Napad ovna

poruka: 38
|
čitano: 13.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Napad ovna
Nekidan me na selu napao ovan.. I izbjegnem 2-3 napada (uhvatim ga za rogove i bacim ga na pod), i treći puknem od smijeha i zareže me rogom, dobro me lupio u nadkoljenicu. Nisam se mogao branit od smijeha zato jer je prije napada hodao u rikverc nekih 7-10 metara.

Zna li tko, zašto hoda u rikverc prije napada? hahahahah
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 18:18 (LogicusMPS).
12 godina
protjeran
offline
Re: Napad ovna
LogicusMPS kaže...
Nekidan me na selu napao ovan.. I izbjegnem 2-3 napada (uhvatim ga za rogove i bacim ga na pod), i treći puknem od smijeha i zareže me rogom, dobro me lupio u nadkoljenicu. Nisam se mogao branit od smijeha zato jer je prije napada hodao u rikverc nekih 7-10 metara.

Zna li tko, zašto hoda u rikverc prije napada? hahahahah

da te moze sto jace nabiti u guzicu{#}{#}hehe!{#}lp

Intel Core™ i7-4770S inside
15 godina
neaktivan
offline
Napad ovna

hahahahahahahaha

Da je danas živ imao bi 169 godina.
10 godina
offline
Re: Napad ovna
Stjepanj kaže...
LogicusMPS kaže...
Nekidan me na selu napao ovan.. I izbjegnem 2-3 napada (uhvatim ga za rogove i bacim ga na pod), i treći puknem od smijeha i zareže me rogom, dobro me lupio u nadkoljenicu. Nisam se mogao branit od smijeha zato jer je prije napada hodao u rikverc nekih 7-10 metara.

Zna li tko, zašto hoda u rikverc prije napada? hahahahah

da te moze sto jace nabiti u guzicu{#}{#}hehe!{#}lp

- Hhhahahaahahahahhahahxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaahahahahahahahahahaha

 

- Upisah se od smijhaaaaa ahahahahahahahahahahhahahaha..............

Utorak=Novi PC= Yeaa
11 godina
neaktivan
offline
Re: Napad ovna
LogicusMPS kaže...
Nekidan me na selu napao ovan.. I izbjegnem 2-3 napada (uhvatim ga za rogove i bacim ga na pod), i treći puknem od smijeha i zareže me rogom, dobro me lupio u nadkoljenicu. Nisam se mogao branit od smijeha zato jer je prije napada hodao u rikverc nekih 7-10 metara.

Zna li tko, zašto hoda u rikverc prije napada? hahahahah

 Prijatelju plačem od smjeha..... koja si ti legenda!!! {#}{#}{#}

Smrt u penziji
14 godina
offline
Re: Napad ovna

Umro sam od smijeha kad je počeo hodat u rikverc, dobro sam se uspio izvuć :D

Evo ovako nekako to izgleda ahhahahah

16 godina
offline
Re: Napad ovna

Očito uzima zalet... {#}

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
10 godina
neaktivan
offline
Napad ovna

Pogriješio brzinu .


Htio u 1., a ubacio u rikverc.

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Napad ovna
LogicusMPS kaže...
Zna li tko, zašto hoda u rikverc prije napada? hahahahah

Ajde razmisli malo, zašto nogometaši hodaju u rikverc prije nego se zalete na loptu?

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Napad ovna

zašto ide unazad...da uhvati što bolji start {#}

14 godina
offline
Re: Napad ovna

Ma znam al nisam bio siguran pošto kad dođe u neposrednu blizinu uspori, zaroni glavom i opali. Mogao bi to bolje izvest s mjesta, bez ''najave'' iz zaleta :D

15 godina
offline
Re: Napad ovna

I, boli li puno?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Napad ovna
LogicusMPS kaže...

Ma znam al nisam bio siguran pošto kad dođe u neposrednu blizinu uspori, zaroni glavom i opali. Mogao bi to bolje izvest s mjesta, bez ''najave'' iz zaleta :D

I pas te može ugristi bez da ti prije toga najavljuje napad pokazivanjem zuba. To je sve dio ponašanja životinja kada zapravo ne traže frku ali pokazuju da će biti frke ako se ne povučeš.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Napad ovna

Imam istoga iskustva kao i ti ..ali u ovom slučaju treba pokazati zube .. ja kad me je dva puta udrija i bacija na pod ja san ga drmnija dva puta i povuka se , sad smo si dobri ,,,

Sta se tice rikverca pa lik vata zaleta .... njegove gume(čitaj noge) su dizajnirane da na malo puta ne mogu uhvatit veliku brzinu  ..tak oda on trazi vise puta za zaletit se a to šta malo uspori priej neg te skine to on gleda da te nebi promašija .... 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
offline
Napad ovna

.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Napad ovna
ante5656 kaže...

Imam istoga iskustva kao i ti ..ali u ovom slučaju treba pokazati zube .. ja kad me je dva puta udrija i bacija na pod ja san ga drmnija dva puta i povuka se , sad smo si dobri ,,,

Sta se tice rikverca pa lik vata zaleta .... njegove gume(čitaj noge) su dizajnirane da na malo puta ne mogu uhvatit veliku brzinu  ..tak oda on trazi vise puta za zaletit se a to šta malo uspori priej neg te skine to on gleda da te nebi promašija .... 

@ Izzy - ništa strašno.

Ja sam ga bacao dva puta, uhvatio bih ga za rog i bacio, ali treći put nisam mogao od smija. Suze su mi išle kako je hodao u rikverc.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 0:55 (LogicusMPS).
10 godina
neaktivan
offline
Napad ovna

ja san drukcije procita naslov...

fra Krsto Narkoman
13 godina
odjavljen
offline
Napad ovna

HAHAHAHAHAHAHHAA, ovo je najbolja stvar što sam pročitao na forumu danas hahahha

15 godina
odjavljen
offline
Napad ovna

pošto živim na otoku sa nekih 50 000 ovaca imam ponešto iskustva u obrani od ove gamadi... ako je ikako moguće treba ga opalit s boka, da bi se povuklo to vuneno govno... znaju oni biti jako opasni

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: Napad ovna
skank666 kaže...

pošto živim na otoku sa nekih 50 000 ovaca imam ponešto iskustva u obrani od ove gamadi... ako je ikako moguće treba ga opalit s boka, da bi se povuklo to vuneno govno... znaju oni biti jako opasni

 

Pa ti imas ogroman harem
Potpis!
11 godina
neaktivan
offline
Napad ovna
"Zna li tko, zašto hoda u rikverc
prije napada? "

A da se mozda ne navija ? :)
14 godina
offline
Re: Napad ovna
skank666 kaže...

pošto živim na otoku sa nekih 50 000 ovaca imam ponešto iskustva u obrani od ove gamadi... ako je ikako moguće treba ga opalit s boka, da bi se povuklo to vuneno govno... znaju oni biti jako opasni

 

Ma to mi je i palo napamet, al nikako doć do boka mu kad se lola cilo vrime giba pravocrtno, ne ostavljajući dovoljan kut za udarac u bok. Samo je hoda naprid nazad. Moga sam mu jedino odvalit high kick u rog, al bi vjerovatno samo sebe s.eba :D


 

Maki.el kaže...
"Zna li tko, zašto hoda u rikverc
prije napada? "

A da se mozda ne navija ? :)

 

Ahahhahahahahha

13 godina
neaktivan
offline
Re: Napad ovna
Ezio kaže...
skank666 kaže...

pošto živim na otoku sa nekih 50 000 ovaca imam ponešto iskustva u obrani od ove gamadi... ako je ikako moguće treba ga opalit s boka, da bi se povuklo to vuneno govno... znaju oni biti jako opasni

 

Pa ti imas ogroman harem

{#} {#}

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Napad ovna

i sve ih znam poimenice! :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
protjeran
offline
Napad ovna

Moze li se ovan zajahat i provozat.Bi li imao snage za koji krug.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Napad ovna
T-55 kaže...

Moze li se ovan zajahat i provozat.Bi li imao snage za koji krug.

Bi imao snage da te baci sa sebe i teabagga te.

 

Ok, nebi te teabaggao nego samo udario. Možda. Vrlo vjerojatno ne.

10 godina
neaktivan
offline
Napad ovna

Majke mi koji si ti retardos.{#}

12 godina
offline
Napad ovna

Ovo me skroz oraspoložilo :)

THIS LIFE IS NOT FOREVER
11 godina
protjeran
offline
Napad ovna

Ne vidim gdje je problem zajahat ovna ako ima snage i malo se provozat.Vidio sam na netu da ljudi upregnu svinju i vozaju pa ne vidim sto nebi mogo ovan.

14 godina
offline
Napad ovna

Evo par prigodnih videa!! {#}

 

Prvi je najsličniji mom slučaju haha

 





Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 21:34 (LogicusMPS).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice