Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

poruka: 332
|
čitano: 164.361
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

ako ste u sisku ili prolazite: kada se dolazi glavnom cestom iz zagreba na križanju kod mlina skrenite lijevo, i nakon 50-etak metara s desne strane trebali bi vidjeti kako mi to zovemo "limenku" ili nešto tipa poveća trafika. restoran se zove Ukus, veliki ćevapi su 20 kuna i radi ih žena iz bosne po njihovoj recepturi, treba li išta više reći? :P  mjesto je lijepo uređeno za lokal tog tipa, a atmosfera je poprilično "balkanska" ;)  naravno, ima tu i još stvari osim ćevapa, ali neznam kad je netko zadnji put uzeo nešto drugo ^^

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 6:43 (Mikovic_xD).
14 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

A to da nije začinjeno iz dostave, pa sam stavim soli i papra, po želji, bolje i to nego da mi donese presoljene,

inače preferiram da nisu sljepljeni u pločice nego zasebni veći po mogućnosti ali ih je teško nači svak ih danas peče baš kao i kruh

 

bili odlični davnih dana u Kranjčevićevoj malo iza hotela Plava laguna, mislio sam da neću pojesti cijelu porciju koliki su bili ali već dugo, dugo poslije nisam bio, to je u biti dosta blizu samog Buga

 

bug caruje, um klade valja
13 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
je zna ko di pojest dobre cevape u zd?
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
vlad0 kaže...

Evo da malo update-am. Naručili jučer cura i ja ćevape iz Marinera (znam, znam - ne možeš očekivati dobre ćevape s dostavom - ali baš nam se jelo, a nije nam se dalo iz stana).

A gdje pored Grane, Dede i Kotača uze baš Marinero?? I Gigi bi bio bolji izbor, a lik šiš napravi tako da dva ćevapa nabije na štapić...{#}

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
mar123 kaže...

procerani zasto bi netko tko misli da je mc donalds bolji od cevapa bio glup? ja u mc donaldsu jedem skoro svaki tjedan, hrana mi je super(ne gadna kao sto ti pricas), nije big mac 20 kn nego je 16, nije nista nezdravije od vecine cevapa i da porcije svakako nisu male jer za 30 kn ako se tamo ne najedes onda stvarno neznam.

 

Enjoy...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
13 godina
odjavljen
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
GeneralPag1997 kaže...
je zna ko di pojest dobre cevape u zd?

to i mene zanima?

 

zadnje dobre ćevape sam pojeo u BiH, točnije Ljubuški blizu Međugorja.

u ZD sam pojeo neke u fast foodu i nisu ni približno dobri kao ovi iz BiH ;)

14 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Zagreb? Jedan odgovor - Grana..:D

Savršenstvo uz jednu žuju..:)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
CrnaBitanga kaže...
vlad0 kaže...

Evo da malo update-am. Naručili jučer cura i ja ćevape iz Marinera (znam, znam - ne možeš očekivati dobre ćevape s dostavom - ali baš nam se jelo, a nije nam se dalo iz stana).

A gdje pored Grane, Dede i Kotača uze baš Marinero?? I Gigi bi bio bolji izbor, a lik šiš napravi tako da dva ćevapa nabije na štapić...{#}

 

Grana, Deda i Kotač dostavljaju? Nisam to uopće znao. Uvijek se išlo jesti tamo na licu mjesta. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
vlad0 kaže...
CrnaBitanga kaže...
vlad0 kaže...

Evo da malo update-am. Naručili jučer cura i ja ćevape iz Marinera (znam, znam - ne možeš očekivati dobre ćevape s dostavom - ali baš nam se jelo, a nije nam se dalo iz stana).

A gdje pored Grane, Dede i Kotača uze baš Marinero?? I Gigi bi bio bolji izbor, a lik šiš napravi tako da dva ćevapa nabije na štapić...{#}

 

Grana, Deda i Kotač dostavljaju? Nisam to uopće znao. Uvijek se išlo jesti tamo na licu mjesta. {#}

Ne dostavljaju, nisam to ni napisao, ali radije naručim i prošetam do njih, pokupim i doma uživam... Pričao sam s gazdom Grane, kaže da kad bi dostavljali pao bi im promet za 50%...

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
DamageHigh kaže...

Zagreb? Jedan odgovor - Grana..:D

Savršenstvo uz jednu žuju..:)

Grana se jedno vrijeme dosta pokvarila, tamo negdje iza preuređenja. Ali sad je opet ona stara Grana... Veliki šiš, veliko Velebitsko, i onda doma ubit oko... Savršena subota!

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
zerocool12 kaže...
mar123 kaže...

procerani zasto bi netko tko misli da je mc donalds bolji od cevapa bio glup? ja u mc donaldsu jedem skoro svaki tjedan, hrana mi je super(ne gadna kao sto ti pricas), nije nista nezdravije od vecine cevapa i da porcije svakako nisu male jer za 30 kn ako se tamo ne najedes onda stvarno neznam.

 

Enjoy...

Nevjerojatno!! 4 godine stari pomfrit i izgleda kao da je upravo izvađen iz friteze.... Nagledao sam se već takvih videa, ali svejedno svaki put ostanem zabezeknut kakvu nam kemiju prodaju.

mar123, samo se ti i dalje svakodnevno hrani u meku, kad umreš s kojih 50 godina od srčanog ili moždanog udara, raka debelog crijeva, tromboze, zatajenja jetre ili bubrega - ne brini! Nećeš se raspasti još barem 150 godina i bit ćeš lijep leš...

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
mar123 kaže...

procerani zasto bi netko tko misli da je mc donalds bolji od cevapa bio glup? ja u mc donaldsu jedem skoro svaki tjedan, hrana mi je super(ne gadna kao sto ti pricas), nije big mac 20 kn nego je 16, nije nista nezdravije od vecine cevapa i da porcije svakako nisu male jer za 30 kn ako se tamo ne najedes onda stvarno neznam.

Ja se NIKAKO ne najedem u McDonaldsu ni za 80ak kuna, dok se sa velikom porcijom čevapa fino najedem.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
CrnaBitanga kaže...
vlad0 kaže...

Grana, Deda i Kotač dostavljaju? Nisam to uopće znao. Uvijek se išlo jesti tamo na licu mjesta. {#}

Ne dostavljaju, nisam to ni napisao, ali radije naručim i prošetam do njih, pokupim i doma uživam... Pričao sam s gazdom Grane, kaže da kad bi dostavljali pao bi im promet za 50%...

 

Što nije opcija kad ti se ne da nigdje ići (kao što sam i napisao). Jbg, uređujem novi stan i padam sa nogu zadnjih nekoliko tjedana i nemam snage ni dopuzati do dobrih ćevapa... Dostava je još neko vrijeme jedina opcija. {#} A s obzirom na ostale, Marinero je još ispao prilično OK s tom svojom dostavljenom "robom".

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
vlad0 kaže...
CrnaBitanga kaže...
vlad0 kaže...

Grana, Deda i Kotač dostavljaju? Nisam to uopće znao. Uvijek se išlo jesti tamo na licu mjesta. {#}

Ne dostavljaju, nisam to ni napisao, ali radije naručim i prošetam do njih, pokupim i doma uživam... Pričao sam s gazdom Grane, kaže da kad bi dostavljali pao bi im promet za 50%...

 

Što nije opcija kad ti se ne da nigdje ići (kao što sam i napisao). Jbg, uređujem novi stan i padam sa nogu zadnjih nekoliko tjedana i nemam snage ni dopuzati do dobrih ćevapa... Dostava je još neko vrijeme jedina opcija. {#} A s obzirom na ostale, Marinero je još ispao prilično OK s tom svojom dostavljenom "robom".

Gdje si doma, da ti tata kaže gdje valja? :))

 

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
miki1981 kaže...
mar123 kaže...

procerani zasto bi netko tko misli da je mc donalds bolji od cevapa bio glup? ja u mc donaldsu jedem skoro svaki tjedan, hrana mi je super(ne gadna kao sto ti pricas), nije big mac 20 kn nego je 16, nije nista nezdravije od vecine cevapa i da porcije svakako nisu male jer za 30 kn ako se tamo ne najedes onda stvarno neznam.

Ja se NIKAKO ne najedem u McDonaldsu ni za 80ak kuna, dok se sa velikom porcijom čevapa fino najedem.

+1

 

za 30kn u McD's nemos nis, a kamoli najest se. A inace sam mrsav, nit 70kg nemam. 60-70kn mi treba za McD's da se najedem, a i to je k*rac jer nakon 2 sata mogu opet isto tolko pojest sto nije slucaj sa cevosima il kebabom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
sHOCKRE kaže...
miki1981 kaže...
mar123 kaže...

procerani zasto bi netko tko misli da je mc donalds bolji od cevapa bio glup? ja u mc donaldsu jedem skoro svaki tjedan, hrana mi je super(ne gadna kao sto ti pricas), nije big mac 20 kn nego je 16, nije nista nezdravije od vecine cevapa i da porcije svakako nisu male jer za 30 kn ako se tamo ne najedes onda stvarno neznam.

Ja se NIKAKO ne najedem u McDonaldsu ni za 80ak kuna, dok se sa velikom porcijom čevapa fino najedem.

+1

 

za 30kn u McD's nemos nis, a kamoli najest se. A inace sam mrsav, nit 70kg nemam. 60-70kn mi treba za McD's da se najedem, a i to je k*rac jer nakon 2 sata mogu opet isto tolko pojest sto nije slucaj sa cevosima il kebabom.

+1, za te pare em pojedem veliku porciju ćevapa, em padne i jedna žuja što nikad nećeš vidjet u mcdonaldsu, jedino što tamo vole ić djeca zbog happy meal-a, weee mala igračkaa, rađe kupite djeci lego kocke, razvijat će kreativnost :))

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!!
15 godina
online
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
sHOCKRE kaže...
miki1981 kaže...
mar123 kaže...

procerani zasto bi netko tko misli da je mc donalds bolji od cevapa bio glup? ja u mc donaldsu jedem skoro svaki tjedan, hrana mi je super(ne gadna kao sto ti pricas), nije big mac 20 kn nego je 16, nije nista nezdravije od vecine cevapa i da porcije svakako nisu male jer za 30 kn ako se tamo ne najedes onda stvarno neznam.

Ja se NIKAKO ne najedem u McDonaldsu ni za 80ak kuna, dok se sa velikom porcijom čevapa fino najedem.

+1

 

za 30kn u McD's nemos nis, a kamoli najest se. A inace sam mrsav, nit 70kg nemam. 60-70kn mi treba za McD's da se najedem, a i to je k*rac jer nakon 2 sata mogu opet isto tolko pojest sto nije slucaj sa cevosima il kebabom.

ja se najedem tamo za oko 35 kn, to sto vi nemozete boli me ona stvar ja mogu. vi onda za 70 kn unesete kalorija u pm(valjda 5000).

14 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
mar123 kaže...

ja se najedem tamo za oko 35 kn, to sto vi nemozete boli me ona stvar ja mogu. vi onda za 70 kn unesete kalorija u pm(valjda 5000).

 

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2011 11:00 (cuspajz).
15 godina
online
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

pa nisam ja zapoceo pricu o mc donaldsu.

15 godina
protjeran
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

ja se od tih stvari z mcdonaldsa nista ne najedem tj najdem se na pola sata ,a nakon toga ko da nisam nista pojeo 

a i ta hrana mi bezeveze skroz 

 

U Samoboru su najbolji cevapi kod Šabarica kolko ja znam 

15 godina
online
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
hrvatskafarkasevec kaže...

ja se od tih stvari z mcdonaldsa nista ne najedem tj najdem se na pola sata ,a nakon toga ko da nisam nista pojeo 

a i ta hrana mi bezeveze skroz 

 

U Samoboru su najbolji cevapi kod Šabarica kolko ja znam 

iz samobora si?

ja isto mislim da su iz sabarica najbolji, najgori su u rubelju a i dobri su u guru-u.

15 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
mar123 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ja se od tih stvari z mcdonaldsa nista ne najedem tj najdem se na pola sata ,a nakon toga ko da nisam nista pojeo 

a i ta hrana mi bezeveze skroz 

 

U Samoboru su najbolji cevapi kod Šabarica kolko ja znam 

iz samobora si?

ja isto mislim da su iz sabarica najbolji, najgori su u rubelju a i dobri su u guru-u.

hrvatskaFarkasevec /selo prije Samobora

15 godina
online
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

ma znam nisam uopce gledo ime tek sam poslije vidio kad sam vec posto.

14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

Eto ljudi bilo bi zanimljivo ako bi tko podijelio svoja iskustva sa kupovnim čevapima, dobro dođe za roštiljdae.

pero_HR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?
peroko kaže...

Eto ljudi bilo bi zanimljivo ako bi tko podijelio svoja iskustva sa kupovnim čevapima, dobro dođe za roštiljdae.

uzeli smo jedanput veću količinu ćevapa i kobasa iz bile, not bad u usporedbi s ostalim dućanima.

inače te kupovne ne možemo zvati ćevapima, jer ćevap mora bit božanstven :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

jel znate mozda dali ima negdje blizu stare gradiške ili bosanske gradiške?

15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

u bosanskoj gradišci sam jeo ćevape na pijaci u nekoj drvenjari,neznam kak se zove. Uglavnom,odlični + kad mazneš jedan nektar uz to... :P

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

jaro uboo si ga...kraj teme

13 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

evo da se pohvalim i ja, u dva dana sam pojeo po desetku iz Želje i Petice(Ferhatovića)

 

sinoć starci su otišli u Sarajevo ja ostao kod kuće gledam film(attack the block ja msm) i vraćaju se oni ulaze kad nose ćevape, super, baš sam bio ogladnio, kad ono još iz želje :D

iako su bili već malo ohladili, solidni, čitava lepina(dvije po pola), veoma dobar luk i ćevapi vrhunski, lagano sam razmotao papir i uz film "mezio" 

 

danas sam opet išao u Sa i dok sam čekao sestru otišao po ćevape, odem kod Mrkve puno, malo iznad kod Ferhatovića unutra nema mjesta, ma napolje ćemo iako je bilo hladno, ćevapi odlićni mogu reći da su možda bili bolje zaćinjeni nego ovi iz želje(ipak iz želje su se bili ohladili...), luk odličan fino nasjeckan i hladan baš kako volim... jedina zamjerka su mali ćevapi, veoma mali, oni iz želje su duplo veći, i samo da kažem i jedni i drugi vrhunski :)

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
12 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

kod mene kuci..  giga pece ooooooooooooooooooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeee cevape ! :D

Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 16:46 (Scarfaceee).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice