Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.611.547
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
13 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Dao Bog da imam toliko srece na lotu.Boze sacuvaj,i bas se mislim hocu li staviti rukavice i nisam.A samo sam pocistio kuciste.I btw prao sam ruke 10 minuta prije.Izgleda da nije pomoglo.Nisam probao drugo napajanje niti maticnu,oboje uredno radi.Radilo je sve uredno dok nisam pocistio malo kuciste i brzinski rukom makao prasinu sa gornjeg dijela kartice,naravno pazljivo.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 23:01 (zoharbizo).
14 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Ako je nekome dosadno neka mi pomogne tražiti kako maknuti ograničenje prilikom snimanja videa na Nikonu d5000. {#}

BOG I HRVATI
13 godina
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
zoharbizo kaže...

Dao Bog da imam toliko srece na lotu.Boze sacuvaj,i bas se mislim hocu li staviti rukavice i nisam.A samo sam pocistio kuciste.I btw prao sam ruke 10 minuta prije.Izgleda da nije pomoglo.

Teško da je statički elektricitet. Vjerojatno je problem bio negdje drugdje a ti si čišćenjem samo ubrzao kraj.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
mario.L_hr kaže...
zoharbizo kaže...

Dao Bog da imam toliko srece na lotu.Boze sacuvaj,i bas se mislim hocu li staviti rukavice i nisam.A samo sam pocistio kuciste.I btw prao sam ruke 10 minuta prije.Izgleda da nije pomoglo.

Teško da je statički elektricitet. Vjerojatno je problem bio negdje drugdje a ti si čišćenjem samo ubrzao kraj.

Kartici nikad nije dizan napon.Sve komponente su uredne,napajanje je staro par mjeseci.Graficka je jako malo radila,uopce nisam igrao,nemam vremena za igre.Sigurno je to,ide na reklamaciju pa vam javim jesam li bio u pravu.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
zoharbizo kaže...

Ne daje nikakav signal.Mrtva je,sreca pa imam garanciju.{#}

Jel ja tu vidim neke skrivene namjere {#}

 

 

A ne znam, ja bih probao nešto, kod nekog frenda, ili malo dignuti hladnjak pa ga vratiti...

13 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Nemam skrivene namjere,moram ju slati u ZG na reklamaciju,to mi je tlaka.Inace nesmijem dirati hladnjak niti ga micati jer XFX ima naljepnice po sebi pa da ne izgubim garanciju.Sutra cu probati u frenda da se uvjerim skroz i to je to.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
zoharbizo kaže...

Nemam skrivene namjere,moram ju slati u ZG na reklamaciju,to mi je tlaka.Inace nesmijem dirati hladnjak niti ga micati jer XFX ima naljepnice po sebi pa da ne izgubim garanciju.Sutra cu probati u frenda da se uvjerim skroz i to je to.

Ok, javi rezultate!

 

(glupe naljepnice!!!)

13 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Javim cim prije.

DRZITE MI FIGE!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
ivan123 kaže...

Ako je nekome dosadno neka mi pomogne tražiti kako maknuti ograničenje prilikom snimanja videa na Nikonu d5000. {#}

Jednostavno:

Uzmes kutiju, u nju stavis nikona i sve dodatke ukljucujuci objektove itd..., zalijepis kutiju sa selotejpom, na njoj kapises moju adresu i odes kod tete na posti i trazis je da posaljes paket meni :D

Long live Open Source and GNU/Linux!
14 godina
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
lzgr kaže...

Jednostavno:

Uzmes kutiju, u nju stavis nikona i sve dodatke ukljucujuci objektove itd..., zalijepis kutiju sa selotejpom, na njoj kapises moju adresu i odes kod tete na posti i trazis je da posaljes paket meni :D

 

BOG I HRVATI
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

 

Večer ljudi, kak ste?  {#}

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Večer ekipa, evo muzike ;)

 

Work less, play more.
13 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)
12 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

ajmo NEspavalice, pomozite idejama za sređivanje radnog stola xD 

 

trenutno izgleda ovako: http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/vas-desk/9821.aspx?page=42&jumpto=2377524&sort=asc&view=flat

 

ova ploha na kojoj je laptop i monitor, te lijeva bočna strana su jedine spojene i njih planiram bojati i sređivati. nažalost, ovu komodu baš i ne smijem dirati, eventualno ovaj dio di jegornja ploča od stola naslonjena.

 

dvije boje koje imam i planiram koristiti su crna za bazu i plava za neke detalje, creteže i tako, samo ništa komplicirano jer je plava u spreju pa moram izrezivati oblik.

 

mislio sam na bočnu stranu logo Aperture Sciencea, a na plohu, negdje malo sastrane stilizirani komad kolača i ispod možda tekst The Cake Is A Lie. ili da idem obrnuto?

15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Večer nespavalice.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Pozdrav svima!{#}

Što se radi?

Ja gledam nešto za ps.

Bug Forumer
12 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

kombinira se i razmišlja o sređivanju stola (gornji post xD), te s planira jutro i zadatci koje moram riješiti (brušenje i bojanje stola, banka, drugi sloj boje na stol, ako ostane vremena sređivanje i sprejanje stola sa ukrasima, te postavljanje police za gramofonske ploče)

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 0:38 (pitagorin poucak).
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

 

Laku noć ekipa, evo, ide opet ova awesome pjesma! ;)

Work less, play more.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
pitagorin poucak kaže...

kombinira se i razmišlja o sređivanju stola (gornji post xD), te s planira jutro i zadatci koje moram riješiti (brušenje i bojanje stola, banka, drugi sloj boje na stol, ako ostane vremena sređivanje i sprejanje stola sa ukrasima, te postavljanje police za gramofonske ploče)

Bar ti neće biti dosadno. {#}

Anyway, laku noć svima, ode ja.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

meh. idem i ja sad. ako želim sve to riješit ujutro prije posla, moram se rano dići xD 

 

good night, world xD

13 godina
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)

Dobar večer narode {#}

 

Ja evo zaprašio malo kući iz Osijeka da ugradim kupljene komponente {#}.

Za vikend će biti slika, ne da mi se sada, no dajte bacite pogled .

 

Hvala i laku noć (idem malo cod4 baciti)

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

ohhh...ekipa... ima li vas?

 

Dajte mi mali support, prekidam s djevojkom! Ne ide više... End of story..{#}

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
Bellatrix kaže...
Dajte mi mali support, prekidam s djevojkom! Ne ide više... End of story..{#}

Ja to kažem: jedno iskustvo više. Ne treba previše žaliti. Ako nije išlo onda bolje ovako.

Iz svake veze se nešto novo nauči.

Naći ćeš ti drugu ili ona tebe i bit će opet napetih i neprospavanih noći:)

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Belatrix.... žao mi je... doći će bolja vrimena!

 

Odo i ja...

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
F1-IVO kaže...
Bellatrix kaže...
Dajte mi mali support, prekidam s djevojkom! Ne ide više... End of story..{#}

Ja to kažem: jedno iskustvo više. Ne treba previše žaliti. Ako nije išlo onda bolje ovako.

Iz svake veze se nešto novo nauči.

Naći ćeš ti drugu ili ona tebe i bit će opet napetih i neprospavanih noći:)

Tako je u suštini, ali teško je kad pomisliš da ostavljaš nekog kog još voliš.. ali kad moraš onda moraš..

 

Nauči se uvijek nešto novo, možda da se ne smije biti previše zaluđen nekim prividnim stvarima... trenutno želim naći zanimaciju u nečem drugom a kasnije se nadam naravno da će doći i nova, odnosno druga.. {#}

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 1:44 (Bellatrix).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
Bellatrix kaže...
Tako je u suštini, ali teško je kad pomisliš da ostavljaš nekog kog još voliš.. ali kad moraš onda moraš..

Nauči se uvijek nešto novo, možda da se nesmje biti previše zaluđen nekim prividnim stvarima... trenutno želim naći zanimaciju u nečem drugom a kasnije se nadam naravno da će doći i nova, odnosno druga.. {#}

Teško je ali moraš radi sebe jer u protivnom možeš puknut tj. otić u penis.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/zasto-cure-prave-budale-nas/40677.aspx?page=1&jumpto=644470&sort=asc&view=flat

16 godina
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
Bellatrix kaže...

ohhh...ekipa... ima li vas?

 

Dajte mi mali support, prekidam s djevojkom! Ne ide više... End of story..{#}

Bok svim nehrkalicama kakvo je sad to tugovanje ak ne ide ništa kaj sad nije kraj svijeta i gotovo.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
Bellatrix kaže...
F1-IVO kaže...
Bellatrix kaže...
Dajte mi mali support, prekidam s djevojkom! Ne ide više... End of story..{#}

Ja to kažem: jedno iskustvo više. Ne treba previše žaliti. Ako nije išlo onda bolje ovako.

Iz svake veze se nešto novo nauči.

Naći ćeš ti drugu ili ona tebe i bit će opet napetih i neprospavanih noći:)

Tako je u suštini, ali teško je kad pomisliš da ostavljaš nekog kog još voliš.. ali kad moraš onda moraš..

 

Nauči se uvijek nešto novo, možda da se ne smije biti previše zaluđen nekim prividnim stvarima... trenutno želim naći zanimaciju u nečem drugom a kasnije se nadam naravno da će doći i nova, odnosno druga.. {#}

 

ali opet se postavlja pitanje ... zašto je ostavljaš ako je još voliš?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
F1-IVO kaže...
Bellatrix kaže...

Teško je ali moraš radi sebe jer u protivnom možeš puknut tj. otić u penis.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/zasto-cure-prave-budale-nas/40677.aspx?page=1&jumpto=644470&sort=asc&view=flat

a znam to... to je taj problem.. :S

rambox kaže...
Bellatrix kaže...

ohhh...ekipa... ima li vas?

 

Dajte mi mali support, prekidam s djevojkom! Ne ide više... End of story..{#}

Bok svim nehrkalicama kakvo je sad to tugovanje ak ne ide ništa kaj sad nije kraj svijeta i gotovo.{#}{#}

A znam stari da nije kraj ovog svijeta, ali sigurno jednog malog svijeta je stigao kraj! Apokalipsa...

pitagorin poucak kaže...
Bellatrix kaže...

 

ali opet se postavlja pitanje ... zašto je ostavljaš ako je još voliš?

previše komplikacija s njene strane, mješanje nekih nepotrebnih ljudi u vezu... povrijeđivanje.. Nema to smisla a neda mi se na to trošiti svoje vrijeme i nerve. Želim normalno i opušteno živjeti a ne uvijek u nekom grču.

 

Volim je ali skupio sam hrabrosti da kažem zbogom..

Glavno je ne lažite samog sebe. Onaj ko laže samog sebe i svoju laž sluša, dolazi dotle da već nikakvu istinu ni u sebi ni oko sebe ne primećuje, i prema tome, ne poštuje ni sebe ni druge.
13 godina
offline
Re: Za nespavalice (22h - 06h)
Bellatrix kaže...
  Nema to smisla a neda mi se na to trošiti svoje vrijeme i nerve. Želim normalno i opušteno živjeti a ne uvijek u nekom grču.

 

Volim je ali skupio sam hrabrosti da kažem zbogom..

  ovo sam ja prezivio pred nesto vise od pol god, tj prozivljavao sam skoro svih 2,5 g veze, pa sam pred pol god skupio hrabrosti i to je to...

 

danas imam nesto s drugom jednom i neusporedivo je bolje...

 

zelim srecu i tebi!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice