Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.326
|
čitano: 1.068.317
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

ja samo ne kuzim zakaj ljudi demonoid svacaju ozbiljno mislim gledam tamo na razmjeni daju demonoid za najbolje trackere nerazumijem sto oni ocekuju

15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
mobitel kaže...

ja samo ne kuzim zakaj ljudi demonoid svacaju ozbiljno mislim gledam tamo na razmjeni daju demonoid za najbolje trackere nerazumijem sto oni ocekuju

Nije bitno koji traker daju, glupi su već što hoće trejdati jedan invite za drugi.

 

NPR evo jedan lik trazi trance traffic, tracker za koji uzasno tesko dobiti invite i sad netko ako slucajno bude imao invite

pa nije retardiran da pozove trejdera jer time riskira cjeli invite tree.

http://hr-invites.com/ - jedina prava Hrvatska BT zajednica na kojoj nema chitera, trejdera i ostale gamadi :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2010 16:53 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
BORG kaže...

Ja imam acc na TL- u ali uopće ga ne koristim. Bilo bi šteta da propadne. Da li da ga ustupim nekom ili jednostavno pustim da propadne (mada mi je to glupo).

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
16 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
F1-IVO kaže...
BORG kaže...

Ja imam acc na TL- u ali uopće ga ne koristim. Bilo bi šteta da propadne. Da li da ga ustupim nekom ili jednostavno pustim da propadne (mada mi je to glupo).

Ja sam napravio ovako na jednom trackeru - poslao PP aminu da me protjera jer nisam aktivan niti neću biti, a da samo kradem mjesto nekome koji bi mogao biti koristan i dobar član.

 

Bannali me, ali rekli da je sve ok i da me razumiju. Razlaz na ok i pošten način za sve, a nemaju loše mišljenje o meni.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
F1-IVO kaže...
BORG kaže...

Ja imam acc na TL- u ali uopće ga ne koristim. Bilo bi šteta da propadne. Da li da ga ustupim nekom ili jednostavno pustim da propadne (mada mi je to glupo).

pokloni nekom. steta da propadne a nekom bi mozda bio koristan. to je moje misljenje

 

EDIT: rade poslusaj BORG-a

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2010 18:16 (GeForce).
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Paolo2612 kaže...

Ja sam napravio ovako na jednom trackeru - poslao PP aminu da me protjera jer nisam aktivan niti neću biti, a da samo kradem mjesto nekome koji bi mogao biti koristan i dobar član.

 

Bannali me, ali rekli da je sve ok i da me razumiju. Razlaz na ok i pošten način za sve, a nemaju loše mišljenje o meni.

Paolo je dobro rekao, pusti da propadne acc ili javi staffu.

 

Jer to davanje svog accounta nikad nije sigurno, ako ga das krivoj osobi, a imas svuda isti nickname na trackerima mozes izgubiti

sve trackere bezveze, zato ga je bolje pustiti da propadne zbog neaktivnosti.

http://hr-invites.com/ - jedina prava Hrvatska BT zajednica na kojoj nema chitera, trejdera i ostale gamadi :)
14 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
BORG kaže...

 

Jer to davanje svog accounta nikad nije sigurno, ako ga das krivoj osobi, a imas svuda isti nickname na trackerima mozes izgubiti

sve trackere bezveze, zato ga je bolje pustiti da propadne zbog neaktivnosti.

 

E vidis stu je caka....zato ja bogme ne bih samo tako dao acc...zapravo uopce ga ne bih dao.

Na svim trackerima imam isti nick tj.  na onima na koje radim upload svaki dan i nema sanse da bih poklonio takav acc....a neki dr. mi je sa imenom kakvo mi je tu i opet je to ime povezano sa dosta trackera.

Bolje neka propadne......jedino ako taj nick koristis samo na tom trackeru i nigdje vise.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

živcira me to što se za dobre  trackere traži velik upload, a ne jel si banan na nekim trackerima

npr. ja nisam banan ni na jednom trackeru a nažalost imam  upload oko  70 gb, skidam samo freeleech pa tako održavam ratio

 

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

neznam zasto ljudi stavljaju isti nick na sve di se registriraju. to je velika greska.

ako ti vise ne treba taj tracker slobodno ga mozes pokloniti nekome ali i da taj netko kome si ga poklonio radi sranja sigurno te nebi banirali s drugog trackera.

nije tesko prvo ukljuciti mastu a poslije toga zapisati na kojem trackeru imas koji nick i password.

na temi gdje se dijele pozivnice mozda bi bilo dobro staviti rang trackera jer kad vidim da ljudi mijenjaju demonoid (koji se svako toliko otvara za nove clanove i to je skoro public tracker) za trance traffic ili torentleech umrem od smijeha. mozda je to samo ono napisi i sta te briga. vjerujte mi da tko je dosao do pozivnice za TT ili TL nece vam dat nema sanse jer je demonoid postao smijesan tracker sta se tice pozivnica. imaju ih svi.

ako ne zelite vise koristiti neki tracker slobodno ga poklonite nekome iz SVOJE DRZAVE jer vecina trackera prati IP adresu. dajte strancu i banirat ce ga odmah.

 

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O

Najbolje je imati isti nick svuda ako si fer user nitko ti nista nemoze.

 

 

http://hr-invites.com/ - jedina prava Hrvatska BT zajednica na kojoj nema chitera, trejdera i ostale gamadi :)
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

a i bez tog nicka ti nista nitko ne moze ako si normalan user. 

mislim da oni vise prate IP adresu i s kojeg e-maila se registriras.

evo vam jedan savjet. nemojte se opterecivat s tim privatnim trackerima. to vam ustvari ne treba. mozete imati THR i IPT. oni su vrijedni sta se toga tice. ovo sve ostalo je nepotrebno. bit ce vam kompjuter cijeli dan upaljen a nekad i noc. zbog cega? zbog nekog glupog ratia. skini lijepo sta hoces s javnog trackera( poslat cu tko hoce linkove na PP) ugasis komp seedas koliko hoces i ako hoces. nikakvih briga oko ratia.

od privatnih trackera jedino podrzavam one ratio-free.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 19:47 (brkx).
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Po meni trebaš imati THR jer ima dosta hrvatskog sadržaja,Partis ili IPT zbog toga kaj ima dosta toga novoga i dobra je brzina jedan hd-trecker osobno koristim HDME i awesome-hd , what.cd za muziku i Demonoid zbog toga kaj na njemu možeš neći sve.Ostalo ti ne treba.Ja imam još neke treckere ali shvatio sam da mi pola njih ne treba zato uzmite samo one treckere koje trebate.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
16 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Dragon23288 kaže...

Mozete li mi preporuciti torrent sa puno glazbe u FLAC formatu?

 

A da nije What.cd jer tamo se ne uspijevam nositi sa ratiom.

 

Znaci nesta za normalne ljude jer upload mi nije bas sjajan :-(

 

Na PP naravno!

Ja imam drugu strategiju na whatu, svakih nekoliko mjeseci si napravim novi acc ;)

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 22:38 (Kizmar).
15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

odkad koristim privatne trackere imam osjećaj ka da mi je bolje na javnim: VIše seedera i brže skidanje

http://gtabalkan.com
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

imenio tako nekad.. TPB super brz, a ipt.. jedva par sedsa i to jako sporo.. 

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

mi koji smo probali te privatne trackere bacamo se na javne a uvijek ce biti onih koji nam ne vjeruju pa zicaju svuda te jadne pozivnice.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

i ja sam žicaroš bio... više ne.. dam ljudima šta imam i kad imam .. a ost me boli.. imam IPT, Partis, THR, Demonoid, Yuwabits, TorrentsBits.ro, 

 

i od tog svega većinom skidam samo s partisa i TPB-a, nekad i s H33T .. 

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Dobro je imati i jedne i druge.Sa privatnih uvijek možeš skidati free sadržaje i tako lako to seedati,a sa javnih ono kaj ti treba.Nezaboravimo da treba napomenuti da ti za to treba jedan disk samo za skidanje i seedanje,jer na više trackera i vše sadržaja disk je vrlo brzo pun,a free sadržaji nikad nisu mali...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Kizmar kaže...

Ja imam drugu strategiju na whatu, svakih nekoliko mjeseci si napravim novi acc ;)

Stvarno svaka čast ak nađeš budalu koja ce te opet pozvati.

 

Meni je what uz waffles jedan od najdražih trackera, ratio je uistinu strasno tesko drzati zato treba čekati Fl

ili probat uploadat svoje cd-e ali isplati se sva muka nakraju jer imaju stvarno gomilu sadržaja.

http://hr-invites.com/ - jedina prava Hrvatska BT zajednica na kojoj nema chitera, trejdera i ostale gamadi :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 23:04 (BORG).
15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

ja koristim thr, btjunkie, mojblink

http://gtabalkan.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
BORG kaže...
Kizmar kaže...

Ja imam drugu strategiju na whatu, svakih nekoliko mjeseci si napravim novi acc ;)

Stvarno svaka čast ak nađeš budalu koja ce te opet pozvati.

 

Meni je what uz waffles jedan od najdražih trackera, ratio je uistinu strasno tesko drzati zato treba čekati Fl

ili probat uploadat svoje cd-e ali isplati se sva muka nakraju jer imaju stvarno gomilu sadržaja.

Napravim si pozivnicu na njihovom irc kanalu.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
14 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Zvjerkan kaže...

imenio tako nekad.. TPB super brz, a ipt.. jedva par sedsa i to jako sporo.. 

 istina je to kaj veliš.Meni skida sa TPB po 400kbps većinu stvari tako da se meni nekada ne isplati skidati sa nekih treckera gdje je teško održati ratio.Meni je sve jedno od kuda skidao kada meni brzina ne može biti veća od 400kbps pa mogu oni meni seedati po 100megabajta meni nejde preko 400 kbps.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Kizmar kaže...

Napravim si pozivnicu na njihovom irc kanalu.

Preko interviewa?

http://hr-invites.com/ - jedina prava Hrvatska BT zajednica na kojoj nema chitera, trejdera i ostale gamadi :)
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
brkx kaže...

a i bez tog nicka ti nista nitko ne moze ako si normalan user. 

mislim da oni vise prate IP adresu i s kojeg e-maila se registriras.

evo vam jedan savjet. nemojte se opterecivat s tim privatnim trackerima. to vam ustvari ne treba. mozete imati THR i IPT. oni su vrijedni sta se toga tice. ovo sve ostalo je nepotrebno. bit ce vam kompjuter cijeli dan upaljen a nekad i noc. zbog cega? zbog nekog glupog ratia. skini lijepo sta hoces s javnog trackera( poslat cu tko hoce linkove na PP) ugasis komp seedas koliko hoces i ako hoces. nikakvih briga oko ratia.

od privatnih trackera jedino podrzavam one ratio-free.

zaboravio si partis.si

on ima duplo veći broj torrenta od thr, a free invite je i ima freeleech

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

moželi mi netko objasnit kako se uploada torrent na Partisu?

ako se to uopće može ili se prvo moraš prijavit za uploadera? slovenski jezik me uvijek zbuni Smijeh

ali po meni je partis vrlo dobar tracker i još niti ne traži invite, a recimo ostali (thr, demonoid) traže pozivnicu a lošiji su od partisa.

btw ja imam samo partis, thr i demonoid i uvijek nađem skoro sve što mi treba...

jedino nemam ništa za muziku, ne shvaćam kako si vi sami radite inviteove za what?

 

jel to samo meni ili se torrenthr ponovo neće otvorit?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2010 10:32 (Smata123).
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Smata123 kaže...

moželi mi netko objasnit kako se uploada torrent na Partisu?

ako se to uopće može ili se prvo moraš prijavit za uploadera? slovenski jezik me uvijek zbuni Smijeh

ali po meni je partis vrlo dobar tracker i još niti ne traži invite, a recimo ostali (thr, demonoid) traže pozivnicu a lošiji su od partisa.

btw ja imam samo partis, thr i demonoid i uvijek nađem skoro sve što mi treba...

jedino nemam ništa za muziku, ne shvaćam kako si vi sami radite inviteove za what?

 

jel to samo meni ili se torrenthr ponovo neće otvorit?

1. moraš imat ratio veći od 1, sa minimum 20 gb uploada

 

 

 

 

2.

server jje down 

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
brkx kaže...

evo vam jedan savjet. nemojte se opterecivat s tim privatnim trackerima. to vam ustvari ne treba. mozete imati THR i IPT. oni su vrijedni sta se toga tice. ovo sve ostalo je nepotrebno. bit ce vam kompjuter cijeli dan upaljen a nekad i noc. zbog cega? zbog nekog glupog ratia. skini lijepo sta hoces s javnog trackera( poslat cu tko hoce linkove na PP) ugasis komp seedas koliko hoces i ako hoces. nikakvih briga oko ratia.

od privatnih trackera jedino podrzavam one ratio-free.

 

Privatni trackeri su daleko bolji nego javni..zasto!? Po meni je ok to si odmah clan jedne vrste zajednice koja djeli izmedu sebe odredeni sadrzaj koji je ok, nema praznih torrent fileova, nece ti se desit da dok skines neki torrent da ne trazi password za RAR, sve je u 99,99% provjereno od virusa i ostaloga smeca te nema sanse da nesto pokupis (u suprotonome uploader toga sadrzaja vise nikada nece biti uploader i velika vjerojatnost da ce gutnit ban).

Nje mi se jednom prije desilo dok sam koristio javne trackere da sam skinio vrius, hrpu RAR-ova koji su trazili password, a taj isti password bi "navodno" dobio ako se registriras na odredenoj stranici i ostavis svoje podatke sa mailom......nema praznih RAR fileova...uvijek sve isprobano i sljaka. To je razlog zasto dam mjesecno mizernu svotu love za box koji je upaljen bas me briga u kojoj drzavi, radi 24/7 i nabija mi odlican upload a moj komp nikada ne radi preko noci.

Ista stvar sa ratio-free trackerima...sve odseedam nekada u par minuta i to je to...no iz neke solidarnosti ostavim koliko god treba na box-u. Evo sada smos e dogovorili na THR da svatko drzi jednu sezonu OZ-a na box-u da ekipa skida sve max brzinom. Imam 10 MB box i mozda nisam uploadao torrent, ali sam ga ostavio na box-u da ga ljudi skidaju maksimalnom brzinom.....a ne kao na javnim trackerima gdje ekipa odmah ogranici uplad na 5 kb/s....a vidim da se i to na ovom forumu jako zagovara i savjetuje ljudima.....zalosno prema p2p zajednici.

Tako da mi nije zao dati malo love sastrane i svaki mjesec sam miran, nikada se ne brinem oko ratia i na taj nacin doprinosim odredenim trackerima.....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Mitch kaže...

1. moraš imat ratio veći od 1, sa minimum 20 gb uploada

 

 

2.

server jje down 

ok, onda ću se još malo načekati jer uvijek skidam freeleach pa onda netrebam puno seedat.

a što je to sa thr serverom? svako malo se ruši.....

15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Smata123 kaže...
Mitch kaže...

1. moraš imat ratio veći od 1, sa minimum 20 gb uploada

 

 

2.

server jje down 

ok, onda ću se još malo načekati jer uvijek skidam freeleach pa onda netrebam puno seedat.

a što je to sa thr serverom? svako malo se ruši.....

kad je up, probaj ga pingat u cmd, vidjet ćeš koliki je ping jer je server na sjeveru nizozemske, i onda još bugari navale, i lagga server, a pošto nije baš najkvalitetniji server (poput američkih privatnih) onda se da desit da se sruši prek noći,

 

a ako nije to razlog, onda je nestalo struje, koju vrti vjetrenjača Smijeh

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/ Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
offline
RE: Privatni torrent trackeri P&O
Mitch kaže...

zaboravio si partis.si

on ima duplo veći broj torrenta od thr, a free invite je i ima freeleech

Ne samo to,nego partis ima puno više korisnika te normalno veći broj seedera i leechera...

Na THR-u,šanse da ćeš neki stariji torrent odseedati do ratio 1,0 je vrlo mala.Nema više nikog aktivnog na tom torrentu.

Na novim torrentima situacija je bolja ali na starim,strahota.

Jedino što ti je ostalo je da 3 dana držiš seed,svom srećom nemam još niti jedan HNR jer mi komp radi cijeli dan pa oko toga nema problema.

Neki dan sam se pretrgao da nađem neki dokumentarni o Černobilskoj katastofi i bogomdani uploader napiše "Černobyll"ili tako nešto slično umjesto "Černobil"(po hrvatski)ili izvorno "Chernobyl" pa onda pokušaj pronaći.

I sada bacim se da skinem taj torrent,brzina nije neka,vrti se oko 100-150 kb/s a na seedanje možeš zaboraviti.

Ipak,imao sam strpljenja pa sam taj torrent odseedao ta 3 dana i ćao.

Na partisu/IPT-u/xtremezoneu rijetko da su im torrenti tako neaktivni kao ovdje.

 

P.S.čini se da THR opet ne radi.Jer vama radi?

 

 

 

Death has a thousand faces,evil only one.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice