"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.386
|
čitano: 6.101.782
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

.

shadow
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 15:36 (maxi 135).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...

Ima 2 verzije, jedan sa 3 i pro sa 4gb rama

 

http://www.phonearena.com/phones/Xiaomi-Mi-Note_id9097

 

 

Lagano kopiranje Applea i Samsunga.. Postaju sve ono protiv cega su bili prije par godina!

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 19:58 (majdo).
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Konacno da se počelo pisati i o high end kinezima, a ne stalno o nekim low budget smartfonima..

 

Pratim temu vec duze vrijeme i jedno vrijeme sam htio kupiti nekog kineza do 200$ ali sam odustao jer trenutni mobitel moze jos gurati moje potrebe iako steka dosta, ali radije bi skupio jos malo para i uzeo neki top model..

 

Xiaomi ili OnePlus One

 

Xiaomi gledam Mi4 ili ovaj novi Note bas sta su danas najavili..

 

Znam da ćete reci da kojeg god uzmem neću pogriješiti ali omjer uloženog i dobivenog koji bi bio najbolji?

 

Znači tak neka cifra do 3soma kuna, vise manje nema veze

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

LG G3.

15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ljudi, zna li tko gdje će biti moguće kupiti novonajavljeni Xaiomi mi note?

Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...
kekec01 kaže...

Imam jedno pitanje. Imam Elephone G4 i problem je sa pojačavanjem i smanjivanjem tona zvona. Nije dobra regulacija, na najtišem stupnju prije vibre mi je skoro jednako jak kao i na najjačem. Kod videa i klipova je normalno sve. Ima li kakav način da se to podesi ili neka aplikacija možda?? Hvala.

 Je li ti u postavkama uključen kakav sound enhancement?

 Nije.

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Onda provjeri na nekom forumu gdje se govori o tom mobitelu ako ima još tko takav problem (ili je to normalno) i eventualno stavi novi rom. Druge pomoći nema.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

novi mob do 1500 kn ?

EDIT  gledao  sam LG L70 samsung galaxy core 2  zte q maxi htc desire 310

shadow
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 16:16 (maxi 135).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Do 1500 Xiaomi note 4g

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...

Do 1500 Xiaomi note 4g

 kineze ne brendirane iz kine nikad vise jednom se razocaro i to je to.. -.-

shadow
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 18:34 (maxi 135).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maxi 135 kaže...
Patrick_cro kaže...

Do 1500 Xiaomi note 4g

 kineze ne brendirane iz kine nikad vise jednom se razocaro i to je to.. -.-

 

HAHAHA, Xiaomi i ne brendiran, u istoj rečenici? 

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maxi 135 kaže...
Patrick_cro kaže...

Do 1500 Xiaomi note 4g

 kineze ne brendirane iz kine nikad vise jednom se razocaro i to je to.. -.-

 Evo ti samo kratko stivo Link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maxi 135 kaže...
Patrick_cro kaže...

Do 1500 Xiaomi note 4g

 kineze ne brendirane iz kine nikad vise jednom se razocaro i to je to.. -.-

 

 

 

 

"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

za sve one koji su pitali na kraju sam se odlucio za doogee voyager dg310 mob je ok ima ogroman ekran , supp radi internet je brzi neg na mojem pc hah ,baterija je ok za 3 h koristenja (kamera wi-fi , bjeskalica fb,yt .. ) ode 10 % bat ,ima jednu dobru stvar GESTE , .. mob je supp svima preporucujem ...

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
maxi 135 kaže...

za sve one koji su pitali na kraju sam se odlucio za doogee voyager dg310 mob je ok ima ogroman ekran , supp radi internet je brzi neg na mojem pc hah ,baterija je ok za 3 h koristenja (kamera wi-fi , bjeskalica fb,yt .. ) ode 10 % bat ,ima jednu dobru stvar GESTE , .. mob je supp svima preporucujem ...

Moli boga da ti se ekran ne odljepi, baterija ne zahebava i tako to... Ne preporučuj nešto što koristš tek par dana. Čujemo se nakon par mjeseci.

O cem ti ??  hah  pa da se odlijepi iam garanciju i to , vidit ce da nisu udarci i to ... a to jos nisam cuo da se ekran odljepi hah

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...

Ni ja nisam čuo za takvo što .... al sam pročitao na drugim forumima 

to jedini da budes toliki baksuz  i da nemas srece pa da ispadne i ODLJEPI se ekran

shadow
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

oke , u slucaju da se "odlijepi " touch ili ekran ili kako vec ima li mu spasa , sta napraviti?

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
luka_cro kaže...
maxi 135 kaže...

oke , u slucaju da se "odlijepi " touch ili ekran ili kako vec ima li mu spasa , sta napraviti?

Ja sam natrag zalijepio sa obicnim super lijepilom, ali to nije preporucljivo jer ce drzati maks mjesec dana i samo ces sve zamrljati.
Kupis negdje tu trakicu, jeftina je i nazad polijepis...

Mislim nije nikakav problem, ali zasto bi se i s tim zafrkavao. 

ma znam al opet za nedaj boze al et sad  bar znam kak reagirat ak se tak nest dogodi sam u servis odnijet nvjr da ce bit skuplje od 50 kn -100  , hvala

 

 

 

"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jedno pitanje

mob je nov i baterija super drzi dan i 2-3 sata koristenja i bat dode do 24 posto i doslovno svake tri sec. padne za 1 posto i pusti sam ga da se isprazni do kraja pa sam stavio da se puni , puni onak normalno mozd malkoc sporije i sad jel je to do prvog praznjenja/punjenja ili?

edit  mob ima jos 7 dana  povrat novca i garanciju 1 god tak da se moze vratit ak je u njem problem a bat je 2200 mAh

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
hrka11 kaže...

nije normalno,ako ti se tako kosto ti kazes "svake 3 sec" pada za 1%.Moj na 14% pa zna stat po 20 min.

Provjeri da ti ne ostane u pozadini upaljeno nesto sto srce bateriju ili slicno,ako je bas sve pogaseno trazi drugu,ali probaj jos koji dan ne odma.

 bat 1% drzi 20 min ak ne i vise ... i sve supp do msm 19 % ili tako nest i bat samo pada pada i pustio sam je do kraja i stavio punit pa cemo vidit ... ( bio je wi-fi , fb , g-mail , yt racun i podatkovna mr. upaljeno...)

EDIT prvo punjenje 24 % nekih 30-40 -ak min ... valjd je to normalno

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...
maxi 135 kaže...

jedno pitanje

mob je nov i baterija super drzi dan i 2-3 sata koristenja i bat dode do 24 posto i doslovno svake tri sec. padne za 1 posto i pusti sam ga da se isprazni do kraja pa sam stavio da se puni , puni onak normalno mozd malkoc sporije i sad jel je to do prvog praznjenja/punjenja ili?

edit  mob ima jos 7 dana  povrat novca i garanciju 1 god tak da se moze vratit ak je u njem problem a bat je 2200 mAh

 A što sam ti ja reko... budi sretan ako je to samo do OS-a. Čitaj malo više po raznim forumima o kineskim mobitelima pa onda kupuj "provjerene". I ne lupaj bezveze TD kad nisi u pravu.

 ma tako je u pravu si nista od navedenih mobova  ne valja sam valjaju oni sto si naveo ,)ak ce ti tako bit po volji...(  Bodija

edit nije problemu u mobu ni bateriji , nego nisam bat  kalibrirao i kad se do kraja isprazni i do kraja napunio sve normalno i dns  ga namjerno cijeli dan nisam ispustao iz ruke da vidim hoce li se to opet dogoditi ali sve je normalno radilo ...( bat . nisam kalibrirao i u tome je bio problem)   I SRETNA NOVA SVIMA :D

shadow

 Nisam mogao izdržati da Vama koji ste ozbiljni kupci ne ukažem na bahatost pojedinih forumaša kao što je "maxi 135" koji nije htio poslušati savjete i sada blati KINEZE sve redom. Ovako se ne smije ponašati kad mu se daje savjet kako i kakav uređaj kupiti, a on se pravi pametan i onda kupi i dobije ono što je i zaslužio.

  Izvinjavam se na višestrukom kopiranju u nadi da će potencijalni kupci drugi puta poslušati savjet iskusnijih formaša.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 19:54 (bodija).
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bodija nitko tu ne blati kineze , nisam to rekao za xiaomi neg za neke ostale koji su me razočarali to je to svako ima pravo na svoje misljenje a  neki sto ih brane i na njihovu preporuku uzmes i onda žali bože para. i ko je tu bahat ko tu izvodi -.- jao


znam sta je xiaomi - u rangu s iphone ....

shadow
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 21:16 (maxi 135).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bodija kaže...

Svašta se može ovo zadnje vrijeme pročitati tu na forumu vezano za ovu temu. Sve je otišlo u tri p.. m.. Ovo više nema smisla. Savjetuje se forumašima da se kupuju mobiteli ŽNJ kvalitete i da je to super kupovina, a mobitel koriste niti mjesec dana....

 bodija i tu si priznao nemoj sad glumit nevinašce

 

edit  tu smo da pomognemo a ne da se svađamo i prepiremo -.-

shadow
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 21:21 (maxi 135).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Chriss kaže...

Xiaomi-ev novi flagship:

 

http://mob.hr/xiaomi-mi-note-pro-57-snapdragon-810-4-gb-ram-a/

 

Izgleda da na ničemu nisu štedjeli...

OIS kamera, 4gige RAM-a, Snapdragon 810(8 jezgri,64bit), QHD rezolucija,...

 

Naravno, ni cijena neće baš biti kineska :D

Tu uzet' i vrtiti AOSP ^^
Jer MIUI je daleko od ičega upotrebljivog.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maxi 135 kaže...

za sve one koji su pitali na kraju sam se odlucio za doogee voyager dg310 mob je ok ima ogroman ekran , supp radi internet je brzi neg na mojem pc hah ,baterija je ok za 3 h koristenja (kamera wi-fi , bjeskalica fb,yt .. ) ode 10 % bat ,ima jednu dobru stvar GESTE , .. mob je supp svima preporucujem ...

Moli boga da ti se ekran ne odljepi, baterija ne zahebava i tako to... Ne preporučuj nešto što koristš tek par dana. Čujemo se nakon par mjeseci.

O cem ti ??  hah  pa da se odlijepi iam garanciju i to , vidit ce da nisu udarci i to ... a to jos nisam cuo da se ekran odljepi hah

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...

Ni ja nisam čuo za takvo što .... al sam pročitao na drugim forumima 

to jedini da budes toliki baksuz  i da nemas srece pa da ispadne i ODLJEPI se ekran

shadow
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

oke , u slucaju da se "odlijepi " touch ili ekran ili kako vec ima li mu spasa , sta napraviti?

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
luka_cro kaže...
maxi 135 kaže...

oke , u slucaju da se "odlijepi " touch ili ekran ili kako vec ima li mu spasa , sta napraviti?

Ja sam natrag zalijepio sa obicnim super lijepilom, ali to nije preporucljivo jer ce drzati maks mjesec dana i samo ces sve zamrljati.
Kupis negdje tu trakicu, jeftina je i nazad polijepis...

Mislim nije nikakav problem, ali zasto bi se i s tim zafrkavao. 

ma znam al opet za nedaj boze al et sad  bar znam kak reagirat ak se tak nest dogodi sam u servis odnijet nvjr da ce bit skuplje od 50 kn -100  , hvala

 

 

 

"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jedno pitanje

mob je nov i baterija super drzi dan i 2-3 sata koristenja i bat dode do 24 posto i doslovno svake tri sec. padne za 1 posto i pusti sam ga da se isprazni do kraja pa sam stavio da se puni , puni onak normalno mozd malkoc sporije i sad jel je to do prvog praznjenja/punjenja ili?

edit  mob ima jos 7 dana  povrat novca i garanciju 1 god tak da se moze vratit ak je u njem problem a bat je 2200 mAh

 

 

 

Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

 Nisam mogao izdržati da Vama koji ste ozbiljni kupci ne ukažem na bahatost pojedinih forumaša kao što je "maxi 135" koji nije htio poslušati savjete i sada blati KINEZE sve redom. Ovako se ne smije ponašati kad mu se daje savjet kako i kakav uređaj kupiti, a on se pravi pametan i onda kupi i dobije ono što je i zaslužio.

  Izvinjavam se na višestrukom kopiranju u nadi da će potencijalni kupci drugi puta poslušati savjet iskusnijih formaša.

 ne se pjeniti .... na svim forumima imaš takvih pacijenata koji vole učiti na svojim greškama, umjesto da čitaju i izbjegnu tuđe

i onda su im svi drugi krivi .... 

dak
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Žao mi je što prekidam flejmanje i trolanje: evo riječ-dvije o UMI C1 Quad Core Killer u zasebnom topicu. ;)

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

koji bi preporucili do 1000kn i da ima barem 1gb RAM memorije, ostalo nije toliko bitno al opet da nebude neko s*anje, trenutno gledamo gigabyte gsmart roma r2?

 

mob je namjenjen zenskoj osobi, nije bitan toliko izgled al da se zna

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 15:50 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dennocro kaže...

koji bi preporucili do 1000kn i da ima barem 1gb RAM memorije, ostalo nije toliko bitno al opet da nebude neko s*anje, trenutno gledamo gigabyte gsmart roma r2?

 

mob je namjenjen zenskoj osobi, nije bitan toliko izgled al da se zna

 wowshop.hr   thl4000 za 799 kn

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dennocro kaže...

koji bi preporucili do 1000kn i da ima barem 1gb RAM memorije, ostalo nije toliko bitno al opet da nebude neko s*anje, trenutno gledamo gigabyte gsmart roma r2?

 

mob je namjenjen zenskoj osobi, nije bitan toliko izgled al da se zna

 xiaomi 1s, lg l70, lg l90 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dennocro kaže...

koji bi preporucili do 1000kn i da ima barem 1gb RAM memorije, ostalo nije toliko bitno al opet da nebude neko s*anje, trenutno gledamo gigabyte gsmart roma r2?

 

mob je namjenjen zenskoj osobi, nije bitan toliko izgled al da se zna

Nibiru H1C crveni, za malo više od 1000 (60-70Kn)

TCL S720 crveni za 880 Kn

InFocus M310 za 780 Kn

Lenovo A850+ za 950 Kn (odabrati A850 plus with gift)

ZTE Q705u za 840 Kn

TeleKineza
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 19:11 (dakok).
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Linkao si mu sve neke neprovjerene uredaje, jedini koji je donekle provjeren je lenovo ali opet nema 3g na 900mhz ni zastitno staklo. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Neprovjerene u smislu statusa kojeg proizvođač ima u Kini (Tajvanu), u smislu broja prodanih uređaja u 2014,

recenzija na kineskim portalima i forumima ili u smislu da ih nisi osobno provjerio?

 

Ili bih na temi "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave trebao preporučiti korejske mobilne uređaje?

Što je to zaštitno staklo? Zar postoji i neko koje ne štiti?

Da li je tražio mobitel kojim djevojka može loviti brzi internet izvan naselja, po šumama i gorama?

 

 

Dopuna:

 

Ocjene s kineskog portala Zol za navedene uređaje (čisto radi orijentacije):

 

Nibiru H1C        3.3      
TCL S720        3.8
InFocus M310     3.1
Lenovo A850+    3.8
ZTE Q705u       3.1

 

Xiaomi 1s    3.2

LG L70 i L90 - samo dvije ocjene pa nije relevantno

 

TeleKineza
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 19:54 (dakok).
 
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...

Linkao si mu sve neke neprovjerene uredaje, jedini koji je donekle provjeren je lenovo ali opet nema 3g na 900mhz ni zastitno staklo. 

 "Neprovjern" je jedino Nibiru H1C, ne sjećam se da sam negdje na domaćim forumima vidio recenziju za taj model, ostali su svakako za preporuku.

 

Btw, Coolpad F2 (Qualcomm SoC) je na weekend deal akciji na to2c.com za $177, čini mi se dobra cijena - ili se varam?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2015 20:42 (Eyekool).
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dakok kaže...

Neprovjerene u smislu statusa kojeg proizvođač ima u Kini (Tajvanu), u smislu broja prodanih uređaja u 2014,

recenzija na kineskim portalima i forumima ili u smislu da ih nisi osobno provjerio?

 

Ili bih na temi "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave trebao preporučiti korejske mobilne uređaje?

Što je to zaštitno staklo? Zar postoji i neko koje ne štiti?

Da li je tražio mobitel kojim djevojka može loviti brzi internet izvan naselja, po šumama i gorama?

 

 

Dopuna:

 

Ocjene s kineskog portala Zol za navedene uređaje (čisto radi orijentacije):

 

Nibiru H1C        3.3      
TCL S720        3.8
InFocus M310     3.1
Lenovo A850+    3.8
ZTE Q705u       3.1

 

Xiaomi 1s    3.2

LG L70 i L90 - samo dvije ocjene pa nije relevantno

 

 

Neprovjereno u smislu jer sve radi na njima. Xiaomi 1s i lg l70 i lg l90 sigurno rade sve funkcije na mobitelima i imaju zastitno staklo.

Da postoji koje ne stiti a to je obicno staklo koje stavljaju na mob i cim ti malo padne pukne staklo i mozes se hebat s tim mobom, ta razliku od npr gorilla glassa, dragontraila, shutter glass. to bi po meni trebao biti neki standard. I samo da znas da 3g na 900 puno znaci, ili si ti mozda vidovit pa znas da se cura nece kretati u naseljima gdje se emitira 3g na 900mhz. Zasto nebi preporucio korejske uredaje ako su bolji, mislim da ti to nitko nebi uzeo za zlo, a na kraju krajeva mislim da je najvaznija kvalita i funkcionalnost moba.  Hebes mob koji ima odlicne specifikacije kada on ne radi kako se spada. 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...
dakok kaže...

Neprovjerene u smislu statusa kojeg proizvođač ima u Kini (Tajvanu), u smislu broja prodanih uređaja u 2014,

recenzija na kineskim portalima i forumima ili u smislu da ih nisi osobno provjerio?

 

Ili bih na temi "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave trebao preporučiti korejske mobilne uređaje?

Što je to zaštitno staklo? Zar postoji i neko koje ne štiti?

Da li je tražio mobitel kojim djevojka može loviti brzi internet izvan naselja, po šumama i gorama?

 

 

Dopuna:

 

Ocjene s kineskog portala Zol za navedene uređaje (čisto radi orijentacije):

 

Nibiru H1C        3.3      
TCL S720        3.8
InFocus M310     3.1
Lenovo A850+    3.8
ZTE Q705u       3.1

 

Xiaomi 1s    3.2

LG L70 i L90 - samo dvije ocjene pa nije relevantno

 

 

Neprovjereno u smislu jer sve radi na njima. Xiaomi 1s i lg l70 i lg l90 sigurno rade sve funkcije na mobitelima i imaju zastitno staklo.

Da postoji koje ne stiti a to je obicno staklo koje stavljaju na mob i cim ti malo padne pukne staklo i mozes se hebat s tim mobom, ta razliku od npr gorilla glassa, dragontraila, shutter glass. to bi po meni trebao biti neki standard. I samo da znas da 3g na 900 puno znaci, ili si ti mozda vidovit pa znas da se cura nece kretati u naseljima gdje se emitira 3g na 900mhz. Zasto nebi preporucio korejske uredaje ako su bolji, mislim da ti to nitko nebi uzeo za zlo, a na kraju krajeva mislim da je najvaznija kvalita i funkcionalnost moba.  Hebes mob koji ima odlicne specifikacije kada on ne radi kako se spada. 

 

 ZTE Q705U je osobno provjereni mobitel. Sve radi bez ikakvih dodatnih intervencija.

Ima najbolju kameru i bljeskalicu od svih kineza koji su mi do sad prošli kroz ruke.

Čovjeku su u Albaniji za njega nudili 250$ i nije ga, budala, htio prodati.

Lenovo A850 sam imao 2 i oba su bila odlična - najjači WiFi signal

(na 2,5 km sam se spajao na našu mrežu) od svih koji su mi prošli kroz ruke.

dak
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dennocro kaže...

koji bi preporucili do 1000kn i da ima barem 1gb RAM memorije, ostalo nije toliko bitno al opet da nebude neko s*anje, trenutno gledamo gigabyte gsmart roma r2?

 

mob je namjenjen zenskoj osobi, nije bitan toliko izgled al da se zna

 lg l70

shadow
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Što mislite o ovom čudesnom telefon, Jiayu S3
Za tu cijenu ima jako dobre specifikacije, ali trebam li mi reći je li to dobar telefon
http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g-5-5-inch-mt6752-octa-core-ram-3gb-1080p-screen-dual-sim-4g-lte-mobile-phone.html
Mislim da ću ga kupiti na toj stranici. Sada je rasprodan, ali uskoro novi dolasci će doći (mislim da će se 20. siječnja).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jiayu kao marka je jako dobra marka tamo u kini, nije neka nepoznanica tamo. Odličan je telefon po specifikacijama, trebao bi dobidit android L.  Nemogu više reći pošto ga nisam imao, možda ima koji review na netu. I meni osobno se sviđa taj mob, samo probaj ga nać dal ga imaju negdje na eu skladištu da izbjegneš moguće neugodnosti na carini (pdv, carinjenje) itd... Probaj si pogledat na en.efox, merimobiles i takvim shopovima :) 

Bene docet, qui bene distinguit.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice