Najbolji gaming router (cijena nevazna)?

poruka: 12
|
čitano: 12.254
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji gaming router (cijena nevazna)?

Ovako.

 

Vec tri godine imam Max-ADSL i Max-TV. Povezani su na router Thomspn SpeedTouch ST780. 

U zadnje vrijeme ruter pri wireless spajanju na multiplayer igre (CoD2, CoD4) ponekad (ne rijetko) izbacuje{#}. Zajedno s njim izbacuju naravno Max-ADSL i Max-TV. Kvar je vjerojatno u routeru samo cigani iz T-Coma ne zele priznati i doc zamijeniti router pa sam se odlucio sam pozabaviti time.:D

Zanima me koji bi mi vi router preporucili (cijena je nevazna{#}) a da s njim dobijem: - Da me vise ne izbacuje dok se connectam (mislim da bi tako trebao funkcionirati svaki ispravni router)

                                                                    - Da na njega mogu spojiti i Max-TV (mislim sa treba imati IPTV prikljucak)

                                                                    - Da ima vecu wireless brzinu kako bi mi ping bio manji (ako je moguce, ako ne, nema veze)

                                                                    - Da se moze nabaviti u Hrvatskoj i to ne preko interneta npr. Links, Hg Spot, T-Com...i dr.

 

Ljudi pomazite CoD me ceka..{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji gaming router (cijena nevazna)?

Imal sam isti problem sa ThompsonSpeedTouch, barem jednom u sat,dva me izbacivalo iz Wow-a i TF2, također t-com tvrdio da nije do njih(ili routera), al odkad sam kupil d-link router nemam nikakvih problema.  Thompson se resetiral nekad kad su mi se malo jače vrata od sobe zalupila(pa se valjda malo zatrese kabel) Sve u svemu Thompson router baš i ne valja, dok je d-link sasvim druga priča barem u mom slučaju..

FOR THE HORDE
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 0:21 (Zoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
Zoki kaže...

Imal sam isti problem sa ThompsonSpeedTouch, barem jednom u sat,dva me izbacivalo iz Wow-a i TF2, također t-com tvrdio da nije do njih(ili routera), al odkad sam kupil d-link router nemam nikakvih problema.  Thompson se resetiral nekad kad su mi se malo jače vrata od sobe zalupila(pa se valjda malo zatrese kabel) Sve u svemu Thompson router baš i ne valja, dok je d-link sasvim druga priča barem u mom slučaju..

A koji d-link si kupio? Gdje? I koliki su ti pingovi?

14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
Gaming router. Hahahahah.
16 godina
offline
Najbolji gaming router (cijena nevazna)?

Imam model DSL 2640 T. Kupil sam ga u linksu za negdje 400 i nekaj kuna, ima sad već dosta vremena. Ne vidim ga u ponudi sad, al nekak mislim da sa d-linkom nemreš fulat..

Ping mi je u TF2 25-100 ovisi o serveru..

FOR THE HORDE
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 0:57 (Zoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
lukavg kaže...
Gaming router. Hahahahah.

A čuj ako te router izbacuje dok igraš nekaj on-line, on ne valja. Nije baš drito mislio na gaming router valjda, nego na to da je veza stabilna dok igra..

FOR THE HORDE
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 0:56 (Zoki).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?

Ja sam imao isti router, resetirao mi se kada sam igrao left 4 dead online. nazvao sam par puta službu za korisnike i na kraju su mi donjeli novi router Siemens Gigaset SX763. sa njime nisam imao problema.

14 godina
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
Inace postoje gamimg ruteri alo imho je da su po precijenjeni obicni ruteri sa dobrim vanjskim izgledom(citaj sminka) posudi od frenda nekog sx763 ako ti radi sve normalno onda kupi takav imas na njuskalu za 100ak kn... Da ne ispadne da izmisljam gaming routere www.dlink.com/products/?pid=643
Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 1:57 (CroVandal).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
lukavg kaže...
Gaming router. Hahahahah.

Omg kako neki ljudi nemaju zivot.. Mislio sam na router koji je kvalitetan i drzi dobru vezu (bez izbacivanja)..Ti ocito nemas pametnijeg posla nego srat okolo po temama.:S

 

Hvala ljudi pogledat cu onda nesto od toga pa cu se odlucit :D

15 godina
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
brunO.zadaR kaže...
lukavg kaže...
Gaming router. Hahahahah.

Omg kako neki ljudi nemaju zivot.. Mislio sam na router koji je kvalitetan i drzi dobru vezu (bez izbacivanja)..Ti ocito nemas pametnijeg posla nego srat okolo po temama.:S

 

Hvala ljudi pogledat cu onda nesto od toga pa cu se odlucit :D

I ja kazem. Zamisli, traze gaming rutere. Takvi definitivno nemaju zivot.

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
15 godina
offline
Re: Najbolji gaming router (cijena nevazna)?
brunO.zadaR kaže...
lukavg kaže...
Gaming router. Hahahahah.

Omg kako neki ljudi nemaju zivot.. Mislio sam na router koji je kvalitetan i drzi dobru vezu (bez izbacivanja)..Ti ocito nemas pametnijeg posla nego srat okolo po temama.:S

 

Hvala ljudi pogledat cu onda nesto od toga pa cu se odlucit :D

Pogledaj onda i Thomsona TG782, imam ga par mjeseci i restarto se  prije cca 2 tjedna nakon 48 dana rada bez problema... ono, nesto mi MaxTV na minutu i nastavio dalje i sad eto već dva tjedna radi ponovo bez frke. Stabilan ko SE555, kad ga instaliraš neznaš da postoji. Dok mi se ST780 resetiro bar jednom u 2 dana u početku da bi nakon 3-4 mjeseca počeo svakih 2-3 sata ulijetat u "klik proceduru".

 

Da napomenem da kod mene router "napada" 4-5 računala preko žice i 1-3 laptopa preko wirelessa da ne bi bilo "ak stoji na prazno naravno da mu niš ne fali".

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice