Samsung Galaxy S IV - Rasprava

poruka: 3.531
|
čitano: 770.078
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Ekipa jedno pitanje 

Nikako mi neće da ažurira fb zadnih mjesec dana?

u čemu je problem?

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Svaki stock firmware koji skinem sa sammobile za svoj I9505 Black Edition je ostecena. Neznam zaista u cemu je problem.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Nova nadogradnja TW od tele 2 dostupna danas,prvi dojmovi više slobodnog rama ,za bateriju treba vremena.Meni je ovo treća nadogradnja i sve su bile super http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/TWO/ Sa novom verzijom lollipop 5.0.1I9505XXUHOJ2 dobije se aplikacija pametni upravitelj koji optimizira bateriju,memoriju ,ram i sigurnost uređaja

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 22:01 (baja66).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
baja66 kaže...

Nova nadogradnja TW od tele 2 dostupna danas,prvi dojmovi više slobodnog rama ,za bateriju treba vremena.Meni je ovo treća nadogradnja i sve su bile super http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/TWO/ Sa novom verzijom lollipop 5.0.1I9505XXUHOJ2 dobije se aplikacija pametni upravitelj koji optimizira bateriju,memoriju ,ram i sigurnost uređaja

 pametni upravitelj kao što je na s6 i note5?

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

pogledajte ovo super tim

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 20:34 (baja66).
 
1 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Pozdrav!

 

Trebam preporuku nekog custom ROM-a, ponajviše radi toga jer je ovaj stock LP zadnji očajan. Nije mi bitno jeli Sammy based ili CM/AOSP/GPE, samo mi je bitno sljedece:

-baterija (sto bolji stand by time i koristenje)

-brzina rada (da je sto fluidniji i da nema problema sa memory leakom)

-da kamera bude ok (ne ocekujem puno do cm ROM-ova)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Pozdrav!

 

Trebam preporuku nekog custom ROM-a, ponajviše radi toga jer je ovaj stock LP zadnji očajan. Nije mi bitno jeli Sammy based ili CM/AOSP/GPE, samo mi je bitno sljedece:

-baterija (sto bolji stand by time i koristenje)

-brzina rada (da je sto fluidniji i da nema problema sa memory leakom)

-da kamera bude ok (ne ocekujem puno do cm ROM-ova)

 

Hvala

Evo da znate, stavljen RR 5.1.1 ROM, zasada sve uvjete ispunja, ali za bateriju javim kroz par dana. Lp

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2015 22:16 (baja66).
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Evo da se izjasnim u vezi baterije na RR ROM-u, ukratko - KATASTROFA, stand by mode katastrofa, u korištenju isto.. Kakva je baterija na Euphoria? Ima li neki Sammy based ROM koji ima dobru baterije/fluidan je i dobar RAM management?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Moras imati Greenyfi na s4-ci da bi ti baterija duze trajala

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
levca5 kaže...

Moras imati Greenyfi na s4-ci da bi ti baterija duze trajala

Stavio sam ga i ista stvar, ali nema veze već je otišao. Pozz

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Da li ja mogu instalirat firmware od VIP-a ili onaj od Tele 2 na svoj model koji je sa DBT regije došao? Drugo pitanje bi bilo da li je netko primjetio da su mu lošije "low light" slike slikane kamerom na Lollipop-u?! Meni su dosta lošije, imam sliku slikanu na KitKatu i na Lollipopu gotovo identični uvjeti i slika je neusporedivo lošija.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Da možeš,no preporučio bi ti od tele2 jer on ti nije brendiran i sigurno će raditi,dok za vipov neznam  a i od tele2 je najnoviji.Na njemu imaš dodatnu apk kao na s6 Pametni upravitelj.Oprosti sad vidim da je vipov noviji ali je brn

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 18:29 (baja66).
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

dobar dan,evo zelio bih si kupiti ovu bateriju :http://www.batteryupgrade.com/shopBrowser.php?shopGroupId=16167761#/assortmentProductId/33730108/shopGroupId/68383880 za galaxy s4 ali imoj je i9505 a ne i1900 i kako to izgleda,dali mi to doda tezinu i debljinu na mobitel?

i dali se to isplati uzeti?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 18:56 (Tigera22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
Pozdrav svima,nakon zadnjeg update-a ne rade mi touch tipke ispod ekrana pa mi zanima imate li neki savjet
hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Pozdrav svima, molio bi za malo pomoci, znaci ovako imam galaxy s4 GT-I9505, no na njemu je t-mobileov firmware i ne radi mi dobro, pa sam ja danas skinuo sa sammobilea od tele 2 firmware i napravio tvornicki reset te preko odina instalirao novi firmware, ali cini mi se da je sve isto ostalo mi ono od maxtvtogo, pa njihov hot spot itd, jel mi moze netko reci u cemu sam pogrijesio ? hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
vk1 kaže...
Pozdrav svima,nakon zadnjeg update-a ne rade mi touch tipke ispod ekrana pa mi zanima imate li neki savjet
hvala

 Jedino što mi pada na pamet je factory reset. Ako to ne upali, onda potpuni wipe preko recovery-a, ili u krajnjem slučaju, ponovno flash Rom-a ili neki drugi rom.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Izasao je CM 13,(Kushan) probao ga, nista epohalno, a i ne vidi eksternu sd karticu, dakle nije jos uvek spreman za ugradnju, mada ko ne koristi sd karticu moze da proba, imate ga na xda, pozz

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

CM mi je najruzniji ROM. Malo je reci i odvratan da ga imam na fonu

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

pozdrav,

1.gdje kupiti galaxy s4 9505 ili 9500, uvijet je da bude nov i što jeftinije to bolje, može i sa nekih kineskih stranica

2. gdje kupiti UAG case za isti mobitel, gledam ebay ali sa shippingom me dođe 60$, maska mora biti crna

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Evo narode, stigao TeamUB na 9505, pa navalite :D

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9505-develop/rom-team-ub-16-1-1-jfltexx-t3288156

 

Ako imate kakva pitanja, isto navalite.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 23:25 (Diazz72).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

meni treba neki stable rom, bilo to bio aosp rom ili stock based, nebitno, samo da je custom made, prijatelj mi dolazi večeras pa planiram da mu malo osvježim telefon.

gledam neke romove, ima ih dosta, fakat ne znam za koji se odluciti, ali pozeljno je da telefon ne gubi na tranjanju baterije, odnosno da mu bude gora od stock roma na kojem je trenutni (5.0)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Pozdrav imam s4 i sve radi super na androidu Lolipop 5.0.1. al mi se desi nekad problem da mi se pojavi Sim kartica izvadjena :D i moram restartovati mob..i nekad ocita a nekad necee :D moram vise puta resetirat mob da bi mi ocitalo :D Hvala Unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Postoji li neki Marshmallow ROM koji podržava Adoptable Storage?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Kupio sam polovnu S4-rku ,u opcijama gdje je model number pise SCH-I545 a ne I9500, kad ukucam ovako SCH na gugl izbaci mi verizon , znal neko nesto o tome

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
PiDzI kaže...

Kupio sam polovnu S4-rku ,u opcijama gdje je model number pise SCH-I545 a ne I9500, kad ukucam ovako SCH na gugl izbaci mi verizon , znal neko nesto o tome

 

 sve što znam da je telefon za američko tržište, e sad ako ti hvata 2g/3g/4g bez problema budi sretan

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Sve super fata , jedino sto mi izbacuje kako mreza nije na 4G spojena jer BHtelecom nema tu opciju.. Ako je za americko trziste jel rade isti custom rom kao sam 9500 '

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
PiDzI kaže...

Sve super fata , jedino sto mi izbacuje kako mreza nije na 4G spojena jer BHtelecom nema tu opciju.. Ako je za americko trziste jel rade isti custom rom kao sam 9500 '

 kada budeš skidao costum rom onda upiši točan model za kojeg skidaš znači ne i9500 niti i9505 nego taj točan što imaš. moguće da imaju različite procesore ili ostale komponente

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S IV - Rasprava

Ima možda netko stock rom za s4 od npr tcom? na sammobile kada god skinem firmware archive bude corrupt.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S IV - Rasprava
X-Plosiv kaže...

Ima možda netko stock rom za s4 od npr tcom? na sammobile kada god skinem firmware archive bude corrupt.

 Evo ga: https://www.dropbox.com/sh/2hkucmtqr1qgin2/AABQ3gr__ZSj1pX54pXYMwUea 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice