Huawei Y300

poruka: 1.538
|
čitano: 495.225
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Huawei Y300
jukiii kaže...

Aham, pa mi javi šta su ti rekli... ;)

 ahammm a sto su rekli sve u svemu nista....dobila podatke da se logiram preko kompa, napravila, isti problem,decec s druge strane iz sluzbe za korisnike nezna o cemu bi mogla biti rijec hmmmm.....meni padne na pamet da ustvari oni sami blokiraju mogucnost gledanja nekih emislija on pak tvrdi da ne...tako da neznam dio programa vidim dio samo cujem znaci nije do Roma nego do njihove aplikacije i njihovih mucki.....

14 godina
offline
Re: Huawei Y300

Yep, do aplikacije je ...

Only God Can Judge Me
11 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Y300

Prijo, ništa to... ako ćeš već kitkat onda se ide na ovo :

 

http://www.modaco.com/forums/topic/368306-rom444all-slimkat-90-unofficial-25092015/

 

Ja sam CAF buildu + L SPEED skripta.. sve ide kako triba, samo nekad kamera zna force closeat..., pa se to riješi rebootom., Youtube radi, ima dovoljno snage da pokreće videa unatoč nedostatku full HWA.

 

 

 

 

Only God Can Judge Me
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 22:18 (jukiii).
10 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Imam Huwai y 300 i zbog nestanka slobodne memorije sam izbrisao neke stavke pa sam izvrsio Reset i vratio sve na fabricka podesavanja. Cinilo mi se da je sve u redu, medjutim pri prvom pozivu kad sam pozvan primijetio sam da se ne mogu odazvati. Naime, nema na ekranu onih zelenih i crvenih znakova da se prevuce za odaziv. Ovo je nevjerovatno. Molim vas da mi pomognete, ako neko zna rjesenje ovog problema. Inace je telefon neupotrebljiv.

Molim jos za uputstvo kako da postavim Precice za obavestenja na pocetni ekran na vrhu, kako je i bilo ranije, pa da se moze prevlacenjem prstom dole pogledati svaka stavka. Poslije Reseta nema ovih precica na pocetnom skranu.

Hvala na svakoj pomoci.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Razbio sam svoj samsung s5 i sad je na popravku.izvadio sam svoj y300 iz ormara koji nije bio u upotrebi 1 god. dakle sve radi , da se upaliti ali nikako nema mreže.probao sam s vise kartica i nikako da pokazuje mreže. Vratio sam ga na na tvornicke postavke,međutim ista stvar. Ubacio sam preko memorijske englesku verziju software i isto sve radi ali nema nikako mreže. ne pokazuje crtice nikakve tamo di je za signal. wlan radi normalno, preko wlan ima interneta. ali ne mogu zvat niti primati pozive. 

please help me

franc
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 21:47 (franc_32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Dali postoji custom rom  za Y330-UO1?

Na needrom ima material skin ali on zahtijeva recovery kojeg nemam.

Hvala unaprijed.

Nemam pojma...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Pozdrav svima. Pišem iz Makedonije, unapred se izvinjavam zbog pravopisnih greški. Potrebna mi je pomoć i bio bih puno zahvalan ukoliko mi neko izadje u susret. Imam Huawei Y300-100 kupljen u Swisscom Švicarska. Telefon je ovde otključan i može da radi sa makedonskom T-Mobile sim karticom. Imam problem sa mikrofonom kada me neko zove ja ih čujem ali oni mene ne. Rekli su mi da je rešenje uraditi firmware update. Trenutna firmware verzija je B182 i želeo bih update na verziju B199 jer sam negde pročitao da ima neke zakrpe koje bi mogle da riješe problem sa mikrofonom. Problem je u tome što ne mogu da nadjem adekvatni .zip fajl pa ako bi neko mogao da me uputi gde bih mogao da skinem firmware update B199, još jednom napomenjujem, telefon je kupljen u Swisscom Švicarska i otključan u Makedoniji kako bi mogao da radi sa ovdašnjom SIM karticom. Telefon je takodje Root-ovan ali bez otključanog Bootloadera. Nadam se da sam bio dovoljno jasan i zahvaljujem se unaprijed.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice