Huawei Y300

poruka: 1.538
|
čitano: 495.343
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

ups, nisam te shvatio bas dobro, mislio sam da o bootloaderu i pricas, za sim, prilicno sam siguran da huawei nema nista sa tim, sorry... :(

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
mfire kaže...

ups, nisam te shvatio bas dobro, mislio sam da o bootloaderu i pricas, za sim, prilicno sam siguran da huawei nema nista sa tim, sorry... :(

Ma nema beda:)

Fino prodam Simpa broj koji dođe s njim i platim time unlock. Lovely jubbly:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
16 godina
offline
Huawei Y300

I meni je zapeo za oko kao zamjena za Galaxy Ace kojeg imam.

Dobijem ga za 498 Kn ( s 12 mj pretplate i karticom od 4GB. al imam od 8GB class10 već).

Vrijedi li?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Y300

Ja sam presao sa U8650 na njega, apsolutno dobijes upgrade na svakom mogucem polju, jedino mozda sto su melodije zvona za 5% tise ali i to se da srediti. 

Bolja baterija

Veci ekran

Bolja izrada telefona

Kamera je odlicna

Video zapis je solidan 480p

Gura nove igre bez problema, tu je Dual Core 1Ghz 

Ekran je kristalno cist, za gledanje filmova bez ikakvih problema + titlovi za citanje

Prednja i zadnja kamera je +


Jedini mozda nedostatak je sto ima "samo" 512MB RAM, desi se nekad usporavanja u zahtjevnijim 3D igrama (Max Payne mobile) ali realno, sve ostalo ide bez apsolutno ikakvih problema. Mada i ovo u maxu sto se desi je veoma kratko, par sekundi najvise.

Sta reci kad sam druga i rodjaka nagovorio da kupe, jer je telefon apsolutni best buy danas. Najjeftiniji dual core 4" android telefon sa vrhunskom baterijom!

 

 

 

P.S. jos nisam root radio, sve mi je na stock rom i stvarno nema potrebe nista da se cacka, eventualno battery life da se prosiri preko root-a a vec mi drzi prespremno! 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Javi cime i kako odradjujes bateriju, ako zatreba da se nadje,
Telefon je extra, nema sta, isplati se, ako kome fali ram-a, kad roota nek odradi swap na kartici.....
huawei y300
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
briferboy kaže...
Javi cime i kako odradjujes bateriju, ako zatreba da se nadje,
Telefon je extra, nema sta, isplati se, ako kome fali ram-a, kad roota nek odradi swap na kartici.....

koji tutorijal preporucas za sljedit i napravit swap za naseg hajvana, nije da mi treba ali imam 32gb micro sd pa zasto ne ?! :)

 

zivio !

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
mfire kaže...
briferboy kaže...
Javi cime i kako odradjujes bateriju, ako zatreba da se nadje,
Telefon je extra, nema sta, isplati se, ako kome fali ram-a, kad roota nek odradi swap na kartici.....

koji tutorijal preporucas za sljedit i napravit swap za naseg hajvana, nije da mi treba ali imam 32gb micro sd pa zasto ne ?! :)

 

zivio !

do sada na prethodnim havajcima sam koristio ovaj tutorijal, njime sam pravio swap i jednom sam korisito i ovu aplikaciju ( jer ne paše na sve rom-ove), posle sam koristio drugu daću link ispod

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1485470

 

znači radio sam sledeće ( ne na ovom telefonu,jer mi ne treba ram-a više ), koristio gornji tutorijal da izradim swap i ext na sd kartici a posle sam koristio ovu aplikaciju za korištenje swap-a

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.n3o.swapper2&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImx2Lm4zby5zd2FwcGVyMiJd

 

ponavljam još jednom sve sam to radio na U8650 sonic,  na ovom mobu još nisam , al mislim da je isti fazon, samo moraš rootat mobilni, i možeš dodati i neku aplikaciju da ubrzaš čitanje sa sd kartice...

huawei y300
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Da,ja jos imam i wildfire s,probao sam tone tih app2 negdje zbog očajno malo mjesta za apps sta on nudi. :-)

 

inace sam se koristio int2ext metodama od crona koje su briljantne ali bez swapa,na htc funkcionira savrseno,zato sam pitao da vidim sta si ti koristio, ovu aplikaciju stvarno nisam, testirat cu malo...

 

hvala ti,

 

zivio!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
mfire kaže...

Da,ja jos imam i wildfire s,probao sam tone tih app2 negdje zbog očajno malo mjesta za apps sta on nudi. :-)

 

inace sam se koristio int2ext metodama od crona koje su briljantne ali bez swapa,na htc funkcionira savrseno,zato sam pitao da vidim sta si ti koristio, ovu aplikaciju stvarno nisam, testirat cu malo...

 

hvala ti,

 

zivio!

ona prva što je u upustvu onom, ona prebacuje sve na sd , aplikacije , cashe i ostlao na ext,  swap korisit popotrebi, ova druga šta sam ti dao samo swap . u biti, poigraj se malo ako ti se da, ja se sada kontam da li da probam custom rom za ovaj y300 ili ne, još važem. hhehe

huawei y300
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
briferboy kaže...
mfire kaže...

Da,ja jos imam i wildfire s,probao sam tone tih app2 negdje zbog očajno malo mjesta za apps sta on nudi. :-)

 

inace sam se koristio int2ext metodama od crona koje su briljantne ali bez swapa,na htc funkcionira savrseno,zato sam pitao da vidim sta si ti koristio, ovu aplikaciju stvarno nisam, testirat cu malo...

 

hvala ti,

 

zivio!

ona prva što je u upustvu onom, ona prebacuje sve na sd , aplikacije , cashe i ostlao na ext,  swap korisit popotrebi, ova druga šta sam ti dao samo swap . u biti, poigraj se malo ako ti se da, ja se sada kontam da li da probam custom rom za ovaj y300 ili ne, još važem. hhehe

ma ja ne mogu a da se ne igram :D nisu prosla ni 24h od kupovine odmah sam root, unlock i sve pi*****e, ne mogu ja tvronicki to nikako, hehe, samo me zezao twrp bio a eo sada sam i to rjesio, custom rom velis, koji, ja jos nisam naso nis, nisam vele ni trazio jer sam mislio da je jos "rano" da ima nest za njega ?? mozes link nabacit gdje je to ?? :)

 

zivio mi ! ;)

16 godina
offline
Re: Huawei Y300
F1-IVO kaže...
mfire kaže...
zasto bi placao unlock??

 

lipo kada kupis mob, zatrazis od huaweia unlock code i odradis lipo ko covik, meni su odgovorili unutar 24h i poslali kod!

Mislio sam da Huawei daje kod samo za unlock bootloadera a ne i za sim unlock?!

Jel mi možeš dat link gdje zatražiti pa ako ga uzmem da odmah upitam?

Ovo je "službeni i dozvoljeni" unlocker za Huawei mobitele na modacu, $6, i vraćaju novac na paypal ako ne radi.

Ovime ne gubiš jamstvo, dobiješ isti kod koji bi i T-Mobile dao za 12mj.

http://www.modaco.com/topic/362050-modaco-approved-huawei-unlock-codes-request-here-375/

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
mfire kaže...
briferboy kaže...
mfire kaže...

Da,ja jos imam i wildfire s,probao sam tone tih app2 negdje zbog očajno malo mjesta za apps sta on nudi. :-)

 

inace sam se koristio int2ext metodama od crona koje su briljantne ali bez swapa,na htc funkcionira savrseno,zato sam pitao da vidim sta si ti koristio, ovu aplikaciju stvarno nisam, testirat cu malo...

 

hvala ti,

 

zivio!

ona prva što je u upustvu onom, ona prebacuje sve na sd , aplikacije , cashe i ostlao na ext,  swap korisit popotrebi, ova druga šta sam ti dao samo swap . u biti, poigraj se malo ako ti se da, ja se sada kontam da li da probam custom rom za ovaj y300 ili ne, još važem. hhehe

ma ja ne mogu a da se ne igram :D nisu prosla ni 24h od kupovine odmah sam root, unlock i sve pi*****e, ne mogu ja tvronicki to nikako, hehe, samo me zezao twrp bio a eo sada sam i to rjesio, custom rom velis, koji, ja jos nisam naso nis, nisam vele ni trazio jer sam mislio da je jos "rano" da ima nest za njega ?? mozes link nabacit gdje je to ?? :)

 

zivio mi ! ;)

http://www.htcmania.com/forumdisplay.php?s=49f4d0e390732c86753f31e64a86d81e&f=1017   ako već hoćeš probaj pandoru pa javi....šta kako kuda

 

http://www.android-hilfe.de/root-custom-roms-modding-fuer-huawei-ascend-y300/  i neki švapski forum

huawei y300
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300

Hvala za info. Jeftiniji su od lokalnih unlockera (neki iz oglasa traži 150kn i kaže da nije siguran da ga može otključati. Još da mu ga dam pa da mi i sje...nema šanse).

Jutros sam ga naručio preko webshopa (mislim na mobitel).

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 19:54 (F1-IVO).
12 godina
offline
Huawei Y300

Ekipa, jel netko kupio zapravo mob u T-centru ili su ga svi naručili preko neta?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
F1-IVO kaže...

Hvala za info. Jeftiniji su od lokalnih unlockera (neki iz oglasa traži 150kn i kaže da nije siguran da ga može otključati. Još da mu ga dam pa da mi i sje...nema šanse).

Jutros sam ga naručio preko webshopa (mislim na mobitel).

ja sam sim otključao preko jednog kolege poslao mu imei na skype, on meni nakon par dana code, sad kome je on davao ne znam, ima nekog frenda koji radi to, mislim da je oko 150 kuna, meni nije naplatio, hehehe, bar ne zasada, ko zna koliko će me koštati posle, heheh

huawei y300
11 godina
offline
Huawei Y300
Zanima me da li je prilikom naručivanja ovog mobitela preko web-a poštarina besplatna
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Y300

Je, ali nekako je bolje kupiti mob u prodavaonici. Točno vidiš što kupuješ, otvori ga, prodavač upali, stavi bateriju i slično.

Možda moje osobno razmišljanje no makar ne moraš čekati dostavu i zivkanje dostavljača jesi li doma.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 20:28 (Ag008).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Ag008 kaže...
F1-IVO kaže...
mfire kaže...
zasto bi placao unlock??

 

lipo kada kupis mob, zatrazis od huaweia unlock code i odradis lipo ko covik, meni su odgovorili unutar 24h i poslali kod!

Mislio sam da Huawei daje kod samo za unlock bootloadera a ne i za sim unlock?!

Jel mi možeš dat link gdje zatražiti pa ako ga uzmem da odmah upitam?

Ovo je "službeni i dozvoljeni" unlocker za Huawei mobitele na modacu, $6, i vraćaju novac na paypal ako ne radi.

Ovime ne gubiš jamstvo, dobiješ isti kod koji bi i T-Mobile dao za 12mj.

http://www.modaco.com/topic/362050-modaco-approved-huawei-unlock-codes-request-here-375/

Bok svima, da se malo pridruzim :)
Jel provjereno da je garancija vazeca i nakon ovog unlock-a? Uzasno me zanima jer trenutno za ovaj mob. su dvije opcije: T-mobile zakljucan za 900kn sa dvije god. garancije i u Portio za 1220kn sa 1god garancije. Pa se mislim jel bolje uzeti otkljucanog u ducanu za 300kn vise.

16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Vazeca je jer unosis kod koji si mogao dobiti i od operatera, koji ti ga mora omoguciti nakon 12mj. I nakon toga ne gubis jamstvo... Otkljucavanje po ovome je 36kn a otkljucani se prodaju po 1200kn...
Za neke mobitele cak postoje i besplatni alati za generiranje koda.
Ona str bi trebala biti provjerena jer je modaco i sluzbeno preporucuje
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
offline
Re: Huawei Y300
Dobila sam karticu
14 godina
offline
Re: Huawei Y300
Ja sam kupila jucer u t centru
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Atomic-7 kaže...
Dobila sam karticu

Karticu od 4gb? Pretplata ili bonovi? Trebala bi doći u oba slučaja, ali kažu da vjerojatno neće na bonove.

S time da u t-centru nemaju različite kutije pa može doći u oba slučaja.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
offline
Re: Huawei Y300
Bonovi,karticu od 4 gb dobijes,posebno,ona nije u istom paketu s mobom
Jos su mi smanjili cijenu moba jer vec imam broj pa mi nije trebala sim kartica
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Bravo, koliko su ti smanjili? Vjerojatno broj mora biti registriran..
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Ag008 kaže...
Bravo, koliko su ti smanjili? Vjerojatno broj mora biti registriran..

Ovo podcrtano i mene zanima.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: Huawei Y300

Bez sim kartice je 878 kn i to ne moras bit registriran,oni te pitaju jel as vec broj,a ak si clan +cluba i registriran onda dobijes onoliko popusta koliko su u prosjeku nadoplatio u zadnjih 6mjeseci

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2013 8:35 (Atomic-7).
14 godina
offline
Re: Huawei Y300

Jel mi tko moze pomoc kako da ovo provjerim.
Ja se ne kuzim u androide pa mislim kako nesto krivo radim. Ovo mi je prvi android.
Kad nisam na netu trosi mi promet.
Sad gdje da ja provjerim dal mi koje aplikacije rade o kako da ih ugasim,hvala

Ja sam provjeravala pod Upravljanje aplikacija,i tamo je navedeno dakle POKRENUTO,dal to znači da mi trenutno te aplikacije rade,a ja ih ne koristim ili...baš ne kužim to

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2013 8:34 (Atomic-7).
12 godina
offline
Re: Huawei Y300
Atomic-7 kaže...

Jel mi tko moze pomoc kako da ovo provjerim.
Ja se ne kuzim u androide pa mislim kako nesto krivo radim. Ovo mi je prvi android.
Kad nisam na netu trosi mi promet.
Sad gdje da ja provjerim dal mi koje aplikacije rade o kako da ih ugasim,hvala

Ja sam provjeravala pod Upravljanje aplikacija,i tamo je navedeno dakle POKRENUTO,dal to znači da mi trenutno te aplikacije rade,a ja ih ne koristim ili...baš ne kužim to

Promet ti troše servisi za ažuriranje. Znači Gmail i slično, oni koji uvijek provjeravaju dal ima nešto novo... Možeš ugasiti net kad ga ne koristiš ili isključiti aktualizacije u postavkama.

14 godina
offline
Re: Huawei Y300
Jel mi mozes reci gdje gasim net?
Znaci ovo u postavkama,upravljanje aplikacijama nista ne diram?
Hvala
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300

evo pronasao na drugom dijelu foruma da se garancija gubi, teoretski oni mogu sto zele bez obzira sto su kodovi isti


http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/dekodiranje-debrandiranje-flashanje-ostalo/35176.aspx?page=38

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice