati.

2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Chome kaže...
Zakrpa baš za to? Meni pred koji dan stigao veliki update UI6 na S23 ali nisam siguran dali će to popraviti stvari. Moram testirati.

Na sat je stigao update, a prije dva dana na S23+ Android 14 i UI6-

Možda sat nisi ažurirao ?!

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice