Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.006
|
čitano: 10.937.243
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Johnny4286 kaže...

 

Inace nikakvih problema nisam imao, doduse osjetio sam tu potrosnju baterije, ali nista sto powerbank nije mogao popraviti. Inace mobitel je bio vrijedan svake kune, malo sam lijen istrazivati, ima kakvih naznaka koliko ce zen 3 kostati?

Trojka vec na trzistu, super je cijena privlaci me ovaj drugi model jako

 

click

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Johnny4286 kaže...

Malo sam se pogresno izrazio prije, popio mi je zivce samo zadnjih dana, nakon sto mi se taj gumb za paljenje izlizao, sto je bila posljedica konstantnog paljenja i gasenja, jedan cudan factory reset sto je dovelo do toga da ga trenutno ne mogu uopce upalit

 

Inace nikakvih problema nisam imao, doduse osjetio sam tu potrosnju baterije, ali nista sto powerbank nije mogao popraviti. Inace mobitel je bio vrijedan svake kune, malo sam lijen istrazivati, ima kakvih naznaka koliko ce zen 3 kostati?

 

Ah da, standardni problemi s power tipkama :) Topla preporuka za ubuduće: Wave Unlock. Prva aplikacija koju stavljam na svaki uređaj. Doslovno prva.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Specifikacije nisu nesto, ekran loš..

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Specifikacije manje vise su identica sa tim Xiaomi-em samo sto Zen3 ima noviji android, a sto se tice ekrana, nisi objektivna. Da je ekran los nije, to sto je 720p a ne 1080p ne znaci da je los, nego suprotno akcenat nije na pikselima nego na izdrzljivosti uredjaja.

Imas i 1080p verziju, po meni sve iznad 720p na tako malu dijagonalu nema smisla i nepotrebno trosi vise baterije. 8 core CPU je
Po meni svjetska garancija ima ogromnu prednost, jednostavno je tako.

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 19:10 (chaselol).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xbox360 Modder kaže...

Kupujem mob do cca 2000kn i definitivno sam htio uzet LG G4, ali vidim da imaju preko previse problem s bootloopom i zamjenama matičnih.

Druge opcije su ajmo reć Huawei P8, P9 Lite, LG G3 i Nexus 5X.

Molim preporuku sto uzeti od ovoga ili ako ima jos neka opcija?

 Osobno bih uzeo P9 lite.

De gustibus non est disputandum.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Namjeravam kupiti neki jeftiniji mobitel i Lenovo A7000 mi izgleda OK. Ima li neki bolji model za sličnu cijenu i imate li kakvih komentara na taj mobitel?

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ROFLOLMAO kaže...

Namjeravam kupiti neki jeftiniji mobitel i Lenovo A7000 mi izgleda OK. Ima li neki bolji model za sličnu cijenu i imate li kakvih komentara na taj mobitel?

 Ako ti nije preko budžeta ja bih uzeo Redmi 3S - Ako ti se da naručivati iz kine onda note 3 pro 

De gustibus non est disputandum.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Definitivno ak oce kupit iz kine nek pogleda i 3s na ali (1000kn)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav,
ja planiram kupiti mobitel preko e-kupi. Prvi koji mi se svidio je Vivax Fly 3, no nažalost nude ga samo u zlatno-ružičastoj boji, srebrni su svi rasprodani.

Kao alternativu našao sam Lenovo Vibe P1m ( http://www.ekupi.hr/Lenovo-Vibe-P1m-onyx-crna-pametni-telefon-759137.aspx )

Veće razlike između ova dva mobitela su 1 GB RAM-a više kod Vivaxa i znatno bolja baterija kod Lenova.

Kakvo je vaše mišljenje? Mislite li da se isplati kupiti ovaj Lenovo ili pak imate neki drugi prijedlog?

Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Radije zapali novac nego sto ces uzeti VIVAX realno. Mani se losih kineza od njih samo glava boli, uvijek.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Je li netko zna gdje mogu novog ali povoljnog Samsung Note kupiti??? Bila narucila preko merimobiles.com mefutim navodno imaju poteskoca sa euroline pa ce mi novac vratiti... 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Evo, a ja imam ovo litanje.

Samo me zanima, sta mislite.?

Duze vreme sam vagao izmedju Note7 i LG V20.

Makar mi je Note7(crna boja) najlepsi tel. kojeg sam ikad video i jos da nikako ne sumnjam u njegov vrhunski kvalitet i funkcionalnost("mozda" ce to i biti najbolji tel. 2016), ja sam se vec odlucio, da cu kupiti LG V20, magari on jos nije bio ni predstavljen i to ce biti moj prvi LG.

Glavni faktor ove odluke su zelja po promjeni i jaka radoznalost u vezi toga.
Nesto i racionalnost, sto sam postao zreliji i mudriji ali cijena nije presudila.

Da li cu se zeznuti? (jos je vreme pa si je ljudski i predomisliti, posebno, ako padnu jaki argumenti)

P.s.
A da, kako to, da jos uvjek nitko nije odtvorio temu za Samsung Galaxy Note 7 ili je samo ja ne vidim, onda se izvinjavam?.

Ako sam u pravu, molim nekoga da je otvori, jer sam nov ovdje i samo sam vam dosao u goste. ✅

Hvala.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lapsus_ pitanje*
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Delaš kaže...
Pozdrav,
ja planiram kupiti mobitel preko e-kupi. Prvi koji mi se svidio je Vivax Fly 3, no nažalost nude ga samo u zlatno-ružičastoj boji, srebrni su svi rasprodani.

Kao alternativu našao sam Lenovo Vibe P1m ( http://www.ekupi.hr/Lenovo-Vibe-P1m-onyx-crna-pametni-telefon-759137.aspx )

Veće razlike između ova dva mobitela su 1 GB RAM-a više kod Vivaxa i znatno bolja baterija kod Lenova.

Kakvo je vaše mišljenje? Mislite li da se isplati kupiti ovaj Lenovo ili pak imate neki drugi prijedlog?

Hvala unaprijed

 

Ma Lenovo čovječe. Pare koje bi dao za Vivax radije daj prvoj bakici koju vidiš da kopa po kontejneru. Zapaljenje novca koje predlaže kolega također je bolja opcija od kupnje. Bolje skurena lova nego živci.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Delaš kaže...

 ja bih K5, noviji, bolji procesor, bolja kamera.

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji mob od ova dva?

12 Huawei P9 Lite Dual SIM
0 Huawei Honor 5X Dual SIM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mario1990 kaže...
Xbox360 Modder kaže...

Kupujem mob do cca 2000kn i definitivno sam htio uzet LG G4, ali vidim da imaju preko previse problem s bootloopom i zamjenama matičnih.

Druge opcije su ajmo reć Huawei P8, P9 Lite, LG G3 i Nexus 5X.

Molim preporuku sto uzeti od ovoga ili ako ima jos neka opcija?

 Osobno bih uzeo P9 lite.

 Danas kupljen Nexus 5X (32GB), mob leti na Androidu 7.0, kamera vrhunska, def preporuka do 2k kuna.
When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze li preporuka mob polovnog ili novog do 250 eura,bitno mi je solidan ekran i da ima 3gb rama

Imam ponudu za motorolu droid turbo ali nzm kakva je softverska podrska

atila2602
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molio bih vas za pomoć. Razmišljam između ova dva mobitela i razlika u cijeni je mala, oko 200kn (pretplata).
P8 ima gorila glass 3, 3GB RAM, malo robusnije kućište(aluminij)

P9 Lite ima 2GB RAM, čitač otiska prsta, malo veću bateriju i godinu je mlađi, uspoređujući mane su mu dakle  'obično' staklo, manje radne memorije i pozadina telefona od plastike a ne aluminija.

 

Podebljao sam ono što je po meni najveća razlika pa ako tko ima iskustva s bilo kojim, savjete, komentare, bilo što, pričajte. Ako možete i glasajte. Hvala!

 

EDIT: P8 ima 3 godine garancije, dok P9 Lite ima 2 godine.

12 Huawei P8
5 Huawei P9 Lite
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 1:18 (slaven96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
slaven96 kaže...

Molio bih vas za pomoć. Razmišljam između ova dva mobitela i razlika u cijeni je mala, oko 200kn (pretplata).
P8 ima gorila glass 3, 3GB RAM, malo robusnije kućište(aluminij)

P9 Lite ima 2GB RAM, čitač otiska prsta, malo veću bateriju i godinu je mlađi, uspoređujući mane su mu dakle  'obično' staklo, manje radne memorije i pozadina telefona od plastike a ne aluminija.

 

Podebljao sam ono što je po meni najveća razlika pa ako tko ima iskustva s bilo kojim, savjete, komentare, bilo što, pričajte. Ako možete i glasajte. Hvala!

 

EDIT: P8 ima 3 godine garancije, dok P9 Lite ima 2 godine.

 Uvijek ce ti se preporuciti godinu stariji Premium uređaj (P8 u ovom slučaju) prema novom mid-range uređaju.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
atila2602 kaže...

Moze li preporuka mob polovnog ili novog do 250 eura,bitno mi je solidan ekran i da ima 3gb rama

Imam ponudu za motorolu droid turbo ali nzm kakva je softverska podrska

 Koji tel odabrati droid turbo,huawei p8 ili p9 lite,xperia z3 ili xiaomi note 3 pro

0 droid turbo
0 p9 lite
8 p8
12 xiaomi note 3 pro
3 xperia z3
atila2602
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Note 3 pro s650 verzija. Imaš bateriju za 24h pokemon go :D

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ahahaha.....ma bitno mi je samo da je solidan ekran i da ne laguje u radu ako ima neko neku preporuku najverovatnije uzimam note 3 pro s650

atila2602
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav..seka želi mobitel do 2000kn, ne želi izvana naručivat jer ne zna kak to sve s garancijom funkcionira, čekanje mobitela bla bla

koji bi preporučili? gledal sam možda za sony xperia m5..prošo sam 10ak stranica unazad i vidim da se još dosta spominju Huawei P8, LG Nexus 5x, Xiaomi Redmi 3s (to teško da bi uzela jer mora izvana uzimat)..

Ne želim imenovati, ali ću reći da sam ja prokockao novac, a neki su prokockali Svetinju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robinho94 kaže...

Pozdrav..seka želi mobitel do 2000kn, ne želi izvana naručivat jer ne zna kak to sve s garancijom funkcionira, čekanje mobitela bla bla

koji bi preporučili? gledal sam možda za sony xperia m5..prošo sam 10ak stranica unazad i vidim da se još dosta spominju Huawei P8, LG Nexus 5x, Xiaomi Redmi 3s (to teško da bi uzela jer mora izvana uzimat)..

ko kaže da domaći webshopovi nemaju kineze? http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=redmi+3s

 

samo svi naručuju izvana jer se uštede lijepi novci, barem oko 200-300kn najčešće

★★★★★☆
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robinho94 kaže...

Pozdrav..seka želi mobitel do 2000kn, ne želi izvana naručivat jer ne zna kak to sve s garancijom funkcionira, čekanje mobitela bla bla

koji bi preporučili? gledal sam možda za sony xperia m5..prošo sam 10ak stranica unazad i vidim da se još dosta spominju Huawei P8, LG Nexus 5x, Xiaomi Redmi 3s (to teško da bi uzela jer mora izvana uzimat)..

 Ja bih uzeo P9 lite, otisak prsta (nije od značajne koristi ali dobrodođe) gotovo sigurno bude dobio nadogradnju na android 7..itd

 baci pogled na recenziju cijena nešto preko budžeta ali novo dućan kod nas teško da ima puno bolje.. link

De gustibus non est disputandum.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robinho94 kaže...

Pozdrav..seka želi mobitel do 2000kn, ne želi izvana naručivat jer ne zna kak to sve s garancijom funkcionira, čekanje mobitela bla bla

koji bi preporučili? gledal sam možda za sony xperia m5..prošo sam 10ak stranica unazad i vidim da se još dosta spominju Huawei P8, LG Nexus 5x, Xiaomi Redmi 3s (to teško da bi uzela jer mora izvana uzimat)..

 i ja sam seki nedavno uzimao mob do 2000kn.

ako su sve seke iste/slicne onda pretpostavljam da im i izgled igra ulogu.

ono kaj je sigurno je to da uopce nece iskoristavat do njegovih granica tak da je ulozeno/dobiveno manje bitno.

idi na medium hardware i dobar izgled, npr galaxy a5. sve njene potrebe ce bit zadovoljene a plecebo efekt zbog izgleda ce bit jos i bolji. kamera je solidna, baterija drzi dva dana, seka sretna..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nixass kaže...
robinho94 kaže...

Pozdrav..seka želi mobitel do 2000kn, ne želi izvana naručivat jer ne zna kak to sve s garancijom funkcionira, čekanje mobitela bla bla

koji bi preporučili? gledal sam možda za sony xperia m5..prošo sam 10ak stranica unazad i vidim da se još dosta spominju Huawei P8, LG Nexus 5x, Xiaomi Redmi 3s (to teško da bi uzela jer mora izvana uzimat)..

 i ja sam seki nedavno uzimao mob do 2000kn.

ako su sve seke iste/slicne onda pretpostavljam da im i izgled igra ulogu.

ono kaj je sigurno je to da uopce nece iskoristavat do njegovih granica tak da je ulozeno/dobiveno manje bitno.

idi na medium hardware i dobar izgled, npr galaxy a5. sve njene potrebe ce bit zadovoljene a plecebo efekt zbog izgleda ce bit jos i bolji. kamera je solidna, baterija drzi dva dana, seka sretna..

od samsunga bježi (možda i mojom krivicom jer kad sam imal S3 vidla je koliko puta sam nosio na popravak)..Sony je imala prije pa ju to najviše privlači, kaj da velim..bezveze sam tu postavljal pitanje 

Ne želim imenovati, ali ću reći da sam ja prokockao novac, a neki su prokockali Svetinju.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

isto ko da velis da si imao problema sa VW Polom iz 1994. a danas gledas novi Passat.

totalno nepovezane generacije i modeli

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice