IOS 5-Pitanje

poruka: 64
|
čitano: 10.983
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
Tethered je osim za 3GS sa starim bootrom-om.
16 godina
offline
IOS 5-Pitanje

Imam i ja jedno pitanje. iPhone držim na 4.2.1. jer mi se nije dalo updetat i jailbrekat za ove sitnije updatove.

Sad čekam da izađe JB za iOS 5. Kad izađe skinem datoteku iOS-a 5 i update napravim preko redsnow-a, a ne preko iTunsa? Ili nekak drugačije?

 

Je li moguće da mi ostanu sve aplikacije i tweaovi, dobro tweakove mi nisu tolko bitni jer ih mogu opet skinut.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: IOS 5-Pitanje
Geek kaže...

Imam i ja jedno pitanje. iPhone držim na 4.2.1. jer mi se nije dalo updetat i jailbrekat za ove sitnije updatove.

Sad čekam da izađe JB za iOS 5. Kad izađe skinem datoteku iOS-a 5 i update napravim preko redsnow-a, a ne preko iTunsa? Ili nekak drugačije?

 

Je li moguće da mi ostanu sve aplikacije i tweaovi, dobro tweakove mi nisu tolko bitni jer ih mogu opet skinut.

Ma po meni bolje ti je update napravit preko itunesa. ali kako oces. sad ovo zadnje neznam, trebali bi, iako je ta tvoja verzija uzasno stara.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
offline
IOS 5-Pitanje

Kako radi na 3GS-u? Ne bih htio stavljati ako ne radi kako treba.

Ako moze informacija iz prve ruke...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IOS 5-Pitanje
parizer kaže...

Kako radi na 3GS-u? Ne bih htio stavljati ako ne radi kako treba.

Ako moze informacija iz prve ruke...

Evo ja sam ga metnuo i meni radi bez problema.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
15 godina
offline
IOS 5-Pitanje

da li netko zna da li se moze i kako podesiti da ti mail notifikacije tipa od gmaila stizu cim ti stigne na server te da bude neki ring tone i vibracija pri tome...??ako se moze... naravno govorim o iOS5 ... tnx

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2011 23:46 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IOS 5-Pitanje
MujagaWudakhi kaže...

da li netko zna da li se moze i kako podesiti da ti mail notifikacije tipa od gmaila stizu cim ti stigne na server te da bude neki ring tone i vibracija pri tome...??ako se moze... naravno govorim o iOS5 ... tnx

Može, evo ti upute : http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740&topic=14252. Ja sam si to danas postavio i radi super.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 0:09 (ROADRUNNER).
15 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje

majstore hvala... taman idem postat link da sam nasao upravo to  i namjestio i radi super... :D predobro... tnx svejedno.... i preporucam drugim ljudima da si podese ako ih zanima jer radi perfektno... kroz 30tak sekundi pusha mail na iphone sa gmaila recimo... pozz...  

MuWu
13 godina
neaktivan
offline
IOS 5-Pitanje

Jel vama nešto ne valja onaj iCloud meni kaže da je ne moguće u trenutku..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IOS 5-Pitanje
Wicked_Sick87 kaže...

Jel vama nešto ne valja onaj iCloud meni kaže da je ne moguće u trenutku..

Meni radi normalno.  Napravio sam backup uređaja, slike , kontakte i sve je prošlo normalno.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
13 godina
neaktivan
offline
IOS 5-Pitanje

Namjeravam napraviti update svog iPhona 4 na ios5..
E sad,oce mi ostat sve aplikacije,kontakti i dokumenti ako to napravim i dali cu ako mi se ne svidi ios5 moci vratiti na stariju verziju 4..2.1...
Nov sam u tome pa molim pomoc

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IOS 5-Pitanje
DuMe kaže...

Namjeravam napraviti update svog iPhona 4 na ios5..
E sad,oce mi ostat sve aplikacije,kontakti i dokumenti ako to napravim i dali cu ako mi se ne svidi ios5 moci vratiti na stariju verziju 4..2.1...
Nov sam u tome pa molim pomoc

Nakon instalacije moraš ponovo aktivirati iphone i itunesi te pitaju da li je to novi iphone ili želiš vratiti iz backupa. Odabereš da ti vrati iz backupa. Što se tiče povratka na 4.2.1. nisam siguran da moći tako lagano vratiti.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2011 13:44 (ROADRUNNER).
13 godina
neaktivan
offline
Re: IOS 5-Pitanje
DuMe kaže...

Namjeravam napraviti update svog iPhona 4 na ios5..
E sad,oce mi ostat sve aplikacije,kontakti i dokumenti ako to napravim i dali cu ako mi se ne svidi ios5 moci vratiti na stariju verziju 4..2.1...
Nov sam u tome pa molim pomoc

  Ako imas JB i sacuvao si blob, onda bi se trebao moci vratiti.Ipak malo progluglaj prije.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
12 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
no tengo dinero kaže...
DuMe kaže...

Namjeravam napraviti update svog iPhona 4 na ios5..
E sad,oce mi ostat sve aplikacije,kontakti i dokumenti ako to napravim i dali cu ako mi se ne svidi ios5 moci vratiti na stariju verziju 4..2.1...
Nov sam u tome pa molim pomoc

  Ako imas JB i sacuvao si blob, onda bi se trebao moci vratiti.Ipak malo progluglaj prije.

da, ako si spremis shsh blobs moc ces :)

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
15 godina
offline
IOS 5-Pitanje

E ovako, imam iphone 4 na 4.3.1 sa JB-om. srušio sam winse pa mi je sav backup na itunesu nestao. Dali ako ga sad spojim na itunes mogu normalno napraviti backup moba pa onda update na ios 5,0 pa JB? 

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
Stoja kaže...

E ovako, imam iphone 4 na 4.3.1 sa JB-om. srušio sam winse pa mi je sav backup na itunesu nestao. Dali ako ga sad spojim na itunes mogu normalno napraviti backup moba pa onda update na ios 5,0 pa JB? 

samo instaliras itunes-backup i transfer purchases-ubacis iphone u DFU mode-restore-pusti itunes da napravi svoje-vratis si backup-JB sa redsn0w-u cydiji instaliras appsync preko sinfuliphonerepo source-a-sync iphone--KRAJ :)

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
15 godina
offline
IOS 5-Pitanje

a kasno...ošo ja već classic putem...xD samo si slike i video kopirao iz moba, to mi jedino važno, ovo ostalo manje više nebitno...glavno JB ima za 5,0? redsnow?

 

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
Stoja kaže...

a kasno...ošo ja već classic putem...xD samo si slike i video kopirao iz moba, to mi jedino važno, ovo ostalo manje više nebitno...glavno JB ima za 5,0? redsnow?

 

ima, ali nije još untethered, tako da kad ti se ugasi moras ga palit preko kompa, za tjedan dana navodno izlazi untethered :)

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
13 godina
neaktivan
offline
IOS 5-Pitanje

ako zelite back upati stvari prije samo desni klik na iphone u itunsu i back up

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
dombak1608 kaže...
Stoja kaže...

a kasno...ošo ja već classic putem...xD samo si slike i video kopirao iz moba, to mi jedino važno, ovo ostalo manje više nebitno...glavno JB ima za 5,0? redsnow?

 

ima, ali nije još untethered, tako da kad ti se ugasi moras ga palit preko kompa, za tjedan dana navodno izlazi untethered :)

A s obzirom da nisam mob niti spajao na komp niti gasio već jedno 5 mjeseci(do jučer) vjerojatno mi ne bi bio problem, al aj budem pričekao :D 

 

Ali moram reći da sam ful zadovoljan peticom, notifikacije su dobro sređene, i lijepo se da prilagoditi, što da se pokazuje a što ne, još samo da ubace i da 3rd party appovi mogu one widgete stavljati i biti će pun pogodak. 

 

 

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
IOS 5-Pitanje

ljudi imam problem istaliro sam iOS 5 i ono napocetku kad trazi da aktivira iphone ne zeli mi proc ucitava dugo i onda kaze "Vaš iphone se ne moze aktivirati jer server privremeno nije ostupan. Pokušajte spojiti vaš iphone na iTunes kako biste gaaktivirali ili ponovo pokusajte za par minuta" STA DA NAPRAVIM {#}{#}{#}{#}{#}

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
lnova65 kaže...

ljudi imam problem istaliro sam iOS 5 i ono napocetku kad trazi da aktivira iphone ne zeli mi proc ucitava dugo i onda kaze "Vaš iphone se ne moze aktivirati jer server privremeno nije ostupan. Pokušajte spojiti vaš iphone na iTunes kako biste gaaktivirali ili ponovo pokusajte za par minuta" STA DA NAPRAVIM {#}{#}{#}{#}{#}

ugasis iphone, iskopcas iz kompa, upalis ga, spojis u komp i stavis svoj backup i aktiviras, ako nece probaj kasnije, mozda su serveri pre zauzeti...

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
13 godina
neaktivan
offline
IOS 5-Pitanje

hvala

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
IOS 5-Pitanje

Dali postoji ikoji način da napravim backup aplikacija koje sam skinio sa installousa(crackane aplikacije) i nakon updatea na ios5 jednostavno ih vratim, ili koji ih barem zapiše koji su to aplikacije pa ih poslje automatski skine?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
proćerani kaže...

Dali postoji ikoji način da napravim backup aplikacija koje sam skinio sa installousa(crackane aplikacije) i nakon updatea na ios5 jednostavno ih vratim, ili koji ih barem zapiše koji su to aplikacije pa ih poslje automatski skine?

transfer purchases...

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
12 godina
protjeran
offline
Re: IOS 5-Pitanje
dombak1608 kaže...
proćerani kaže...

Dali postoji ikoji način da napravim backup aplikacija koje sam skinio sa installousa(crackane aplikacije) i nakon updatea na ios5 jednostavno ih vratim, ili koji ih barem zapiše koji su to aplikacije pa ih poslje automatski skine?

transfer purchases...

Puno si mi reko:)), jel to aplikacija ili naredba unutar instalussa?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
offline
Re: IOS 5-Pitanje
proćerani kaže...
dombak1608 kaže...
proćerani kaže...

Dali postoji ikoji način da napravim backup aplikacija koje sam skinio sa installousa(crackane aplikacije) i nakon updatea na ios5 jednostavno ih vratim, ili koji ih barem zapiše koji su to aplikacije pa ih poslje automatski skine?

transfer purchases...

Puno si mi reko:)), jel to aplikacija ili naredba unutar instalussa?

to je na itunes, isto tamo di je i back up, samo desni klik na ime iphone-a i transfer purchases...

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
12 godina
protjeran
offline
Re: IOS 5-Pitanje
dombak1608 kaže...
proćerani kaže...
dombak1608 kaže...
proćerani kaže...

Dali postoji ikoji način da napravim backup aplikacija koje sam skinio sa installousa(crackane aplikacije) i nakon updatea na ios5 jednostavno ih vratim, ili koji ih barem zapiše koji su to aplikacije pa ih poslje automatski skine?

transfer purchases...

Puno si mi reko:)), jel to aplikacija ili naredba unutar instalussa?

to je na itunes, isto tamo di je i back up, samo desni klik na ime iphone-a i transfer purchases...

Traži me da authorize this computer, ja upisem password i on mi napise "this computer is authorized" i kad idem na transfer purchases dođe mi slika 1, valjda je to jer su to crackane aplikacije, a neda mi se nakon updatea na ios5 sve nanovo skidat.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
IOS 5-Pitanje

Nokte cu si pocupat. Nemogu nikako kak spada jailbreakat ios 5. psmtr 


Jel ko uspio? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: IOS 5-Pitanje
fear_0123 kaže...

Nokte cu si pocupat. Nemogu nikako kak spada jailbreakat ios 5. psmtr 


Jel ko uspio? 

Ja necu jos radit dok ne uspijem napravit backup svega šta imam, ukljucujuci crackane aplikacije:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice