HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 386.263
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar

Ima Vam i Intelkom, inače njihov uvoznik i servis za Hrvatsku. Danas sam tamo uzeo jedan, cijena isto 2499kn.

Bolje provjeriti prije odlaska, moguća je i rezervacija: http://www.intelkom.hr/opis.php?id=3937

 

I da, jasmtvo je 2 godine. vidio sam da neki imaju manje...

Kaj se tiče fotki, čak i dobro izgledaju ove 3d fotke...nisam ga uzimao zato nego jer je povoljan a dobar sa velikim ekranom. Dosad imao Desire pa reko da ostanemo odani brandu ;)

http://mrxa.3dhr.net/ -> BF3 nick: mrxa <-
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 17:58 (mrxa1).
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

ima li u emmezete i spara jamstvo 2 godine??

e sad jedni su tako protiv ovog moba a drugi tako za...nije mi jasno.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
vedranST kaže...

ima li u emmezete i spara jamstvo 2 godine??

e sad jedni su tako protiv ovog moba a drugi tako za...nije mi jasno.......

za tu cijenu npr ovi ducan iz posta iznad daje wildfire s

pa sad ti vidi sto za tu cijenu imas i od konkurencije

mob nije bolji od sgs2, ali je duplo jeftiniji

mijenjam stan od 20 kvadrata za dva manja
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
BMK kaže...

Gle mobitel je debel ko svinja,nije apsolutno nista posebno,na tom se modelu stedjelo gdje god se moglo zato je i takva cijena.

 

SGS2 je miljama bolji i kompletniji uredaj od EVOa.SGS2 naprosto nema konkurencije.

 

Ali ako ga uspijes za nekih 2k upiknut,onda je to super.

 

SGS2 osim ekrana nije po ničemu toliko beskonkurentan ;) Pa ni sa ics-om. Ništa brži nije od ostalih dual core mobitela, ljepota je stvar ukusa, kamera nije ništa posebno, na moju veliku žalost, tako da ti ostaje samo ekran. A samo zbog njega, dizat ga u nebo.....

Nije se uopće štedjelo, dijete drago, nego sam već naveo zašto je cijena takva kakva je ;) Druga stvar, po čemu mobitel sa dual core procom, 1gb ram-a, ogromnim i još 3d ekranom, itd., nije poseban!?!?!

Ovaj forum je očito prepun nadobudne prepametne tatine dječice, koja previše čitaju yubito reviewe....

 

 

fango kaže...
jopis kaže...

Sensation nije ništa posebniji ni bolji od evo-a.

Cijena je takva upravo zato što stižu One modeli, ovi idu lagano u EOL, pa se radi malo privlačenja pozornosti.

.. oh kako da ne, jes ti drzao ta dva modela i usporedio? .. gadno u oci bodu isprane boje i cudan mutan izgled na sense, sensation ima kristalno cist izgled ikona i boje su daleko izrazenije, drugo nisam usporedjivao .. 

 

Naravno da jesam. Nisam ja prištavi balavac od 15 godina. Meni je mobitel (ne jedan, na žalost xD) sastavni dio posla ;) Sad što je godina loše krenula, pa je love u optjecaju malo za sada i nema se za ponovit se novim mobom, to je drugi par čarapa.

Što se ekrana na evo-u tiče, pa normalno da je 'mutan' izgled, omfg, pa 3d ekran je, šta se tu više treba objašnjavati....

 

15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Al ste se raskenjali po EVO 3D... Da malo razjasnimo, iako se bas ne veze za EVO 3D. Nakon koristenja SGSII nekih 2 tjedna (koji sam kupio iz razloga jer svi govore da je bolji od Sensationa, a Sensation vec imam) nisam mogo naci ni jednu bolju stvar od Sensationa. Ono sto sam primjetio. Plastika na poklopcu pukla na 2 mjesta nakon tjedan dana koristenja, izgrebani "kromirani" rub oko mobitela, ekran je grozan, mozda su lijepe boje i kontrast je odlican, ali vec primjecujem zute mrlje u kutevima ekrana, ostaju obrubi ikonica po ekranu jer se ocito ekran pregrije ili nesto pa to ostane, zagrijava se neprestano, i kad ga koristim i kad ga ne koristim. Ugl. Ne vidim po cemu je SGSII "savrsen" uređaj, daleko je on od toga. A sad sam fino SGSII stavio u ladicu i vratio svoj Sensation sa kompletno funkcionalnim ICS om i Sense 3.6, odlicna kombinacija :) Da se razumijemo, ni Sensation nije savrsen, ali oba dva mobitela imaju neke vece mane, ali ja se drzim svog Sensationa...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 20:10 (Dodge_167).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
kruskar kaže...

Stavi ispod 2500kn,jel za te novce kao što ovdje piše mogu uzeti u dućanu,stavi 2300 i to je to.

Pa to i je kupljeno u ducanu, jamstvo vrijedi od trenutka kad ga netko kupi od mene

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
Evo i ja bas narucio evo 3d u portia za nevjorovatnih 2229 kuna!!! Koja cijena nemogu vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
hrci24 kaže...
Evo i ja bas narucio evo 3d u portia za nevjorovatnih 2229 kuna!!! Koja cijena nemogu vjerovati!

Da, ali sve što sam prije govorio pada u vodu.

 

Uređaj je koma. Za te pare nije, ali konkurencija ga....

 

Prijatelj kupio, jučer ga zamijenio za SGS2. Bogu hvala što ga je zamijenio.

Jest da je solidan, i da ima multimedijske mogućnosti, ali je zatrpan pa je užasno spor.

 

 

Bestbuy na oglasu i dalje ostaju high-end Samsunzi, Galaxy SII te Omnia 7.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...

 

 

Bestbuy na oglasu i dalje ostaju high-end Samsunzi, Galaxy SII te Omnia 7.

..da,samo kako si strpao omniu s galaxyjem?to je nebo i zemlja..
galaxy s2 se može naći na njuškalu za cca 3 tisuće kuna,čak sam vidio i za 2800,to je best by trenutno

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
Kao prvo ja sam imao galaxy s2 i prodao ga za mjesec dana, nije mi jednostavno odgovarao. A ovdje ne govorimo o oglasima nego o tome da u jednoj trgovini jedan ovakav mobitel kosta 2229 kuna, ovo nije best buy nego must buy!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
hrci24 kaže...
Kao prvo ja sam imao galaxy s2 i prodao ga za mjesec dana, nije mi jednostavno odgovarao. A ovdje ne govorimo o oglasima nego o tome da u jednoj trgovini jedan ovakav mobitel kosta 2229 kuna, ovo nije best buy nego must buy!

ha kupi ga onda,kad ti se od tog debelog pajceka od 170 grama objesi džep do poda nemoj se zaliti,a navodno i puno papa struje
no svatko ima apsolutno pravo na svoj izbor..

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
A bolje debeli pajcek nego mrsavko kojeg ni ne osjetis u dzepu! :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
hrci24 kaže...
A bolje debeli pajcek nego mrsavko kojeg ni ne osjetis u dzepu! :-)

zato se lijepo stavi silikonska maska,i malo dobije na težini i odlično leži u ruci
slažem se da je onako gol prilično sklizak i lako izleti,dizajn mu nije nešto,maska ga u stvari "digne",samo ne crna,prozirna..

13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

evo kupio evo 3d i sve šta mogu reči.je strava od moba,jedina mala zamjerka ide na račun baterije, ali samo u ekstremnom korištenju.a,cijena sitnica(vrijedi svaku lipu)

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar

koliko je garancija?

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
vedranST kaže...

koliko je garancija?

 

2 godine

http://mrxa.3dhr.net/ -> BF3 nick: mrxa <-
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

jel zna tko kako isključiti ono predviđanje teksta kod pisanja poruka?

 

 

našao!

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 20:38 (hrci24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
garancija se moze produziti na do 6godina(H.Norman).sa 2na4g. kosta 300kn s time da ju treba produziti unutar prvog mj.od kupnje.
Mob je super moze sve sto i sg2 osim sto nema 8mpx i full hd recorder.5000kn ne vrijedi ali 2500 itekako.
15 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Gdje ga trenutačno ima da ga mogu kupiti?

 

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar

Mikronis, Intelkom, Emmezeta....

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2012 9:11 (brzi i žestoki).
12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Savjetujem odmah i kupnju baterije većeg kapaciteta preko e-baya jer originalna je dosta slaba ako intezivno koristiš mobitel........možda potraje pola dana žešćeg korištenja, a ovakav mobitel je za to i stvoren.......prije sam imao lg optimus 3d kojem se baterija trošila bjesomučno....naručio sam preko e-baya jednu no name od 3500 mAh i trajala se skoro duplo duže.....dan i pol do dva, što je super rezultat.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2012 23:06 (riverside).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
spajder68 kaže...

evo kupio evo 3d i sve šta mogu reči.je strava od moba,jedina mala zamjerka ide na račun baterije, ali samo u ekstremnom korištenju.a,cijena sitnica(vrijedi svaku lipu)

{#}

12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Što mislite da li se isplati kupiti mob za 2500kn +.Da li će moči tjerati igrice i za godinu i više.Pomak sa mog stupidphone-a htc wildfire na smartphone je velik.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar
Opet su spustili cijenu. Sad je 2.200
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
berofx kaže...
Opet su spustili cijenu. Sad je 2.200

Pa s obzirom da je u Tele 2 otkljucan 1945 kn u webshopu, a moze i na rate, nije bas nesto atraktivno.

15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Ako uzmete Smart 100 (500 min, 100 poruka, 1GB net) dobijete ga za 1595.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D u interspar

Aaargh, sad se premišljam da preskočim Galaxy Note i uzmem Evo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
berofx kaže...

Aaargh, sad se premišljam da preskočim Galaxy Note i uzmem Evo.

Nemoj!

 

 

Oba dva su spora za svoj hardver, HTC nije to ispravio u pola godine, a imaš neki ROM za GN koji je puno brži

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Hahaha, stvarno se moze procitati raznih komentara ovdje. Naravno, savjetujte vi ljudima da nikako ne kupuju Evo 3D jer je Samsung Galaxy S2 od njega za nijansu bolji uredaj.

Ma dajte molim vas, svatko tko kupuje android mobitel, a raspolaze budetom od 2000kn navise (s obzirom mu je u tele2 prepaid paketu cijena 1995kn otkljucanom na sve mreze), ne bi se trebao previse misliti i kupiti Evo 3D, naravno ako mu estetski odgovara.

Naravno, ako netko ima novca na bacanje, neka onda za duplo vise novca kupi za nijansu bolji uredaj.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice