Huawei GT2 (razgovor preko sata)

poruka: 5
|
čitano: 345
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina

Pozdrav forumaši.

Da li neko na forumu posjeduje Huawei GT2.

Pošto ima ugrađeni zvučnik i mikrofon, zanima me kako je to u praksi?

Prilikom javljanja na poziv preko sata, zanima me kako se čuje osoba s kojom razgovarate (isto tako, kako osoba s kojom razgovarate čuje vas)?

Hvala.

P.S. dvoumim se između GT2 i Xiaomi Amazfit GTR 47mm.

Ako kod GT2 stvar sa javljanjem/razgovorm kroz sat funkcionira, mislim uzeti njega.

0 0 hvala 0
9 godina
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)

Uzeo ga za vikend u Elipsu i mogu reći da se lijepo čuje na njega prilikom razgovora.

S druge strane isto tako žena rekla da sve uredno čuje, bez većih šumova.

9 godina

isto nedavno kupio gt2, i probao razgovor, sve se uredno čuje, kak ja onoga tko mene zove, tako i druga osoba mene

meni osobno je gt2 ljepši od gtr-a, i još imaš razgovor preko sata
a da ne spominjem i velik broj custom watchface-ova koje možeš staviti gore ako znaš otključati mobitel i malo se poigrati sa tim (ja koristim stari 1+1 za to, tj samo da promjenim watchface) 

iako trenutno ima i dosta njih preko same health aplikacije, ali ipak, na xda forumima ih ima podosta za biranje, ja sam našao i neki link za google drive gdje ih ima ako ne 300 ili više

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Huawei GT2 (razgovor preko sata)
Postoji telegram grupa ali najbolje je da pogledate facebook grupu kojs ima preko 20.000 članova i vidljiva je svima. Tamo ims svega. A uskoro stiže i neslužbeni app za uplosd WF ps neće trebati raditi kemije sa beta aplikacijom i kineskim id-em. Naravno za one koji imaju rootan telefon i xposed ovo ne vrijedi.
Danas je došao novi update za GT2. Navodno donosi i Hrvatski jezik
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

ja sam stavio novi update jutros

dodali dva nova AOD sata, dodali još satova za biranje (sa honor magic watch 2 i još neki, ali ništa  posebno, ne sviđaju mi se) i opciju da na nekima možeš mijenjati koju statistiku da ti pokazuje  (koraci, otkucaji, vrijeme i to.)

za hrvatski to sam vidio, ali ne smeta mi engleski

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice