Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

poruka: 932
|
čitano: 264.094
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Jel zna netko ili je upucen jel smijem javno objavljivati ime i prezime kao i telefonski broj ljiga prevarantske ? Htio bi ga razglasiti po svim mogucima grupama i forumima,stavio bi ime/prezime,telefonski broj,gdje operira kao i IBAN njegovog djeda sta koristi za mutne posloev ? Kakva je ovo drzava,ne bi me cudilo da ja joj nastradam zato pitam.

13 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

U zatvor nece sigurno za tak nest jer su nam zatvori pretrpani...a novce nece nikad vratit jer 99% ti koji rade takve prevare nemaju nikakvu imovinu na svoje ime...i nemaju nikakva primanja osim socijale koja sjeda na zasticeni racun a to mu ne mogu uzet.... nazalost tak nam drzava funkcionira...i ima puno rupa u zakonu..... sretno da dobiijes lovu ali nekak cisto sumnjam... po prezimenu bi rekao da nije romske nacionalnosti ali ako je, oni su zasticeni kao licki medvjed i covjeca ribica zajedno....tak da nista od love

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2016 12:48 (Migi86).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Migi86 kaže...

U zatvor nece sigurno za tak nest jer su nam zatvori pretrpani...a novce nece nikad vratit jer 99% ti koji rade takve prevare nemaju nikakvu imovinu na svoje ime...i nemaju nikakva primanja osim socijale koja sjeda na zasticeni racun a to mu ne mogu uzet.... nazalost tak nam drzava funkcionira...i ima puno rupa u zakonu..... sretno da dobiijes lovu ali nekak cisto sumnjam... po prezimenu bi rekao da nije romske nacionalnosti ali ako je, oni su zasticeni kao licki medvjed i covjeca ribica zajedno....tak da nista od love

 Nema veze. Kapa do poda Najbrži !

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pozdrav ekipa.

 

Odmah na pocetku da nevedem da sam iz Bosne. Kupio sam nov kompjuter prije manje od mjesec dana. Graficka nije bila sto posto ispravna pa sam vratio racunar na reklmaciju. U pitanju je cijenjen shop, tako da sam siguran da me nece prevariti. Osim, ako me legalno prevari. Najveci mi je strah da ce mi dati slabiju graficku od one koju sam uredno novu kupio i koristio je svega 10 dana ? Druga stvar je, racunar cekam 2 sedmice i sada je uslo i u trecu sedmicu, sacekacu par dana i poslacu mu poruku da mi vrati novce ? 

 

Kakve vi jos savjete mozete dati u mom slucaju ? 

 

EDIT:

 

Zaboravio sam navesti, kupovao sam prije kod njega graficku i sve je bilo uredno. Znam kako izgleda lik i bio sam mu radnji. On bude u drugom gradu, inace od njega kupujem expresom. Ono sto me brine je legalna pljacka, da li on moze nekako da mi da slabiju grafiku, da izmisli neku pricu, itd ? I  smatrate li to normalnim da cekam preko dvije sedmice na popravku ? I jos, kupio sam novu graficku, ne bi bilo uredu da mi popravljaju tu graficku, vec da mi zamjene za istu novu. Zamislite vi kupite novo auto, ali je bilo lupano prije ? Da li bi vama bilo svejedno ? 

 

Svi savjeti su dobro dosli. 

Darko
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2016 5:29 (DarkoKwon).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Uh, moze biti puno razloga! Npr, ako je neki provjeren ducan, onda postoji mogucnost da su graficku proslijedili servisu/proizvodjacu i cekaju njegov odgovor.

Ili su zametnuli tvoje papire i zaboravili na tebe.

I ne, ne mogu legalno staviti losiju graficku. Mora biti jednaka ili bolja. Ak ti stave losiju, onda je ilegalna pljačka :)

 

Ja bi na tvom mjestu bio kod njih svaki dan... Naravno, ako mozes. Ako ne, onda bi ih zvao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...

Pozdrav ekipa.

 

Odmah na pocetku da nevedem da sam iz Bosne. Kupio sam nov kompjuter prije manje od mjesec dana. Graficka nije bila sto posto ispravna pa sam vratio racunar na reklmaciju. U pitanju je cijenjen shop, tako da sam siguran da me nece prevariti. Osim, ako me legalno prevari. Najveci mi je strah da ce mi dati slabiju graficku od one koju sam uredno novu kupio i koristio je svega 10 dana ? Druga stvar je, racunar cekam 2 sedmice i sada je uslo i u trecu sedmicu, sacekacu par dana i poslacu mu poruku da mi vrati novce ? 

 

Kakve vi jos savjete mozete dati u mom slucaju ? 

 

EDIT:

 

Zaboravio sam navesti, kupovao sam prije kod njega graficku i sve je bilo uredno. Znam kako izgleda lik i bio sam mu radnji. On bude u drugom gradu, inace od njega kupujem expresom. Ono sto me brine je legalna pljacka, da li on moze nekako da mi da slabiju grafiku, da izmisli neku pricu, itd ? I  smatrate li to normalnim da cekam preko dvije sedmice na popravku ? I jos, kupio sam novu graficku, ne bi bilo uredu da mi popravljaju tu graficku, vec da mi zamjene za istu novu. Zamislite vi kupite novo auto, ali je bilo lupano prije ? Da li bi vama bilo svejedno ? 

 

Svi savjeti su dobro dosli. 

 Dok sam ja radio u jednom servisu u ZG mi smo odmah mijenjali neispravne dijelove za nove a te neispravne tek onda proslijedili do servisa. Problem može nastati ako si kupio neku skuplju(rjeđu) grafičku koja se ne prodaje tako često pa je nemaju na lageru nego moraju naručiti iz EU.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
zelenbic kaže...
DarkoKwon kaže...

Pozdrav ekipa.

 

Odmah na pocetku da nevedem da sam iz Bosne. Kupio sam nov kompjuter prije manje od mjesec dana. Graficka nije bila sto posto ispravna pa sam vratio racunar na reklmaciju. U pitanju je cijenjen shop, tako da sam siguran da me nece prevariti. Osim, ako me legalno prevari. Najveci mi je strah da ce mi dati slabiju graficku od one koju sam uredno novu kupio i koristio je svega 10 dana ? Druga stvar je, racunar cekam 2 sedmice i sada je uslo i u trecu sedmicu, sacekacu par dana i poslacu mu poruku da mi vrati novce ? 

 

Kakve vi jos savjete mozete dati u mom slucaju ? 

 

EDIT:

 

Zaboravio sam navesti, kupovao sam prije kod njega graficku i sve je bilo uredno. Znam kako izgleda lik i bio sam mu radnji. On bude u drugom gradu, inace od njega kupujem expresom. Ono sto me brine je legalna pljacka, da li on moze nekako da mi da slabiju grafiku, da izmisli neku pricu, itd ? I  smatrate li to normalnim da cekam preko dvije sedmice na popravku ? I jos, kupio sam novu graficku, ne bi bilo uredu da mi popravljaju tu graficku, vec da mi zamjene za istu novu. Zamislite vi kupite novo auto, ali je bilo lupano prije ? Da li bi vama bilo svejedno ? 

 

Svi savjeti su dobro dosli. 

 Dok sam ja radio u jednom servisu u ZG mi smo odmah mijenjali neispravne dijelove za nove a te neispravne tek onda proslijedili do servisa. Problem može nastati ako si kupio neku skuplju(rjeđu) grafičku koja se ne prodaje tako često pa je nemaju na lageru nego moraju naručiti iz EU.

 U pitanju je R9 290, cisto sumnjam da to nemaju na lageru. Rekao mi je da je poslao graficku u Sarajevo na reklamaciju, ovaj moj prodavac je iz Banja Luke, medjutim brine me to sto cekam toliko na graficku. Ne shvatljivo mi je da nema u Sarajevu ta graficka na lageru, ipak je to glavni grad, sigurno ima mnogo ljudi koji kupuju istu graficku. 

Darko
15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Smrduljak,ljiga prevarantska,crpi vjerojatno sve moguce socijalne pomoci i jos vara ljude i zasticeniji nego sredozemna medvjedica,sva sreca pa je google indeksirao ovu temu pa je na prvoj stranici cim pretrazis njegovo ime 

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

I dalje mi graficka nije dosla, kontaktirao sam ovlasteni servis i oni su mi rekli da moja graficka nije nikad stigla kod njih. A prodavac mi je rekao kako je poslao graficku na reklamaciju. Na sta ovo navodi, je li ima neko prijasnja iskustva ? Procitajte gore moja dva posta, za one koji nisu upuceni u moj slucaj.

Darko
11 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Ti si u svakome slucaju morao dobit neki dokument da si predao graficku na reklamaciju . Jesi dobio ista 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Adict kaže...

Ti si u svakome slucaju morao dobit neki dokument da si predao graficku na reklamaciju . Jesi dobio ista 

 Nisam nista dobio

Darko
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
Adict kaže...

Ti si u svakome slucaju morao dobit neki dokument da si predao graficku na reklamaciju . Jesi dobio ista 

 Nisam nista dobio

 Moglo bi tu bit problema jer nemaš nikakav dokaz da si da grafičku na servis.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Eee da, trebao si dobiti pisani dokument da si predao grafu na servis... A šta kaže prodavač?

11 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Trebao si dobiti neki zapisnik da si predao grafiku , imas li racun ? inace se uzme kopija racuna obavezno ali kazem neki dokument si trebao dobit di se vidi sta si ti pustio na reklamaciju ,.

Je to neki valjani ducan ili je to na crno ? 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
13 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...

 

 ... On bude u drugom gradu, inace od njega kupujem expresom.  ...

 Sad si kupio expresom ili primopredajom uživo? Ako sam dobro shvatio, ti si njemu poslao karticu nazad. Kao dokaz može ti poslužiti dostavnica kao potvrda o obavljenoj dostavi. Ako i ne možeš do tog papira, pretpostavljam da onaj tko dostavlja (expres, kakav) ima u bazi kad je i tko štogod slao. Ako se varam, molim vas da me ispravite.

 

 EDIT Kao što kaže kolega Adict, morao si dobiti nekakav račun da si kupio. Uvijek imaš pravo tražiti kopiju računa ako si originalni izgubio, e sad pitanje je jesi li dobio račun? Kažeš cijenjen shop, a on bude u drugom gradu i nisi dobio nikakav papir kao potvrdu za položenu robu koju reklamiraš te koja ide na servis? To meni baš ne izgleda kao modus operandi nekoga tko je skroz čist i cijenjen te double-checked shop.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2016 16:15 (Caesar et Brutus).
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Caesar et Brutus kaže...
DarkoKwon kaže...

 

 ... On bude u drugom gradu, inace od njega kupujem expresom.  ...

 Sad si kupio expresom ili primopredajom uživo? Ako sam dobro shvatio, ti si njemu poslao karticu nazad. Kao dokaz može ti poslužiti dostavnica kao potvrda o obavljenoj dostavi. Ako i ne možeš do tog papira, pretpostavljam da onaj tko dostavlja (expres, kakav) ima u bazi kad je i tko štogod slao. Ako se varam, molim vas da me ispravite.

 

 EDIT Kao što kaže kolega Adict, morao si dobiti nekakav račun da si kupio. Uvijek imaš pravo tražiti kopiju računa ako si originalni izgubio, e sad pitanje je jesi li dobio račun? Kažeš cijenjen shop, a on bude u drugom gradu i nisi dobio nikakav papir kao potvrdu za položenu robu koju reklamiraš te koja ide na servis? To meni baš ne izgleda kao modus operandi nekoga tko je skroz čist i cijenjen te double-checked shop.

 Dobio sam garantni list, racun nisam nikad. A dobio sam ono od expresa, onaj listic, to cuvam. I u pitanju je najveci ducan na Pik.ba. Od njega sam i prije kupovao i nisam imao problema. Oni mi javljaju da je graficka na reklamaciji, medjutim ja kada sam nazvao taj servis gdje su je oni "poslali" na garanciju, kazu da im to nikad nije doslo.

 

Edit: I njemu sam poslao cijeli kompjuter, a ne samo graficku, jer ja nisam znao da je greska do graficke, to mi je on rekao kada je testirao kompjuter. Imam sve poruke na piku sa tim prodavcem, cak i kada on govori kolika je cijena racunara i da je poslao racunar. I tekst kada sam mu poslao racunar nazad, a PIK izlazi na put onima koji su prevareni i te poruke se mogu koristiti kao dokaz na sudu. Nesto mi govori da cu dobiti nazad racunar, samo da je on ne odgovoran ? 

Darko
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2016 23:48 (DarkoKwon).
11 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Racun ti je najbitniji kao dokaz o kupnji , ovako garantni list ti nista neznaci . Neznam zovi njega i pitaj sta je sa grafikom .

Nemoj se prkosit gravitaciji .
10 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Pozdrav.Želim vas upozoriti na sumnjive brojeve iz Australije i na josip.just@gmail.com.Frajer mi pošalje poruku da bi kupio kacige od mene i da mu poslikam svoju bankovnu karticu s obje strane.Naravno da nisam,frajer je bio uporan,no otkantao sam ga.Kasnije sam pročitao da je nekom tipu skinuo s kartice 6000kn(kak to može,nemam pojima).Moj savjet:NI ZA ŽIVU GLAVU NE SLIKAT KARTICU ILI OSOBNU,jer takvih je prevara da to nije normalno.A da ga ulovim,ne znam kak bi prošao(uf jbt.sad sam se iživciro kad to pišem).

16 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

ali mislim stvarno,kolko ima tih prevaranti tolko ima i budala koji nasjedaju na te fore od prevaranta.pa ko bi pametan i sa malo mozga njemu išel slati karticu poslikanu sa prve i zadnje strane i još k tome nek je mastercard ili visa?iza je onaj sigurnosni troznamenkasti ili četveroznamenkasti broj koju traže pri skidanju novaca sa te kartice.

hočeš mi uplatiti novce?izvoli to ti je moj br.računa tj. IBAN i to je sve kaj ti je potrebno,možda još eventualno i grad u kojoj je račun tj.banka, a sve ostalo hvala majstore i doviđenja.

 

edit:zato ljudi pamet u glavu i pazite se

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2016 16:21 (jura).
10 godina
neaktivan
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Ma sve stoji,lik je uporan,od 100 oglasa dosta mu je samo jedan....ne kužim do kuda ide ta prevara....

13 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

http://www.24sata.hr/news/oglasavao-nepostojece-ure-aje-i-skupio-desetke-tisuca-kuna-468802

 

Policijski službenici PU brodsko-posavske su nakon provedenog kriminalistilčkog istraživanja Državnom odvjetništvu kazneno prijavili 18-godišnjaka iz Slavonskog Broda zbog počinjenja kaznenog djela prijevare.

Mladića se sumnjiči da je u mjesecu listopadu prošle godine putem interneta objavio oglas za prodaju više glazbenih instrumenata, raznih uređaja i mobitela i pritom upotrijebio lažno korisničko ime očito s unaprijed isplaniranom prijevarnom namjerom.

Na objavljeni oglas javilo se više osoba iz različitih mjesta u Hrvatskoj, koji su na traženje osumnjičenog na njegov račun uplatili nekoliko desetaka tisuća kuna s namjerom kupnje oglašenih predmeta, ali im mladić traženo nije dostavio i na taj način pribavio sebi protupravnu veću imovinsku korist.

Za opisano kazzeno djelo prijevare Kaznenim zakonom RH predviđena je zatvorska kazna od 6 mjeseci do 5 godina.

15 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Jel ima tko iskustva s ovim:

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/sh00ter

 

 

12 godina
offline
Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Opet se javljam za problem sa likom iz shopa, ko nije upucen ima opsiran tekst na predhodnoj stranici.

 

Lik hoce da mi da slabiju graficku i jos da mi doplati, ili jacu graficku, a ja da doplatim. Medjutim na garanciji pise da ako oni nisu u stanju popraviti kvar da cu dobiti novac nazad ili ekvavilent novu graficku. Mislim da me ovaj lik pokusava uhvatiti na foru ne poznavanja zakona. Sta vi mislite, sta mogu da mu kazem ?

Darko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...

Opet se javljam za problem sa likom iz shopa, ko nije upucen ima opsiran tekst na predhodnoj stranici.

 

Lik hoce da mi da slabiju graficku i jos da mi doplati, ili jacu graficku, a ja da doplatim. Medjutim na garanciji pise da ako oni nisu u stanju popraviti kvar da cu dobiti novac nazad ili ekvavilent novu graficku. Mislim da me ovaj lik pokusava uhvatiti na foru ne poznavanja zakona. Sta vi mislite, sta mogu da mu kazem ?

 Nemoj pristati na slabiju karticu. Traži povrat novca ili neka ti da karticu koja je u rangu tvoje. Budi uporan i ne daj da te preveslaju.

Unlock the Power Within
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
Puls3 kaže...
DarkoKwon kaže...

Opet se javljam za problem sa likom iz shopa, ko nije upucen ima opsiran tekst na predhodnoj stranici.

 

Lik hoce da mi da slabiju graficku i jos da mi doplati, ili jacu graficku, a ja da doplatim. Medjutim na garanciji pise da ako oni nisu u stanju popraviti kvar da cu dobiti novac nazad ili ekvavilent novu graficku. Mislim da me ovaj lik pokusava uhvatiti na foru ne poznavanja zakona. Sta vi mislite, sta mogu da mu kazem ?

 Nemoj pristati na slabiju karticu. Traži povrat novca ili neka ti da karticu koja je u rangu tvoje. Budi uporan i ne daj da te preveslaju.

 Tako sam mu i rekao, on mi odgovara "Ok, onda ako bude bolja kartica bice bez doplate.". Sta mu jos mogu odgvoroti da se ogradim od pokusaja prevare ? 

Darko
15 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
Puls3 kaže...
DarkoKwon kaže...

Opet se javljam za problem sa likom iz shopa, ko nije upucen ima opsiran tekst na predhodnoj stranici.

 

Lik hoce da mi da slabiju graficku i jos da mi doplati, ili jacu graficku, a ja da doplatim. Medjutim na garanciji pise da ako oni nisu u stanju popraviti kvar da cu dobiti novac nazad ili ekvavilent novu graficku. Mislim da me ovaj lik pokusava uhvatiti na foru ne poznavanja zakona. Sta vi mislite, sta mogu da mu kazem ?

 Nemoj pristati na slabiju karticu. Traži povrat novca ili neka ti da karticu koja je u rangu tvoje. Budi uporan i ne daj da te preveslaju.

 Tako sam mu i rekao, on mi odgovara "Ok, onda ako bude bolja kartica bice bez doplate.". Sta mu jos mogu odgvoroti da se ogradim od pokusaja prevare ? 

 Cek ajmo ovako,reklamirao si R9 290 jel tako ? Sta ti nudi u zamjenu i koliko nadoplate,a za koju graficku trazi pak on nadoplate da rascistimo to ?

12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
doky01akablava kaže...
DarkoKwon kaže...
Puls3 kaže...
DarkoKwon kaže...

Opet se javljam za problem sa likom iz shopa, ko nije upucen ima opsiran tekst na predhodnoj stranici.

 

Lik hoce da mi da slabiju graficku i jos da mi doplati, ili jacu graficku, a ja da doplatim. Medjutim na garanciji pise da ako oni nisu u stanju popraviti kvar da cu dobiti novac nazad ili ekvavilent novu graficku. Mislim da me ovaj lik pokusava uhvatiti na foru ne poznavanja zakona. Sta vi mislite, sta mogu da mu kazem ?

 Nemoj pristati na slabiju karticu. Traži povrat novca ili neka ti da karticu koja je u rangu tvoje. Budi uporan i ne daj da te preveslaju.

 Tako sam mu i rekao, on mi odgovara "Ok, onda ako bude bolja kartica bice bez doplate.". Sta mu jos mogu odgvoroti da se ogradim od pokusaja prevare ? 

 Cek ajmo ovako,reklamirao si R9 290 jel tako ? Sta ti nudi u zamjenu i koliko nadoplate,a za koju graficku trazi pak on nadoplate da rascistimo to ?

 Ne zelim da nadoplacujem, jer fino u garanciji pise da su oni duzni, ako ne mogu ukloniti problem, moraju meni dati istu graficku novu ili jacu, nikako slabiju ili da ja moram nadoplacivati.

Darko
10 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O

Koje grafe ti nudi u zamjenu ?!?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
nicky.sl kaže...

Koje grafe ti nudi u zamjenu ?!?

 Sada mi nudi r9 390 bez nadoplate ikakve, na sto sam pristao, moram ga samo pitati koji je proizvodjac, jer ne bih zelio referentnu karticu, jer onu sto sam kupio isto nije bila referentna. Uglavnom pristao je na to, kada sam mu rekao da na garanciji pise da ja ne smijem nadoplacivati ili dobiti slabiji uredjaj. Koliko sam skontao htio me je uhvatiti na pricu, htio je da vidi koliko poznajem zakon i da me izradi kako bi on bio u plusu. 

 

A nije mi napisao koje graficke nudi uz nadoplatu, a vjerovatno bi dobio gtx 970 sto ne zelim, jer je 3.5gb, radi 2% jace od moje graficke, a skuplja je 70 eura ili bi mi nudio nesto duplo slabije, za sto bi on garantovao da je "jace", jer normalno je da on gleda da je u plusu. Volio bi da dobijem r9 390 8gb graficku, barem se nadam. Uglavnom nikad necu vise kupovati kod ovog lika.

Darko
8 godina
offline
Re: Prevencija protiv prevaranata (oglasi); P & O
DarkoKwon kaže...
nicky.sl kaže...

Koje grafe ti nudi u zamjenu ?!?

 Sada mi nudi r9 390 bez nadoplate ikakve, na sto sam pristao, moram ga samo pitati koji je proizvodjac, jer ne bih zelio referentnu karticu, jer onu sto sam kupio isto nije bila referentna. Uglavnom pristao je na to, kada sam mu rekao da na garanciji pise da ja ne smijem nadoplacivati ili dobiti slabiji uredjaj. Koliko sam skontao htio me je uhvatiti na pricu, htio je da vidi koliko poznajem zakon i da me izradi kako bi on bio u plusu. 

 

 

 

Samo pazi da ti nije Gigabyte 390 jer kartica nevalja. Bučna i neda kompu da id u sleep bez nekih tweakova u biosu. 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice