Preporuka ADSL Wireless Router

poruka: 6
|
čitano: 7.157
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Preporuka ADSL Wireless Router

Tražim neki kvalitetni ADSL Wireless Router za kojih 300, max 350 kn. Iz Vemila ili Hgspota.

 

Preporuke?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Preporuka ADSL Wireless Router

http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=012067

 

evo ovaj ti ja koristim, pošto mi ga je kolega preporučio koji je ekspert za takve stvari!

 

Malo je skuplji ali vrijedi tih novaca!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka ADSL Wireless Router

imam ti ja zyxel kakav nude inace u t-comu. moj je potpuno otkljucan (editabilan). kao nov je, radio je u firmi možda mjesec dana.

dam ti ga za 250.. a i zivim relativno blizu hg spota.. Smijeh javi se na pm ako si zainteresiran.

 

 

A mathematician is asked to design a table. He first designs a table with no legs. Then he designs a table with infinitely many legs. The rest of the cases are of course trivial.
16 godina
offline
Preporuka ADSL Wireless Router

Prva preporuka je odličan router, al preskup. Tražim za prijatelja router, a što se tiče zyxe, znam kakvi su to routeri i ne hvala. ;)

 

Tražim neki best buy do 350 kn maxxx. Tnx!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka ADSL Wireless Router

pa koliko para toliko muzike. nigdje nisam napisao da je odlican. ne mozes dobiti odlican za 300 kn. ne-mozes.

naravno da zyxel nije po kvaliteti US Robotics ili Dlink, ali za kucnu upotrebu je potpuno u redu. ovaj tvoj zahtjev je otprilike kao da trazis gaming laptop od 4000 kn ili business mobitel do 1500 kn.

cisto iz znatizelje, kakvi su to routeri? :)

javi kad kupis, meni isto treba "kvalitetan router do 350 kn" pa mozda i ja kupim jedan takav za koji se ti odlucis.

 

A mathematician is asked to design a table. He first designs a table with no legs. Then he designs a table with infinitely many legs. The rest of the cases are of course trivial.
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka ADSL Wireless Router

Pozdrav,

koristio sam razlicite domace sto obicne sto wirelless routere. Moja osobna preporuka je LinkSysov router (jeftinija varijanta).

Sada koristim Ciscov router serije 800.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice