Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 113.880
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
Ma mogu preko svega proci ali preko dizajna u 2017 god ne.
Neka poprave dizajn i onda ima nade...

Zar ti nije S7 bio vrhunski dizajniran? I što sad? Ne valja? Zašto im ti ne popraviš dizajn pa i sebe popraviš.....dolarima?! 

 

BTW R36 porebaci se na temu http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/sto-se-dogada-nasim-drustvom/37246.aspx. Tema je rođena za tebe!

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 21:44 (phoenix2003).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
Ne citas s razumijevanjem...rekao sam da "poslje S7e(koji ocito nema mesa) ne mislim imat mob s kilu mesa sa svake strane.Znaci ne mislim poslje S7e(a prije ili kasnije cu ga prodat jel mjenjam mobitele) imat HTC ili Sony kad im je dizaj za k...
Naveo sam i Apple koji ce na IP8 imat manje mesa nego ova dvojca.
Tako da ne kuzim tvoj post.
10 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
Ne citas s razumijevanjem...rekao sam da "poslje S7e(koji ocito nema mesa) ne mislim imat mob s kilu mesa sa svake strane.Znaci ne mislim poslje S7e(a prije ili kasnije cu ga prodat jel mjenjam mobitele) imat HTC ili Sony kad im je dizaj za k...
Naveo sam i Apple koji ce na IP8 imat manje mesa nego ova dvojca.
Tako da ne kuzim tvoj post.

 

 

Zasto mali bezeli automatski znace "dobar dizajn"?

Ne kazem ja da se meni S8 ili G6 ne svidjaju, ali ima mobitela koji imaju vece bezele, a da pri tome nisu uopce loseg dizajna ili ruzni...evo recimo Huawei P10 je meni vrlo lijep mob iako ima deblje bezele.

HTC 10 je isto vrlo lijep mob i isto ima vece bezele, Galaxy S7 je isto lijep, a lijep je i S8...jedinu prednost koju ja vidim sa manjim bezelima je sto sada imamo priliku imati veci ekran u istim dimenzijama, ali reci da je ostalima dizajn za k.... na racun toga je meni potpuno promaseno.

16 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
Kolega zvonac ocekuje da mi valjda kazemo vauuuuuu...ali ne ide bas.Fotke nista bolje ili losije od ostalih top modela.Sve je to tu negdje...pitanje je tko sto preferira.

 Ocekujem od tebe da stanes na stranu htca i velis koji mob najbolie fotke radi

 

Nego, kamera ce bit najveci adut na u11, sa baterijom i nisam nekaj odusevljen neki rivjui vele da je dobra a drugi pak da je tak tak.

10 godina
offline
Re: Htc U11
Gledano čisto hardverski kamera je korak unazad u odnosu na HTC 10 i svako smanjivanje senzora mi se ne svidja.
Ocito su se podosta potrudili oko sofrvera da kompenziraju fizicki manji senzor.
Bilo bi bolje da su zadržali senzor iz HTC 10 koji je odlican.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...
Gledano čisto hardverski kamera je korak unazad u odnosu na HTC 10 i svako smanjivanje senzora mi se ne svidja.
Ocito su se podosta potrudili oko sofrvera da kompenziraju fizicki manji senzor.
Bilo bi bolje da su zadržali senzor iz HTC 10 koji je odlican.

 Da, mogli su zadržat isti senzor il ubacit onaj iz pixela, mada ne kužim zakaj su pribjegli softveru, al dobro, ak će rezultati bit bolji neg na lanjskim modelu, zakaj ne...

 

S8 je isto softverski poboljšan, G6 je ubacio još manji senzor sa još manjim pixel sizeom (1.12).

 

Neko je gore spomenu da na jednoj fotki ima šuma, pa šum mi bolje izgleda i prirodnije neg ono softversko zaglađivanje do besvjesti, umjetno na najjače i očito se dana sve svodi na to..

 

Dok recimo fotkam po noći sa htc 10, šum je vidljiv i opet kod cropanja se vide donekle neki detalji, al dok slikaš po noći a slika zaglađena, to izgleda koma, a ulje na platnu ne volim nikako..

10 godina
offline
Re: Htc U11
S ovim gore se u potpunosti slazem...digitalni šum nije nužno loš i meni je isto prihvatljiviji od umjetnog prikrivanja svih nedostataka malog senzora i skromne optike.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

A evo i kamera test

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Htc U11

u tele2 5399, nije loše 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
thebatman kaže...

u tele2 5399, nije loše 

 Pa da, malo skuplje od G6 i P10, a jeftinije od S8. Iako je HTC10 kod tog operatera došao relativno kasno, koštao je isto kao i S7 (G930F). HTC11 je sada 700 kn jeftiniji od S8.

14 godina
offline
Re: Htc U11
thebatman kaže...

u tele2 5399, nije loše 

 Moze link posto ne mogu naci na stranici uopce HTC mobitele.

 

 

Btw. S8 je u T-comu 5400kn u webshopu.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 20:28 (ivanoile).
10 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Nema linka, ovo su informacije iz T2 Centra, danas je došao u cjenik HTC11 (kažu da će prvo biti crni), malo su pojeftinili S8, S8+ i HTC10 (4399, stara cijena 5199)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
Ne citas s razumijevanjem...rekao sam da "poslje S7e(koji ocito nema mesa) ne mislim imat mob s kilu mesa sa svake strane.Znaci ne mislim poslje S7e(a prije ili kasnije cu ga prodat jel mjenjam mobitele) imat HTC ili Sony kad im je dizaj za k...
Naveo sam i Apple koji ce na IP8 imat manje mesa nego ova dvojca.
Tako da ne kuzim tvoj post.

Skužio bi, da bar nešto misliš!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...

 

Zasto mali bezeli automatski znace "dobar dizajn"?

Ne kazem ja da se meni S8 ili G6 ne svidjaju, ali ima mobitela koji imaju vece bezele, a da pri tome nisu uopce loseg dizajna ili ruzni...evo recimo Huawei P10 je meni vrlo lijep mob iako ima deblje bezele.

HTC 10 je isto vrlo lijep mob i isto ima vece bezele, Galaxy S7 je isto lijep, a lijep je i S8...jedinu prednost koju ja vidim sa manjim bezelima je sto sada imamo priliku imati veci ekran u istim dimenzijama, ali reci da je ostalima dizajn za k.... na racun toga je meni potpuno promaseno.

Manje bazele znaći veću iskoristivost prostora tj veći ekran a tim oku lijepši uređaj. 

 

Kao što su lijepši tj oku ugodniji ovi led televizori s tankim rubovima nego stari katodni televizori...

phoenix2003 kaže...

Skužio bi, da bar nešto misliš!

 Ne a ti??

 

Skužio bi da imaš ukusa oko dizajna mobitela...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 22:39 (R36).
10 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...

Manje bazele znaći veću iskoristivost prostora tj veći ekran a tim oku lijepši uređaj. 

 

Kao što su lijepši tj oku ugodniji ovi led televizori s tankim rubovima nego stari katodni televizori...

 E je ti usporedba.

LCD televizori i onaj sa katodnom cijevi su dva "svijeta", a mobiteli sa malo vecim bezelima i oni sa malo manjim su isti "svijet".

Ja imam S8+, ali da je on ljepsi zbog tanjih bezela...meni nije.

Cak uopce ne mislim da je nesto pretjerano lijep...zapravo izgleda vrlo jednolicno (pogotovo crni), nema nekih posebnih detalja jer izgleda kao jedna cjelina...nista ne strsi...podsjeca me na nekakav XXL sapun.

Recimo Huawei P10 u plavoj boji mi cak izgleda oku ugodnije unatoc debljim bezelima.

Bilo je u proslosti jos vrlo lijepih mobitela...ono sto hocu reci da mi tanki bezeli apsolutno ne utjecu na to da mi je neki mob lijep ili ne...ima mi samo prakticnu svrhu...kao sto sam vec rekao, iste dimenzije-veci ekran.

13 godina
offline
Htc U11
S8 izgleda futuristički naspram drugih modela, kao da je godinu-dvije ispred vremena. To je naravno zbog naizgled nepostojećih bezela sa strane i budimo iskreni, izgleda prilično dobro. To bi i hejteri mogli priznati :D
U11 ima ljepšu zadnju stranu, eto.
Ne smeta to što mobiteli imaju malo mesa sa strane. Ima to i svojih prednosti
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...
S8 izgleda futuristički naspram drugih modela, kao da je godinu-dvije ispred vremena. To je naravno zbog naizgled nepostojećih bezela sa strane i budimo iskreni, izgleda prilično dobro. To bi i hejteri mogli priznati :D
U11 ima ljepšu zadnju stranu, eto.
Ne smeta to što mobiteli imaju malo mesa sa strane. Ima to i svojih prednosti

Slažem se da je S8 futuristički i normalno da izgleda dobro., samo se ostali prave ludi pa kao ne shvaćaju poantu.

 

Nemože ni jedan mobitela izgleda bolje s bazelema nego bez bazele. Ako je po tome., onda ne znam zašto Apple napokon mjenja dizajn..., jel po vašem nema ljepšeg dizajna s veliki bazelama kao na Iphone 7 plus.

 

10 godina
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...
zuper kaže...
S8 izgleda futuristički naspram drugih modela, kao da je godinu-dvije ispred vremena. To je naravno zbog naizgled nepostojećih bezela sa strane i budimo iskreni, izgleda prilično dobro. To bi i hejteri mogli priznati :D
U11 ima ljepšu zadnju stranu, eto.
Ne smeta to što mobiteli imaju malo mesa sa strane. Ima to i svojih prednosti

Slažem se da je S8 futuristički i normalno da izgleda dobro., samo se ostali prave ludi pa kao ne shvaćaju poantu.

 

Nemože ni jedan mobitela izgleda bolje s bazelema nego bez bazele. Ako je po tome., onda ne znam zašto Apple napokon mjenja dizajn..., jel po vašem nema ljepšeg dizajna s veliki bazelama kao na Iphone 7 plus.

 

 

 

Izgledati futuristicki ne znaci "automatski" da nesto dobro izgleda.

S8+ nisam kupio zbog dizajna vec zbog ekrana i tu je apsolutni broj 1, ali par stvari mi se ne svidja kod njega.

Recimo nisam ocekivao probleme sa pregrijavanjem, baterija je samo dobra (ne i odlicna kao na S7E npr.), kamera je za 97% ljudi odlicna, ali i dalje je tu oversharpening prisutan (mozda malo manje nego na S7) i to mi se ne svidja sto Samsung ima vrlo izrazen postprocesing.

Ne svidja mi se ni smjestaj citaca otiska prsta, a skener šarenice ipak ne radi tako dobro u svim situacijama iako sam prvih par dana bio iznenadjen koliko dobro radi, real life narednih dana pokazao mi je da je mob u nekim baznim stvarima vrlo nepraktican...ono tipa "u autu sam i trebajm ga otkljucati i nesto nabrzinu obaviti"...to je sve danak dizajnu, futuristickom izgledu i tankim bezelima.

Taj mob je najbolji za staviti na stol i gledati ga, pa ga u udobnosti doma uzeti u ruke i koristiti...real life je nesto drugo.

Vec mi je drugi dan pokazao sa overheating-om da ne voli sunce i upaljenu kameru istovremeno i u kombinaciji sa ovim gore sto sam naveo sve skupa imam vrlo mijesane osjecaje za taj mob.

Sad sam se raspisao o S8+ na temi o HTC U11...

 

HTC U11 je definitivno manje moderan od S8, ali mislim da ce biti jednostavniji za koristenje (zbog dizajna naravno) i jos ako bude imao "fun fuctor" obzirom na kameru mogao bi u svakodnevici biti bolji od S8.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 11:20 (ocean77).
15 godina
neaktivan
offline
Htc U11

gledao neki dan s8 i s8+ u vipa i tko ne prizna da oba izgledaju brutalno taj nije baš najbolji u glavi e sad, druga je priča da taj mobitel definitivno nije za mene i moje ophođenje, na njega moraš pazit ka na oko u glavi da ti ostane čitav, i nemojte mi sad uljećat sa raznim zaštitnim kondomima jer ako ga se nosi u kondomu onda definitivno više nije lipši čak ni od ovoga candy u11 tako da

 

my two cents

iPhone is a smartphone for dumb people
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Nestašica U11 u USA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
phoenix2003 kaže...

Nestašica U11 u USA.

 Kad su proizveli 1000 komada koji krelci

Samsung S8+
10 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Objavljen i review na GSM Areni, sve ovo više/manje očekivano i kažu da je zvuk odličan, a USonic slušalice poderu one Samsungove AKG

 

http://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620.php

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc U11
Dante05 kaže...

Objavljen i review na GSM Areni, sve ovo više/manje očekivano i kažu da je zvuk odličan, a USonic slušalice poderu one Samsungove AKG

 

http://www.gsmarena.com/htc_u_11-review-1620.php

 Poderu... samo dok su u U11 ukopcane. AKG i nije wow firma, uglavnom su vise para nego muzike, ali barem nemam problema sa ukopcavanjem i adapterima.

 

Do sad svaki review nesto svoje kaze, ni oko baterije ni oko kvalitete glazbe. Cekam ga uzivo probat, prije nego uzmem S8.

Di2 & EPS FTW!
16 godina
offline
Htc U11

 

Ispada da G6 ima bolju kameru od U11..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 14:42 (zvonac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

 

Ispada da G6 ima bolju kameru od U11..

 

Eto nakon toliko buke oko U11 kamere, a ono LG G6 po ovom videu ima bolje slike u mraku sa koliko puta lošijim senzorom i starim skoro dvije godine. LG ima najjači software za kamere i točka. Kapa do poda LG ekipi koja je napravila odličan posao.

Eto morao sam se javiti kao mučki vlasnik LG G6  

16 godina
offline
Re: Htc U11
MasterOfDisaster kaže...

Eto nakon toliko buke oko U11 kamere, a ono LG G6 po ovom videu ima bolje slike u mraku sa koliko puta lošijim senzorom i starim skoro dvije godine. LG ima najjači software za kamere i točka. Kapa do poda LG ekipi koja je napravila odličan posao.

Eto morao sam se javiti kao mučki vlasnik LG G6  

 Tražim neko logično objašnjenje za ovo gore, U11 ipak ne rastura ili možda da:)

 

@Master, danas ti je sretan dan, ipak tvoj G6 ima jako dobru kameru, ma kako god ja kontra tvrdio

 

 

Ali, ipak bumo pričekali da se popuni baza korisnika U11, pa bumo onda sve više znali, ovak je G6 u prednosti po pitanju feedbacka..

13 godina
offline
Htc U11

LG ima dve kamere, imaju nekakv image stacking sigurno, naravno da ima super fotke, iako mi je malo sumnjiv taj video, vidio sam puno low light slika sa u11 i neusporedive su sa ovima sa tog linka..

 

Uglavnom stiže mi U11 za dan dva pa se i sam mogu uvjeriti :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Htc U11
ivicask kaže...

LG ima dve kamere, imaju nekakv image stacking sigurno, naravno da ima super fotke, iako mi je malo sumnjiv taj video, vidio sam puno low light slika sa u11 i neusporedive su sa ovima sa tog linka..

 

Uglavnom stiže mi U11 za dan dva pa se i sam mogu uvjeriti :)

 Ma da i ja si tak nekak mislim, okolo ga hvale na veliko i sad kao ono, pa kamera nije nekaj, znam da mi je to sve sumnjivo malo, neko hoće diskreditirat U11 u korist ostalih flagšipa

 

15 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
ivicask kaže...

LG ima dve kamere, imaju nekakv image stacking sigurno, naravno da ima super fotke, iako mi je malo sumnjiv taj video, vidio sam puno low light slika sa u11 i neusporedive su sa ovima sa tog linka..

 

Uglavnom stiže mi U11 za dan dva pa se i sam mogu uvjeriti :)

 Ma da i ja si tak nekak mislim, okolo ga hvale na veliko i sad kao ono, pa kamera nije nekaj, znam da mi je to sve sumnjivo malo, neko hoće diskreditirat U11 u korist ostalih flagšipa

 

Ali znaš šta mi nije jasno, zašto bi išli diskreditirat U11 sa LG G6 koji je "kao najslabiji" u kameri od ovogodišnjih flagshipova. Nadalje, zašto DxO dan danas nije testirao na svojim stranicama LG G6, a sve druge LG-e G serije je testirao. LG je na međunarodnom tržištu izašao u 3/2017 godine i dan danas nije testiran, U11 tek dolazi na tržišta a testiran je prije par tjedana - jako, jako čudno. Očito LG G6 ima odličnu kameru, ali ga DxO odbija testirati jer zasigurno ne mogu reći da nisu mogli dobiti primjerak na testiranje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice