Mjesecarenje - Vasa iskustva

poruka: 223
|
čitano: 58.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

sad sigurno nocas neko mjesecari :D Nek mu je s srecom

Be Gamer
15 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

ja jednom kad sam spavao sam prdnul v gače i toga se ne siječam xD

13 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva
evo upravo mjesecarim i nesvjesno o tome ovdje saljem poruku, ala cu se iznenadít ujutru
The ONE and ONLY!
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Moze li se probudit dok mjesecaris u RAM fazi ali da ti motoricki dio spava :D
Logicno ne, jer se kome to dogodilo pa da je paraliziran na kratko bio?
Udri brigu na veselje
14 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Meni se jednom desilo da sam bio paraliziran u snu, jeb-da ziva. Budan sam i svjestan svega al pomaknuti se ili nesto reci nema sanse. Govorim ja al to niko necuje, samo macka lezi na krevetu i gleda u mene.. Neponovilo se.
15 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Meni se u zadnja dva mjeseca dogadja da bi se probudim, ustanem na noge, nakon sekund mi noge kompletno otkazu (valjda misici ne dobivaju impuls "stegni se") nakon cega bi se rusio po nocnim ormaricima, podu... Odvalio sam uticnicu, razbio nocni ormaric, skoro odvalio mobitel.

 

E. Phoenix ti si zavrsio medicinu... jel ovo nesto ozbiljno (neuroloski) ili sto? Neda mi se ici u lijecnika radi gluposti.

I'm going woo woo
15 godina
protjeran
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

eh da nije mjesecarenje,a nije nista ozbiljno,ali me smeta 

 

Kad sam umoran i idem rano lec oko 8,9 navecer uvijek se probudim u 00.00 (10 min simo tamo,neki puta je bas znalo bit tocno)

bez nekog razloga jer sam jos umoran i spava mi se :[

┐(-。ー;)┌
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
To je kada se probudis u REM fazi, kada si potonuo duboko u san i probudis se, tada ti dio za motoriku neradi pa budes paraliziran.
U prosjeku si oko 80 posto u REM fazi...
Udri brigu na veselje
15 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Daniman123 kaže...
To je kada se probudis u REM fazi, kada si potonuo duboko u san i probudis se, tada ti dio za motoriku neradi pa budes paraliziran.
U prosjeku si oko 80 posto u REM fazi...

Ali stanem na noge normalno (dakle motorika radi normalno, ruke, noge... sve), ali nakon par sekundi otkazuju...

I'm going woo woo
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
tnakir kaže...
Daniman123 kaže...
To je kada se probudis u REM fazi, kada si potonuo duboko u san i probudis se, tada ti dio za motoriku neradi pa budes paraliziran.
U prosjeku si oko 80 posto u REM fazi...

Ali stanem na noge normalno (dakle motorika radi normalno, ruke, noge... sve), ali nakon par sekundi otkazuju...

heh jednom profesoru na casu su otkazale noge. on kaze radi kicme

Be Gamer
13 godina
protjeran
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Negdje prije u snu se ja ustanem i odem kod staraca u sobu i kažem:Stari oprosti što sam ti slupo auto popravit ću ti ga i vratim se u krevet :D

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

ja nekad u snu sanjam da sam onaj lik iz cod4 mp (znam da je smijesno ali opet) i kad god legnem u snu izgubim zraka tj nemogu se micat i izgubim zraka

She loves me not, she loves me still, but she'll never love again,She lay beside me, but she'll be there when I'm gone....Black heart scarring darker still, yes she'll be there when I'm gone..
16 godina
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Mjesečarenje kao takvo ne, al kaže cura da se često smijem u snu.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Danny_HR kaže...

Mjesečarenje kao takvo ne, al kaže cura da se često smijem u snu.

Jesi siguran da nisi pušio travu prije spavanja Nevinašce

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
Mjesecarenje - Vasa iskustva

Ja nikad nisam mjesečario, ali moj stari i sestra često. Najsmješnije je bilo sa starim kad je u dva ujutro probudio mi mater i pita ženo di su škare? A ona se ćudi što će mu sad škare. No svejedno mu kaže di su. On ode po njih i vrati se u sobu pa presječe kabel od uključene noćne lampe, i kaže a u p.m, vrati se u krevet i zaspe!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cevi kaže...

Ja nikad nisam mjesečario, ali moj stari i sestra često. Najsmješnije je bilo sa starim kad je u dva ujutro probudio mi mater i pita ženo di su škare? A ona se ćudi što će mu sad škare. No svejedno mu kaže di su. On ode po njih i vrati se u sobu pa presječe kabel od uključene noćne lampe, i kaže a u p.m, vrati se u krevet i zaspe!

Ne misliš da je malo pretjerano?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

Je, ali sad mi mater ima lijek za to. Da mu jednu trisku i nema beda.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cevi kaže...

Je, ali sad mi mater ima lijek za to. Da mu jednu trisku i nema beda.

To nije preporučljivo raditi Izlanuo se

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

Zašto?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cevi kaže...

Zašto?

Sve ima svoje posljedice, a po psihologiji, buđenje onog tko mjesečari može dobiti razne poremećaje. Najbolje da mu kažeš ujutru i preporučiš da treba otiči kod psihologa i popričati s njim o tome.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 15:36 (BannedOnThisForum).
15 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cevi kaže...

Zašto?

Jer si moze ruku razbit ako falije.

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 15:36 (tnakir).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cevi kaže...

Ja nikad nisam mjesečario, ali moj stari i sestra često. Najsmješnije je bilo sa starim kad je u dva ujutro probudio mi mater i pita ženo di su škare? A ona se ćudi što će mu sad škare. No svejedno mu kaže di su. On ode po njih i vrati se u sobu pa presječe kabel od uključene noćne lampe, i kaže a u p.m, vrati se u krevet i zaspe!

Kako ga nije stresla struja?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Paolo2612 kaže...
Cevi kaže...

Ja nikad nisam mjesečario, ali moj stari i sestra često. Najsmješnije je bilo sa starim kad je u dva ujutro probudio mi mater i pita ženo di su škare? A ona se ćudi što će mu sad škare. No svejedno mu kaže di su. On ode po njih i vrati se u sobu pa presječe kabel od uključene noćne lampe, i kaže a u p.m, vrati se u krevet i zaspe!

Kako ga nije stresla struja?

Plastična izolacija na makazama Belji se

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Paolo2612 kaže...
Cevi kaže...

Kako ga nije stresla struja?

  JE!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Cevi kaže...
Paolo2612 kaže...
Cevi kaže...

Kako ga nije stresla struja?

  JE!

Ako je ta noćna lampa bila priključena u normalnu utičnicu malo mi je teško vjerovati da čovjek nakon što bude udaren s 230V izmjenične struje samo kaže a u pm i legne normalno u krevet bez posljedica.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

Mene je osobno   stresla struja dosta puta, i to je neugodno, ali nisam imao nikakve posljedice nakon, jer sam bio u kontaktu jako kratko pa mi ništa nije bilo. Moj stari je škarama za nokte prekinuo kabel, da je bio duže u kontaktu sa strujom, onda bi bilo posljedica. Vjerovao ili ne, postoje ljudi koji su ekstremno opasni za sebe kad mjesečare, a moj stari je bio upravo takav! Kad je bio mali, moj did i baba su morali zatvarati sve prozore prije spavanja jer se jedanput popeo na prozor.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 16:07 (Cevi).
14 godina
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
x18x05x kaže...
Meni se jednom desilo da sam bio paraliziran u snu, jeb-da ziva. Budan sam i svjestan svega al pomaknuti se ili nesto reci nema sanse. Govorim ja al to niko necuje, samo macka lezi na krevetu i gleda u mene.. Neponovilo se.

Meni se to češće događalo! Uglavnom nemožeš ništa raditi niti pomicati, a niti disati! Kao da se gušiš u vratu! Uglavnom to traje oko 5-15s pa onda se osjet naglo vrati počevši iz lijeve strane tijela prema desnoj!

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva

Kada sam mrtav umoran, odem spavat prije i umjesto da mjesečarim, ja spavam da me i top nemre probudit xD... al inače nisam imao nekakvih čudnih pojava, jedino jednom kad sam se probudio 3 metra dalje od kreveta ( neka teža sila xD ), moguće od okretanja,al prije toga vjerojatno pao s kreveta, pa sam do zida se skoturao...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 18:18 (Dompa).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
Paolo2612 kaže...

Ako je ta noćna lampa bila priključena u normalnu utičnicu malo mi je teško vjerovati da čovjek nakon što bude udaren s 230V izmjenične struje samo kaže a u pm i legne normalno u krevet bez posljedica.

Legendarno, ide u arhivu.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
protjeran
offline
RE: Mjesecarenje - Vasa iskustva
damircazin kaže...
tnakir kaže...
Daniman123 kaže...
To je kada se probudis u REM fazi, kada si potonuo duboko u san i probudis se, tada ti dio za motoriku neradi pa budes paraliziran.
U prosjeku si oko 80 posto u REM fazi...

Ali stanem na noge normalno (dakle motorika radi normalno, ruke, noge... sve), ali nakon par sekundi otkazuju...

heh jednom profesoru na casu su otkazale noge. on kaze radi kicme

Vrlo moguće da je leđnu moždinu nezgodno zahvatio :)

tnakir kaže...
Cevi kaže...

Zašto?

Jer si moze ruku razbit ako falije.

Najjači komentar :D :D

Udri brigu na veselje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice