Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

poruka: 68
|
čitano: 37.416
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

Može netko dati upute za root i zadnju android verziju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

Otiđi na XDA forum, tamo imaš apsolutno sve objašnjeno i preporuka je da staviš Cyanogenmod 13 (android 6.0.1.). Moj se preporeodio, kao da imam nov mobitel.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S4 mini Rasprava
  • Šta, službeni KitKat ništa?

Jel CM ima lošiju kameru?

 

Ako budem išao na CM, koju zemlju da odaberem pošto je moj GT-I9190?

 

Sorry na toliko pitanja al nebih htio pogrijesiti jer to radim bratu...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

Misliš na lollipop - Samsung je odustao i zadnja službena verzija je 4.4 (kitkat).

Nisam primijetio da je kamera lošija, mobitel puno fluidnije radi, baterija mi duže izdrži (možda zato što nema onih predinstaliranih aplikacija), sve u svemu prezadovoljan sam.

 

Nakon instalacije CM-a pita te jezik koji želiš, probao sam i na hrvatskom i na engleskom i radi bez problema...

 

 

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4-mini/orig-development/gt-i9190-i9195-cyanogenmod-13-0-s4-mini-t3276141

 

 

Tu ti je sve objasnjeno i pazi za koji model skidaš OS.

 

 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

Nisam mislio na jezik nego sam gledao sluzbeni rom pa je tamo bilo podijeljeno po zemljama, valjda radi razlika u frekvencijama...

Al vidim da je samo jedan link za CM pa nevermind...

 

S obzirom da ovo nikad nisam radio, morat cu se malo pozabaviti s pojmovima poput root-a, recovery-a,...

Ako imas koje upozorenje po tom pitanju, vici :)

Jer na ovom linku nije toliko detaljno objasnjeno da bi pocetnik sve na prvu pohvatao...

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

Može netko dati link s ebay-a prek koga mogu naruciti otključavanje telefona na druge mreže (tmobile ) je trenutno. Ono tipa ja im posaljem IMEI oni meni code i to je to

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

Taj mob me sve vise i vise j*be, prvu god je bio dobar, al poceo je iz cistoga mira ne funkcionirati NFC, al dobro moze se bez toga. Pa je nakon godinu dana crkla wifi pristupna tocka, znaci jednostavno nije htio ukljucit, al dobro moze se bez toga. Opcenito je poceo stekati i sve duze mu je trebalo da procese neke jednostavne izvrsava, npr slikanje kamerom, pa sam ga vratio na tvornicke postavke, ali se to nije bas promjenilo, ko da je u hardveru problem.

I sad mi svaki dan ili svaki drugi WIFI se jednostavno odspoji i ne moze naci nikakve mreze sve dok se ne restarta mob, onak wtf, zna ko kak to popraviti?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S4 mini Rasprava

igrao sam neke igrice koji sam nedavno skinuo i sad mi na displeju kao u nekoj pozadini se malo vidi slika gamepleja te igre koju sam igrao i generalno je displej nekako losiji, tamniji i necistiji. Do cega moze biti? Deintalirao sam te igre ali opet isto. ?? :(

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice