Samsung Galaxy Watch

poruka: 880
|
čitano: 476.992
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 mjeseca
offline
Samsung Galaxy Watch

Galaxy Watch Ultra će koštati 699 eura, a Galaxy Watch 7 319 eura

 

Objavljeni apsolutno svi detalji o Galaxy Watch Ultra i Watch7 satovima iz Samsunga, znamo i cijene

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Ultra je debelo preskup da bih ga uopće razmatrao, a običan mi na prvu ne izgleda kao da donosi puno novosti. Vjerojatno ostajem na svom 6 classic i dalje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Hexfire kaže...

Ultra je debelo preskup da bih ga uopće razmatrao, a običan mi na prvu ne izgleda kao da donosi puno novosti. Vjerojatno ostajem na svom 6 classic i dalje.

 Da, slažem se. Uopće niti ne gledam novu seriju koliko mi ovaj 6 classic dobro radi. U odnosu na neke prethodne generacije, mislim da mi ovdje najviše znači brzo punjenje. Uopće se ne brinem oko baterije previše iako mi je AOD stalno uključen.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Opet miču rotating bezel pa ce ga vratiti za godinu dana na Galaxy Watch 8.
Ne razumijem zasto bježe od nečega po čemu su prepoznatljivi i dizajnom se priblizavaju izuzetno ružnom Apple Watch Ultra.

Imao sam GW3C, pa GW4C, a kad sam vidio u kojem smjeru ide GW7 upgrejdao sam se prije par dana na GW6C. Dizajnom su to tri jako slicna sata, ali sve radi savršeno.
 
1 0 hvala 0
2 mjeseca
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Pozdrav, ima netko da koristi Galaxy Watch i Honor telefon? Trenutno sam na Galaxy Watch 5 Pro + Samsung S21 Plus što normalno funkcionira savršeno pa se bojim kakva bude situacija s uparivanjem i korištenjem sa Honor Magic6 Pro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
bubaQ kaže...

Pozdrav, ima netko da koristi Galaxy Watch i Honor telefon? Trenutno sam na Galaxy Watch 5 Pro + Samsung S21 Plus što normalno funkcionira savršeno pa se bojim kakva bude situacija s uparivanjem i korištenjem sa Honor Magic6 Pro.

 Koristio sam ja jedno kraće vrijeme dok sam imao Honora Magic 6 Pro. Većina stvari radi ok kad instaliraš wearable aplikaciju na Honor. Stvari poput upravljanja alarmom i neke naprednije health stvari ne rade (ekg, mjerenje tlaka...). 

16 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Kako radi Galaxy Watch 7 LTE? Čitam da ne treba biti SIM-ica unutra, treba ga povezati preko Samsung Wereables i onda je neovisan o mobu. Jel to funkcionira na našim mrežama?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
MSX kaže...

Kako radi Galaxy Watch 7 LTE? Čitam da ne treba biti SIM-ica unutra, treba ga povezati preko Samsung Wereables i onda je neovisan o mobu. Jel to funkcionira na našim mrežama?

 Unutra je e-sim čip a ti samo podatke od operatera uneseš. Radi na svoje podatke ali ne znam ko od naših operatera podržava multisim opciju jer nema smisla da plaćaš posebnu pretplatu za broj u satu.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

Koliko vidim, podržava HT, ali to dodatno naplaćuje. Ipak će odluka past na dobri stari bluetooth. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice