Vodić za odabir monitora

poruka: 7
|
čitano: 4.807
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Vodić za odabir monitora
Vidim da na forumu nema jasne teme kako odabrat monitor,.pa sam ja odlucio pokrenut jednu.
Imam jedno pitanje sad imam samsung syncmaster 2032bw pa sam si mislio kupit neki 24 inca do 1400 kn iz ducana pa bi volio cut vase preporuke :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vodić za odabir monitora

U OVOJ temi imaš nešto u vezi monitora.

 

 

Do 1400kn imašOVAJ Dell-ov ili OVAJ od LG-a

 

Oba monitora imaju IPS matricu koja je trenutno najbolja na tržištu i nudi najbolji prikaz boja i ostale stvari. Možda bi ti više preporučio Dell-ov zbog kvalitete i garancije, ali ni ovaj od LG-a nije loš pa ti odlučio, a ta dva monitora su najbolja koja možeš kupiti za te novce.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 22:17 (nj0fra).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Vodić za odabir monitora
Sta nema nis od 24 inca bitan mi je velik ekran zbog igrica i tak to
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vodić za odabir monitora

1 inch ti ne znači ništa, ali ako ćeš ga koristit samo za igre onda ti ne treba IPS matrica, dovoljan ti je i TN. Evo Samsungov najjeftiniji sa 24 incha. Ništa posebno, solidna slika i malen odaziv, a to je dobro za igre. Ako ćeš se baviti nekom obradom fotografija i ako ti je kvaliteta slike jako važna onda uzmi onaj Dellov koji sam ti gore preporučio, ako ćeš se samo igrati na njemu ovaj Samsungov ti je dovoljan.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Vodić za odabir monitora
Ok razmislit cu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vodić za odabir monitora

Sad imam samsung syncmaster 2234 sn 21,5'' mislim. dal se isplati prodati ovoga za 1000 kn i kupiti neki od 23-24 inča ili da ostanem na ovome?

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vodić za odabir monitora

jedno je sigurno,  ako za taj monitor možeš dobiti 1000 kn onda ga prodaj.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice