5230xm vs samsung s5230

poruka: 8
|
čitano: 2.927
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
5230xm vs samsung s5230

 

Na ovom testu zvučnika piše da samsung s5230 ima bolje zvučnike od nokie 5800xm, pa sam vas htio pitati možete li mi reći (iz osobnog iskustva) dali s5230 stvarno ima tako dobre zvučnike (barem jaće od SE w595). Ako nema onda ću vjerojatno uzet nokiu 5230 jer sam vidio da je mnogi ljudi preporućuju. Hvala!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
5230xm vs samsung s5230

Dali itko ima ove mobitele? Koji je bolji? Opišite svoje iskustvo sa njima.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
5230xm vs samsung s5230

Nigdje ne pise da ima bolje, vec da se samo jace 'deru'...

Osobno jedan imam (doduse 5800 xm, jer mi se vratio kao poklon nazad - sta's kada je kompliciran za neke), a s drugim sam dosta radio (samsungom), ali nisam nikada vidio potrebu da provjeravam koliko glasno moze ici.

Ono sto slusam to slusam preko slusalica da drugima ne smetam, a kada zelim nesto odvrnuti, za to mi sigurno ne sluzi mobitel.

Isto tako ne vjerujem da bi tamo lagali. GSM arena je dobra i relevantna stranica. Stoga, ako ti je bitno da sto vise frljis, mozes ih slobodno poslusati.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
5230xm vs samsung s5230

Kakvi su im ekrani kako "hvataju"

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: 5230xm vs samsung s5230
P4k1 kaže...

Kakvi su im ekrani kako "hvataju"

 

Eh, tesko da ces tu od mene dobiti zadovoljavajuci odgovor.

Osobno nisam cjepidlaka i ne smeta mi svaka 'dlaka'. Meni oboje imaju ok ekrane. Jedini koji mi je bio malo 'spor' je bio cookie, a on nije tema ovdje.

Najbolje je otici u neki centar i isprobati prije kupovine...

14 godina
neaktivan
offline
5230xm vs samsung s5230

nokia i gotovo

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
5230xm vs samsung s5230

jel možeš malo pojasniti

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 5230xm vs samsung s5230
P4k1 kaže...

jel možeš malo pojasniti

nema se tu sta pojasnjavati. nokija je dosta kvalitetniji mob. plus dolazi sa symbian OS-om. moja mama ima s5230,telefon je zaista ok,sve odlicno radi....ali za symbian imas sve sto ti zatreba....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice