"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.745.283
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Istina,ali realno osim Meizua i Xiaomija za te novce (do 200$) i sa tim specifikacijama te kvalitetom proizvoda nema... tko zeli riskirat neka pokusa sa Cubotom,Doogee i slicnima.LeTv je ok,nekako mi se cini kao treci proizvođač uz bok gore navedenim.
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...
Istina,ali realno osim Meizua i Xiaomija za te novce (do 200$) i sa tim specifikacijama te kvalitetom proizvoda nema... tko zeli riskirat neka pokusa sa Cubotom,Doogee i slicnima.LeTv je ok,nekako mi se cini kao treci proizvođač uz bok gore navedenim.

 Evo,trenutno imam  blackview crown i doogee dg850 hitman ......blackview je puno jaci recimo antutu 33ooo radi stvarno ok zgleda i ponasa se,ali bi sebi radje ostavio  doogee hitman,jer jednostavno izgleda premium ali i sve ostalo je na visooj razini nego sto sam ocekivao.....oba sam dobio za poklon za rockas pa se jednog moram rjesit....ako koga zanima nek se javi ....pozzz!

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@11glava11
Baterija im dosta slična,kamera je bolja na meizu.ako se odlucis za meizu kupi internacionalni model
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
11glava11 kaže...
Znaci bio sam uvjeren da kupujem redmi note 2 i sad citam da je i meizu m2 note brutalan...sta sad??? Hahaha
Jel moze pomoc? Uvjeti su baterija i kamera

 

odi na meizu. Redmi note 2-ka ima gro problema, neko ih ima, neko nema, ovisi kako te dode, ali meizuov m2 note u sustini ima puno manje tehnickih a i softverskih rupa, bar zasad dok to ekipa iz xiaomia ne popravi

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Eto uvjerili ste me za meizu al mi se cini i za letv 1s da je boma iako nema puno recenzija,a ne znam isplati li mi se kockat..jbg nisam bas neki lovas
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja sam se nakon čitanja i čitanja odlučio na note2, ali još jedom za provjeru da pitam je li s ovim sve u redu, radi i na našim mrežama? 

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-FDD-4G-LTE-Mobile-phone-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/342812_32436852859.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 20:31 (Jozoo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
11glava11 kaže...
Eto uvjerili ste me za meizu al mi se cini i za letv 1s da je boma iako nema puno recenzija,a ne znam isplati li mi se kockat..jbg nisam bas neki lovas

 

to je nova firma donekle ali dosta ju hvale. Valjalo ce vidjeti kroz koji mjesec kakvim ce se pokazati tvrtka, ali obecavajuce je

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Jozoo kaže...

Ja sam se nakon čitanja i čitanja odlučio na note2, ali još jedom za provjeru da pitam je li s ovim sve u redu, radi i na našim mrežama? 

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-XIAOMI-REDMI-NOTE-2-FDD-4G-LTE-Mobile-phone-MTK-X10-2-0Ghz-Octa-Core/342812_32436852859.html

 to je TDD verzija, trebao bi uzet FDD

Gam3r kaže...
11glava11 kaže...
Eto uvjerili ste me za meizu al mi se cini i za letv 1s da je boma iako nema puno recenzija,a ne znam isplati li mi se kockat..jbg nisam bas neki lovas

 

to je nova firma donekle ali dosta ju hvale. Valjalo ce vidjeti kroz koji mjesec kakvim ce se pokazati tvrtka, ali obecavajuce je

 Firma nije nova, ali su novi u području proizvodnje smartphone-a. Oni su se do sad bavili proizvodnjom televizora i pruzanjem tv sadržaja.

U svemu tome su bili vEoma uspjesni i zato imaju ogromnu popularnost sa svojim smartphone uredajima jer oni obecavaju pruzit minimalnu cijenu telefona sa minimalnom maržom i smatraju kako ce bolju zaradu ostvarit na sadržajima koje mogu pružat preko samog uređaja (ti sadržaji su dostupni samo u Kini i zato je njihov launcher neka vrsta prilagodenog media player-a)

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

treba vidit iz prve ruke kakav je softwer, ima on super specifikacije ali softwer, kamera koju bas i ne hvale i baterija koja se navodno brzo trosi ne ulijevaju povjerenje, kad bi on imao dobru podrsku na xda pa da si sam mogu stavit cyanogen mod koji nema veze s kineskim bloatwareom,a u mobu snapdragon 810, 4 gb rama odma bi ga kupio, sve to zvuci malo predobro za tu cijenu, u necemu mora bit kvaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Lenovo K3 Note, izgleda zanimljivo ali nigdje ne mogu naći u normalnoj prodaji - maloprodaji te na hrvatskoj stranici od Lenova nema tog modela?
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovacmaki kaže...
Lenovo K3 Note, izgleda zanimljivo ali nigdje ne mogu naći u normalnoj prodaji - maloprodaji te na hrvatskoj stranici od Lenova nema tog modela?

 nisam siguran dal ga ima u Hrvatskoj za kupiti,mislim da nema.jedino da ga kupiš npr.sa ove stranice(možda ima negde i jeftinije,nisam gledal),tu sam ga ja kupil, ali sam ga prodal i kupil RN2.

znači dolazi sa grčkog skladišta i nema nikakvih davanja.imaš i temu.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kolko sam se zagrijao za letv one pro tolko sam procitao da se i on zagrijava i baterija brzo ode,a mob je izgledom cudo..
Jel moze pomoc ljudi, neki mob do 300$ malo vamo tamo jer vise ni sam ne znam..najrade bi sa letv riskiro al kazu i da je podrska nikakva...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Meizu metal ili mx5
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ovako s obzirom da mi je moj galaxy s2 u totalnoj banani i više ne želim skupe mobove pa da pitam par pitanja.

Ovaj meizu m2 mini sa aliexpress jel to ok mob? meni se čini na prvu ruku lijepa stvarčica, možda se varam?

S obzirom da je sad taj neki 11.11 popust da uzmem s ovog linka Original-5-Meizu-M2?

Ali kad malo gledam onda naiđem da postoji kineska i internacionalna verzija pa koju da tražim da uzmem?

Sorry prvi put kineze gledam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kakve su šanse da kinezi poput Xiaomi Note2,Meizu Note2,Lenovo Note K3,Zopo Speed7 i slični koji dolaze s Androidm 5.0 ili 5.1 dobiju novu verziju 6.0 !?
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ZdravkoZ kaže...
Kakve su šanse da kinezi poput Xiaomi Note2,Meizu Note2,Lenovo Note K3,Zopo Speed7 i slični koji dolaze s Androidm 5.0 ili 5.1 dobiju novu verziju 6.0 !?

 Velike, samo treba vremena da portaju i prilagode svoje sučelje.

Konkretno Xiaomi Mi3/Mi4 već ima Android 6.0 preview ROM. Uskoro će i ostali uređaji.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

prva tri su jeftiniji od ovih poslije,uvjeti su mi BATERIJA i kamera, ako mozete glasat i pomoci hvala

2 letv one
0 meizu m2 note
13 xiaomi mi 4c
5 meizu mx5
1 letv one pro
0 honor 6 plus
1 oppo 7
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
RedRocco kaže...

Ovako s obzirom da mi je moj galaxy s2 u totalnoj banani i više ne želim skupe mobove pa da pitam par pitanja.

Ovaj meizu m2 mini sa aliexpress jel to ok mob? meni se čini na prvu ruku lijepa stvarčica, možda se varam?

S obzirom da je sad taj neki 11.11 popust da uzmem s ovog linka Original-5-Meizu-M2?

Ali kad malo gledam onda naiđem da postoji kineska i internacionalna verzija pa koju da tražim da uzmem?

Sorry prvi put kineze gledam.

 

na to ces onda jos platiti PDV i carinske troskove tako da te ispadne skuplje sveukupono za uzimati.

Uzmes odavde i miran si, dode ti doma iz francuske bez ikakvih troskova. A i kineska i internacionalna verzija ti je jedino razlika u softwatreu kojeg uvijek lako promjenis flashanjem drugoga sto je par minuta posla

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ZdravkoZ kaže...
Kakve su šanse da kinezi poput Xiaomi Note2,Meizu Note2,Lenovo Note K3,Zopo Speed7 i slični koji dolaze s Androidm 5.0 ili 5.1 dobiju novu verziju 6.0 !?

 za Zopo Speed7 dolazi u prvoj polovici 2016 

12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mogu li ovdje pitat vezano uz custom Rom za kineski mob?

It's not about the money...It's about sending a message
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gam3r kaže...
RedRocco kaže...

Ovako s obzirom da mi je moj galaxy s2 u totalnoj banani i više ne želim skupe mobove pa da pitam par pitanja.

Ovaj meizu m2 mini sa aliexpress jel to ok mob? meni se čini na prvu ruku lijepa stvarčica, možda se varam?

S obzirom da je sad taj neki 11.11 popust da uzmem s ovog linka Original-5-Meizu-M2?

Ali kad malo gledam onda naiđem da postoji kineska i internacionalna verzija pa koju da tražim da uzmem?

Sorry prvi put kineze gledam.

 

na to ces onda jos platiti PDV i carinske troskove tako da te ispadne skuplje sveukupono za uzimati.

Uzmes odavde i miran si, dode ti doma iz francuske bez ikakvih troskova. A i kineska i internacionalna verzija ti je jedino razlika u softwatreu kojeg uvijek lako promjenis flashanjem drugoga sto je par minuta posla

 Je li ta stranica provjerena? Ima možda još gdje a da je jeftinije?

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

dosta je nova stranica ali odavdje su ljudi narucivali i kazu da im je brzo doslo bez ikakvih dodatnih troskova. 
Imas jos i ovdje jeftino i mislim da salju iz EU-a ali mozes ih pitat za svaki slucaj. 

Ako ti nije greda dati par dolara vise onda ti je nasigurnije narucit odavde, odabrati DHL dostavu i dode ti na vrata za par dana bez ikakvih drugih troskova. Sam vidi kako ce i sta biti :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kakav je Zopo Speed 7 Plus? Po specifikacijama i cijeni fantastičan, ali po recenzijama nisu baš oduševljeni?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gam3r kaže...

dosta je nova stranica ali odavdje su ljudi narucivali i kazu da im je brzo doslo bez ikakvih dodatnih troskova. 
Imas jos i ovdje jeftino i mislim da salju iz EU-a ali mozes ih pitat za svaki slucaj. 

Ako ti nije greda dati par dolara vise onda ti je nasigurnije narucit odavde, odabrati DHL dostavu i dode ti na vrata za par dana bez ikakvih drugih troskova. Sam vidi kako ce i sta biti :)

 Ok tnx budem pogledao. Usput ova prva francuska stranica je samo za meizu m2 a ne mini.

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

sve ti je od M2 Mini-a samo kaj ni oni ocito ne znaju da ima HD a ne FullHd ekran :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@lovacmaki
Ja imam Zopo speed 7 nije plus ali u stvari isti mob razlika je jedino u veličinama ekrana i baterije.Ja sam prilično zadovoljan.Imaš moje opširne dojmove o ovom uređaju u ovoj temi par stranica unazad.
....
A sad imam jedno pitanje za ostale.
Zovem jedan broj 092 meža više puta( čovjek je u Zg) i samo me izbaci a kasnije u popisima poziva uz taj broj piše " prilagođeno"
U čemu bi bila stvar!?
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

.. moze preporuka za kineza tipa meizu m2 (mini), do 5 incha, a da ima klasicnu verziju 5 androida .. i po mogucnosti bez dodatnih davanja, gledam i huawei honor 4A, ali kao slab je proc, baterija i nema zastitu na ekranu?

 

 

unaprijed zahvalan!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pa i ako ti nema klasicni android, mozes ga sam staviti, znam da xiaomi ima veliku podrsku custom ROMova, vjerojatno i Meizu ima također

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pezer kaže...

pa i ako ti nema klasicni android, mozes ga sam staviti, znam da xiaomi ima veliku podrsku custom ROMova, vjerojatno i Meizu ima također

 

Xiaomi ima ali Meizu uredaji svi imaju lockani bootloader tako da ste ograniceni na njihov Flyme OS. 

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dali bi itko mozda pomogao oko odabira izmedu ova 3 mobitela?

Dvoumim se izmedu xiaomi mi4c, mi note i mi note pro. Dali mi netko moze rec koji bi najbolje bilo uzet? Treba mi misljenje koji od njih bi bio najbolji? Hvala

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice