Google Pixel 7/Pro

poruka: 298
|
čitano: 146.231
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
18 mjeseci
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

S obzirom da ovaj uređaj nije dostupan u Hrvatskoj da li su nekakvi featurei zakljucani ili neispravni kad se koristi mobitel kod nas ?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Koliko znam 5G nemaš na njemu.

12 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Šta mi služni kao račun s google store-a? Frend mi naručio mob, nisam dobio ništa s mobom i on kaže da nije ništa na mail dobio. Potvrda transakcije? Ili nema ništa, zna se po IMEI-u?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Tidurion kaže...

S obzirom da ovaj uređaj nije dostupan u Hrvatskoj da li su nekakvi featurei zakljucani ili neispravni kad se koristi mobitel kod nas ?

 Google Pixel 7 Pro, 6.7" 120Hz, 12GB RAM, 128GB Memorija, 5G

 

https://www.instar-informatika.hr/mobitel-google-pixel-7-pro-63-90hz-8gb-ram-128gb-memorija-5g-ob/141291/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2022 13:17 (Zaporožac).
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
garamba2 kaže...

Šta mi služni kao račun s google store-a? Frend mi naručio mob, nisam dobio ništa s mobom i on kaže da nije ništa na mail dobio. Potvrda transakcije? Ili nema ništa, zna se po IMEI-u?

 Kao sve se provjeravam po IMEIju, na potvrdi nadrudžbe imas SN moba, a racun gdje se vidi VAT mozes ispisati na payments google stranice, bar sam ga ja otamo exportao.

6 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Ekipa, navodno ce Amazon sutra poslati moj Pixel 7 - gdje mogu claimati slusalice jer je mobitel narucen 16.10. i vidio sam na amazonu da je dio ponude, samo se treba prijaviti na Google storeu - sredio sam si adresu u Njemackoj tako da ni to nece biti problem, samo vise ne nalazim link

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2022 14:54 (Tvkreten).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
To be or not to be
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Tvkreten kaže...

Ekipa, navodno ce Amazon sutra poslati moj Pixel 7 - gdje mogu claimati slusalice jer je mobitel narucen 16.10. i vidio sam na amazonu da je dio ponude, samo se treba prijaviti na Google storeu - sredio sam si adresu u Njemackoj tako da ni to nece biti problem, samo vise ne nalazim link

 Taj mobitel si poslao na tu adresu u DE?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Mob poslao na hrv adresu, probati cu unijeti de adresu za slusalice kad stigne mob.

15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Mislim da ti adrese moraju biti iste, ali nisam 100% siguran.

To be or not to be
18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Na google pay imaš račun
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Tvkreten kaže...

Mob poslao na hrv adresu, probati cu unijeti de adresu za slusalice kad stigne mob.

 Zaboravi u tom slucaju na slusalice/sat, pa nisu u googleu glupi

15 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Nakon roota i kirisakure baterija drasticna bolja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
malina22 kaže...

Nakon roota i kirisakure baterija drasticna bolja.

Ja sam zadovoljan s svojom na 7-ici.

Slabija od prijašnje 5-ice ali nije dan/noć razlika
Mrzi me otključavanje bootlodera i wipe uređaja

13 godina
online
Google Pixel 7/Pro

pitanje - radi li nakon roota aplikacije za banke? Ima li još nekih drawbackova?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Shaka111 kaže...

pitanje - radi li nakon roota aplikacije za banke? Ima li još nekih drawbackova?

 I mene zanima

9 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Pozdrav ekipa, je li normalno da mi kad naručim s njemačkog google store-a piše da je adresa pošiljatelja Irska i da je procjena poreza 103,62 eura? Ne bi htio da sada moram platiti još carinu ili pdv jer znam da sam naručio s njemačkog store-a, a ne britanskog. I piše mi je da je jučer bio u Nizozemskoj pa mi nije jasno. U privitku je slika. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...

Pozdrav ekipa, je li normalno da mi kad naručim s njemačkog google store-a piše da je adresa pošiljatelja Irska i da je procjena poreza 103,62 eura? Ne bi htio da sada moram platiti još carinu ili pdv jer znam da sam naručio s njemačkog store-a, a ne britanskog. I piše mi je da je jučer bio u Nizozemskoj pa mi nije jasno. U privitku je slika. 

 Irska je u EU tako da ne vidim problem s carinom ili PDVom, uredno ti je naplaćen i to je to.

15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Shaka111 kaže...

pitanje - radi li nakon roota aplikacije za banke? Ima li još nekih drawbackova?

 U mome slučaju sve radi (Erste banka), a ako želiš i GPay onda ti uz root treba i USF magisk modul.

To be or not to be
16 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
budale12 kaže...

Pozdrav ekipa, je li normalno da mi kad naručim s njemačkog google store-a piše da je adresa pošiljatelja Irska i da je procjena poreza 103,62 eura? Ne bi htio da sada moram platiti još carinu ili pdv jer znam da sam naručio s njemačkog store-a, a ne britanskog. I piše mi je da je jučer bio u Nizozemskoj pa mi nije jasno. U privitku je slika. 

Summe ti je krajnji iznos, ovo su samo izdvojili porez, koje je vec u iznosu od 649€.
A normalno je da salju iz irske, i ja sam tako dobio svoj preko nizozemske.

last.fm/user/jolly_bravo
10 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Naručio sam Google Pixel 7 Pro s Google Storea a budući da ne šalju direktno za Hrvatsku naručio sam preko mailboxde te nisam dobio i račun uz mob.
Kako da zatražim da dobijem i račun od moba?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Imaš ga na mailu.... dobio kada si platio...

16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

izgleda da ce pixel 7 biti snizen 100eura, a 7 pro 150 eura, za BF akciju

pa tko planira uzet jednog nek poceka tjedan dva na akciju

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Gemmy kaže...

izgleda da ce pixel 7 biti snizen 100eura, a 7 pro 150 eura, za BF akciju

pa tko planira uzet jednog nek poceka tjedan dva na akciju

 

Da li će biti snižen i u HR trgovinama? 

 

Naši trebaju sniziti osjeto da se približe Njemačkim cijenama

9 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Ekipa, kak ste zadovoljni s baterijom na Pro 7 modelu? Znam da je to subjektivno sve, ali jel možete usporedit s nekim uređajem kojeg ste imali prije.

Frend mi živi u Njemačkoj i primamljiva mi je ova ponuda ako će biti Pro verzija spuštena za 150 eura. Plus vidim da će se i neki pokloni dijelit. Možda punjač ili maska.

 

Baterija mi je jedini faktor koji me muči...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2022 15:24 (Flas1987).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Flas1987 kaže...

Ekipa, kak ste zadovoljni s baterijom na Pro 7 modelu? Znam da je to subjektivno sve, ali jel možete usporedit s nekim uređajem kojeg ste imali prije.

Frend mi živi u Njemačkoj i primamljiva mi je ova ponuda ako će biti Pro verzija spuštena za 150 eura. Plus vidim da će se i neki pokloni dijelit. Možda punjač ili maska.

 

Baterija mi je jedini faktor koji me muči...

Zasad sasvim ok, po mom subjektivnom osjecaju (znacajno osjetno) bolje nego na starom S20+. Zamjerka je jako sporo punjenje medjutim nemam trenutno kompatibilni (noviji) punjac pa P7P sam regulira snagu punjenja na nesto daleko manje od deklariranih 23W.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2022 16:37 (Knez_007).
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Flas1987 kaže...

Ekipa, kak ste zadovoljni s baterijom na Pro 7 modelu? Znam da je to subjektivno sve, ali jel možete usporedit s nekim uređajem kojeg ste imali prije.

Frend mi živi u Njemačkoj i primamljiva mi je ova ponuda ako će biti Pro verzija spuštena za 150 eura. Plus vidim da će se i neki pokloni dijelit. Možda punjač ili maska.

 

Baterija mi je jedini faktor koji me muči...

  Bolja od S21 Ultra, lošija od Huawei P40 Pro. Standby je odličan. Sve u svemu, ja sam zadovoljan. 

14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Daj molim te nemoj pisat ovakve nebuloze
SAMSUNG NOTE 10+
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Sorry mislio sam na s22 ultra
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Knez_007 kaže...
Flas1987 kaže...

Ekipa, kak ste zadovoljni s baterijom na Pro 7 modelu? Znam da je to subjektivno sve, ali jel možete usporedit s nekim uređajem kojeg ste imali prije.

Frend mi živi u Njemačkoj i primamljiva mi je ova ponuda ako će biti Pro verzija spuštena za 150 eura. Plus vidim da će se i neki pokloni dijelit. Možda punjač ili maska.

 

Baterija mi je jedini faktor koji me muči...

Zasad sasvim ok, po mom subjektivnom osjecaju (znacajno osjetno) bolje nego na starom S20+. Zamjerka je jako sporo punjenje medjutim nemam trenutno kompatibilni (noviji) punjac pa P7P sam regulira snagu punjenja na nesto daleko manje od deklariranih 23W.

 Iako i kupis originalni punjac od Googlea neces dobit nesto brze punjenje - kupio sam 30W i 45W original punjac i isto pune sporo ( 6 Pro i 7 Pro ) . Trebaju negdje oko 2h da se napune i tu je Google jos dosta iza naspram drugih proizvodaca.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice