Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.117
|
čitano: 1.312.745
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Primjer iskustva: kupnja matične ploče X48-DQ6

 

Prodavač: Skidy

 

Kupac: nazočan

 

Predmet: matična ploča X48-DQ6

 

Iskustvo: bez prigovora 5/5

 

Dogovorili se preko pp (izmjenili podatke, idući dan detaljno preko preko moba.). Čovjek poslao ploču nakon moje uplate. Matična stigla idući dan uredno upakirana (Hpekspres).

Moja preporuka.

15 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
blue#13 kaže...

prodavac: kokokoko

kupac:JA

Predmet:grafa

 

predmet stigao u fantastičnom roku,sve 5

Eto ja cu editirat

 

Prodavac :kokokoko

 

Kupac : blue#13

 

Predmet: Gigabyte GTS 250 OC

 

Predmet stigao u fantastičnom roku, sve 5

16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: dadosbcro

Kupac:Penryn

Predmet: Athlon X2 260 ; Phenom X4 955BE

 

Ovdje je bila riječ o razmjeni, Phenom X4 za Athlon X2 uz nešto sitniša.

Dadosbcro je bio extra susretljiv i strpljiv, definitivno najjednostavnija i najpozitivnija osoba s kojom sam do sad trgovao.

Velika preporuka. {#}

5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2011 15:13 (Penryn).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

da se nadovezem na text iznad!

 

također jedan od najboljih trejdova, a bilo ih je fajn vise!!

 

kolega Penryn je za svaku preporuku, dogovor pao u par PP i sve je proslo u najboljem redu!!

procesor dosao sutradan nakon slanja i radi ko urica!

 

ocijena cista petica :)

dadosbcro
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : vexx5555

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: Četri 120mm crna ventilatora

 

Ocijena 5+/5

 

Opis: Dogovrili se u 3 poruke, našli se u gradu, sve završili za 5 minuta, još mi poklonio i produžni 8pin za matičnu i one priključke za ventilatore da se spajaju na napajanje.

 

Svaka čast, prodavač za Preporuku

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : vexx5555

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: Četiri 120mm crna ventilatora

 

Ocijena 5+/5

 

Iskustvo: Čovjek me pitao za ventove, ponudio sam mu akcijsku cijenu za 4 komada, pristao je, nije muljao i primopredaja je izvršena uredno. Žao mi je jedino što smo se obojica žurili jer bih inače s njime otišao na piće.

 

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
vexx5555 kaže...

Prodavač : vexx5555

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: Četiri 120mm crna ventilatora

 

Ocijena 5+/5

 

Iskustvo: Čovjek me pitao za ventove, ponudio sam mu akcijsku cijenu za 4 komada, pristao je, nije muljao i primopredaja je izvršena uredno. Žao mi je jedino što smo se obojica žurili jer bih inače s njime otišao na piće.

 

Sorry vexx, ali moram, ništa osobno {#}

 

Nismo valjda još usvojili načelo koje sam ovdje predložio.

 

Mislim da bismo trebali reklamirati dobrog/lošeg prodavača, ne kupca. {#}

** Live 4 Music **
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : win4crazzy

Kupac: mislavgray

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/razmjena-pc-bmx-freestyle-bmx-prednost/101587.aspx

Ocijena 5/5

 

Iskustvo: Čuo se s dečkom, sve dogovorili, umjesto 128mb pci express grafe dao sam mu 7300gs 256mb znaci zamjena meni odgovaralao, dao mi adresu dosao sa starim prije 2 sata pokupio bajk i to je to. :)

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Forumaš Plahi je maknut sa Yellow liste jer je uspješno prodao predmet, i dokazao da nije prevarant. 
EDIT: Sve je dodano na listu 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 11:20 (Liverpool1892).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Necrod

Kupac: mislavgray

Predmet: [Prodaja] LG GT540 Optimus

Ocijena 0/5 {#}

 

Iskustvo: Ovako ide prica. Dogovorio se s covjekom da poaslje mob te je rekao da ce biti 630 s postarinom bilo je 653, uredu (nije ti svejedno kad imas 630 pa moras staru zicat jos 23.). Rekao je da "misli" da je otkjljucan na sve mreze te ja racunao na to. Dosao mobitel otvaram ga kad otvorim poklopac od baterije imam sto za viditi, baterija napuknuta no ajd mozda je postar nesto z**ebo, kad upalim mob ima j**eni bad piksel ispod toucha + kodiran je na tele2. Javljam se ja njemu u cemu je problem i sve saljem mu slike, objasnjavam problem, te on kao dobro , ja mu rekao da mu saljem nazad te mu ga poslao. Dolazi njemu mob u srijedu u 12 i NE PREUZIMA GA. Sada cekam da se vrati postom znaci + jos moram dat 60 kuna da bi dobio od poste mob nazad. Znaci majstor me upravo zeznuo za 713 kuna naravno on se pravi tupav. Ispricao sam ocu za ovo te je on reko da ovo nije uredu on necroda, te planira ic u pulu rjesit to, molim vasa misljenja jer sam LJUT KO PAS!

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Necrod,vrati covjeku pare,ocito je da si zaje*o.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
vexx5555 kaže...

Prodavač : vexx5555

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: Četiri 120mm crna ventilatora

 

Ocijena 5+/5

 

Iskustvo: Čovjek me pitao za ventove, ponudio sam mu akcijsku cijenu za 4 komada, pristao je, nije muljao i primopredaja je izvršena uredno. Žao mi je jedino što smo se obojica žurili jer bih inače s njime otišao na piće.

 

Sorry vexx, ali moram, ništa osobno {#}

 

Nismo valjda još usvojili načelo koje sam ovdje predložio.

 

Mislim da bismo trebali reklamirati dobrog/lošeg prodavača, ne kupca. {#}

Ali i kupac zna biti zayeban ;)

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Samo bi htio reći jednu pohvalu Don Kihoty-ju.

Poslao sam dva PPa za upit za procesor, nije bilo nikakvog odgovora.

Da mi je reko "sorry ne prodajem još" ili "baš se dogovaram s nekim drugim" bilo bi uredu ali ovako...

I to je jedan od najboljih članova ovdje...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mislavgray kaže...

Prodavač : Necrod

Kupac: mislavgray

Predmet: [Prodaja] LG GT540 Optimus

Ocijena 0/5 {#}

 

Iskustvo: Ovako ide prica. Dogovorio se s covjekom da poaslje mob te je rekao da ce biti 630 s postarinom bilo je 653, uredu (nije ti svejedno kad imas 630 pa moras staru zicat jos 23.). Rekao je da "misli" da je otkjljucan na sve mreze te ja racunao na to. Dosao mobitel otvaram ga kad otvorim poklopac od baterije imam sto za viditi, baterija napuknuta no ajd mozda je postar nesto z**ebo, kad upalim mob ima j**eni bad piksel ispod toucha + kodiran je na tele2. Javljam se ja njemu u cemu je problem i sve saljem mu slike, objasnjavam problem, te on kao dobro , ja mu rekao da mu saljem nazad te mu ga poslao. Dolazi njemu mob u srijedu u 12 i NE PREUZIMA GA. Sada cekam da se vrati postom znaci + jos moram dat 60 kuna da bi dobio od poste mob nazad. Znaci majstor me upravo zeznuo za 713 kuna naravno on se pravi tupav. Ispricao sam ocu za ovo te je on reko da ovo nije uredu on necroda, te planira ic u pulu rjesit to, molim vasa misljenja jer sam LJUT KO PAS!

 

Otpočetka je bilo rečeno da ti plačaš poštarinu, to što je pretpostavka bila da ce postarina biti 30 a bila je 50 nema nikakve veze.

Kada smo se čuli preko mobitela rekao sam ti da neznam da je otkljucan i pitao sam dali da isprobam. Rekao si nemoras isprobavat ja cu ga dat otkljucat kad stigne.

Mobitel je bio na servisu 2-3 tjedna prije slanja, sigurno ga nisu vratili sa napuknutom baterijom + dan kada sam slao mobitel otvorio sam ga da umetnem SD i baterije SIGURNO NIJE bila napuknuta.

Mrtvi pixel je na samom dnu ekrana, zadnji red pixela i to skroz desno toliko je nebitno da sam iskreno jednostavno zaboravio spomenut. Da je pixel na sredini rekao bih.

 

Usred rasprave ti si rekao "ja sam ti poslao mobitel sutra ga preuzmi", a ja nijednom nisam odobrio slanje niti rekao da cu ga preuzet. Nakon toliko muljaža, koliko si puta mjenjao misljenja prvo ti je kriticno to sto nije otkljucan, u drugoj poruci ti to uopce ne smeta nego je baterija napuknuta, u trecoj ti baterija ne smeta nego ima losu kameru? Poslije toliko gluposti nisam mogao biti siguran da nisi obican prevarant i da mi vracas kamen u kutiji.

EDIT: Osim toga, na mutnoj slici koju si mi poslao vidi se malena siva crtica na bateriji.

 

Tvoj dolazak u Pulu bi trebao shvatit kao prijetnju?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 14:20 (Necrod).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mislavgray kaže...
Necrod kaže...

BEZ TEKSTA! {#}

 

Kao djeca smo.

** Live 4 Music **
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
yeo kaže...

Samo bi htio reći jednu pohvalu Don Kihoty-ju.

Poslao sam dva PPa za upit za procesor, nije bilo nikakvog odgovora.

Da mi je reko "sorry ne prodajem još" ili "baš se dogovaram s nekim drugim" bilo bi uredu ali ovako...

I to je jedan od najboljih članova ovdje...

Don Kihoty trenutno nije dostupan, mislim da je u Austriji, te baš i nema stalan pristup netu. Siguran sam da će ti se javiti kad bude dostupan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
miki1981 kaže...
yeo kaže...

Samo bi htio reći jednu pohvalu Don Kihoty-ju.

Poslao sam dva PPa za upit za procesor, nije bilo nikakvog odgovora.

Da mi je reko "sorry ne prodajem još" ili "baš se dogovaram s nekim drugim" bilo bi uredu ali ovako...

I to je jedan od najboljih članova ovdje...

Don Kihoty trenutno nije dostupan, mislim da je u Austriji, te baš i nema stalan pristup netu. Siguran sam da će ti se javiti kad bude dostupan.

bio je online otprilike 20 puta kasnije.

Možda je preko nekog moba pa nemre slat poruke neznam.

Ako je tako onda sry

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
yeo kaže...

bio je online otprilike 20 puta kasnije.

Možda je preko nekog moba pa nemre slat poruke neznam.

Ako je tako onda sry

Da, bio je, i da koristi mob za to dok je vani.

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

1.Kupnja
Kupac: Nocio
Prodavač: Liverpool1892
Predmet trgovine: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-zastita-lg-gt540-optimus/92608.aspx
Ocjena: 5/5
Sve smo se dogovorili preko privatnih poruka, rekao sam mu da mi rezervira, dok skupim novce, čekao me i više od 30dana, kad sam mu uplatio ondamh poslao, sutra dan došlo sve ljepo zapakirano.

-----
2.Kupnja
Kupac: Nocio
Prodavač: Liverpool1892
Predmet trgovine: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-stylus-univerzalna-olovka/93251.aspx
Ocjena: 5/5
Nekon što sam prvo kupio zaštitu za LG GT540, pitao sam dali ima još stylus olovčica, platio mu, on poslao, sve uredno zapakirano.

Čak sam dobio i poklon vezicu za mobitel :)
Preporuka prodavača

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: WackyZG
Prodavač: Liverpool1892
Predmet trgovine: USB Hub

Ocjena: 5/5


Komentar: U par poruka sve dogovorili, ja platio, on poslao, radi savršeno. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 20:48 (WackyZG).
15 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: lollik91

Prodavač: manzzetta

predmet: razer goliathus speed

 

kratki osvrt: prodavao je mis i podlogu,ja sam napravio ponudu za podlogu.dogovorili se,cak smo skuzili da on zna mog bratica.nakon par dana doslo sve fino upakirano,cak je i sa selotejpom zatvorio kutiju da se ne otvara tokom dostave.

 

vrlo zadovoljan podlogom,nije dosla uprljana,bez mana.sve je kako je opisao.

 

 

ocjena:5/5 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Necrod kaže..

Otpočetka je bilo rečeno da ti plačaš poštarinu, to što je pretpostavka bila da ce postarina biti 30 a bila je 50 nema nikakve veze.

Kada smo se čuli preko mobitela rekao sam ti da neznam da je otkljucan i pitao sam dali da isprobam. Rekao si nemoras isprobavat ja cu ga dat otkljucat kad stigne.

Mobitel je bio na servisu 2-3 tjedna prije slanja, sigurno ga nisu vratili sa napuknutom baterijom + dan kada sam slao mobitel otvorio sam ga da umetnem SD i baterije SIGURNO NIJE bila napuknuta.

Mrtvi pixel je na samom dnu ekrana, zadnji red pixela i to skroz desno toliko je nebitno da sam iskreno jednostavno zaboravio spomenut. Da je pixel na sredini rekao bih.

 

Usred rasprave ti si rekao "ja sam ti poslao mobitel sutra ga preuzmi", a ja nijednom nisam odobrio slanje niti rekao da cu ga preuzet. Nakon toliko muljaža, koliko si puta mjenjao misljenja prvo ti je kriticno to sto nije otkljucan, u drugoj poruci ti to uopce ne smeta nego je baterija napuknuta, u trecoj ti baterija ne smeta nego ima losu kameru? Poslije toliko gluposti nisam mogao biti siguran da nisi obican prevarant i da mi vracas kamen u kutiji.

EDIT: Osim toga, na mutnoj slici koju si mi poslao vidi se malena siva crtica na bateriji.

 

Tvoj dolazak u Pulu bi trebao shvatit kao prijetnju?

Ako mislis da sam prevarant te da bi ti kamen poslao (wtf cemu tu ), onda ti nece bit problem ako dodem u pulu i osobno vidis u cemu je problem u cetri oka, i nije prijetnja nikakava samo ti kazem ovda sam dobio mobitel sa napuknutom baterijom, i bad pikselom. REKAO sam da to sta je lockan na tele 2 nema veze otkljucavanje je 30 kuna pa mi je nebitno to opce, ali ZABORAVIO si reci da ima bad piksel pa sta je ovo jel ja dobro vidim? Kako to mozes zaboravit mijenjat touch i ekran me kosta najmanje 200 kuna a baterija 50 s toga ispada da bi za taj lg dao nakraju 963 kune sto je apsurd jer sam mogao puno bolji mob kupit. Javim ti kada dode mobitel te se dogovorimo za sastanak u puli da vidis o cemu se radi, jer ocito mislis da sam PREVARANT pa nezelis preuzet. Shvati pogrijesio si i to je to a i 713 kuna nije malo... mislim da je fer da vratis te novce kada se vidimo.

14 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
yeo kaže...

Samo bi htio reći jednu pohvalu Don Kihoty-ju.

Poslao sam dva PPa za upit za procesor, nije bilo nikakvog odgovora.

Da mi je reko "sorry ne prodajem još" ili "baš se dogovaram s nekim drugim" bilo bi uredu ali ovako...

I to je jedan od najboljih članova ovdje...

 

Mozda nisam 24/7/365 na forumu, mozda i ja smijem na godisnji,

malo do obitelji i prijatelja, koje nisam vidio 3 i vise godina.

 

Na pitanje "jel prodajes procesor" odgovor je jednostavan - ne, ne prodajem, nije moj,

radim procjenu kao uslugu frendu, jer nisam na "TI" sa cijenama od Intel robe.

 

I sta je ovdje nejasno:

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/procjena-ram-i-cpu-775/101462.aspx

 

Jel pise "Procjena"?

 

Pise. Da pise procjena i odmah prodaja, pisalo bi.

 

Da pise procjena i aukcija, bilo bi jasno oznaceno.

 

Dakle stavio sam na procjenu...

 

A da prodajem, nikako, dok osobno ne isprobam robu dali sve radi kako spada,

dakle memtest RMA-a, Prime95 CPU-a itd itd...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mislavgray kaže...
Necrod kaže..

Otpočetka je bilo rečeno da ti plačaš poštarinu, to što je pretpostavka bila da ce postarina biti 30 a bila je 50 nema nikakve veze.

Kada smo se čuli preko mobitela rekao sam ti da neznam da je otkljucan i pitao sam dali da isprobam. Rekao si nemoras isprobavat ja cu ga dat otkljucat kad stigne.

Mobitel je bio na servisu 2-3 tjedna prije slanja, sigurno ga nisu vratili sa napuknutom baterijom + dan kada sam slao mobitel otvorio sam ga da umetnem SD i baterije SIGURNO NIJE bila napuknuta.

Mrtvi pixel je na samom dnu ekrana, zadnji red pixela i to skroz desno toliko je nebitno da sam iskreno jednostavno zaboravio spomenut. Da je pixel na sredini rekao bih.

 

Usred rasprave ti si rekao "ja sam ti poslao mobitel sutra ga preuzmi", a ja nijednom nisam odobrio slanje niti rekao da cu ga preuzet. Nakon toliko muljaža, koliko si puta mjenjao misljenja prvo ti je kriticno to sto nije otkljucan, u drugoj poruci ti to uopce ne smeta nego je baterija napuknuta, u trecoj ti baterija ne smeta nego ima losu kameru? Poslije toliko gluposti nisam mogao biti siguran da nisi obican prevarant i da mi vracas kamen u kutiji.

EDIT: Osim toga, na mutnoj slici koju si mi poslao vidi se malena siva crtica na bateriji.

 

Tvoj dolazak u Pulu bi trebao shvatit kao prijetnju?

Ako mislis da sam prevarant te da bi ti kamen poslao (wtf cemu tu ), onda ti nece bit problem ako dodem u pulu i osobno vidis u cemu je problem u cetri oka, i nije prijetnja nikakava samo ti kazem ovda sam dobio mobitel sa napuknutom baterijom, i bad pikselom. REKAO sam da to sta je lockan na tele 2 nema veze otkljucavanje je 30 kuna pa mi je nebitno to opce, ali ZABORAVIO si reci da ima bad piksel pa sta je ovo jel ja dobro vidim? Kako to mozes zaboravit mijenjat touch i ekran me kosta najmanje 200 kuna a baterija 50 s toga ispada da bi za taj lg dao nakraju 963 kune sto je apsurd jer sam mogao puno bolji mob kupit. Javim ti kada dode mobitel te se dogovorimo za sastanak u puli da vidis o cemu se radi, jer ocito mislis da sam PREVARANT pa nezelis preuzet. Shvati pogrijesio si i to je to a i 713 kuna nije malo... mislim da je fer da vratis te novce kada se vidimo.

 

Pricas o mjenjanju ekrana zbog crnog pixela koji je ovdje http://lulzimg.com/i22/6a8d3f.png .... Jesi ti ozbiljan?

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nisi mu to rekao.

Predmet nije kako si ga opisao.

Ti si kriv i vrati mu novce.

Tocka i EOD.

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo još jedan dobar foumaš, poklonio mi serial od win 7 pro.

 

Prodavač: Zoharbizo

Kupac: Ja

Predmet: Serial za win 7 (kako da to linkam?)

 

 

Ocjena: 5/5

Čuli smo se preko pm-a i samo mi je napisao serial.

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
nick54312 kaže...

Evo još jedan dobar foumaš, poklonio mi serial od win 7 pro.

 

Prodavač: Zoharbizo

Kupac: Ja

Predmet: Serial za win 7 (kako da to linkam?)

 

 

Ocjena: 5/5

Čuli smo se preko pm-a i samo mi je napisao serial.

Ljudi, naslov je Dobra i loša iskustva iz BOD Forum oglasnika, a on je tebi taj key pokloniio na Razmjeni i poklanjanju softvera.

Nemojte mješati kruške i jabuke. On nije nikakav prodavaš, niti si ti kupac. Nemojte si dizati ratinge, na tako jeftine fore.

 

Mislim da bi se trebali uvesti neke mjere reda i pravila?!

Poslao sam mu poruku da se to ne računa

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Monopol

Kupac: sudy_freak

Predmet:WiFi slušalice

 

Ocjena: 5+/5


Moram li komentirati dotičnoga?! Izašao u susret, cijenu spustio na 70 kn, poslao isti dan nakon uplate na račun. Da ima 10/5 dao bih mu {#}

Najbolji prodavač. Sve povhale care, samo tako nastavi.

 


** Live 4 Music **
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2011 16:09 (sudy_freak).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: WackyZG
Prodavač: Liverpool1892
Predmet trgovine: Zaštitna folija za LG

Ocjena: 5/5

Komentar: Kao i sve prijašnje kupnje, dogovor u par PP - ova, uplata, slanje, sve stiglo uredno zapakirano i bez oštećenja. Svaka čast čovjeku, izvrstan prodavač.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...

Ljudi, naslov je Dobra i loša iskustva iz BOD Forum oglasnika, a on je tebi taj key pokloniio na Razmjeni i poklanjanju softvera.

Nemojte mješati kruške i jabuke. On nije nikakav prodavaš, niti si ti kupac. Nemojte si dizati ratinge, na tako jeftine fore.

 

Mislim da bi se trebali uvesti neke mjere reda i pravila?!

To se ne računa i ne stavlja se na listu.

 

Zašto red i pravila? ako mi bude još tko ili poklonio ili prodao ja ga budem tu pohvalio, nema veze što neće ići na listu.

Kruger
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2011 15:12 (nick54312).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice