"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.746.073
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cadus kaže...

frulex, ovih dana samo pratim forume za NEO N003, jer ga si ga planiram uzet... Koji su po tebi minusi tog mobitela? 

Citao sam po forumu xda da ima problema sa osvjetljenjem kamere, to mi se nimaaalo ne svida :/ pa jel to jako utjece na kvalitetu slike, jer sam opet na review od gizchina-e procitao da mu je kamera predobra, i fotke i snimljena videa da su jedna od najboljih među kinezima... Pa mi to nije jasno 

Naručio sam neo i koliko sam ja imao pročitati dok sam istraživao jedina mana je bljeskalica koja nije jaka koliko bih trebala biti da imaš odlične fotke po mraku. Inače po normalnom svjetlu slike su vrhunske.

Frka85
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
skytep27 kaže...

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

ja nisam narucio mob od dhl ali jesam druge stvari i nikad mi nije naplatio neke svoje spediterske usluge..jedino znaj da ce te sad prakticki 100% cariniti jer jos vise provjeraju dhl posiljke nego obicne na carini

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
skytep27 kaže...

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

Carina ti ne gine 100% + 125 kn troškovi.

Iz iskustva govorim.Plus izvadi si odmah EORI broj jer to će te tražit obavezno.

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kojih 125kn troskova? Valjda 25kn
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ne nego 125 kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
To govoris zw hrv ili? Na mobu sam pa ne vidim. Ako je za hrv onda su te sjeb... Jer Sam ja do Sam ja do sada kupio 5moba pa su mi troskovi bili manji Od 30kn
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...
To govoris zw hrv ili? Na mobu sam pa ne vidim. Ako je za hrv onda su te sjeb... Jer Sam ja do Sam ja do sada kupio 5moba pa su mi troskovi bili manji Od 30kn

  Čovjek govori za DHL, a ne za običan shipping. Pročitaj nekoliko postova prije, ne samo zadnji post.

Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Buduci da nije bilo bas odgovora na raniji post s prijedlozima alternativa, na kraju sam vidio neku akciju i uzeo W450.

 

http://www.pandawill.com/w450-smartphone-mtk6582-quad-core-13ghz-android-42-3g-gps-45-inch-black-p82217.html

 

Sa kuponom, i dostavom 101 dolar, cca 570 kn.

 

EDIT:

 

I sad vidim da je pojeftinio za 9 dolara :D I kod 'uberdealw450' i dalje radi, znaci sad s dostavom dodje 92 dolara cca. Jebiga, 12 sati sam fulao, 50 kn :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2013 11:31 (F10EXX).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zdravo na site{#}

Ja sam nov clen iz Makedonija, vrlo dobar forum posetivao sam ga dosta kao gostin, i upravo sam video i ovu temu

Dosad sam koristio nekoliko kineski mobitela, posleden je bio lenovo a800 kuplen iz aliexpress, sada zelim da pitam kako ste zadovoljni od Cubot telefona potocno C10, C11 ili P9, zelim naruciti neki od ovih, koji je bolji jer ih koristi neko?

Hvala puno ljudi{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 22:56 (Luxus).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
skytep27 kaže...

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

Sigurno če ti naplatiti dodatne troškove za papirologiju oko 150 kn su meni rekli prošli tjedan,ma koma ni slučajno preko njih naručivati.Meni isto kinezi dali popust za DHL i u zadnji tren odustao kad sam čuo koliko moram još dati ovim lešinarima ovdje. 

 

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Govorim za ono što je čovjek i pitao-za dhl dostavu,pošto je mob iz kine obavezno će platiti točno 125 kn dhl-u plus carinu.Ti si platio obični šiping 25-30 kn a ne dhl.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cadus kaže...

Citao sam po forumu xda da ima problema sa osvjetljenjem kamere, to mi se nimaaalo ne svida :/ pa jel to jako utjece na kvalitetu slike, jer sam opet na review od gizchina-e procitao da mu je kamera predobra, i fotke i snimljena videa da su jedna od najboljih među kinezima... Pa mi to nije jasno 

Pa bljeskalica je slabog dometa, to je jedino što mogu reći, nisam baš nešto po mraku slikao. A ovdje sam već prije stavio dvije fotke slikane s Neom (zadnje 2 u albumu, može se skinuti i original reza) i video snimljen s njim. Meni su fotke i video izvrsni, nažalost još se nisam stigao poigrati s postavkama kamere, scenama i sl.

15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
gogych kaže...

Govorim za ono što je čovjek i pitao-za dhl dostavu,pošto je mob iz kine obavezno će platiti točno 125 kn dhl-u plus carinu.Ti si platio obični šiping 25-30 kn a ne dhl.

Ja san naučio mobitel sa DHL dostavom (37$) i nisan plaćao ništa dodatno (nikakvi troškovi ni carina...)

12 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

došao mi mob iz engleske, uskoro će slike jer je još uvjek kod frenda koji mi ga naručio pa javim dojmove

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ljudi dajte neki predlog oko 100$?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da ali ne iz Kine jel tako?

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...
Cadus kaže...

Citao sam po forumu xda da ima problema sa osvjetljenjem kamere, to mi se nimaaalo ne svida :/ pa jel to jako utjece na kvalitetu slike, jer sam opet na review od gizchina-e procitao da mu je kamera predobra, i fotke i snimljena videa da su jedna od najboljih među kinezima... Pa mi to nije jasno 

Pa bljeskalica je slabog dometa, to je jedino što mogu reći, nisam baš nešto po mraku slikao. A ovdje sam već prije stavio dvije fotke slikane s Neom (zadnje 2 u albumu, može se skinuti i original reza) i video snimljen s njim. Meni su fotke i video izvrsni, nažalost još se nisam stigao poigrati s postavkama kamere, scenama i sl.

Po meni niti jedna LED bljeskalica nije neko veselje, čak i one "dobre" imaju domet od nekih metar i kusur. Dupla LED bljeskalica, malo bolje, al daleko je to od jedne Xenon bljeskalice (koju san ima na SE K800i i niti jedan mobitel poslije nema niti blizu tako dobru bljeskalicu). 

Tako da ne bi bljeskalicu uopće gledao, sve su žalosne. Pogleda san hrpu slika sa Neo N003 i kvaliteta je impresivna, daleko je to od DSLR aparata, al može konkurirat idiotima bez problema. Ako ti je bitno sad uzet vrhunski mobitel, Neo N003 je  odličan izbor. Iako bi ja pričeka malo i vidia kakva će bit situacija sa novim quad i novim octa core mobitelima. Čak i low end 6582 quad core izgleda pere 6589 na Antutu. Tako da bi 6588 moga bit jedan solidan mid range proc. 

I ko naziva ove procesore? 6588 je bolji proc od 6589 i 6589T? Makes no sense.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kupio bi mobitel neki s četverojezgrenim procesorom dobrom kamerom . Molim preporuke za neki mob sa linkom gdje ga mogu jeftino kupit  a da je sigurno . bilo bi poželjno da ima hrvatski menu. cijena do 170$,. unaprijed zahvaljujem

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kupio bi mob sčetverojezgrenim procesorom , da ima 1gb rom ili više. dobru rezoluciju.. dobru kameru s bljeskalicom . bilo bi poželjno da ima hrvatski menu. da je dobar za gaming jer sam ovisan o igricama . molim linkove sa sigurnom dostavom . da pdv uračunat u cijenu . cijenom do 1000kn kupujem mob. hvala unaprijed

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Četverojazgreni procesor i 1Gb rama se kreću od 140-150$ tj. oko 1000kn s pdvom. Ne možeš tu onda očekivati high rang.

Cubot GT99 ti ima navedeno- dobru kameru, bljeskalicu (nije najjača ali ima), samo nema hrvatski meni.

Malo koji dolazi s hrvatskim jezikom. Jedan skuplji, ima hrvatski- ali premašuje tvoj budžet je Cubot One koji sada dolazi s turbo proceosorom

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

 

zanimljiv mobitel u svakom pogledu :D

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ljudi kako instalirat drivere za ove mobitele??
Ja sam kupio Aku a1, tamo pod devices se zove MTKxx android phone,tako nesto...

Uglavnom mogu ga puniti preko laptopa, al ne mogu drivere instalirat, googlao sam i trazio, al nisam nasao pravo rjesenje... 

 
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pezer kaže...

Ljudi kako instalirat drivere za ove mobitele??
Ja sam kupio Aku a1, tamo pod devices se zove MTKxx android phone,tako nesto...

Uglavnom mogu ga puniti preko laptopa, al ne mogu drivere instalirat, googlao sam i trazio, al nisam nasao pravo rjesenje... 

Preko device managera instaliraj aplikacije

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

??

Moze pojasnjenje, na sta tocno mislis?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pezer kaže...

??

Moze pojasnjenje, na sta tocno mislis?

MTK6589 USB driveri, root metoda i još mnogo toga.

Hebote 21 stoljeće a nitko ne koristi google.

iclock2much
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Aj nemoj zajebavat, googlao sam, nasao 2-3 rjesenja i nijedno nije pomoglo, jel mi bolje pitat, ako je netko uspio ne kosta ga nista napisat rjesenje...

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dobio si rješenje, gore su ti driveri preko kojih možeš skidati sve na mob i SD karticu, meni rade a imam isto MTK6589 smartphone.

iclock2much
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Poz

 

Ima li možda tko kakav kupon za GeekBuying?

 

Hvala unaprijed

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice