Huawei Y300

poruka: 1.538
|
čitano: 495.506
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Cojkin kaže...

jeste uradi i ja ovaj tvoj root i ne radi mi kamera i pojebale mi se boje na ekranu kako da vratim na fabricki sve sam pokusavao i ubacivao novi update i nista nemoze da uradi update nikako dodje do pola i izbaci gresku.nema koji update nisam skinuo...

Pise ti ovo u tim uputstvima za rootanje:

 

10. If you get errors (camera, flash not working) or the screen looks like it's been washed out with bleach,
Then run install-windows.bat from the folder named "Y300-boot-B176". This should solve the errors.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Cojkin kaže...

jeste uradi i ja ovaj tvoj root i ne radi mi kamera i pojebale mi se boje na ekranu kako da vratim na fabricki sve sam pokusavao i ubacivao novi update i nista nemoze da uradi update nikako dodje do pola i izbaci gresku.nema koji update nisam skinuo...

već ti je kolega napisao, samo se trebaš držati kompletnog upustva i sve ti se vrati u normalu, poželjno je posle svega da uradiš ti reboot moba, da ti se sim kartica očita na novo.

 

usput da kažem, da sam otključao i bootloader  , poslao mi huawei code, ubacio sam i recovery, ovih dana će i neki rom u njega, nemam ja strpjenja, moram probat, hehhe

huawei y300
16 godina
offline
Re: Huawei Y300

Znam da sam cjepidlaka, ali na reklamama i promociji proizvoda i tu na bugu je pisalo "U paketu je i memorijska kartica kapaciteta četiri GB" a čini se da u ovome paketu ne dobijemo.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
offline
Huawei Y300

memorijska kartica se dobiva samo ako se mobitel uzme na pretplatu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

osim onog upustva za root samo, evo i kompletno jedno upustvo za sve

 

evo upustvo za unlock i root našeg moba

 

http://huawei-y300.tumblr.com/post/47366836617/how-to-unlock-and-root-huawei-ascend-y300-all

 

ovde tražite unlock code za verziju y300 0100. , jer ono na upustvu gore je za 0000 seriju i izbacuje grešku ukoliko je 0100

 

http://www.huaweidevice.com/worldwide/servicePolicy.do?method=preUnlock

 

 

ne bi bilo loše da nego u prvom postu ove teme sabere ovo sve i sredi kako treba, tako da sve bitnije bude na jednom mestu, ujedno i linkove sa custom romovima, kako ih bude bilo , a nadam se da hoće........

huawei y300
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 14:00 (briferboy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Kakva je situacija sa RAMima, koliko je slobodno, koliko zauzeto? Kakav je multitasking, npr.istovremeno surfanje i slusanje muzike?

 

Jel tocna informacija da je od 4 GB korisniku dostupno samo 1 GB?

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 17:30 (djdino0402).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Y300
djdino0402 kaže...

Kakva je situacija sa RAMima, koliko je slobodno, koliko zauzeto? Kakav je multitasking, npr.istovremeno surfanje i slusanje muzike?

 

Jel tocna informacija da je od 4 GB korisniku dostupno samo 1 GB?

Ja upalim torrent, slusam muziku, igram max payne bez ikakvih problema ;D vrti telefon extra.

Od slobodne memorije 1gb imas samo na raspolaganju, ali jbga uzmes sd cart 16gb i miran si :) 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Huawei Y300

kako se mobitel drži u ovim malo jačim igricama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
briferboy kaže...
Cojkin kaže...

jeste uradi i ja ovaj tvoj root i ne radi mi kamera i pojebale mi se boje na ekranu kako da vratim na fabricki sve sam pokusavao i ubacivao novi update i nista nemoze da uradi update nikako dodje do pola i izbaci gresku.nema koji update nisam skinuo...

već ti je kolega napisao, samo se trebaš držati kompletnog upustva i sve ti se vrati u normalu, poželjno je posle svega da uradiš ti reboot moba, da ti se sim kartica očita na novo.

 

usput da kažem, da sam otključao i bootloader  , poslao mi huawei code, ubacio sam i recovery, ovih dana će i neki rom u njega, nemam ja strpjenja, moram probat, hehhe

pozdrav momci,

 

i ja sam svog hajvana :) otkljucao, rutao, malo i temirao pa mi je uber cool :D sve 5, super mobac, da je markiran samsung ili htc vrijedio bi bar 3 puta vise...

 

uglavnom, samo me recovery zahebava, twrp 2.5.1, jednostavno mi touch ne reagira tako da...

kod tebe sve fercera, pretpostavljam da je TWRP ??

 

hvala

14 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Razmisljam o kupnji. Al jos nisam 100% siguran. Trenutno imam LG L7 i najvise me ljuti sto svako malo zapinje, odnosni laga. Al opet mi lg ima veci ekran i memoriju od 2.4 GB, nekak mi je malo ovih 1 GB. Mogu li se aplikacije seliti na sd karticu? Imam 16 GB microsd, al recimo na lg-u ne mogu seliti aplikacije na karticu, a imam jelly bean. Ne namjeravam rootat telefon, pa mi dajte molim vas konacnu ocjenu. Isplati li se uzet tog hajvana ili da ipak ostanem na LG-u? Jel se osjeti u radu taj dvojezgerni procesor? Velim, meni je najvaznije da mogu slusat mjuzu uz surfanje, sto je na ovom korejcu nemoguce, svako malo mi se mjuza (poweramp) gasi i to me zivcira. Ne znam dal je to do rama ili do cega al jako me ljuti. Ako hajvan nema tih problema, uzeo bih ga. Vi koji ga imate, moze neka kratka recenzija?

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
djdino0402 kaže...

Razmisljam o kupnji. Al jos nisam 100% siguran. Trenutno imam LG L7 i najvise me ljuti sto svako malo zapinje, odnosni laga. Al opet mi lg ima veci ekran i memoriju od 2.4 GB, nekak mi je malo ovih 1 GB. Mogu li se aplikacije seliti na sd karticu? Imam 16 GB microsd, al recimo na lg-u ne mogu seliti aplikacije na karticu, a imam jelly bean. Ne namjeravam rootat telefon, pa mi dajte molim vas konacnu ocjenu. Isplati li se uzet tog hajvana ili da ipak ostanem na LG-u? Jel se osjeti u radu taj dvojezgerni procesor? Velim, meni je najvaznije da mogu slusat mjuzu uz surfanje, sto je na ovom korejcu nemoguce, svako malo mi se mjuza (poweramp) gasi i to me zivcira. Ne znam dal je to do rama ili do cega al jako me ljuti. Ako hajvan nema tih problema, uzeo bih ga. Vi koji ga imate, moze neka kratka recenzija?

 

Ja bi ga uzeo ako se rješim xperie U.

ima 4GB memorije, bar tako piše, a ne 1

seljenje na SD karticu ovisi o aplikaciji

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300

Ja bi ga uzeo ako se rješim xperie U.

ima 4GB memorije, bar tako piše, a ne 1

seljenje na SD karticu ovisi o aplikaciji

On ima 4 GB, al tebi je dostupno samo 1 GB, 3 GB oduzima Android.

 

Sto se tice seljenja znam da ovisi o app, ali recimo, imao sam xperiu mini st15i na ics-u i na kojoj sam mogao seliti, dok istu app na lg-7 na jelly beanu ne mogu. Mislim da je to ipak do verzije Androida i do proizvodjaca.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
djdino0402 kaže...

Razmisljam o kupnji. Al jos nisam 100% siguran. Trenutno imam LG L7 i najvise me ljuti sto svako malo zapinje, odnosni laga. Al opet mi lg ima veci ekran i memoriju od 2.4 GB, nekak mi je malo ovih 1 GB. Mogu li se aplikacije seliti na sd karticu? Imam 16 GB microsd, al recimo na lg-u ne mogu seliti aplikacije na karticu, a imam jelly bean. Ne namjeravam rootat telefon, pa mi dajte molim vas konacnu ocjenu. Isplati li se uzet tog hajvana ili da ipak ostanem na LG-u? Jel se osjeti u radu taj dvojezgerni procesor? Velim, meni je najvaznije da mogu slusat mjuzu uz surfanje, sto je na ovom korejcu nemoguce, svako malo mi se mjuza (poweramp) gasi i to me zivcira. Ne znam dal je to do rama ili do cega al jako me ljuti. Ako hajvan nema tih problema, uzeo bih ga. Vi koji ga imate, moze neka kratka recenzija?

aplikacije mozes "selit" na sd, player mi se ne gasi a slusam u autu po cili dan, ja sam rutao i otkljucao jer jednostavno volim cackat i ne mogu bez toga, uvijek svaki mob koji imam radim po sebi, onako kad ga tek upalim sve te tvornicke postavke licno mi se ne svidaju, ja se koristim sa nova launcherom koji je fenomenalan i daje mi pristup opcijama putem menu tipke, sve u svemu moja preporuka za ovaj model !

 

btw. ponavljam se ali ima li link mozda za clockworkmod recovery (nema veze ak je na kineskom samo da radi) ili zna li tko razlog zasto ne mogu da koristim TWRP recovery, touch ne reagira, jos mi ne treba ali kod mene sve mora biti perfektno, lol

 

zivili ! ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
mfire kaže..
aplikacije mozes "selit" na sd, player mi se ne gasi a slusam u autu po cili dan, ja sam rutao i otkljucao jer jednostavno volim cackat i ne mogu bez toga, uvijek svaki mob koji imam radim po sebi, onako kad ga tek upalim sve te tvornicke postavke licno mi se ne svidaju, ja se koristim sa nova launcherom koji je fenomenalan i daje mi pristup opcijama putem menu tipke, sve u svemu moja preporuka za ovaj model 

hvala ti puno! ide lg na prodaju i cim ga prodam, kupujem huawei!

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
11 godina
offline
Huawei Y300

može li netko ko je kupio mobitel u HT na bonove reći da li je dobio microsd od 4gb karticu ili ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

dakle ta fora. hmh, pa gledam sad na telefon, koristim 500MB interne memorije tako da mi je i 1GB sasvim dosta. 

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Zoran kaže...

dakle ta fora. hmh, pa gledam sad na telefon, koristim 500MB interne memorije tako da mi je i 1GB sasvim dosta. 

Hm, meni i nije, samo Navigon navigacija mi nosi cca 1.3 GB :(

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
kristijan6 kaže...

može li netko ko je kupio mobitel u HT na bonove reći da li je dobio microsd od 4gb karticu ili ne

čuo sam da micro sd daruju samo ako ga uzimaš na pretplatu.... da, jako đubretarski.... kao i sve do sada sa t-šljamom.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
djdino0402 kaže...
Zoran kaže...

dakle ta fora. hmh, pa gledam sad na telefon, koristim 500MB interne memorije tako da mi je i 1GB sasvim dosta. 

Hm, meni i nije, samo Navigon navigacija mi nosi cca 1.3 GB :(

 

Ma dobro, da instaliram šta stignem i ja bi prešao 1GB dok si rekao lopata. U zadnje vrijeme na mobitelu stvarno držim samo aplikacije za komuniciranje i file explorer. čak ni dropbox više nemam ;D totalno sam ubio "smart" u smartphoneu i napravio čistokrvni komunikacijski uređaj ;D

[Sony Xperia U ST25i][Stock Gingerbread 2.3.7] {Bonbon}
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300

Kod mene twrp normalno radi, bas sam danas probao backup postojeceg sistema.
Ima dovoljno memorije za instalacije raznih aplikacija. Imas interne gigu, i njegove sd gigu
Ja sam jo plus dodao 16 giga svoju sd na njoj muzika i slicno. Mislim telefon je extra, za ovu lovu sve super

 

sa ovim stanjem rama on ide ko zmaj

huawei y300
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2013 21:23 (briferboy).
11 godina
offline
Huawei Y300

mislim da ću ga ovaj tjedan i ja uzeti jer mobitel je za te novce definitivno best buy a do tada ću se morati patiti sa huawei-om u8650

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
kristijan6 kaže...

mislim da ću ga ovaj tjedan i ja uzeti jer mobitel je za te novce definitivno best buy a do tada ću se morati patiti sa huawei-om u8650

dobar je i sonic, ja sam svoj prodao kad sam ovaj kupio

huawei y300
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
briferboy kaže...

Kod mene twrp normalno radi, bas sam danas probao backup postojeceg sistema.
Ima dovoljno memorije za instalacije raznih aplikacija. Imas interne gigu, i njegove sd gigu
Ja sam jo plus dodao 16 giga svoju sd na njoj muzika i slicno. Mislim telefon je extra, za ovu lovu sve super

 

sa ovim stanjem rama on ide ko zmaj

Meni Blade 3 s fejsom otvorenim ima 260mb iskorištenog i 130mb slobodnog, nije to baš bajna situacija, dosta ga rom opterećuje

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
offline
Huawei Y300

Za 900kn ovo je super telefončić.

 

Čak i moj sadašnji G300 ispada "slab" naspram ovoga, a uzeo sam ga prije manje od 3 mjeseca za 100kn više nego što je Y300 na bonove.

 

Ali dobar je meni i dalje G300 {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Y300

Ovo čudo mi se čini i više nego dobrim za ove pare tako da ga i ja ˝smartfon neobožavatelj˝ možda uzmem sebi.

E sad vidim da naokolo plaču da nema gigu rama pa me zanima jel to stvarno neki ozbiljni nedostatak meni kao običnom juzeru kojeg igre na dotičnom ne zanimaju ni malo?

Također da li T-Mobile ima onaj svoj odvartni logo na kučištu pošto je zasad dostupan kod njih u paketu (ima otključanog u Linksu ali je 1300 kn)?

Da li isti u T-Mobileu ˝slučajno˝ dolazi otključan a ako ne da li postoji neki free način otključavanja istog?

Trajanje baterije?

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Y300
Za $5 ga mozes otkljucati putem imei koda na webu a dolazi zakljucan. 512 je dovoljno ali ce doci i novi romovi koji ce biti optimiziraniji.
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
Ag008 kaže...
Za $5 ga mozes otkljucati putem imei koda na webu...

Jel može link na neki pouzdan unlock servis?

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
F1-IVO kaže...
Ag008 kaže...
Za $5 ga mozes otkljucati putem imei koda na webu...

Jel može link na neki pouzdan unlock servis?

zasto bi placao unlock??

 

lipo kada kupis mob, zatrazis od huaweia unlock code i odradis lipo ko covik, meni su odgovorili unutar 24h i poslali kod!

 

zatim ces dobit na mail link kako to odraditi a mozes i lipo sljediti upute "How To Unlock and Root Huawei Y300"da odmah napravis i root ako zelis te instaliras recovery?! 

 

nadalje, upravo sam rjesio problem TWRP recovery sta ne odgovara touch, ukoliko netko u buduce imao slicnih problema,  instalirajte "TWRP-LEWA" recovery (ukoliko ga ne nadete javite se), dode kao alternativa ali sve radi perfektno ! :)

 

i jos da odgovorim, 512 RAM uopce nije toliki problem, ja sam svoj jos dodatno opteretio jer sam radio posebnu temu i opet radi bez laga... ;)

 

zivili ! ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 0:18 (mfire).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Y300
mfire kaže...
zasto bi placao unlock??

 

lipo kada kupis mob, zatrazis od huaweia unlock code i odradis lipo ko covik, meni su odgovorili unutar 24h i poslali kod!

Mislio sam da Huawei daje kod samo za unlock bootloadera a ne i za sim unlock?!

Jel mi možeš dat link gdje zatražiti pa ako ga uzmem da odmah upitam?

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice