Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.197
|
čitano: 6.755.898
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
Kad smo vec kod padanja s mosta, sreca je da kondukter i misko imaju mjesta samo za 19 putnika ;D

A čuj svaki most ima svojih zamki, pa još kad je malo klizav onda vrlo lako padaš s mosta.

 

https://drive.google.com/file/d/0BzFrxTwtpH4FaGZvR2o3azVDWkk/view?usp=sharing

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
11 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

http://www.jutarnji.hr/hz-reagirao-na-facebok-inicijativu--zeleni-most--postaje--hendrixov-most-/1456727/

... uz sva ona prepucavanja politicara o imenima ulica trgova i aerodroma, nadam se da cemo dobit Hendrixov most (ali nisam glasao za Most u nedjelju )

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2015 19:52 (Tallahassee).
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Eto normalno covjeku sa normalnim IQ-om se kosa na glavi digne kad ovakve bljuzgtine citas u novinama.

 

http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin/poznate-dame-analiziraju-politicare---416067.html

 

Tvoj muž je tako egzaktno konteplirajući ratni profiter a ti si tako emancipirano sofisticirana prostituka sa poremečajem osobnosti.

 

komentar na fejsu 

14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Konačno da i iz ove nesretne Bosne i Hercegovine počnu dolaziti dobre vijesti. Osim setova novih zakona koji su usvojeni(koji uistinu donose velike promjene) i drugih zakona koji će u skorije vrijeme biti doneseni, odnekud se pojavio zakon o konverziji kredita koji su podignuti u CHF. Sve su šanse da će, i pored velikog lobiranja Hypo banke, zakon biti usvojen. Ono što je bitno u svemu jeste da će krediti biti pretvoreni u EUR prema kursu koji je važio na dan sklapanja ugovora. Gotovo pa nestvarno! Zakon će biti na sljedećoj sjednici Parlamentarne skupštine BIH po skraćenoj proceduri: http://depo.ba/clanak/139232/komisija-podrzala-principe-prijedloga-zakona-o-konverziji-kredita-u-svicarskim-francima-u-km

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Konačno da i iz ove nesretne Bosne i Hercegovine počnu dolaziti dobre vijesti. Osim setova novih zakona koji su usvojeni(koji uistinu donose velike promjene) i drugih zakona koji će u skorije vrijeme biti doneseni, odnekud se pojavio zakon o konverziji kredita koji su podignuti u CHF. Sve su šanse da će, i pored velikog lobiranja Hypo banke, zakon biti usvojen. Ono što je bitno u svemu jeste da će krediti biti pretvoreni u EUR prema kursu koji je važio na dan sklapanja ugovora. Gotovo pa nestvarno! Zakon će biti na sljedećoj sjednici Parlamentarne skupštine BIH po skraćenoj proceduri: http://depo.ba/clanak/139232/komisija-podrzala-principe-prijedloga-zakona-o-konverziji-kredita-u-svicarskim-francima-u-km

 Nekako dobro izgleda da bi bilo istinito... U BiH samo i jedino važi Murphyjev zakon.

 

Btw, ja ne volim proći a kamoli poslovati sa Hypo Bankom, nevezano za kredite u CHF, nego uopće za kredite, koje se tamo malverzacije rade, a naivni narod puši.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Prije nekoliko dana sjedio sam sa jednom osobom koja radi u jednoj od policijskih agencija i koji je vodio nekoliko velikih slučaja a između ostalih vodio je istragu i protiv Hypo banke. Kaže čovjek da je Hypo u BiH nabila 6 000 000 000 maraka "duga". Zanimljivo da ni jedna druga banka u BiH nije radila sa kreditima u CHF osim Hypo.

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Prije nekoliko dana sjedio sam sa jednom osobom koja radi u jednoj od policijskih agencija i koji je vodio nekoliko velikih slučaja a između ostalih vodio je istragu i protiv Hypo banke. Kaže čovjek da je Hypo u BiH nabila 6 000 000 000 maraka "duga". Zanimljivo da ni jedna druga banka u BiH nije radila sa kreditima u CHF osim Hypo.

 Ma nema šta nisu radili samo da plasiraju kredite. Dosta vrlo sumnjivih stvari, privatnici su opljačkali radnike i od njih napravili dužničke robove Hypo banci, a Hypo i tobožnji poslodavac privatnik imaju win-win situaciju, a sve uz malo "dotjerivanja" dokumentacije. Mnogo puta sam čuo za situaciju da su radnici po naosob dizali pojedinačne kredite i davali novac poslodavcu za neko ulaganje u firmi, a onda pušiona.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Komentar na ovo ?

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11995266/Paris-shooting-how-events-unfolded-on-social-media.html?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook

 

Mislim nije nase drustvo,ali eto za raspravu,talacka kriza u tijeku.

Posto se dosta dogovorilo o sigurnosnim propustima koji su lako moguci nakon ove velike migracijske krize,pomislja li tko na to ?
Vjerojatno se ce brzo saznati pocinitelji i njihovi motivi...

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
doky01akablava kaže...

Komentar na ovo ?

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11995266/Paris-shooting-how-events-unfolded-on-social-media.html?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook

 

Mislim nije nase drustvo,ali eto za raspravu,talacka kriza u tijeku.

Posto se dosta dogovorilo o sigurnosnim propustima koji su lako moguci nakon ove velike migracijske krize,pomislja li tko na to ?
Vjerojatno se ce brzo saznati pocinitelji i njihovi motivi...

 Pre rano je da bi se bilo sta govorilo, nadam se da mnogi nece sada u afektu nabaciti plahte preko glave, izvuci vile i motike iz supe pa udarati po izbjeglicama, imajte na umu da mnogi od njih bjeze od ovakvih monstruma i ovakvih situacija. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
D3ViL kaže...
doky01akablava kaže...

Komentar na ovo ?

 

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/11995266/Paris-shooting-how-events-unfolded-on-social-media.html?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook

 

Mislim nije nase drustvo,ali eto za raspravu,talacka kriza u tijeku.

Posto se dosta dogovorilo o sigurnosnim propustima koji su lako moguci nakon ove velike migracijske krize,pomislja li tko na to ?
Vjerojatno se ce brzo saznati pocinitelji i njihovi motivi...

 Pre rano je da bi se bilo sta govorilo, nadam se da mnogi nece sada u afektu nabaciti plahte preko glave, izvuci vile i motike iz supe pa udarati po izbjeglicama, imajte na umu da mnogi od njih bjeze od ovakvih monstruma i ovakvih situacija. . .

 http://twitchy.com/2015/11/13/media-reporting-that-paris-terrorists-shouted-allah-akbar-during-attacks/

60-tero ljudi ubijeno,tj.jos se zbraja,necu ni komentirati .

14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ma nisu to nikakve izbjeglice napravile, to su napravili ljudi koji su legalno u Francuskoj i imaju državljanstvo.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

 

Napokon se moze share video

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nj0fra kaže...

Ma nisu to nikakve izbjeglice napravile, to su napravili ljudi koji su legalno u Francuskoj i imaju državljanstvo.

Ma ja,nisu izbjeglice,vec izbjeglice koje su dobile drzavljanstvo i skrb od Francuske.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Islam je najprljavija vjera u covjecanstvu.

Jebo ih liberalizam i izbjeglice.
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
doky01akablava kaže...


60-tero ljudi ubijeno,tj.jos se zbraja,necu ni komentirati .

 118 po zadnjim informacijama... 

Ako tko hoće, evo livestream: http://news.sky.com/watch-live

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Strava i uzas, 118 samo u dvorani...Starci trebali iduci tjedan za Pariz, cisto sumnjam da ce ic. WTF is going on?

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Užas. Najgori napad do sad. Prvi put od 1944. godine uveden je policijski sat u Parizu.
Facebook je aktivirao svoju značajku "safety check". Putem nje svi koji se trenutno nalaze u francuskoj prijestolnici mogu voljenima javiti dali su na sigurnom.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

11 mrtvih u restoranu, 3 na stadionu, spominje se oko 120 u bataclanu, i nema službenih izjava o žrtvama kod drugog restorana ali kažu da postoje tijela i također nema podataka o žrtvama kod trgovačkog centra.

 

EDIT: Policija kaže kako su se dvojica u bataclanu raznijela prije nego su ih uspijeli uhvatit. pritom su stradale 4 osobe.

5 napadača ubijeno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 3:31 (mystik).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Kupio sam Kuran sad jos moram nac gdje se odrzavaju tecaji Arapskog.
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

http://www.advance.hr/vijesti/udarac-terorizma-na-pariz-oko-150-mrtvih-stotine-ranjenih-u-nizu-napada-analiza-uzroci-posljedice-i-kako-ce-ovaj-barbarski-pokolj-promijeniti-europu/


Jedan jako realan i objektivan pogled na ove teroristicke napade i kako ce promijeniti Francusku,a i Europu,citiram.

 

Možda i najgori scenarij kojeg bi sada mogli vidjeti je odmazda, kako u Parizu tako i diljem Francuske, a kasnije i širom Europe. Džsmije već su paljene i napadane ovog siječnja nakon napada na Charlie Hebdo, možemo samo prognozirati kako će odmazda izgledati sada kada su pogođene stotine francuskih obitelji.

Teroristički napadi u Parizu 13.11.2015. imaju i svoje političke ciljeve, a to je promijeniti Europu i to će na ovaj brutalan način vjerojatno i postići. Zaokret Europe udesno ide njima na ruku jer se tada počinje pogoršavati položaj europskih muslimana, a u takvoj situaciji mogu ih lakše vrbovati i regrutirati.

Nadalje, Europa će se sada početi mijenjati nalik SAD-u. Sigurnost će postati stroga, kontrola nemilosrdna, jer će se argumentirati da SAD ipak nema više problema s terorizmom na svom tlu. Sve su to, nažalost, vrlo loši trendovi koji nekima opet svakako idu na ruku. Držati sve više osiromašeni narod Europe pod strogom kontrolom nešto je što se već godinama nastoji provesti.

Ovaj pokolj u Parizu promijeniti će Europu, poprilično, i te promjene ćemo osjetiti svi. Već je Charlie Hebdo početkom godine nagovijestio promjene koje dolaze zbog terorističke opasnosti, a jučerašnji barbarski pokolj civila u Parizu zacementirati će tranziciju.

9 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...
Islam je najprljavija vjera u covjecanstvu.

Jebo ih liberalizam i izbjeglice.

 nazalost moram se sloziti , obzirom na sva ova desavanja u proteklim godinama naginjem ka desnicarskom ekstremizmu i rasismu ... iskreno stidim se ...  a bio sam anarhista,trockist i pjevao Bandiera Rossa (izgleda da sam napokon ,  nakon cedrdeset godina odrastao i postao realista,nista od lijepih teorija i  ideologija ,sve su to bajke) 

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Informator kaže...
Edge kaže...
Islam je najprljavija vjera u covjecanstvu.

Jebo ih liberalizam i izbjeglice.

 nazalost moram se sloziti , obzirom na sva ova desavanja u proteklim godinama naginjem ka desnicarskom ekstremizmu i rasismu ... iskreno stidim se ...  a bio sam anarhista,trockist i pjevao Bandiera Rossa (izgleda da sam napokon ,  nakon cedrdeset godina odrastao i postao realista,nista od lijepih teorija i  ideologija ,sve su to bajke) 

Zamijeniti jedan oblik ekstremizma drugim teško se može nazvati promjenom, a kamoli odrastanjem. Kao da si bio BBB i mlatio sve torcidaše, a sada si hajdukovac i mlatiš sve ostale. Jedina bajka ovdje je tvoje ''odrastanje''.

 

Tread softly because you tread on my dreams.
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

I ocekivano nakon ove tragedije odmah pozivi na zatvaranje granice, razvlacenje zice i okrivljivanje imigranata za teroristicki napad.
Ja neznam dali ti ljudi uopce razmisljaju svojom glavom kada pisu takve gluposti? Sta misle da je netko u guzici od Sirije kroz granicu za granicom svercao AK, pancirku, eksploziv?!?
Ovakva stvar je mjesecima temeljito pripremana od onih koji vec godinama zive u Francuskoj sa Francuzima, ovako nesto se ne desava bez dobre logisticke podrske i planiranja. . .


Ne iskljucujem mogucnost da medju imigrantima ima ekstremista, terorista u svakom zitu ima kukolja ali tu je i velik broj ljudi koji su stavili glavu u torbu za bolje sutra, jer ne zele da zive svaki dan u strahu.

Na kraju pitam se zar stvarno ljudi misle da ce malo bodljikave zice onemoguciti teroristicki napad na Hr? Zar su ljudi stvarno toliko naivni da misle kako ce zbog tog biti "sigurni"? Po meni to bi mozda proizvelo gori kontraefekat i uprlo oci ISIL-a i slicnih prema Hr. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

uz žalost nad žrtvama, ali svim besmislenim od juga do sjevera a ne samo europskim, strašno je licemjerno kako se nad jednim oblikom terora i ubojstava diže na noge a nad drugim ne. nitko ne broji žrtve po siriji, palestini itd.. i ne radi dane žalosti, kao da ti ljudi manje vrijede. ili kako bi piromani rekli, kolateralni su i to je to.

 

u ovom slučaju, kao i ranije kad su žrtve u EU, krivi se požar i šteta koju je prouzročio, a ne piromani koji su je izazvali. oni koji su krivi za cijelo stanje i postojanje raznih terorista, a svi znamo koji su, oni su ti koji su podmetnuli sve te požare i nitko im ništa ne može. možda bi tako mogla i naša policija puštati ljetne piromane i tužiti sam požar, jer eto, tako to ide.

 

da ne bi ispalo da ja branim i ove koji su uradili sam čin ovoga zlodjela u parizu, usporedba s vatrom je pogodna jer nisu nastali sami od sebe i kao ni vatra ne mogu se kontrolirat previše, a monstruma uvijek ima na svim stranama, pa jasno i kod nas samo im daj da se razgore i da vidiš vatre.

 

u svakom slučaju dokle god se ljudima može tako manipulirati i svađati ih do krvi iz kojeg god razloga bilo, i dalje ćemo brojati nevine žrtve. a pravi neprijatelj i krivac će kao i uvijek ostati neokrznut i trljati ruke s podlim smiješkom (sjetim se busha uvijek) nad ljudskom glupošću.

 

i još nešto. vidim da će sad dodatno biti pljuvanja po islamu na sve strane pa da spomenem to. iako sam protiv apsolutno svih organiziranih religija, sam radikalni islam nije ništa gori od istog takvog kršćanstva i drugih. ne treba se puno znati o povijesti da znamo kakva su zlodjela činili krščani u ime vjere. pa premda sama religija ne čini zločine već ljudi, opasna je sva vrsta jer ti bolesni ljudi koriste religiju kao opravdanje zločina. zato oni koji gledaju jednostrano sad idu na ruku piromanima samo i još gore nasjedaju na volej.

ako ti imaš ženu papče ja si dlake sa jaja pincetom počupam
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 17:25 (pirireis).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pirireis kaže...

...sam radikalni islam nije ništa gori od istog takvog kršćanstva i drugih...

Možeš li nabrojati barem jednu kršćansku terorističku skupinu na svakih deset islamističkih? Teško.

Znam da postoje no prema islamistima su jednostavno rečeno kamilica, ne mogu stati niti u istu rečenicu.

 

Ovo što su napravili (uz srušeni ruski avion - već zaboravljeno, btw, jer nisu zapadnjaci ofkors) je osveta za vojne intervencije protiv IS-a u Siriji - barem je to jasno. Ne vjerujem da će tako brzo posustati.

Ovakvi događaji su rijetka prilika kada sam zaista zahvalan što živim u šupku Europe, nas zaista nemaju potrebe ili motiva dirati.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 18:03 (pr0n_addict).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...
pirireis kaže...

...sam radikalni islam nije ništa gori od istog takvog kršćanstva i drugih...

Možeš li nabrojati barem jednu kršćansku terorističku skupinu na svakih deset islamističkih? Teško.

Znam da postoje no prema islamistima su jednostavno rečeno kamilica, ne mogu stati niti u istu rečenicu.

 

Ovo što su napravili (uz srušeni ruski avion - već zaboravljeno, btw, jer nisu zapadnjaci ofkors) je osveta za vojne intervenciji protiv IS-a u Siriji. Barem je to jasno.

Ovakvi događaji su rijetka prilika kada sam zaista zahvalan što živim u šupku Europe, nas zaista nemaju potrebe ili motiva dirati.

 ajmo prvo o tome kako je nastao taj terorizam pa ćemo lako o tvom pitanju. terorizam iliti pokret otpora koji radi isto, javlja se u ratnim i okupiranim ili diktatorskim sredinama. 

diljem svijeta kroz povijest pa sve do danas imamo razne oblike terorizma u kojima nerijetko stradaju civili. bilo kao sporedne ili direktne žrtve. samim tim, koliko je kršćanskih zemalja okupirano i u ratu? e kad na to damo odgovor dobijemo i koliko ima terorista u kršćanstvu.

 

primjerice, zar rusi u ukrajini nisu teroristi trenutno? ali evo ne tako davno imali smo katolike irce i IRAu koja je ubijala civile i bila označena kao teroristička skupina. pa ETA itd.. to što je trenutno stanje mira jer je suzbijen velik broj raznih skupina, ne znači da ih nije bilo. a pitanje koje se može tako postaviti je da li je ikakva razlika između IRAe i palestinskog PLOa? od kad su krenule terorističke akcije s bliskog istoka? možemo li povezati židovsku državu koja je čisti okupator i silom stvorena država uz pomoć amerike? u WW2 su partizani i ostali pokreti otpora za švabe bili teroristi, a oni su okupatori baš kao i židovi kad su stvorili izrael. 

 

sad imamo taj ISIL koji se pojavio kad i nakon čega? nakon što se s namjerom destabiliziralo područje. tako su i talibani dobili oružije i obuku od zapada dase bore protiv rusa, a onda od jednom postali neprijatelji. smiješno je kako ljudi lako upadnu u mrežu piromana i popšue onu staru zavadi pa vladaj. posebno se koristi ljudsko neznanje i kratko pamćenje. pa sad islam ispada brutalan dok smo prije nekoliko stoljeća imali obrnutu situaciju. tad su kršćani klali i ubijali u ime boga dok recimo veliki muslimanski vođa saladin u to vrijeme uči zapad časti i viteštvu. 

 

dakle nije islam bio ovo što je sad i ništa gori od kršćanstva. ovo što se događa rade oni koji imaju interese i onda nađu budale kojima isperu mozak. tako je uvijek bilo tako će i biti. uostalom, koliko kod nas ili u bosni ima ljudi muslimana, neke i poznajemo svi, koji naravno nemaju veze s terorizmom samo zato što boga zovu drugačije od judeo-kršćanstva.

ali ponavljam, svaka organizirana religija je opasna jer se tako lako da zlouporabiti od strane vukova nad ovcama.

 

 a s ovim zadnjim o šupku europe i potrebama si i odgovorio na nešto. jer kod nas su večinom, barem deklarativno katolici, dok u francuskoj ima bezbroj muslimana i sigurno ih je hrpa sad poginula. pa eto nas ne diraju dok one koje imaju vanjsku politiku koju imaju diraju. zar to ne govori nešto? s druge strane ne treba isključiti ni dublju priču poput one s tornjevima new yorka za koju je jasno da je pušteno i planirano od sjenki. a evo čitam sad da je jedan od ovih koji je u parizu sudjelovao u napadu, od prije poznat službama, no eto nitko ga očito nije previše obuzdavao i pazio, zanimljivo.

ako ti imaš ženu papče ja si dlake sa jaja pincetom počupam
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 18:41 (pirireis).
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Jeste li vi vidjeli juce ikoga da je prenio vijesti iz Beiruta, ja nisam. Zalosno kako ljudski zivoti vise vrijede jer zive na nekom "boljem" mjestu.

 

A sad sa ovim napadom u Parizu, SAD i Izrael dobijaju puno prednosti i sad kako da ja ne dobijem ideju da je to sve njihovo djelo. Francuska je bila blizu priznavanja Palestine evo malo stariji clanak: LINK. I sta je sad postignuto, par osoba se obuklo u necije uniforme i predstavili se kao neko, napravili masakr i sve se mijenja. Citava EU se okrece protiv Islama. Francuska salje trupe u Siriju, Poljska i ostale zemlje zatvaraju granice. Sve zbog j.ne nafte i demokratije.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
D3ViL kaže...

I ocekivano nakon ove tragedije odmah pozivi na zatvaranje granice, razvlacenje zice i okrivljivanje imigranata za teroristicki napad.
Ja neznam dali ti ljudi uopce razmisljaju svojom glavom kada pisu takve gluposti? Sta misle da je netko u guzici od Sirije kroz granicu za granicom svercao AK, pancirku, eksploziv?!?
Ovakva stvar je mjesecima temeljito pripremana od onih koji vec godinama zive u Francuskoj sa Francuzima, ovako nesto se ne desava bez dobre logisticke podrske i planiranja. . .

 

 Jednostavno nije istina da se ovako nesto mora planirati mjesecima. Nisu napadnute vojne baze i policijske stanice a ni dobro cuvane banke. Pucano je u civile u restoranu , civile na koncertu, civile oko stadiona... Realno gledano, dovoljno je par zaluđenih primitivaca zeljnih nevjernicke krvi kojih ocito ima na bacanje. Das im u ruke kalasnjikove nabavljene bez problema od kriminalaca. I posaljes ih istovremeno u ubilacki i samoubilacki napad na nekoliko lokacija krcatih ljudima. Ne treba tu nikakvo temeljito visemjesecno pripremanje konkretnog napada. Ono sto je potrebno je visegodisnje usadjivanje u primitivnu glavu da svi infideli trebaju umrijeti.

 

Potpis!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...

 .... Das im u ruke kalasnjikove nabavljene bez problema od kriminalaca. ....

 

 

Nadam se da u ovom kontekstu pod kriminalcima podrazumijevas Ameriku, jer su oni ti koji su zasluzni za razvoj i uspon ISIS-a. Oni im daju novac i oruzje, te ih oni treniraju.

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže... 

 Jednostavno nije istina da se ovako nesto mora planirati mjesecima. Nisu napadnute vojne baze i policijske stanice a ni dobro cuvane banke. Pucano je u civile u restoranu , civile na koncertu, civile oko stadiona... Realno gledano, dovoljno je par zaluđenih primitivaca zeljnih nevjernicke krvi kojih ocito ima na bacanje. Das im u ruke kalasnjikove nabavljene bez problema od kriminalaca. I posaljes ih istovremeno u ubilacki i samoubilacki napad na nekoliko lokacija krcatih ljudima. Ne treba tu nikakvo temeljito visemjesecno pripremanje konkretnog napada. Ono sto je potrebno je visegodisnje usadjivanje u primitivnu glavu da svi infideli trebaju umrijeti.

 

 Nema sta kad si u pravu, u pravu si! 

 

Ipak dovoljno je samo kliknuti PLAY matchmaking ti random dodjeli par kolega terorista. Onda lijepo kliknes B, 4, 2 i eto ti AK (municija naravno gratis) pa B, 5, 1 za kevlar a bomba ionako dolazi po default. Samo sad dali ici na plant A ili plant B?!?   

 

Doso Husein iz Sirije u Pariz pa na buvljoj pijaci kupio pusku, bombu, samoubilacki prsluk. . ., mislio je uz kevlar kupit i sljem al jeb* ga nije imao dovoljno sredstava . . . 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 20:28 (D3ViL).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice