Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.430
|
čitano: 2.463.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Stjepanj zašto prodaješ

neznam kud cu s parama...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prelazi na i5 konacno.

Sve mi se cini da je ugrabio neki 6700 po super cijeni dok i ddr3 prodaje.

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Migi86

Ovaj u Uzishopu je najjeftinija box verzija. Ovaj kojeg si ti linkao je tray verzija sa 2g manje jamstva.

12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ako bude neka jeftinija Gtx980 Ti javite mi na pm...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
roby27 kaže...

Harvey Norman ima akciju do 30.4

 

AMD Radeon R7 ssd 240GB - MLC - 4 godine jamstvo - 559kn

 

http://ocz.com/consumer/ssd-guide/ssd-comparison

 

http://katalozi.net/harvey-norman-katalog/harvey-norman-katalog-tehnologije

Trebalo bi samo provjeriti radili se stvarno o R7 modelima jer u nekim drugim trgovinama se za sličnu cijenu može pronaći R3 model (kataloški broj ukucan na Google vodi na rezultate za R3). Ne nađem puno informacija o njemu osim onoga što piše na ncix stranici i nekim drugim na Google. Znači SM2256 i SK Hynix 16 nm TLC.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vidim da je Logitech Z906 na Alzi 236€ s dostavom. Najeftiniji na Idealo.de su nekih 270€ sa upitnom dostavom, Amazon.de je 275@ plus 5€ za dostavu plus po kili još 2,5€.. 

 

Dal se isplati piknut ove zvučnike? Prvenstveno zbog optičkih priključaka, pa dalje THX i kvaliteta.. Kod nas su čini mi se 2500 najeftinijii.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
gocc01 kaže...

Vidim da je Logitech Z906 na Alzi 236€ s dostavom. Najeftiniji na Idealo.de su nekih 270€ sa upitnom dostavom, Amazon.de je 275@ plus 5€ za dostavu plus po kili još 2,5€.. 

 

Dal se isplati piknut ove zvučnike? Prvenstveno zbog optičkih priključaka, pa dalje THX i kvaliteta.. Kod nas su čini mi se 2500 najeftinijii.

 Da!

Al ti bi to trebao tocno znati! :D

Ono, nije to 100kn, pa da kupis prema dva-tri "da" odgovora s foruma :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kiwi_91 kaže...
roby27 kaže...

Harvey Norman ima akciju do 30.4

 

AMD Radeon R7 ssd 240GB - MLC - 4 godine jamstvo - 559kn

 

http://ocz.com/consumer/ssd-guide/ssd-comparison

 

http://katalozi.net/harvey-norman-katalog/harvey-norman-katalog-tehnologije

Trebalo bi samo provjeriti radili se stvarno o R7 modelima jer u nekim drugim trgovinama se za sličnu cijenu može pronaći R3 model (kataloški broj ukucan na Google vodi na rezultate za R3). Ne nađem puno informacija o njemu osim onoga što piše na ncix stranici i nekim drugim na Google. Znači SM2256 i SK Hynix 16 nm TLC.

 A to nebih znao, pise R7 u katalogu, imam doma taj katalog, jedino preostaje nazvati u ducan pa pitati...

 

Ovaj R3 vidim da ga jos nisu upisali na sluzbeni web...

 

Sutra idem u Dehatlon u king kross pa cu bas provjeriti o cemu se radi i obavijestiti narod ;)

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je R3SL240G, mislim da kod nas u HR nema R7, inače taj disk uvozi baš feniks.hr, a kod njih na webu je R3 po kataloškom broju.

 

U Herveyu su njihove stvari, kompovi slušalice itd...pa vjerujem da je i SSD od njih ;)

 

Što se jamstva tiče, i ono bi trebalo biti 36mj a ne 4god... jedino ako oni nešto dodatno daju

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 20:16 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

 Da!

Al ti bi to trebao tocno znati! :D

Ono, nije to 100kn, pa da kupis prema dva-tri "da" odgovora s foruma :)

 

Dva-tri "da" ne ali jedan "Da!" da 

 

Dal ima netko taj set mado? Nekakva iskustva, dobre i lose strane. Da nema optiku presao bih preko njega ali ovako mogu skopcat media player, ima "prave" zice za zvucnike, ne ovisim o blesavim cinchevima a i cuju se jel.. 

 

Imam Logitech X530 il koji vec i zvucnici sa subom grme ali su iskljucivo za pc. Ovi su ipak "malo" bolji, malo komunikativniji 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
gocc01 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Da!

Al ti bi to trebao tocno znati! :D

Ono, nije to 100kn, pa da kupis prema dva-tri "da" odgovora s foruma :)

 

Dva-tri "da" ne ali jedan "Da!" da 

 

Dal ima netko taj set mado? Nekakva iskustva, dobre i lose strane. Da nema optiku presao bih preko njega ali ovako mogu skopcat media player, ima "prave" zice za zvucnike, ne ovisim o blesavim cinchevima a i cuju se jel.. 

 

Imam Logitech X530 il koji vec i zvucnici sa subom grme ali su iskljucivo za pc. Ovi su ipak "malo" bolji, malo komunikativniji 

 

 

 Imam ih ja i zvučnici su odlični, jedino mi nije jasno zašto baš forsiraš optiku jer nema baš neku veliku razliku u zvuku od cincheva barem koliko za moju potrebu treba muzika igrice i filmovi itd, itd.

Nećeš profulat ništa ako ti za takvu potrebu treba jer su po mom mišljenju najbolji na tržištu pošto više ne proizvode staru z5500 

If you have nothing to lose, try.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 20:44 (Filip720).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vidim da Alza ima neki friday deal, kolko je to sigurna kupnja preko njih, kakva iskustva imate s njima? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uzeo 2 moba tamo bez problema sve. Došlo za tri dana. Subscribeaj se na newsletter za 5€ popusta.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Popišam se laganini na hangar18/h18 dućan i njihove popuste. Znači, danas u 13:20 sati gledah neke zvučnike, snižene sa 129 na 74Kn, dođem o svom trošku tamo kad ono 99Kn. Dođem doma u 19 sati, vidim da su na sajtu promijenili i da je cijena 99Kn. Nije greda u 25Kn, ali ne bih vam ih sad kupio iz principa, majku li vam majčinu...

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
17 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Filip720 kaže...

 

 

 Imam ih ja i zvučnici su odlični, jedino mi nije jasno zašto baš forsiraš optiku jer nema baš neku veliku razliku u zvuku od cincheva barem koliko za moju potrebu treba muzika igrice i filmovi itd, itd.

Nećeš profulat ništa ako ti za takvu potrebu treba jer su po mom mišljenju najbolji na tržištu pošto više ne proizvode staru z5500 

 

Optika zbog povezivanja, mogu spojit media player a komp ugasit. Mislio sam ih piknut isključivo za potrebe kućnog kina pošto piše da odlično obavljaju taj posao ali za parsto kuna više imam pravo kućno kino plus dlna koji je potrebit i bluray tako da nekom drugom prilikom 

 

Svejedno, ovo je prilika i pol, skoro 1000kn ispod najniže cijene kod nas. Pa na e-kupi su 3600 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.4.2016 21:26 (gocc01).
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FakeDeath kaže...

To je R3SL240G, mislim da kod nas u HR nema R7, inače taj disk uvozi baš feniks.hr, a kod njih na webu je R3 po kataloškom broju.

 

U Herveyu su njihove stvari, kompovi slušalice itd...pa vjerujem da je i SSD od njih ;)

 

Što se jamstva tiče, i ono bi trebalo biti 36mj a ne 4god... jedino ako oni nešto dodatno daju

 Da rijec je o R3 Radeon ssd-u, provjerio danas, kao štamparka greška u katalogu kažu moš mislit...ništa lagano Harvey nogom u dupe.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gara je 3 ili stvarno 4god?

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

Popišam se laganini na hangar18/h18 dućan i njihove popuste. Znači, danas u 13:20 sati gledah neke zvučnike, snižene sa 129 na 74Kn, dođem o svom trošku tamo kad ono 99Kn. Dođem doma u 19 sati, vidim da su na sajtu promijenili i da je cijena 99Kn. Nije greda u 25Kn, ali ne bih vam ih sad kupio iz principa, majku li vam majčinu...

 Hangar servis je vjerovatno jedna od naj neprofesionalnijih firmi u RH. Kada sam radio kao serviser u jednom informatičkom dućanu u zagrebu imali smo priliku s njima surađivati. 

Ljudi im pošalju mobitele i ne vraćaju ih po mjesec dva a kada vrate obično ih ni ne poprave kako spada. Vjerovatno dijelove ni ne drže kod sebe već ih naručuju iz kine kada im pošalju nešto na servis. A da ne govorim o tome kako uvijek žele dodatno naplatiti popravke makar bi sve trebalo biti pokriveno garancijom. Ja osobno izbjegavam hangar18 od kad sam vidio kakvi sve nesposobnjakovići rade tamo.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zelenbic kaže...

 Hangar servis je vjerovatno jedna od naj neprofesionalnijih firmi u RH. Kada sam radio kao serviser u jednom informatičkom dućanu u zagrebu imali smo priliku s njima surađivati. 

Ljudi im pošalju mobitele i ne vraćaju ih po mjesec dva a kada vrate obično ih ni ne poprave kako spada. Vjerovatno dijelove ni ne drže kod sebe već ih naručuju iz kine kada im pošalju nešto na servis. A da ne govorim o tome kako uvijek žele dodatno naplatiti popravke makar bi sve trebalo biti pokriveno garancijom. Ja osobno izbjegavam hangar18 od kad sam vidio kakvi sve nesposobnjakovići rade tamo.

Hangar izbjegavat u širokom luku, bar kaj se tiče servisa. Kak veli zelenbic, niš ne poprave, prodaju ove loše kineze za koje ni ne postoje rezervni dijelovi. Stari mi se bavi servisom mobitela i kad je trebao nešto za Nou i sl., nikad niš nemaju. A i cijene su im više nego kod ostalih, ne znam samo kak su se oni uspjeli raširit po HR. 

11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FakeDeath kaže...

Gara je 3 ili stvarno 4god?

 Nisam ih pitao jer cim sam vidio da muljaju zainteresiranost me prošla za tim ducanom.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

razmisljao sam uzeti par stvari od osobe kingsbounty

pa bi htio pitati da li je netko vec imao iskustva? mislio da sam vec prije bio zainteresirani za nesto od njega ali se ne sjecam vise da iskreno kazem

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LeftY_CRO kaže...

razmisljao sam uzeti par stvari od osobe kingsbounty

pa bi htio pitati da li je netko vec imao iskustva? mislio da sam vec prije bio zainteresirani za nesto od njega ali se ne sjecam vise da iskreno kazem

 Mnogostruko provjereno pouzdan i korektan prodavač, kolega je s nama na forumu. Nemaš beda, samo navali.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I ako uzimaš više stvari dobis još i popust, kupovao od njega par puta i nikad nikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 22:09 (Remzi).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ekipa, evo tko želi mogu mu "rješit" novo high end napajanje za jeftinije. Corsair,NZXT ili Enermax, od 650 do 1000 w novo, sa garancijom. Ako nekoga zanima, ostale informacije dobijete u PP.

Moj PC  
5 0 hvala 5
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...
LeftY_CRO kaže...

razmisljao sam uzeti par stvari od osobe kingsbounty

pa bi htio pitati da li je netko vec imao iskustva? mislio da sam vec prije bio zainteresirani za nesto od njega ali se ne sjecam vise da iskreno kazem

 Mnogostruko provjereno pouzdan i korektan prodavač, kolega je s nama na forumu. Nemaš beda, samo navali.

 kontaktirao sam ga al moram reci da covijek daje informacije na kapaljku, rekao sam mu da sam zainteresirani za 2 stvari iz njegove ponude pa da se ne natezemo preko maila no medjutim ne znam da li ignorira upite (ne bi bilo prvi puta da ne odgovori na mail) ili nesto trece..

pitao sam ga isto tako kad ga mogu nazvati da je slobodan ali ni na to ne odgovara

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2016 12:47 (LeftY_CRO).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LeftY_CRO kaže...

 kontaktirao sam ga al moram reci da covijek daje informacije na kapaljku, rekal sam mu da sam zainteresirani za 2 stvari iz njegove ponude pa da li moze dati neki broj da ga kontaktiral da se ne natezemo preko maila no medjutim ne znam da li ignorira upite (ne bi bilo prvi puta da ne odgovori na mail) ili nesto trece

 

Pa imaš njegov broj moba na njuškalo profilu pusti mu sms tamo i odgovorit će

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...
LeftY_CRO kaže...

 kontaktirao sam ga al moram reci da covijek daje informacije na kapaljku, rekal sam mu da sam zainteresirani za 2 stvari iz njegove ponude pa da li moze dati neki broj da ga kontaktiral da se ne natezemo preko maila no medjutim ne znam da li ignorira upite (ne bi bilo prvi puta da ne odgovori na mail) ili nesto trece

 

Pa imaš njegov broj moba na njuškalo profilu pusti mu sms tamo i odgovorit će

 znam, al mi je glupo zvati covjeka bez znam kad je slobodan bas zato sam ga i pitao kad je slobodan da ga nazovem

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
14 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj lik je preskup, skoro sve sta prodaje se nabavi novo za tu cijenu..

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LeftY_CRO kaže...
Silent horror1992 kaže...
LeftY_CRO kaže...

 kontaktirao sam ga al moram reci da covijek daje informacije na kapaljku, rekal sam mu da sam zainteresirani za 2 stvari iz njegove ponude pa da li moze dati neki broj da ga kontaktiral da se ne natezemo preko maila no medjutim ne znam da li ignorira upite (ne bi bilo prvi puta da ne odgovori na mail) ili nesto trece

 

Pa imaš njegov broj moba na njuškalo profilu pusti mu sms tamo i odgovorit će

 znam, al mi je glupo zvati covjeka bez znam kad je slobodan bas zato sam ga i pitao kad je slobodan da ga nazovem

 pa ako se ne javi na poziv, onda očito ne može... nazovi ga ne kužim što kompliciraš :S Ak prodaje toliko stvari valjda se i javlja na mobitel :S

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2016 13:17 (FakeDeath).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

Taj lik je preskup, skoro sve sta prodaje se nabavi novo za tu cijenu..

 

Nisi u pravu, zna imat super ponuda i još pri tom znaš da je siguran i pošten prodavač.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice