Google Pixel 7/Pro

poruka: 298
|
čitano: 143.477
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Da li i dalje u Hr ne radi 5g na Pixelu? I što još nije u funkciji u odnosu na podržane zemlje?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
ne radi jos 🤷‍♂️
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Kakva je situacija sa modemom? Ima li problema kao na 6 pro da se izgubi mreža i nema signala? Neki se žale da i 7 ima problem kao i pixel 6.
I da li u Pixel 7 ide esim?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Ja imam Pixel 6 Pro i trenutno sam u Hrvatskoj i ima 5g mrežu.. na HT mrezi je spojeno..

6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
vik7 kaže...

Ja imam Pixel 6 Pro i trenutno sam u Hrvatskoj i ima 5g mrežu.. na HT mrezi je spojeno..

Ozbiljno? Možes samo poslati screenshot postavki? Jer imao sam i 6icu i sada 7icu i na HT-u nemam 5G.

14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
@vik7
Jesi rootao mobitel?
Navodno da tako možeš dobiti 5g ali što je onda sa bankarskim aplikacijama? Negdje sam čitao da ne rade na rootanim mobitelima
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
izzy007 kaže...
@vik7
Jesi rootao mobitel?
Navodno da tako možeš dobiti 5g ali što je onda sa bankarskim aplikacijama? Negdje sam čitao da ne rade na rootanim mobitelima

 Nije rootan, kupio sam ga u CH.

vidi slike da ima 5g.

14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
vik7 kaže...
izzy007 kaže...
@vik7
Jesi rootao mobitel?
Navodno da tako možeš dobiti 5g ali što je onda sa bankarskim aplikacijama? Negdje sam čitao da ne rade na rootanim mobitelima

 Nije rootan, kupio sam ga u CH.

vidi slike da ima 5g.

Sad si me zbunio 

Na prvoj slici je HT, ali piše u nastavku Swisscom. Da li ti živišu CH i u HR si samo na odmoru i imaš u mobitelu CH karticu? Da li je ovo sad roaming i dok boraviš u HR koristiš HT mrežu ali sa CH sim karticom?

12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Upravo tako, radi se o roamingu pa zato radi. Inače, čista glupost Googlea što izvode s tim 5G-om. Prvo ne žele dostavljati i prodavati u neke zemlje EU, a onda ni ne dopuštaju da mob radi kao što bi trebao. Kao da ne žele prodati što više primjeraka.

Mislim, meni je 5G nebitan i odmah ga gasim, ali to je nedopustivo što rade.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
KiX777 kaže...

Upravo tako, radi se o roamingu pa zato radi. Inače, čista glupost Googlea što izvode s tim 5G-om. Prvo ne žele dostavljati i prodavati u neke zemlje EU, a onda ni ne dopuštaju da mob radi kao što bi trebao. Kao da ne žele prodati što više primjeraka.

Mislim, meni je 5G nebitan i odmah ga gasim, ali to je nedopustivo što rade.

 Mislis da bi pustili meni 5g a vama ne? Ako je zabrana na toj mrezi onda bi trebala biti za sve zabrana - no sve je moguce. Ima mozda netko da ima HT i Pixel 6 Pro?

12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Jel ima korisnika koji su prešli sa iPhone 13 Pro/Max na Pixel 7/Pro. 

 

Iskustva?

Zadnji Pixel mi je bio 3XL, trenutno na iPhone 13 Pro, ali me opet vuče Pixel 7/Pro.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Pozdrav, ima li kakvih novosti u vezi narudžbi s Amazona? Ja ni nakon 10 dana od narudžbe nisam dobio nikakvu informaciju o slanju samog uređaja. Ozbiljno razmišljam da otkažem narudžbu i narucim direktno preko store-a i mailboxde ili preko njuskala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2022 16:18 (budale12).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...
Pozdrav, ima li kakvih novosti u vezi narudžbi s Amazona? Ja ni nakon 10 dana od narudžbe nisam dobio nikakvu informaciju o slanju samog uređaja. Ozbiljno razmišljam da otkažem narudžbu i narucim direktno preko store-a i mailboxde ili preko njuskala.

 Ja sam jucer dobio Pixel 7 Pro sa Amazona.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Kad si naručio? Jesi dobio nekakvu obavijest da je poslano ili? Meni su maskice došle u 3 dana, ali uređaj još uvijek na status u pripreme za slanje.
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...
Kad si naručio? Jesi dobio nekakvu obavijest da je poslano ili? Meni su maskice došle u 3 dana, ali uređaj još uvijek na status u pripreme za slanje.

 Narucio sam ga 14.10 a obavijest sam dobio 20.10 da su ga poslali. 

6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Narucio 16.10. s amazon.de, jos ni obavijest nisam dobio
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...
Pozdrav, ima li kakvih novosti u vezi narudžbi s Amazona? Ja ni nakon 10 dana od narudžbe nisam dobio nikakvu informaciju o slanju samog uređaja. Ozbiljno razmišljam da otkažem narudžbu i narucim direktno preko store-a i mailboxde ili preko njuskala.

 Ja sam dosta sa supportom pricao, prvi su mi rekli bolje cancelaj jel ko zna kad ce stici, ja am reko OK pricekat cu, onda sam se nakon tjedan dana javio opet pa su mi napisali ovo dolje, jedan nacin da provjeris hoces dobit u skorije vrijeme je da ga probas cancelat ako neide jer je u kao "processingu" il nesto tako e onda moze biti siguran makar da ce stici. E sad kada? Neznam evo ti sta su meni rekli, samo znaj da ako cancelas tu naruđbu nista od Pixel Watcha.

 

EDIT : Narucen Oct 13, 4:09 AM

 

They have informed me that you order will be shipped on 4th November.

This is their reply: Item B0BDJ55SSD is in a LongPendingShipment waiting at FC VEQB to be shipped on 04.11.2022 01:00. Please know that Shipments in external FCs cannot be cancelled.

Amazon.de has many fulfillment centers over the Europe. As you order, our system chooses the one that is provided for certain destination.

In this case, this item wasn't in stock in the fulfillment center that has been chosen for your delivery address.

That caused the delay in dispatch, however, please do not worry, as soon as they prepare your order, you will receive a dispatching confirmation via e-mail.
If any further assistance is needed, we are here and will always gladly help you.
I hope you find this information helpful.

We appreciate your understanding, patience and cooperation.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 7:40 (Mew).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
vik7 kaže...
budale12 kaže...
Kad si naručio? Jesi dobio nekakvu obavijest da je poslano ili? Meni su maskice došle u 3 dana, ali uređaj još uvijek na status u pripreme za slanje.

 Narucio sam ga 14.10 a obavijest sam dobio 20.10 da su ga poslali. 

 Bitna stvar za napomenit je da si narucio u CH ne u RH.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Mew kaže...
budale12 kaže...
Pozdrav, ima li kakvih novosti u vezi narudžbi s Amazona? Ja ni nakon 10 dana od narudžbe nisam dobio nikakvu informaciju o slanju samog uređaja. Ozbiljno razmišljam da otkažem narudžbu i narucim direktno preko store-a i mailboxde ili preko njuskala.

 Ja sam dosta sa supportom pricao, prvi su mi rekli bolje cancelaj jel ko zna kad ce stici, ja am reko OK pricekat cu, onda sam se nakon tjedan dana javio opet pa su mi napisali ovo dolje, jedan nacin da provjeris hoces dobit u skorije vrijeme je da ga probas cancelat ako neide jer je u kao "processingu" il nesto tako e onda moze biti siguran makar da ce stici. E sad kada? Neznam evo ti sta su meni rekli, samo znaj da ako cancelas tu naruđbu nista od Pixel Watcha.

 

EDIT : Narucen Oct 13, 4:09 AM

 

They have informed me that you order will be shipped on 4th November.

This is their reply: Item B0BDJ55SSD is in a LongPendingShipment waiting at FC VEQB to be shipped on 04.11.2022 01:00. Please know that Shipments in external FCs cannot be cancelled.

Amazon.de has many fulfillment centers over the Europe. As you order, our system chooses the one that is provided for certain destination.

In this case, this item wasn't in stock in the fulfillment center that has been chosen for your delivery address.

That caused the delay in dispatch, however, please do not worry, as soon as they prepare your order, you will receive a dispatching confirmation via e-mail.
If any further assistance is needed, we are here and will always gladly help you.
I hope you find this information helpful.

We appreciate your understanding, patience and cooperation.

 Nisam ni znao da se može dobiti watch uz narudžbu s Amazona i to u HR. Realno nigdje mi se ne žuri, ali sam naravno nestrpljiv, tako to ide.  Pričekat ću i pokušati kontaktirati support da vidim barem okvirno kada bi trebalo biti poslano. Hvala!

12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...
Mew kaže...
budale12 kaže...
Pozdrav, ima li kakvih novosti u vezi narudžbi s Amazona? Ja ni nakon 10 dana od narudžbe nisam dobio nikakvu informaciju o slanju samog uređaja. Ozbiljno razmišljam da otkažem narudžbu i narucim direktno preko store-a i mailboxde ili preko njuskala.

 Ja sam dosta sa supportom pricao, prvi su mi rekli bolje cancelaj jel ko zna kad ce stici, ja am reko OK pricekat cu, onda sam se nakon tjedan dana javio opet pa su mi napisali ovo dolje, jedan nacin da provjeris hoces dobit u skorije vrijeme je da ga probas cancelat ako neide jer je u kao "processingu" il nesto tako e onda moze biti siguran makar da ce stici. E sad kada? Neznam evo ti sta su meni rekli, samo znaj da ako cancelas tu naruđbu nista od Pixel Watcha.

 

EDIT : Narucen Oct 13, 4:09 AM

 

....

 Nisam ni znao da se može dobiti watch uz narudžbu s Amazona i to u HR. Realno nigdje mi se ne žuri, ali sam naravno nestrpljiv, tako to ide.  Pričekat ću i pokušati kontaktirati support da vidim barem okvirno kada bi trebalo biti poslano. Hvala!

 Nećeš dobiti nikakav sat, ne znam odakle si to zaključio.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Mew je u svom postu spomenuo pixel watch. U svakom slučaju, sat mi je zaista nebitan.
12 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Da li mogu pixel 7 punit na brzi punjač od drugog moba koji je jači od brzine kojom se pixel brzo puni? Kontam da su to sad sve pametne baterije/mobiteli ali reko da pitam da li moram pripazit da ga ne bi spalio :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Google Pixel 7/Pro

Ofc

12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Kad smo već toga, evo u tjedan dana skoro s Pixelom jedina zamjerka mi je to punjenje. Da si jedna kompanija poput Googlea dozvoli da punjenje flagshipa traje preko 90 minuta (brzim punjačem) je nedopustivo. Čak sam 2019. na Huaweiju imao punjenje za manje od 1h, a kamoli da sad ne bih trebao. 

 

Izvode gluposti i ugledaju se na Apple, a čak i Samsung ima brže punjenje (oko 1h na Ultri). Te priče kako brzo punjenje uništava bateriju, kao i one da se ne dobivanjem punjača uz mobitel čuva okoliš, mogu mačku okačiti o rep.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
KiX777 kaže...

Kad smo već toga, evo u tjedan dana skoro s Pixelom jedina zamjerka mi je to punjenje. Da si jedna kompanija poput Googlea dozvoli da punjenje flagshipa traje preko 90 minuta (brzim punjačem) je nedopustivo. Čak sam 2019. na Huaweiju imao punjenje za manje od 1h, a kamoli da sad ne bih trebao. 

 

Izvode gluposti i ugledaju se na Apple, a čak i Samsung ima brže punjenje (oko 1h na Ultri). Te priče kako brzo punjenje uništava bateriju, kao i one da se ne dobivanjem punjača uz mobitel čuva okoliš, mogu mačku okačiti o rep.

Je, to je i moja glavna zamjerka. Doduse koristim stari samsungov punjac od 15W, ali svejedno je punjenje presporo.

 

EDIT: navodno je problem u punjacu, tj. treba koristiti punjac sa kompatibilnim standardom.

 

"The reason it's charging slow is that the charger is just not compatible with the phone's charging standards. The Pixel uses a charging standard called USB Power Deliver (or just USB PD), which cannot be used with a USB-A connection, so you are getting like 5W max charging (and maybe even as low as 2.5W), when the phone can pull in 21W max. You won't harm the phone while continuing to use that charger, but it will always be slow."

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 14:25 (Knez_007).
6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Amazon je stornirao uplatu, tj vratili su mi sredstva na racun - na stranici njihovoj sve i dalje isto - kako vi stojite koji ste narucili s amazona?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Tvkreten kaže...
Amazon je stornirao uplatu, tj vratili su mi sredstva na racun - na stranici njihovoj sve i dalje isto - kako vi stojite koji ste narucili s amazona?

 Ja sam jučer pričao sa supportom. Rekli su da se ispričavaju, bla bla, da uređaj nije bio dostupan, da je sada dostupan i da će biti poslan u roku od 72 sata i da ću dobiti 10% popusta zbog cijele situacije. Ne vjerujem nista, ali pricekat cu još do ponedjeljka. Meni nisu ni naplatili još uređaj preko kartice.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
assassin.st kaže...
budale12 kaže...
Mew kaže...
budale12 kaže...
Pozdrav, ima li kakvih novosti u vezi narudžbi s Amazona? Ja ni nakon 10 dana od narudžbe nisam dobio nikakvu informaciju o slanju samog uređaja. Ozbiljno razmišljam da otkažem narudžbu i narucim direktno preko store-a i mailboxde ili preko njuskala.

 Ja sam dosta sa supportom pricao, prvi su mi rekli bolje cancelaj jel ko zna kad ce stici, ja am reko OK pricekat cu, onda sam se nakon tjedan dana javio opet pa su mi napisali ovo dolje, jedan nacin da provjeris hoces dobit u skorije vrijeme je da ga probas cancelat ako neide jer je u kao "processingu" il nesto tako e onda moze biti siguran makar da ce stici. E sad kada? Neznam evo ti sta su meni rekli, samo znaj da ako cancelas tu naruđbu nista od Pixel Watcha.

 

EDIT : Narucen Oct 13, 4:09 AM

 

....

 Nisam ni znao da se može dobiti watch uz narudžbu s Amazona i to u HR. Realno nigdje mi se ne žuri, ali sam naravno nestrpljiv, tako to ide.  Pričekat ću i pokušati kontaktirati support da vidim barem okvirno kada bi trebalo biti poslano. Hvala!

 Nećeš dobiti nikakav sat, ne znam odakle si to zaključio.

Mislis na njega ili na mene? Posto ja imam ljude u njemackoj kojima mogu splat code da redemaju za mene i prednarucio sam tako da bi ga trebao dobiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2022 1:56 (Mew).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...
Tvkreten kaže...
Amazon je stornirao uplatu, tj vratili su mi sredstva na racun - na stranici njihovoj sve i dalje isto - kako vi stojite koji ste narucili s amazona?

 Ja sam jučer pričao sa supportom. Rekli su da se ispričavaju, bla bla, da uređaj nije bio dostupan, da je sada dostupan i da će biti poslan u roku od 72 sata i da ću dobiti 10% popusta zbog cijele situacije. Ne vjerujem nista, ali pricekat cu još do ponedjeljka. Meni nisu ni naplatili još uređaj preko kartice.

 Meni su poslali u RH trenutno putuje.

15 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Došla moja 7ica, telefon je odlican, kamera super, fp radi i sa staklom besprekorno ali baterija je za qrac...sad dosao na posao 89% baterije, nakon sat vremena da nisam ga ni dirnuo došla na 85%...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice