HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 386.456
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Ajd mi reci sad trenutno imas unlockan BL, hboot 1.53, i custom recovery?

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Da, BL je unlockan, hboot je 1.53. i custom recovery

Anonymous is coming!
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Skini ovaj rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1941455  stavis ga na sd karticu...u custom recovery-u factory reset, wipe data,cache.. instal rom from sd card..

To ti je stock rom samo rootani..takav ti i treba za ovu verziju juopunutbeara koju sam ti uploadao

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Hvala ti:) i sad dok to napravim, onda samo po onom tutorialu dalje radim s tim juopunutbearom?

Anonymous is coming!
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Samo minut dok procitam pa cu ti reci jel ok tutorial..

 

EDIT: Gledaj ako ti je jasan taj tutorial mozes ga slobodno pratiti. Ako pratis video nece ti biti sve identicno posto ces ti biti na ICS-u i verzija JB je za ICS onaj koji sam ti uploado

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 22:50 (Robilad).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Vec sam radio po tome tutorialu prije, al sam vratio na tvornicko stanje zbog tog jer mi ekran nije htio opce upalit nikad, pa je isao na garanciju i zamjenili mi cjeli display. I sad bi opet htio root i S-OFF, pa sa isao radit to tome tutu, i onda nisam mogao naci Control bear za win na njihovoj stranici, pa sam neki s neta skinuo a taj ocito nije dobar bio i ovo mi se desilo sad da nece u sistem.

Hvala ti puno na pomoci:) 

Anonymous is coming!
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

nema na cemu.. ako zapnes slobodno se javi..mozes pp poslati.. Jos samo da nadodam sto se tice tutoriala..Nakon sto napravis s-off, pa onda downgrade hboot verzije na 1.49 nema potrebe ponistavati s-off pa ponovno s-off preko revolutionary, znaci kada napravis sada s-off samo doowngradas hboot verziju i to je to---a downgrade radis iskljucivo da bi mogao bez problema instalirati sve rom-ove i kernele.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
HTC Evo 3D

Može, nadam se da budem uspio, hvala jos jednom:)

Anonymous is coming!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

pozdrav kupio sam EVO i sad bi mi trebala pomoc sta sve iskljucit da bi baterija trajala duze i trebala bi mi pomoc kako podic procesor na 1.5  i neki savjeti sta da jos napravim 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Evo 3D

Jel se isplati ovo uzeti: LINK, pa da se stavi android novi gore?

Pitao sam ga na mail sto je radio da je uspio srusiti android i kaze da je kod nadogradnje androida mobitel bio bez zadnjeg poklopca i da je ispala van baterija.

Bi jednostavno mogao flashati novi rom i gotovo?

 

Vec sam se igrao s tim custom romovima na svom htc sensationu tako da mi to nije stran pojam.

Ohne Audi geht es nicht..
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 17:08 (andreas11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

oglas ne postoji..a za taj problem pitaj ga jel u mogucnosti uci u bootloader- dok je ugasen mob volume down + power tipka--ako moze samo je SW problem ako ne onda postoji mogucnost da je hard brick ili HW problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
Robilad kaže...

oglas ne postoji..a za taj problem pitaj ga jel u mogucnosti uci u bootloader- dok je ugasen mob volume down + power tipka--ako moze samo je SW problem ako ne onda postoji mogucnost da je hard brick ili HW problem

neznam zasto je sad oglas obrisan, ali u oglasu je naveo da se moze uci u boot loader.

Ohne Audi geht es nicht..
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

ja prodajem svoj htc evo 3d, očuvan s garancijom, detaljnije na PM :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Evo 3D

Može netko preporučiti koju karticu uzeti i zašto?

 

http://www.links.hr/?naziv=memorijska-kartica-g-skill-micro-sdhc-32-gb-adapter-class-6&option=artikl&id_artikl=300.900.270

http://www.links.hr/?naziv=memorijska-kartica-g-skill-micro-sdhc-32-gb-adapter-class10&option=artikl&id_artikl=300.900.253

 

 

Znam da je razlika između Class 6 i Class 10 u (minimalnoj garantiranoj) brzini, al' me zanima ima li to ikakvog utjecaja za svakodnevni rad.

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Evo 3D
Ohne Audi geht es nicht..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D

 

oglas ne postoji....

15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
HDesignz kaže...

 

oglas ne postoji....

ma tip je napisao da prodaje evo 3d za 650kn, ali ne zeli se ukljuciti, zapne na htc logu. pa me zanimalo ako se da jednostavno sloziti.

Ohne Audi geht es nicht..
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

pa upravilu se treba vidjet dal se može doći do bootlega il kako se već zove, pa stavit ofišl rom nazad i to bi trebalo radit..imao sam sličan problem sa jednim androidom i tako riješio problem...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D

Jel zna tko mozda koji rom/kernel da podrzava usb host(da mogu usb zastekati preko otg-a) ? Unaprijed zahvaljujem:)

Anonymous is coming!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D

.

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 21:00 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Evo 3D

ljudi, molim vas pomoć.

 

kratka priča: evo ne želi primati sim kartice osim bonbona, a kupljen je u tele2 :(

 

probao sam tele2, t-mobile, vip i ne žele raditi. izmijenio sam već više sd kartica, formatirao, data recovery napravio, simlock unlock probao sa ovog linka, ali dobivam poruku identičnu u prvomo postu sa ovog linka.

 

dijagnoza: da odem kod lokalnog dekodera? 

 

evo je otključan, rootan, s-off

-Revolutionary-

SHOOTER_U PVT SHIP S-OFF RL

HBOOT-1.49.1107

RADIO-11.25.3504.06_M

 

EDIT:
probao sam vratiti na početno stanje preko RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.8_Radio_10.59.9020.00_10.15.9020.06_M_release_219793_signed.exe, http://db.tt/fCeuq1Zi[
ali mi javlja ovu grešku: http://db.tt/EB5ZUhjB

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 20:45 (jollyb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
jollyb kaže...

ljudi, molim vas pomoć.

 

kratka priča: evo ne želi primati sim kartice osim bonbona, a kupljen je u tele2 :(

 

probao sam tele2, t-mobile, vip i ne žele raditi. izmijenio sam već više sd kartica, formatirao, data recovery napravio, simlock unlock probao sa ovog linka, ali dobivam poruku identičnu u prvomo postu sa ovog linka.

 

dijagnoza: da odem kod lokalnog dekodera? 

 

evo je otključan, rootan, s-off

-Revolutionary-

SHOOTER_U PVT SHIP S-OFF RL

HBOOT-1.49.1107

RADIO-11.25.3504.06_M

 

EDIT:
probao sam vratiti na početno stanje preko RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.8_Radio_10.59.9020.00_10.15.9020.06_M_release_219793_signed.exe, http://db.tt/fCeuq1Zi[
ali mi javlja ovu grešku: http://db.tt/EB5ZUhjB

Sto se tice simunlocka nemogu ti bas pomoci..ali definitivno zbunjujuce, samim time sto je kupljen u tele 2 nebi trebao biti zakljucan niti na jednu mrezu, zbunjujuce ja da radi na bonbonu a na ostalim ne.. :S jesi li siguran da je taj mobitel kupljen u tele 2? odnsonso jesli li siguran da mu nije promjenjena maticna ploca?

Mogu ti pomoci vezano za vracanje na pocetno stanje,, uglavnom naveo si dolje ruu file s kojim si htio vratiti na pocetno stanje, samo malo usporedi verziju tvog trenutnog radia i radia iz ruu file-a vidjet ces da se razlikuju..nemozes raditi downgrade radia sa officijalnom versijom ruu roma, tako da moras skinuti orginalni rom sa radiom 11.25.3504.06_M 

16 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
Robilad kaže...

Sto se tice simunlocka nemogu ti bas pomoci..ali definitivno zbunjujuce, samim time sto je kupljen u tele 2 nebi trebao biti zakljucan niti na jednu mrezu, zbunjujuce ja da radi na bonbonu a na ostalim ne.. :S jesi li siguran da je taj mobitel kupljen u tele 2? odnsonso jesli li siguran da mu nije promjenjena maticna ploca?

Mogu ti pomoci vezano za vracanje na pocetno stanje,, uglavnom naveo si dolje ruu file s kojim si htio vratiti na pocetno stanje, samo malo usporedi verziju tvog trenutnog radia i radia iz ruu file-a vidjet ces da se razlikuju..nemozes raditi downgrade radia sa officijalnom versijom ruu roma, tako da moras skinuti orginalni rom sa radiom 11.25.3504.06_M 

siguran sam, imam račun i osobno sam ga kupio u tele2 :)

sa pceksperta ovo kaže: Tvoj uredjaj je brendiran. Nemas supercid/generic cid pa trebas naci pravi flash za tvoj mob.

a i radio mi nije isti kako u ruu.

last.fm/user/jolly_bravo
11 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D
Da jako veliki problem je vratiti na tvornicko stanje ako je mobitel zakljucan simlock, zapravo uopce neznam dali postoji officijalni ruu rom a da je tele2.. mozes eventualno probati skinuti WWE al da ti je ista radio verzija kao na tvom trenutnom, onaj koji sam ti naveo.
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Ljudi imam problem s doticnim mobitelom. Prekojucer sam koristio mobitel kao i svaki dan te sam vidio da bih ga trebao staviti puniti, dok sam ja hodao uz stepenice se mobitel rebootao te je odjednom bio u bootloop-u. Pricekao sam par loopova da vidim dali ce se ipak upaliti ali nije pa sam izvukao bateriju te ju ponovo stavio u mob. Ponovo je bootloopao pa sam ucinio isto, ali kada sam 2. put vratio bateriju se vise nije htio upaliti. Kad ga prikljucim na punjac ono malo svjetlo blinka crveno, a ako ga pokusam upalit bez bunjaca takodjer blinka crveno ali dosta tamnije. Pokusao sam ostaviti mobitel da se puni 6 sati no ni tada se nije palio. Pokusao sam ocistiti prasinu sa svih konektora. Ako ima veze burazu je taj dan ranije ispo mobitel no nije se mob ugasio niti nista, nego se ovo dogodilo 5-6 sati kasnije tako da sumnjam da je do toga.

 

Mob S-OFF, Revolutionary, s Viper3D romu koji je na njemu vec mjesec dana te radi besprijekorno. Imam jos garanciju do 4. mjeseca 2014 ali neznam ako ce ga primiti posto ima custom rom ali neznam kako bi oni saznali da je na njemu custom rom ako se neda upaliti.

 

Sumnjam na bateriju ali nemam rezervnu da probam.

 

Zahvalo bih ako je netko prosao kroz slicno ili ako ima ideje da bar probam sam popraviti prije nego ga posaljem u onaj olsarski servis Agram.{#}

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Alfa1234 kaže...

Ljudi imam problem s doticnim mobitelom...

Koliko ja znam jedino je rjesenje da udjes u recovery i ponovo flashas ROM...

The future is Fusion - AMD
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
MaXt0r kaže...
Alfa1234 kaže...

Ljudi imam problem s doticnim mobitelom...

Koliko ja znam jedino je rjesenje da udjes u recovery i ponovo flashas ROM...

Problem je u tome sto se na ekranu uopce nista ne pojavljuje, ako ga pokusam upaliti samo ona crvena lampica par puta odblinka ali nista ne napravi

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Alfa1234 kaže...
MaXt0r kaže...
Alfa1234 kaže...

Ljudi imam problem s doticnim mobitelom...

Koliko ja znam jedino je rjesenje da udjes u recovery i ponovo flashas ROM...

Problem je u tome sto se na ekranu uopce nista ne pojavljuje, ako ga pokusam upaliti samo ona crvena lampica par puta odblinka ali nista ne napravi

Jesi li probao kad je telefon potpuno iskljucen, zadrzati tipku za smanjivanje zvuka i paljenje?

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 1:04 (MaXt0r).
13 godina
offline
HTC Evo 3D
njemu je baterija prazna a ne može je napunit jer mu je softver syeban da bi mogo vratit stock rom ili ponovo flashat vipera... bas nemas srece lik....probaj nac nekoga ko ima takav mobitel ili neki drugi htc a da mu pase ta baterija, napuni i onda dalje znas
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Jel bi pasala baterija od Desire HD-a?

 

I tried playing real life. The graphics were alright, the gameplay was shit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2013 20:05 (Alfa1234).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice