Amd 7990 zamjena fana i usputni modding..

poruka: 3
|
čitano: 3.517
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
AMD 7990 Promjena fana i usputni modding

Ono kad ti grafa dostiže nevjerovatne temperature na 144hz i onda se bacis u akciju , da ipak poživi malo duže.

Uputim se do Linksa i kupim dva 120 mm Ventilator COOLERMASTER Jetflo , paket vezica i u akciju.

Rezultat je sa nekih 90c i više na 120/144 hz monitoru na sada 75-78c ,što je smanjilo oko 20c dok se gejma i 10 c dok je idlu modu.

Nadam se da cu uzeti neko vodeno hladnjene u budućnosti ,ali za sada ovo će gurati.

Pinovi novih venta su veći nego od grafe da spojim direktno pa sam ih spojio na case fan utor .

Kako imam asrock z77 extreme 4 maticnu, u sklopu nje sam dobio i win app za OC cpu,namještanje ventilatora i sl bez diranja direktno bios.

Kad neigram profile je na lvl1 i totalno je tiho,dok za gejmanje stavim rucno na lvl 3 od mogucih 5 i tu drzi solindu temperaturu.

Spasilo me ,doslovno iako sam water block već uzeo ali da bi nadomirio ostatak,treba mi jos cca 1800 kn..to će malo čekati.

Za sad riješenje od 200 kn je pomoglo i nadam se da hoće, dok se ne smisli nešto bolje.

Slike u prilogu

 

LP

 
13 0 hvala 4
12 godina
offline
Amd 7990 zamjena fana i usputni modding..

Super izgleda.  Jedino mi mogao odrezati višak ovih PVC vezica

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amd 7990 zamjena fana i usputni modding..
Tony1999 kaže...

Super izgleda.  Jedino mi mogao odrezati višak ovih PVC vezica

 

 

Jesam naknadno , u tom momentu kad sam slikao sam se divio uratku pa sam zaboravio na taj mali detalj :) hhehe..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice