Monitor uz ovu konfu..

poruka: 95
|
čitano: 14.771
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...

Po čemu je ta tvoja konfa puno jača? Kao prvo nema razloga za Crossfire.. Pogotove ne 2 4850-ice. Nećeš dobit puno jače performanse od jedne XFX 4890 XXX a troši više i više se grije. Procesor je puno slabiji i nema otključan množitelj za razliku od 940 BE koji ima,a  ima i veći radni takt.

 ja cu kupiti ovo sto mi je besla preporucio.......presexy je konfa :D ocu li moc gta iv na high?? al znam da necu moc super mario ni na medium jer je zahtjevna dosta igra Belji se
gta iv mislim igrati na rezoluciji 1024x768 a mozda i na 1280x1024.... koliko bi fpsova imao ? =)
 Ma moj post se odnosi na Matatinu konfu. Ček pa ako planiraš igrat na tako malim rezama ova grafa je overkill. Ako ćeš uzimat 22'' monitor onda ne idi ispod 1440x900
Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Da.Ti ces kupit monitor 22" i na toj konfi ces moc pokrenut na max GTA 4 na rezi 1680x1050.Nemoj nista ispod te reze ic.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
besla kaže...

Da.Ti ces kupit monitor 22" i na toj konfi ces moc pokrenut na max GTA 4 na rezi 1680x1050.Nemoj nista ispod te reze ic.

 Heheh... nemoj odavat previše detalja Besla.. čini se da će dečko svršit kolko je uzbuđen zbog konfe :P
Music is my life :)
15 godina
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
besla kaže...
makaweli kaže...

Sry što idem offtopic. ali Besla vidim da kupuješ novu konfu. Koji cooler ćeš stavit na E5200. Mora da ćeš ga cloknut 'ebački :P

 Naravno.Jedva čekam sad kad zavrsi nastava.Cooler ide najvjerojatnije za dva-tri mjeseca a to ce bit SCYTHE Mugen 2.
 I ja uzimam toga za svoj E8400, kad ga poprave, a dok ga budu popravljali imat cu E5200, xD, pitao sam ih jeli moguca zamjena, rekli su da nije, pa sam ih molio  mogu li ikako, sad cekam odgovor, a zelio bi imat Quada, potreban mi je za After Effects, Photo shop, sad cu brzo i Mayu instalirat i tako,... (Flash pro)
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
makaweli kaže...
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...

Po čemu je ta tvoja konfa puno jača? Kao prvo nema razloga za Crossfire.. Pogotove ne 2 4850-ice. Nećeš dobit puno jače performanse od jedne XFX 4890 XXX a troši više i više se grije. Procesor je puno slabiji i nema otključan množitelj za razliku od 940 BE koji ima,a  ima i veći radni takt.

 ja cu kupiti ovo sto mi je besla preporucio.......presexy je konfa :D ocu li moc gta iv na high?? al znam da necu moc super mario ni na medium jer je zahtjevna dosta igra Belji se
gta iv mislim igrati na rezoluciji 1024x768 a mozda i na 1280x1024.... koliko bi fpsova imao ? =)
 Ma moj post se odnosi na Matatinu konfu. Ček pa ako planiraš igrat na tako malim rezama ova grafa je overkill. Ako ćeš uzimat 22'' monitor onda ne idi ispod 1440x900
 gta 4 na mojoj konfi na toj rezi bi ti se vrtio skoro pa i jednako dobro kao i bez jedne od grafi, jer je reza ful premala da bi se to iskoristilo. tak da uzmi 1650x1080 monitor ili FullHD ili WUXGA i miran si.
@makaweli /////    procevi su po performansama jednaki, a kao prvo ima razloga za cf jer te 2 grafe u cf-u daju performanse od negdje 140% 4890 performansi tak daaaa..........
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 23:08 (Matatata krele od zanata).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
besla kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
XFX Gamer kaže...
besla kaže...
 1.Jaci procesor.
2.Maticna podrzava CF ali ima 8x propusnost sto znaci da ce CF radit malo slabije nego sto bi trebao.
3.Bolje rjesenje mu je single GPU-grafa zato sto s CF-om zna bit problema.
4.Nije to kuciste koje trazi.
5.Dosta kvalitetnije napajanje od tvoga je Corsair VX550.
6.CF nece bit do kraja iskoristen na tom monitoru,za CF mu treba barem 24" monitor.
I tako to,inace konfa je OK.
 1. istina
2.istina ali nem velike razlike
3.istina ali u najnovijim driverima su dodani profili za cf za 99% igara tak da i nije baš istina
4.nema veze, ako želi nek zamjeni.
5.nije istina, moje je ludo, ima frend, drži sli od 2 gtx-a 295 i i7 920 na 3,6 GHz. tako da........
6.djelomično istina ali ni 4890 neće bit iskorištena tak da dođemo na moje
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
makaweli kaže...
 Heheh... nemoj odavat previše detalja Besla.. čini se da će dečko svršit kolko je uzbuđen zbog konfe :P
 prekasno si to rekao :P
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...
 Heheh... nemoj odavat previše detalja Besla.. čini se da će dečko svršit kolko je uzbuđen zbog konfe :P
 prekasno si to rekao :P
 xD ne zanima me... xD
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Matatata krele od zanata kaže...
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...
 Heheh... nemoj odavat previše detalja Besla.. čini se da će dečko svršit kolko je uzbuđen zbog konfe :P
 prekasno si to rekao :P
 xD ne zanima me... xD
 pa to mi je rekao makaweli ddd :D heh....
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...
 Heheh... nemoj odavat previše detalja Besla.. čini se da će dečko svršit kolko je uzbuđen zbog konfe :P
 prekasno si to rekao :P
 xD ne zanima me... xD
 pa to mi je rekao makaweli ddd :D heh....
 znam ali nema veze više nije fora
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
ivan_1995 kaže...

taj je dobar za tu grafu....samo mislim da ti proc nece moci max iskoristiti grafu......uzmi nekog quada

 omfg daj ajde ne širi dezinformacije. pa nije ta graficka nesto posebno da treba quada a pogotovo ne quada 9400 sa malo keša, btw . taj dual core sta si naveo je dobar za bilo koju jednu graficku. taj proc ti ide sa boljim zracnim hladenjem bez problema na 4.0ghz za 24/7
16 godina
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
makaweli kaže...
XFX Gamer kaže...
makaweli kaže...

Po čemu je ta tvoja konfa puno jača? Kao prvo nema razloga za Crossfire.. Pogotove ne 2 4850-ice. Nećeš dobit puno jače performanse od jedne XFX 4890 XXX a troši više i više se grije. Procesor je puno slabiji i nema otključan množitelj za razliku od 940 BE koji ima,a  ima i veći radni takt.

 ja cu kupiti ovo sto mi je besla preporucio.......presexy je konfa :D ocu li moc gta iv na high?? al znam da necu moc super mario ni na medium jer je zahtjevna dosta igra Belji se
gta iv mislim igrati na rezoluciji 1024x768 a mozda i na 1280x1024.... koliko bi fpsova imao ? =)
 Ma moj post se odnosi na Matatinu konfu. Ček pa ako planiraš igrat na tako malim rezama ova grafa je overkill. Ako ćeš uzimat 22'' monitor onda ne idi ispod 1440x900
 
Opet dezinformacije? ako gledas danasnje vrijeme 1280 x 1024 rezolucija je sasvim dovoljna i 19" monitor je sasvim dovoljan, ako zelis 22" monitor tada trebas uzet graficku ajmo reci dosta skuplju koja ce za 1 godinu za 22" monitor biti losa i onda ces morat opet kupit high end graficku da bi se mogo igrat na max rezi jer pazi na 22" monitoru igre jako lose izgledaju sa manjom rezolucijom. a na sve vecem monitoru jos je ta stvar gora  tako da nemojte pricat za overkill, niti jedna graficka nije overkill za bilo koji monitor. eod
primjer: imas 19" monitor kupis hd4850 grafu igrat ces se jednako dugo na high ako ne i vise kao i neko ko ima 24" ili 22" monitor i gtx 295
razlika? na manjim monitorima je ljepsa slika ma tko sta rekao to je istina. i najbitnija razlika je ona u parama i usteda masne love nemojte radi greske. nema smisla svakih 6 mjeseci izdvajat za graficku 2000kn da bi se igrali na high
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 8:44 (toxic).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

onda mozda da uzmem 20'' ????ovaj bih uzeo monitor..

 

 

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1113067

 

 

 

Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Uzmi.I taj je dobar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...

onda mozda da uzmem 20'' ????ovaj bih uzeo monitor..

 

 

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1113067

 imam ga i odličan je,a ima i nekih možda i malo bolijih (veća rezolucija) za slične pare-ovaj ili ovaj
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

treba mi samo 20'' .....

 

tako da nista od toga :D

Fc Barcelona
15 godina
offline
Monitor uz ovu konfu..

E dajte meni preporučite neki dobar monitor, kad smo več kod toga. Nebi želio neki monitor skuplj od 1600kn i ako ima neki20" monitor jer mi više ni netreba.

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Jack Sparrow kaže...

E dajte meni preporučite neki dobar monitor, kad smo več kod toga. Nebi želio neki monitor skuplj od 1600kn i ako ima neki20" monitor jer mi više ni netreba.

Only God (& mod) can judge me
15 godina
offline
Monitor uz ovu konfu..

E, da zaboravi sam vam reči da treba biti neki shop u Varaždinu.

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

onda pogledaj tu na nabavi   ;)

Only God (& mod) can judge me
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Jack Sparrow kaže...

E dajte meni preporučite neki dobar monitor, kad smo več kod toga. Nebi želio neki monitor skuplj od 1600kn i ako ima neki20" monitor jer mi više ni netreba.

kad želiš 20",uzmi Samsunga T200 za 1500 kn,nego zašto ne želite veće monitore sa Full HD rezolucijom??valjda ima mjesta,a imaš linkove takvih monitora u temi (ovaj i ovaj)
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

pod009 koji je bolji od ova dva, koji ima bolju jezgru jer sam čuo da to ima valiku ulogu? I još me zanima za ovaj LG dali on ima to zvučnike na sebi, i vidim da ima hdmi, a pošto ja imam na grafi hdmi mogo bi ga spojiti, šta kažeš?

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Jack Sparrow kaže...

pod009 koji je bolji od ova dva, koji ima bolju jezgru jer sam čuo da to ima valiku ulogu? I još me zanima za ovaj LG dali on ima to zvučnike na sebi, i vidim da ima hdmi, a pošto ja imam na grafi hdmi mogo bi ga spojiti, šta kažeš?

na koja dva misliš?kakva jezgra??vjerojatno misliš na matricu,u ovih monitora je matrica TN,za ovaj Samsung P2250N nisam siguran kakav je (vidi malo po google),a LG je poprilino dobar monitor za te pare,nema ugrađene zvučnike i nisu baš neke kontrole položaja ekrana koliko vidim (evo jedan review sa PC Eksperta-LINK),T200 je odličan (bar meni) kad si namjestiš postavke koje ti odgovaraju,imaš neke teme po forumu o tom monitoru (T200 i T220)
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Fc Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2009 14:44 (XFX Gamer).
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Zasto neses na phenoma.Ja ti garantiram da ti je ona konfa koju sam ti ja slozio ili bilo koja konfa s quadom bolja od ove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
XFX Gamer kaže...
 miš pravi gamerski,CPU mjenjaj za Q9550 obavezno,grafička jaka,HDD uzmi Caviar Black (nećeš ga čuti pored coolera grafičke),pržilica ok,matična dobra za OC-anje,(za CF imaš 1xPCI-E x16+1xPCI-E x8)
napajanje će mislim biti na knap ili mažda preslabo za CF,uzmi HX450 (pa ne radi CF) ili TX650 (za CF),RAM stavi sa nižim latencijama-CL5,monitor odličan
90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
16 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
Jack Sparrow kaže...
 Ne suprotno verbatim ima baš najbolje cd-e i dvd-e, kupujem jih več 5-6 godina i nikad ih nisam prekurio ili kakvi problem.
A što se periferije tiče imam nekakav miš za 30kn i tipke za 60 kn i drži me več 5-6god, nikad se nisam žalio.
 Upravo tako. Verbatimovi cd-i i dvd-i su dokazano najbolji koji se mogu kupiti na ovim prostorima.
¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..
besla kaže...

Zasto neses na phenoma.Ja ti garantiram da ti je ona konfa koju sam ti ja slozio ili bilo koja konfa s quadom bolja od ove.

 ma ti amd procesori mi dizu zivce...oce li trebati koji hladnjak u njega.....aj samo sto si mi ti to sastavio uzesti cu =)
Fc Barcelona
15 godina
neaktivan
offline
Monitor uz ovu konfu..

Dobijes uz njega stock cooler.A kasnije kad budes kloko obavezno uzmi scythe mugen 2.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Monitor uz ovu konfu..

ok hvala..... =) =) <3 xD

Fc Barcelona
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice