FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

poruka: 68
|
čitano: 24.400
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Nemoj sad dramatizirati pretjereno čovječe...

12 godina
odjavljen
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Jeste glasali ZA EU? Jeste. Rekli ste DA svim glupostima i bakračima koja slijede.

 

Sad sami jedite što ste skuhali.

SK crew
16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Jesi ti pri sebi stari moj ?

Ka prvo, šta ti znaš ko je glasa za EU a ko nije ?

Ka drugo, kakve to hebene veze ima sa ACTA-om ? Ljudi su glasali za ili protiv na temelju ekonomskih, političkih i civilizacijskih razloga, a za ACTA-u tada još niko ovdje nije ni bio čuo, dakle manje te žestoke trave puši !

Ka treće, ka šta sam već ja i mnogi na ovom forumu rekli, EU nam je sad jedina šansa PROTIV ACTA-e, jer ako EU odbije ACTA-u i mi ćemo, a da ne postoji EU mi bi je sigurno prihvatili po naredbi Amerike...

12 godina
odjavljen
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
Enkidu kaže...

Jesi ti pri sebi stari moj ?

Ka prvo, šta ti znaš ko je glasa za EU a ko nije ?

Ka drugo, kakve to hebene veze ima sa ACTA-om ? Ljudi su glasali za ili protiv na temelju ekonomskih, političkih i civilizacijskih razloga, a za ACTA-u tada još niko ovdje nije ni bio čuo, dakle manje te žestoke trave puši !

Ka treće, ka šta sam već ja i mnogi na ovom forumu rekli, EU nam je sad jedina šansa PROTIV ACTA-e, jer ako EU odbije ACTA-u i mi ćemo, a da ne postoji EU mi bi je sigurno prihvatili po naredbi Amerike...

 Eu će prihvatiti ACTA-u jer od nje ima samo koristi. A ja ne znam kakve ti to trave pušiš kada misliš da jedna Amerika može natjerati HR da ju prihvati. USA ima jako malo utjecaja na HR.

SK crew
16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

ROTFLMAO i ROFLCOPTER žešći !!!

{#}

Aj to reci onim našim vojnicima u Afganistanu ! Lol...

Daj molim te nemoj više postati odi, kvariš cili thread za ostale ljude...

12 godina
odjavljen
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
Enkidu kaže...

 

Aj to reci onim našim vojnicima u Afganistanu ! Lol...

Daj molim te nemoj više postati odi, kvariš cili thread za ostale ljude...

 To je zato što smo ušli u hebeni NATO. Informiraj se klinac.

SK crew
16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Ne, to je zato što smo postali američka kolonija... Enivej rasprava bi TREBALA BITI o ACTA-i, a ti je kvariš !

12 godina
odjavljen
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
Enkidu kaže...

Ne, to je zato što smo postali američka kolonija... Enivej rasprava bi TREBALA BITI o ACTA-i, a ti je kvariš !

Američka kolonija? Hahahahahahahha.

 

 Ne,nego je ti kvariš.

 

Napisao sam jednom i opet ću-EU ŽELI ACTA-u. Mi smo u EU,u 6. mjesecu ACTA stupa na snagu u EU koliko god to tebi smetalo i ne možemo ni ti,ni ja niti itko drugi poduzeti bilo što oko toga.

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
Budimo realni, sjednimo i razmislimo malo dali US ima ili nema nekakve veze sa Hrvatskom... Barem su ovi nasi politicari potkupljivi, to je jedino sto im ide dobro i bila bi im cast da im jedna amerika turne koji dolar u dep sto je vec vjerovatno i slucaj. A ako i nije onda je vrlo lako moguce da se to desi. Samo je pitanje vremena.

Potkupljivi smo, a oni imaju para da nas kupe kolko god hoces puta.
The best way to be boring is to leave nothing out.
16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Evo ljudovi slika (nije moja, pogledajte site) koja savršeno sumira ACTA-u i opasnosti koje predstavlja pa bacite oko :

 

*******************************************

 

Ako se nekome da, bilo bi super da neko ovo prevede na hrvatski i isprinta u obliku velikog postera pa zalijepi okolo po gradu(-ovima)...

Kao što već rekoh ja se dobrovoljno javljam za subverzivno ljepljenje ako mi neko pošalje postere ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 20:01 (Enkidu).
12 godina
odjavljen
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
Enkidu kaže...

Evo ljudovi slika (nije moja, pogledajte site) koja savršeno ACTA-u i opasnosti koje predstavlja pa bacite oko :

 

http://www.derechoaleer.org/images/2011/acta-eu/acta-eu-950.png

 

 

 Ne valja link:

SK crew
16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Jučer je radio direktni link, tražim sad sliku da je uploadam na tinypic...

16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Evo slika postera, gledajte, skidajte, informirajte se, šaljite mailom, printajte, lijepite plakate, i širite riječ na sve moguće načine {#} :

 

http://img205.imageshack.us/img205/2111/actar.png

 

http://img842.imageshack.us/img842/1377/stopactacolorrgbweb.png

 

http://img638.imageshack.us/img638/9332/actaweaponmassdestructi.png

 

http://img26.imageshack.us/img26/5682/derribenesemuro.png

 

P.S.

Ovaj zadnji ima samo na španjolskom zasad čini se (naslov znači "Tear Down That Wall"), pa ako neko ko zna španjolski može prevesti na engleski ili hrvatski bilo bi super... Ali i ovako se poruka prilično razumije sa slike... Ostali su na engleskom.

13 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

@Pranja

nezz jel podrzavas acta-u ali prema svemu ja bi reko da jesi i naravno da takvo sto odgovra eu i naravno da amerika kontrlolira ne cjeli ali većinu svjeta na raznorazne nacine, nju svak dize do nebesa smatra je obecanom zemljom sve sto iz nje dode smatra se svetinjom jer je vecini ispran mozak, a za puno toga su krivi medij... i nemislim ja da se bas toliko ljudi diglo protiv ovoga bez razloga razlog zasto ih nije vise je jer su ne informirani ne obracaju paznju nekima je jedina aktivnost na internetu facebook i za druge stvari ih nije ni briga

12 godina
odjavljen
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
xxxmitoxxx kaže...

@Pranja

nezz jel podrzavas acta-u ali prema svemu ja bi reko da jesi i naravno da takvo sto odgovra eu i naravno da amerika kontrlolira ne cjeli ali većinu svjeta na raznorazne nacine, nju svak dize do nebesa smatra je obecanom zemljom sve sto iz nje dode smatra se svetinjom jer je vecini ispran mozak, a za puno toga su krivi medij... i nemislim ja da se bas toliko ljudi diglo protiv ovoga bez razloga razlog zasto ih nije vise je jer su ne informirani ne obracaju paznju nekima je jedina aktivnost na internetu facebook i za druge stvari ih nije ni briga

 Ajde ti malo nauči kako se služi gramatikom i interpunkcijom jer ja ovo što si napisao ne razumijem.

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

@pranja

to da neuredno i ne razmljivo pisem je istina, ali ipak mislim da se moze skuzit ono sto sam zelio rec

16 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Evo je jedan član foruma samoinicijativno stavio ovaj moj mali "savjetnik" za borbu protiv ACTA-e na Tumblr pa ako ko oće link :

http://stop-acta.tumblr.com/

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 0:58 (Enkidu).
13 godina
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Dobro može li iko zdrav objasniti forumašima zašto je suspendiran pokretač teme tj. čovjek koji je definitivno upućen u cijelu stvar oko ACTA-e i to u temi koja bi za 100 godina mogla biti u Wikipedii kao "Borba protiv ropstva na početku 21 stoljeća"?

 

Dok se neko ne javi sa nekim suvislim odgovorom pretpostaviću da je uprava foruma i pravne osobe koja iza njega stoji pripadnik "TAMNE STRANE"

 

Pozdrav

12 godina
protjeran
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
Enkidu kaže...

 

Definitivno ! U ovome slučaju EU nam je jedina šansa, puno se više pouzdam u EU da odbaci ovo shranje nego u našu vlastitu vladu, oni bi odma potpisali na jedan naputak od američkog veleposlanika !

Mislim si ono stvarno si dobro informiran kad ono na kraju po*eres sve s tom naivnom (mada je to preslaba rijec u ovome primjeru) izjavom.

Naravno to je posljedica informiranja na mainstream medijima.

14 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2017 20:54 (nido).
14 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2017 20:53 (nido).
14 godina
neaktivan
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

ovo je u biti ponovni pokušaj sope/pipe (što je jasno)

ali mi nije jasno to što ljudi koji nemaju općeg pojma o internetu općenito govore o tome 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2012 20:31 (intel97).
12 godina
odjavljen
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
intel97 kaže...

ovo je u biti ponovni pokušaj sope/pipe (što je jasno)

ali mi nije jasno to što ljudi koji nemaju općeg pojma o internetu općenito govore o tome 

 

 Upravo si dokazao to što si rekao.

SK crew
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
intel97 kaže...

ovo je u biti ponovni pokušaj sope/pipe (što je jasno)

 

Meni se sad od zime zamrznula pipa, pa nejde voda. Neznam kakva je situacija s sopom.

14 godina
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Odlicno srocen tekst, u potpunosti podrzavam da se ACTA srusi. {#}

Nothing lasts forever
14 godina
protjeran
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY
14 godina
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Danke Deutschland

16 godina
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Ekipa, ide li se na prosvijed danas?

(u Zagrebu je u 15h na Zrinjevcu pred ministarstvom vanjskih poslova...)

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIGHT ACTA ! Još nije kasno !
GRDI-146 kaže...

Danke Deutschland

16 godina
offline
FIGHT ACTA ! Još nije kasno !

Lijep pozdrav ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice