Zarada na BubbleWs

poruka: 2.760
|
čitano: 160.283
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

Nebi znal {#}

 

 

Info (nova str pa da vide):

 

Svi koji su regani na bubblews a nisu na listi u prvom postu nek mi posalju link profila na PM

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 19:59 (matija410).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Eh da sad sam se sjetio. Whitelistajte Bubblews  ako koristite dodatak za preglednik imenom Ghostery. On blokira reklame i ostale stvari od kojeg bublews živi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
dj_renny kaže...

Eh da sad sam se sjetio. Whitelistajte Bubblews  ako koristite dodatak za preglednik imenom Ghostery. On blokira reklame i ostale stvari od kojeg bublews živi.

Bilo bi dobro disableat bubblews, ali ne zivi on samo od reklama. To im je manji postotak zarade. Inace oni imaju nekog investitora koji sve to placa, neznam kak taj invenstitor zaraduje ali nije me ni briga dok ja zaradujem. {#}

 

Oni dijele zaradu s nama 50/50, znaci oni dobivaju najmanje 2 centa po lajku,pogledu i komentaru i sve to od investitora. Pise negdje {#}

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
10 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Sve je to slicno, stave isplatu na 60-80% korisnika, a ovaj ostatak ljudi ne isplati i onda se ovi isplaceni ljudi okrecu protiv ne isplacenih da nisu slijedili pravila :) Zaradio si 2$ u 1 danu, a jedan ovdje u 4 dana 2.5$ znaci treba ti najmanje mjesec dana što je super, ali zamislite što 1 editirana slika može učiniti od ove teme? (vjerojatno je editirana pošto je iskrižano pola, neka napravi video ako je pravo) U svojih 26 godina nagledao sam se svakakvih načina da se regate preko affilate linka, a pogotovo ovakvih tema koje umru manje od 7 dana. Vjerujete liku koji je clan 4 tjedna i napravio 2 male teme^^

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2014 20:49 (TheThing).
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
TheThing kaže...

Sve je to slicno, stave isplatu na 60-80% korisnika, a ovaj ostatak ljudi ne isplati i onda se ovi isplaceni ljudi okrecu protiv ne isplacenih da nisu slijedili pravila :) Zaradio si 2$ u 1 danu, a jedan ovdje u 4 dana 2.5$ znaci treba ti najmanje mjesec dana što je super, ali zamislite što 1 editirana slika može učiniti od ove teme? (vjerojatno je editirana pošto je iskrižano pola, neka napravi video ako je pravo) U svojih 26 godina nagledao sam se svakakvih načina da se regate preko affilate linka, a pogotovo ovakvih tema koje umru manje od 7 dana. Vjerujete liku koji je clan 4 tjedna i napravio 2 male teme^^

Taj ostatak prekrsi neko pravilo. Slika nije editirana,je prekrizil sam svoje Ime i prezime i to je to. Evo posto se ovdje nesmije stavljat referral link preko kojeg jedino mogu zaradit, zasto bi onda stavljal ovo na forum? Nema nikakve logike. Stavil sam da pomognem ljudima/djeci koji imaju slobodnog vremena i koji bezveze vise na internetu,a mogu zaradit i bit korisni za sebe, zaradit nest. Ovdje sam se regal iz jednog jedinog razloga, pomoc. Trebal sam neku pomoc oko necega i regal sam se i skuzil sam da se moze zaj.. i sve ovdje i ima aktivnih ljudi.

 

Evo, najkasnije sutra ak budem uspel budem napravil video. Kaj da velim u videu da se raspozna da sam to ja? Nemoj se nis ljutit, razumijem tvoju sumljicavost prema ovome. Ni ja nevjerujem dok ne dobim dokaz, cvrst. {#}

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
9 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

Evo video napravljen..snimljen mobitelom za svaki slucaj  Glas mi je predivan {#}

 

 

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Pocelo se pisat,dosta slabo ide na početku. :(

9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Memphis_7 kaže...

Pocelo se pisat,dosta slabo ide na početku. :(

 

Ko i sve u zivotu :)

 

Daj link na pm da stavim u prvi post :)

 

 

Zaradi $50 tjedno- PM me za vise informacija :)http://www.bubblews.com/?referral=51fcf2f7ebd785.06019995
12 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Ide ovo... Preko 6 dolara, jos malo i 100 konekcija. Tuces o glupim temama a za to ti treba 5-10min... Odlicno.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

dali to moraju biti na engleskom statusi? 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
online
Re: Zarada na BubbleWs

Mislim da moraju.

Evo ja registriran nekih pola sata i imma 1,44$ za sada...nije loše...da zaradim 50$ u mjesec dana ja super zadovoljan :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
win4crazzy kaže...

dali to moraju biti na engleskom statusi? 

Da.

11 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Registrovao se pre pola sata, ubacio sliku, napisao komentar, nista uvredljivo niti bilo sta, bila je slika moje macke i komentar o tome kako sam je pronasao, na engleskom sam pisao i sad ne mogu vise da se ulogujem, pise user not found ili tako nesto....koja fora sa tim...da li sam negde pogresio ili sta?

 

Napravio novi profil sa istim usernameom i passwordom, verovatno me obrisali iz razloga sto sam u Tittle stavio naziv Pussycat....ali sad hebes ga mislio sam na macku

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 0:36 (animal4444).
10 godina
online
Re: Zarada na BubbleWs

^^ hahahah e jesi me nasmijao :D

a ništa ponovno se regaj :D

10 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ima ko možda neku ideju viška {#}

usky
12 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Sta ce ti ideja... Pisi sta ti padne napamet, natuci 400 znakova i send. 10 likova i nek bude 20 viewa i mila majka dok ne napunis konekcije.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
usky_hr kaže...

Ima ko možda neku ideju viška {#}

Uzmes lepo i slikas mud* ali pre toga oblikujes ih kao srce onako i eto {#}

10 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

Da li je moguće na ovoj stranici pisati postove na hrvatskom jeziku? Ako nije,da li postoji hrvatska verzija ove stranice ili bilo kakva druga hrvatska stranica koja mi može platiti za postove na hrvatskom pošto ne znam dobro pisati na engleskom?

 

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

14 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Stranica je jako spora... {#}

 

I baca mi ovaj error dosta: 

Error 502 Ray ID: 13e3f25e19aa0a36

Bad gateway
EUW: Ferritin
11 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Meni pise under maintenance

11 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Definitivno odustajem od ovoga po drugi put mi izgleda brisu akaunt, a bas sam sad pazio sta radim i kako...plus sto sam bas brzo dobijao lajkove, cak i komentare od drugih, mozda je i to razlog ali ono...brate....ili opet nesto radim pogresno, mada ne vidim sta

 

Nista, treca sreca, drcan sam na pare hbg :D probacu ponovo pa sta bude 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.6.2014 4:06 (animal4444).
9 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

win4crazzy

 

Da moraju bit na ENG jeziku.

 

animal4444

 

Cekaj da se ustabili str malo pa se probaj ulogirat.

 

Tehno-Istraživač

 

Postoji samo ova stranica i moze se pisat samo na ENG jeziku. Netrebas perfektno pisat :)

 

Ferritin

 

Nadam se da bude uskoro rješeno (7. mj)

Prije nego se regate na bubblews kontaktirajte me na PP
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na BubbleWs
animal4444 kaže...

Registrovao se pre pola sata, ubacio sliku, napisao komentar, nista uvredljivo niti bilo sta, bila je slika moje macke i komentar o tome kako sam je pronasao, na engleskom sam pisao i sad ne mogu vise da se ulogujem, pise user not found ili tako nesto....koja fora sa tim...da li sam negde pogresio ili sta?

 

Napravio novi profil sa istim usernameom i passwordom, verovatno me obrisali iz razloga sto sam u Tittle stavio naziv Pussycat....ali sad hebes ga mislio sam na macku

I onda se pitaš zakej si obrisan..iss

 

Napravi novi sa drugim username-om i pazi kaj pišeš{#}

Prije nego se regate na bubblews kontaktirajte me na PP
10 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ovo se samo meni može dogodit :D

znači namučim se kao kreten da napišem neku glupu priču na engleskom,napokon završim,stavim svoju sliku,stisnem submit i izbaci mi error under maintenance {#}

usky
10 godina
online
Re: Zarada na BubbleWs

čekaj malo, dakle napišem neku glupost tekst i MORAM stavit sliku? ili ne moram...ja sam dosad napisao samo tekst i bok. i "zaradio" 1,88$ i sad odem na stranicu nakon "maintenance" i vidim da sam na 0 postova i sve su mi izbrisali i imam 1$ in the bank...gdje je problem?

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

jucer sam se registrirao i idem se danas logirat i ne mogu, probam vratit password i kaze mi da nema maila u bazi :O

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Nadam se da shvacate da im je server u zadnjih par dana u banani i da ocito uopce ne sacuva novo registrirane. Strpite se malo. 

 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
protjeran
offline
Zarada na BubbleWs

Tocno kak SimeKZ kaze :)

Prije nego se regate na bubblews kontaktirajte me na PP
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

haha napravio novi, nije proslo ni 1h, odlogiralo me i opet me obrisalo haha

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Pitanje u vezi lajkova : Mogu lajkati 5 stvari i jednom satu neograničenom broju osoba ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice