Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 146.582
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

ekipa koja ima, kakva su vam iskustva sa lumiom 820? programi, ponasanje moba i slicno?

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Imam dotični mobitel već pola godine i prezadovoljan sam njime samo da je još jača baterija i to bi bilo to. U tih 6 mjeseci nisam imao nikakvih problema s mobom, sve mi radi fluidno a nokia aplikacije su fenomenalne :)

Nokia Lumia 820 :)
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

nokia drive uredno radi kod nas? u offline-u isto ili treba imati vezu na net?
da li imas mape cijele europe ili se nesto dodatno placa?

 

mislim mijenjati one x pa se raspitujem {#}

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 21:09 (simeparanoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Radi  savršeno  samo  što  nema  My  Commute.

Bolja skoro od Garmin NÜVI  50

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
simeparanoja kaže...

nokia drive uredno radi kod nas? u offline-u isto ili treba imati vezu na net?
da li imas mape cijele europe ili se nesto dodatno placa?

 

mislim mijenjati one x pa se raspitujem {#}

ja osobno nisam probao ali sam dosta citao.. uglavnom mape su besplatne, dobro rade kod nas i za svaku drzavu imas za skinuti i onda koristis offline.. i to besplatno sve... i dostupno samo na Nokia Lumia..

Play Hrad Play Cool
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
The Black Iso kaže...
simeparanoja kaže...

nokia drive uredno radi kod nas? u offline-u isto ili treba imati vezu na net?
da li imas mape cijele europe ili se nesto dodatno placa?

 

mislim mijenjati one x pa se raspitujem {#}

ja osobno nisam probao ali sam dosta citao.. uglavnom mape su besplatne, dobro rade kod nas i za svaku drzavu imas za skinuti i onda koristis offline.. i to besplatno sve... i dostupno samo na Nokia Lumia..

probao, izbrisao nakon par dana... ima opaki bug da cucla bateriju nenormalno čak i dok ne radi i dok su disejblani background procesi.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Pa kao moze vuci bateriju ako je skroz iskljucena?

Mozda ti je problem s GPSom. Na Xperiji je GPS imao problem pa se  non stop pokusavaobspojiti, a nije mogao pa je vukao bateriju.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

kao što rekoh neki bug, ipak je beta... endomondo i sportstracker rade super. satelite nađe u roko odmah i nema problema sa spajanjem. imao sam opako battery drainove i onda sam malo istraživao... brisao app po app i promatrao potrošnju. čim sam izbrisao drive odmah je situacija bila bolja.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

kao što rekoh neki bug, ipak je beta... endomondo i sportstracker rade super. satelite nađe u roko odmah i nema problema sa spajanjem. imao sam opako battery drainove i onda sam malo istraživao... brisao app po app i promatrao potrošnju. čim sam izbrisao drive odmah je situacija bila bolja.

Ovo mogu potvrditi, mislim da je problem u opterećenju procesorea, mobitel je toliko vruć (gori), jer Drive zauzme procesor.

 

Drive morate zatvoriti na back->back, da se skroz zatvori i biti će uredu. Nije ga potrebno brisati.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Trebam savjete glede Lumia 820 maske...

 

1. Gdje je kupiti masku? Jedino gdje sam našao je na njemačkom Amazon-u... {#}

 

2. Da li je dobra investicija bežićni punjač i skuplja wireless maska za njega? I gdje bi bilo najpametnije koristiti to?  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
gin.tonic kaže...

Trebam savjete glede Lumia 820 maske...

 

1. Gdje je kupiti masku? Jedino gdje sam našao je na njemačkom Amazon-u... {#}

 

2. Da li je dobra investicija bežićni punjač i skuplja wireless maska za njega? I gdje bi bilo najpametnije koristiti to? {#}

Ja imam i jedno i drugo, došlo uz mobitel. Maske možeš kupiti na ebayu, imaš ih silu. I onih s wireless punjenjem također.

 

Dođem u ured sjednem, odložim mobitel on se puni. Izađem vanka, mobitel pun. Vratim se sjednem, odložim mobitel, opet puni.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ne snimam puno filmova s mobitelom, ali na Lumii 820...

 

Da li je bolje staviti na nativnu 720p da snima ili 1080p, šta je bolje?   {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ako zelis snimiti nesto nebitno, smijesno, npr. tuniranog Golfa 2, da se nasmijes stavi na 720p

Ako hoces snimiti veliki, detaljni video svoga djeteta kako se smije, stavi 1080p

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Koji je alternativni browser za lumiu 920?

Pitam iz razloga što preko IE ne mogu čitati digitalnu slobodnu dalmaciju(odnosno moj šef), nego mi traži da instaliram flash(koji nije podržan), a ekipa koja to održava kaže da flash nije potreban.

Na ip5 sve radi bez problema.

15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

ovaj je kao najbolji..http://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/uc-browser/6cda5651-56b9-48b0-8771-91dbc188f873 slobodna dalmacija ni meni ne radi na lumiji. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

cudno da ne radi, meni u mobilnoj operi radi bez problema

jeste probali mobilnu inacicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Gilbert kaže...

jeftiniji od 820 {#}

13 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

E to je cijena!

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ekipa, trebam pomoć. Imam Lumiu 820 i u zadnje vrijeme, lako moguće nakon zadnjeg update-a no nisam siguran, ne mogu se spojiti na internet preko data veze, nego isključivo preko wifi-a. Kad mi je upaljenja data konekcija, browser (u početku sam koristio defaultni IE, sad imam UC, ali problem je ostao) izbaci poruku tipa: "We can't connect to search this moment. Make sure filight mode is turned off and check your mobile data or wifi connection."  U tom slučaju, ponekad se uspijem spojiti s bing-om, a ako to uspije, tada i IE/UC proradi. Dakle, nije da nemam vezu, nego kao da browser zablesira. Restart mobitela gotovo uvijek riješi problem, ali više mi se ne da stalno restartirati mobitel kada nemam wifi signal u blizini. Je li imao tko slično iskustvo? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Someone kaže...

Ekipa, trebam pomoć. Imam Lumiu 820 i u zadnje vrijeme, lako moguće nakon zadnjeg update-a no nisam siguran, ne mogu se spojiti na internet preko data veze, nego isključivo preko wifi-a. Kad mi je upaljenja data konekcija, browser (u početku sam koristio defaultni IE, sad imam UC, ali problem je ostao) izbaci poruku tipa: "We can't connect to search this moment. Make sure filight mode is turned off and check your mobile data or wifi connection."   U tom slučaju, ponekad se uspijem spojiti s bing-om, a ako to uspije, tada i IE/UC proradi. Dakle, nije da nemam vezu, nego kao da browser zablesira. Restart mobitela gotovo uvijek riješi problem, ali više mi se ne da stalno restartirati mobitel kada nemam wifi signal u blizini. Je li imao tko slično iskustvo?

Nešto ne valja s mobitelom, ovo nije normalno...

 

Napravi hard reset, nemam pametniji savjet.

11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Iako mi ne treba tel. imam ponudu za Lumiu 920, novu novcatu za 270€, jel se isplati uzeti?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Iako mi ne treba tel. imam ponudu za Lumiu 920, novu novcatu za 270€, jel se isplati uzeti?

Ako ti paše WP8 kao OS, te ako je kupovina sigurna, onda se svakako isplati za tu cijenu.

13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Iako mi ne treba tel. imam ponudu za Lumiu 920, novu novcatu za 270€, jel se isplati uzeti?

  Itekako, ovo je jeftinije ili slična cijena kao Lumia 820.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Iako mi ne treba tel. imam ponudu za Lumiu 920, novu novcatu za 270€, jel se isplati uzeti?

Stari za tu cijenu .. uzimaj odmah {#}.. ja je osobno koristim i perfektno radi..moj prvi windows phone uređaj ..dosad sam imao samo android i mogu ti reć da wp8 radi super..

12 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Imam pitanje, dobio sam od frenda na 2 dana Lumiu 920 i zanimaju me 2-3 sitnice za sad.

 

1. Flash, znam da ga je na Androidu moguće ubacit sastrane ko apk file. Na iOSu preko jailbreaka.. ali nisam uspio skontat jel moguće i na wp?

2. jel vam radi filmovizija? meni ne radi, ne znam jel zbog flasha ili?

3. Kad sam konačno odustao od filmovizije, prebacio sam film na mob, ali ga nije htio pokrenuti nikako :S (veličina cca 2GB, .mkv 720p x264 ac3).. nakraju sam odusto..

4. kako da isključim fakin automatsku rotaciju, sinoć sam slom živaca dobio -.-'

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EchoOne kaže...

Imam pitanje, dobio sam od frenda na 2 dana Lumiu 920 i zanimaju me 2-3 sitnice za sad.

 

1. Flash, znam da ga je na Androidu moguće ubacit sastrane ko apk file. Na iOSu preko jailbreaka.. ali nisam uspio skontat jel moguće i na wp?

2. jel vam radi filmovizija? meni ne radi, ne znam jel zbog flasha ili?

3. Kad sam konačno odustao od filmovizije, prebacio sam film na mob, ali ga nije htio pokrenuti nikako :S (veličina cca 2GB, .mkv 720p x264 ac3).. nakraju sam odusto..

4. kako da isključim fakin automatsku rotaciju, sinoć sam slom živaca dobio -.-'

 

1. Nema mogućnosti reproduciranja Flash-a, rekli su da su izbacili podršku za Flash.

 

3. Defaultni player ne reproducira mkv. Čeka se VLC player za WP.

 

4. Nema Rotation Lock.

 

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
gin.tonic kaže...

1. Nema mogućnosti reproduciranja Flash-a, rekli su da su izbacili podršku za Flash.

3. Defaultni player ne reproducira mkv. Čeka se VLC player za WP.

4. Nema Rotation Lock.

 

Znači flash neće moć ni zaobilazno nikako ni doć ni ništa? I iOS je izbacio pa je jailbreakom došao.. :/

Jel ima koji drugi player koji može vrtit .mkv ili zasad ne može nijedan?

4. dafuq? :S ni neka aplikacija il nešto?

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EchoOne kaže...
gin.tonic kaže...

1. Nema mogućnosti reproduciranja Flash-a, rekli su da su izbacili podršku za Flash.

3. Defaultni player ne reproducira mkv. Čeka se VLC player za WP.

4. Nema Rotation Lock.

 

1.Znači flash neće moć ni zaobilazno nikako ni doć ni ništa? I iOS je izbacio pa je jailbreakom došao.. :/

2.Jel ima koji drugi player koji može vrtit .mkv ili zasad ne može nijedan?

3. dafuq? :S ni neka aplikacija il nešto?

1. Ne mogu ti sa 100% sigurnošću reći ali od Flasha ni F.

 

2. Postoji Yx Player ali ima loši user review i visoka cijena same aplikacije.

 

http://www.windowsphone.com/hr-hr/store/app/yxplayer-wp8/dd50db36-7dab-4696-acb4-2f2184cc1dbb

 

3. Nema aplikacije ni mogućnosti u samom OS-u da se uključi/isključi.

 

 

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice