HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 387.232
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

za te novce što se prodaje po njuškalu za nekih 1500 kn nećeš naći bolji mobitel!

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D
nije mi jasna ta anketa... promjeni bolje u uzmi evo, štedi za nešto bolje... ja bi uzeo evo... znači 1500 kn sad ili štedi za one x kojeg sad već ima po 2200...sad vidi kolko će ti dugo trebat za tih 800 kn
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Evo 3D

da cjena je stvarno relativno niska i čim duže čekaš i skupljaš imat ćeš bolji mob hehe točnije moć ćeš si ga priuštit, zato pitam jel mi bolje štedit ili uzet nešto da imam odma :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

ja ga evo imam već godinu dana...no radi se o tome da je pitanje dlai će doći IKADA JB na njega, a što se tiče ovih divljih romova ne radi 3D i HDMI =/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Evo 3D

da isitina, eto pitam vas korisnike koliko ste zadovoljni tim uređajem i recite prednosti i mane, jel sve igre vrti glatko i to ? :=)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
HDesignz kaže...

ja ga evo imam već godinu dana...no radi se o tome da je pitanje dlai će doći IKADA JB na njega, a što se tiče ovih divljih romova ne radi 3D i HDMI =/

nece doc sluzbeni JB...no venom tim pegla svoj JB sa htc sense 4 suceljem...3D i HDMI nisam nikad ni koristio tako da mi to ne igra nikakvu ulogu(a sumnjam da ce 3D radit na kraju svega)

Over(C)lock kaže...

da isitina, eto pitam vas korisnike koliko ste zadovoljni tim uređajem i recite prednosti i mane, jel sve igre vrti glatko i to ? :=)

normalno da vrti sve igre glatko, dual core 1,2 ghz, 1gb rama, adreno 220...a jos kad se pocnes igrat s romovima pa overclockas graficku, procesor na 1,5 ghz(inace mu je to normalna frekvencija ali htc je spustio na 1,2) imat ces preko 9000 na antutu benchmarku...

kamera je losa kad zumiras tj. nemoze zumirat puno a i kad zumira do kraja slika ne ispadne nista posebno...uglavnom je to kamera za one fotke izbliza

sve u svemu odkad ga imam prezadovoljan sam...

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
11 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

šteta što neće doći JB..a čuo sam za taj venom rom...nisam se igrao stime...no tko zna možda počnem...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
CM10.1 i Slim bean su izašle nove verzije... Izgleda da će se i ION ispolirati tako da postoje šanse da će se sljedeće verzije androida vrtiti na Evu 3D!
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
pod009 kaže...
CM10.1 i Slim bean su izašle nove verzije... Izgleda da će se i ION ispolirati tako da postoje šanse da će se sljedeće verzije androida vrtiti na Evu 3D!

 

 

al neće sve bit full 3D i hdmi itd

13 godina
offline
HTC Evo 3D
meni to ni ne smeta... nisam koristio ni 3D ni hdmi...nisam još čuo za taj ION rom
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Radi se i na osposobljavanju 3D funkcije na novijim verzijama androida... Ion nije rom nego način upravljanja memorijom (koliko sam shvatio) koji je nužan za novije Androide.. hdmi nikad nisam ni upalio :D
14 godina
offline
HTC Evo 3D

Je'l mi može netko linkat neki tutorial/e kako instalirati ovo?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2234311

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Evo 3D
KingNothing kaže...

Je'l mi može netko linkat neki tutorial/e kako instalirati ovo?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2234311

INSTALLATION :

  • Suggest you to wipe everything except SDcard of course ^^
  • Flash the rom and reboot
  • NOTE THAT S-ON MUST FLASH THE BOOT.IMG WITH FASTBOOT PROCESS !!!

 

14 godina
offline
HTC Evo 3D

Stvar je u tome što od tih par stvari znao bi samo obrisati sve sa SD kartice.

 

 

edit: Sad vidim da treba obrisat sve osim kartice, tako da ni to nebi znao napraviti. :S

LoL EU West - KingNothing666
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2013 15:33 (KingNothing).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
Koji recovery imaš? Je li ti mobitel S-OFF ili S-ON?
14 godina
offline
HTC Evo 3D

Sve stock, ICS update iz 5. mjeseca prošle godine.

 

S-On ja bi reko.

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D
prvo moraš otkljucat bootloader preko htc dev stranice... kad to napravis onda treba spustit hboot sa 1.53 na 1.49...tu ces skinut program joupount bear tak nes uglavnom google će izbacit pravo ime, taj program radi samo s 32 bitnim windowsima i morat ces sa zicom spajat 2 kontakta iza na mobitelu da bi taj program napravio svoje... zvuci kompliciran no i nije... sve sam obavio u manje od 20 min... sve linkove imas tu par stranica unatrag ili potrazi na xda forumu
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Jel vam ovaj oglas izgleda sumnjivo? Zvao sam tipa, kaze da ga je kupio prije godinu dana, da je u dobrom stanju i da ima samo nekih manjih tragova koristenja. Takoder, da ima originalnu kutiju i sve sto je doslo s njim. Problem je sto mi daleko ic do Bjelovara to provjerit, a on je rekao da mi moze to poslat postom. Cujem da u zadnje vrijeme ima dosta takvih scammova preko njuskala pa nisam siguran u vezi toga. Sto bi vi poduzeli? Da trazim neke slike tog mobitela da vidim kako to izgleda prvo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
alen29 kaže...

Jel vam ovaj oglas izgleda sumnjivo? Zvao sam tipa, kaze da ga je kupio prije godinu dana, da je u dobrom stanju i da ima samo nekih manjih tragova koristenja. Takoder, da ima originalnu kutiju i sve sto je doslo s njim. Problem je sto mi daleko ic do Bjelovara to provjerit, a on je rekao da mi moze to poslat postom. Cujem da u zadnje vrijeme ima dosta takvih scammova preko njuskala pa nisam siguran u vezi toga. Sto bi vi poduzeli? Da trazim neke slike tog mobitela da vidim kako to izgleda prvo?

 

 

traži slike da slika sa svojom kamerom, jer iskreno već sam negdje vidio oglas sa onom prvom slikom na njuški....ako te zanima tja mobitel ima mi ja u ponudi samo tražim više jer nema nikakve ogrebotine i slične spike :)

14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

Premisljao sam se izmedu ovog i Xperie S pa me iznenadilo da lik prodaje za samo 1000 kuna i zbog toga sam se sad bio odlucio HTC. Medutim, sad sam ga opet zvao i danas nekom tipu prodao, kaze da je kao zaboravio da sam ga ja htio kupit, odnosno, da je izgubio moj broj a ja mu slao bio i poruke neke. Uglavnom, za koliko bi ti onda svoj prodavao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D
alen29 kaže...

Premisljao sam se izmedu ovog i Xperie S pa me iznenadilo da lik prodaje za samo 1000 kuna i zbog toga sam se sad bio odlucio HTC. Medutim, sad sam ga opet zvao i danas nekom tipu prodao, kaze da je kao zaboravio da sam ga ja htio kupit, odnosno, da je izgubio moj broj a ja mu slao bio i poruke neke. Uglavnom, za koliko bi ti onda svoj prodavao?

 

javim ti se na PM

13 godina
offline
HTC Evo 3D

Pozdrav.

Ovako, radio sam unlock bootloadera, root i soff po ovom tutorialu. 

I sada napravio sam prvi korak i dosao do onog di moram poceti s Control bearom. I onda vidim da vise nema control beara za win, nego samo za linux.
Onda sam malo googlao i nasao stariju verziju Control beara za win, i pokusao s njim. I kad sam ja njega pokrenuo ispocetka sve je bilo oke, i onda dok je trebao reboot moba ic onda mi je doslo samo do onog HTC loga, i to prode i onda je ekran crn a tipke dole svijetle i nece uc u android. A mogu uci u Recovery i Bootloader.
Jel netko moze pomoc?

Nadam se da nisam nesto gadno zajeb*o.. 

Anonymous is coming!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D
ma nisi... kad udes u bootloader sta ti pise gore koja je verzija hboota i dali je s-off ili s-on? odes na xda forum skines stock rom mislim da se mora zvat pg86.zip, staviš na sd karticu i udes u bootloader pa ce on sam skenirat i nac pg86.zip i normalno slijedis upute koje ti mobitel daje
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Hboot je 1.53.0007 i UNLOCKED pise gore, te je S-ON

 

 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1941455 nasao sam ovaj, jel to dobar stock rom? 

Anonymous is coming!
13 godina
offline
HTC Evo 3D

za pocetak skini samo firmware i probaj pa ako ni onda nece onda skini cijeli rom

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
HTC Evo 3D

Ima tko mozda downloadan onaj Control bear za windows? jer su s njihove stranice maknuli i ostavili samo za linux, pa ako mozda netko ima dal bi mogao kamo uploadat ako mu nije problem.

Anonymous is coming!
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Uploadam ti.... kad bude gotovo stavim link na edit 15-20 min

 

EDIT: evo link https://www.box.com/s/jba96zxu9lr0oktdwxcx

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 22:15 (Robilad).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Hvala ti puno:)

Anonymous is coming!
11 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Znas li proceduru s-off-a ?  

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: HTC Evo 3D

Ima onaj tutorial tu u ovoj temi. Al sad imam problem da sam s krivim Control bearom isao radit i opce mi nezeli doc u sistem, tj. ide mi onaj htc logo i onda mi dode crn ekran a tipke svijtle dole, jel znas mozda kak to rjesiti?

Anonymous is coming!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice