Samsung Galaxy Note 4!

poruka: 968
|
čitano: 204.138
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

good luck with that, pogotovo sa alijem :p

i nemoj se cudit ak dobijes genericki skart proizvod

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!
a ebay ili sa njuskalA??
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Miki_16 kaže...

Treba mi nova baterija za mobitel, cjene su od 80kn pa do 300kn, kako znati koja valja i dobra je aopet da nije preskupa???

 ja vise nikad necu kupovat pogotovo kod nas preko njuskala itd...ili 100% provjereno ili ništa.Ako ti se neda zaebavat odi u ducan kupi novu za oko 200kn i gotovo .Ovako ces uvijek imat rizik ako fkt nije 100% provjereno da kupis kinesku kopiju koja ne valja

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Kako vama trosi bateriju... ugl prvi na potrosnji mi je Android OS ....i najveci postotak....stock os nisam rootao još itd. Ima li tko kakvu info otprilike kada bi mogao nougat doc za N910c

 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Meni dura po 3 dana...

 

Evo stavio novu prekjucer. Stara mi se znala blesirati,odnosno na zadnjih 10-30% random bi se samo ugasio mobitel i kod ponovnog paljenja kaze da je prazan.

 

Koristim Erobot v18 rom i suemax 3.0 pure kernel.

 

Najvise mi trosi system(mediaserver),pa android system,pa system UI,pa kernel i onda messenger.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Nakon 2 god poceo prvi problem sa mobom....spojen na punjač  dođe na 91%  i ne puni preko toga :( ..Ostavio ga tako jos pola sata  iscupao bateriju van   postiskao tipke da se isprazni skroz vratio i onda je pokazao 100%  ali mslm da baterija pokazuje znakove  starosti..Fail je sto sam neki  dan pokusavao osposobiti LG G3 koji se nije htio bootat osim ako nije  na punjacu   i problematici sa baterijom  i 2 dana poslije mene pocne zaebavat pih

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Meni se počeo ekran odljepljivati, znači fino se osjeti pod prstima kad se tipka kako se lagano nabija ekran prema dolje, jel kako se odvojio ima lagani hod kad se tipka po njemu. 

 

I to sam nažalost skužio kad je mi je taman garancija istekla. 

 

E sad jel imao netko sličan problem, i nosio ga u servis da zna koliko je cca popravak. 

 

Jel bio sam u smartosnu, a ne znaju mi reći koliko je popravak ili je 2000kn ako se mijenja ekran, a možda je i 400. A moram ga ostaviti da provjere, a to mi se ne radi. Nemam volje. 

 

Uglavnom sve normalno radi. Ali eto mislim da se sve više i više odvaja, možda u najgorem slučaju i odvoji se kompletno.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Bogme prvi slucaj ikad za koji sam ja cuo. Ipak nista od nougata za note 4 :/

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Očito sam ja pehista. Iz Agrama su mi rekli:

"Okvirna cijena zamjene ekrana za Vaš uređaj iznosi 1.100,00 kn. Zajedno se mijenja LCD i dodirnik.
Konačnu procjenu daje sam tehničar nakon pregleda uređaja o čemu Vas obavještavamo telefonski."

 

Ali nema mi smisla da mi stavljaju novi ekran, ako moj funkcionira, u najgorem slučaju tražiti ću si nekoga tko će mi to srediti za puno manje love. Da ga samo ponovno zalijepi. Ako netko ima nekoga za predložiti, slobodno nek se javi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
sseennoonn kaže...

Bogme prvi slucaj ikad za koji sam ja cuo. Ipak nista od nougata za note 4 :/

 Ima objavljeno gdi?

 

Bit ce nadam se preko romova :)

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Pa bogme nigdje ni ne pise da ce ga  dobit. A mislim da je ovo  popis uredaja koji ce ga dobit

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 15:44 (sseennoonn).
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ima li tko kakvih problema od zadnjih apdejta itd. Android OS mi je uvijek prvi...i do 40% battery usagea ...zaslon uvijek ispod toga....nikako da rijesim prije nego licprobam factory reset

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Danas mi uspio ispasti mobitel na kamen, i naravno razbio mi se ekran, i niti ne radi uopće, mob radil, ali ekranne daje znakove života. 

 

E sad trebam ga odnjeti na servis, i razmišljam se gdje? Agram servis mi je izbor, ali nisam baš zadoboljan s njima, jel su mi već popravljali, i nisu baš najbolje odradili neke stvari. 

 

Pa jel ima nekto neke preporuke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Da li će bit na kraju update na nougat?

Andrea
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Sluzbeno mislim da ne...vidim da ovaj  forum na odredjenim postovima propada...dobit nekad odg je SF btw netko je spomenuo da ce se mozda sluzbeni nougat nisam aiguran  da li sa taba 2 il tako nesto portat na note 4  i da ce pasat...ali sluzbeno ako neces rootat  i flashat sumnjam..

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Tko u Splitu instalira root + custum ROM?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
sseennoonn kaže...

Sluzbeno mislim da ne...vidim da ovaj  forum na odredjenim postovima propada...dobit nekad odg je SF btw netko je spomenuo da ce se mozda sluzbeni nougat nisam aiguran  da li sa taba 2 il tako nesto portat na note 4  i da ce pasat...ali sluzbeno ako neces rootat  i flashat sumnjam..

 A,nezz ne vjerujem,to sam radio dok sam imao S3 ,ali sada mi je to ubijačina,jer poslije svakog updatea, moras brisat i tako

Andrea
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

E,ljudi, jel ima netko da je overklokao note 4, ja imam ovu exynos verziju, sad nezz da li da ga rutam i stavim mu kernel,

jer me brine: da li cu imat sranja ao stavim root jer sam znao imat problema s googleom na prosim mobitelima zbog roota,

brine me ako stavim neki kernel, da li ce sve bit ok,jer na S3 zbog boefla kernela sam imao problema sa kamerom non stom,

vidio sam da ovdje netko ima suemax kernel na forumu

Andrea
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

overklokao nisam ali sam imao erobot rom na svom noteu ..port sa notea 5 stovise pisalo je u verziji uredaja SM N920 ...eh sad bilo je za birat koji kernel ce se inst sa romom i ja sam cini mi se odabrao suemax kernel pure basic v3.0 ali sam maknuo rom i ponov vratio stock iz par razloga ...rom je oke radio nije bilo problema sa kamerom koliko sam skuzio ali mi je stekao youtube (neam pojma zasto) a sto se tice baterije i nije mi neki upgrade bio na tom romu naspram custom roma ...imao sam i ja S3 prije ovoga i imao sam boeffla kernel na njemu i sve je super radilo..stovise i overclockao sam mob ali je brzo trosio bateriju pa sam drzao na stock na kraju. U kombinaciji je to bilo sa NeatRom-om 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
sseennoonn kaže...

overklokao nisam ali sam imao erobot rom na svom noteu ..port sa notea 5 stovise pisalo je u verziji uredaja SM N920 ...eh sad bilo je za birat koji kernel ce se inst sa romom i ja sam cini mi se odabrao suemax kernel pure basic v3.0 ali sam maknuo rom i ponov vratio stock iz par razloga ...rom je oke radio nije bilo problema sa kamerom koliko sam skuzio ali mi je stekao youtube (neam pojma zasto) a sto se tice baterije i nije mi neki upgrade bio na tom romu naspram custom roma ...imao sam i ja S3 prije ovoga i imao sam boeffla kernel na njemu i sve je super radilo..stovise i overclockao sam mob ali je brzo trosio bateriju pa sam drzao na stock na kraju. U kombinaciji je to bilo sa NeatRom-om 

 dd,jbg,a kako se vama pokazao mob u igrama, jer meni na real racing  3 ne ide bas glatko, pa pitam,najviše zbog toga

bi ga i overklokao,

Andrea
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

mislim da ništa od toga,pustit ću sve na stock,

Andrea
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pozz ljudi,bio sam probao cyanogenmod ,nema jes lineage os za note 4 n910c

vratio bi se na official, gdje mogu skinut official firmware ,

Note 4 n910c

exynos

Vidio sam i probao sam skinut sa stranice sammobile,ali mi veze svako toliko pukne,i ond trebam sve ispočetka,tkd,ne mogu skinut,

zna netko gdje mogu skinut system?

Koliko sam ja skužio trebam ovo: N910CXXS2DQC1

to sam pokušao ali ne mogu skinut,trenutno sam na cm13,ali se želim čim prije vratit na stock,

Hvala svima unaprijed

Andrea
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!
Andrea
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pozdrav. Otišao je kolegi display na Note 4 aparatu pa ako itko od vas ima preporuku nekog servisa u Zagrebu.
Zahvaljujem!

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Čemu ova pusta ažuriranja od 300,400 i 600Mb kad se na mobu ništa ne vidi razlika,kako u brzini (uvijek radi normalno,baterija uvijek ima isti vijek) tako i u vizualnom(ista dosadna verzija androida)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
krokodil kaže...

Čemu ova pusta ažuriranja od 300,400 i 600Mb kad se na mobu ništa ne vidi razlika,kako u brzini (uvijek radi normalno,baterija uvijek ima isti vijek) tako i u vizualnom(ista dosadna verzija androida)

 Primijeti se razlika u brzni, barem nakon zadnja dva update-a (N910FXXS1DQFA i N910FXXS1DQH3). Ne znam šta su mijenjali ali je RAM management puno bolji. Telefon je i 3 godine nakon izlaska još uvijek zvijerka. Jedino mi je žao što nikad neće dobit official android N

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
dark_wizz kaže...
krokodil kaže...

Čemu ova pusta ažuriranja od 300,400 i 600Mb kad se na mobu ništa ne vidi razlika,kako u brzini (uvijek radi normalno,baterija uvijek ima isti vijek) tako i u vizualnom(ista dosadna verzija androida)

 Primijeti se razlika u brzni, barem nakon zadnja dva update-a (N910FXXS1DQFA i N910FXXS1DQH3). Ne znam šta su mijenjali ali je RAM management puno bolji. Telefon je i 3 godine nakon izlaska još uvijek zvijerka. Jedino mi je žao što nikad neće dobit official android N

 istina, malo sam razocaran sto nece biti noguata, vjerujem da bi telefon jos bolje i brze funkcionirao.

 

ja sam na erobot romu, pravo malo čudo. redoviti updateovi, stabilan,brz, dobra baterija.

 

uređaj je fkt 3 god nakon izlaska i dalje top po performansama, zaista ne vidim potrebu da idem na ista novije/bolje, imat cu ga dok ne krepa

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

ja imam Note Edge (pored toga i S8+ , P10 plus, S7 edge, Htc 10, zena Huawei Mate 9 i SONY XZ Premium) i nekako mi najdrazi ovaj Note Edge... i mogu reci da stvarno leti sa zadnjim updateovima.. bilo je prije problema sa baterijom al to se rijesilo kolko vidim...steta da nema Nougata al sve u svemu zvijerka i nema se tu sta pricat drugo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ja muku mučim s baterijom već neko vrijeme (pretpostavljam od nadogradnje na Android 6). Problem je inače naširoko poznat i dokumentiran diljem svemira po raznoraznim forumima i portalima. Dođe do nekih 30-35% napunjenosti i onda ili se ponekad ugasi, ili vrlo brzo padne na 15-20%, pa odmah zatim ispod 10%, nekad ga upalim nakon što baterija "iscuri" i piše 40% napunjenosti. Ugasio sam fast charging jer sam mislio da je do toga (kako se sugeriralo na više mjesta), čak se i tjedan-dva bolje ponašao po tom pitanju, međutim izgleda nije to rješenje. Sad ga imam jedno dvije i pol godine valjda, čitam po netu o tom problemu, uglavnom se događa ljudima i nakon zamjene baterije, reseta na tvorničke postavke i svega drugoga što im je padalo na pamet. Ima li se smisla oko toga više baviti ili da zaboravim Note 4 i kupim neki drugi mob (naravno ne Samsung više ikad dok dišem svojim plućima, to je sad više-manje gotova stvar kaj se mene tiče)? Hvala za bilo kakav savjet ako se ko othrvao tom problemu, Note 4 mi je inače svemir i dan danas i nimalo me ne veseli pomisao da bih trebao novi mob jer noviji mobovi ništa ne nude što ovaj nema i što meni treba (nude zapravo čak i manje korisne funkcionalnosti; obično nemaju IR, zalotane baterije itd.).

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice