Sony Xperia Z3 puko ekran

poruka: 4
|
čitano: 2.814
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sony Xperia Z3 puko ekran

Pozzz trebam hitno pomoc.Jucer mi je pao mob i puko mu je display.Znaci na mobu se jedva ista vidi i display ne reagira na dodir.Frka je u tome sto na mobu imam bitne kontakte u imeniku,a nemogu doci do njih.Zanima me dali postoji kakav program da izvucem te kontakte i prebacim na komp ili Sim karticu?Jer bojim se da kada odnesem mob na servis,da mi ne bi vratili sve na tvornicke posstavke i izbrisali sve kontakte.Jer kontakti su mi bitni za firmu.Hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 puko ekran

Pokušaj spojit mob pa na kompu skini program sony pc companion pa slijedi upute i spremi ih u obliku v.card-a na desktop

L.P
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 puko ekran

Odi na google contacts, možda su tamo, obično bude uključena sinkronizacija

11 godina
offline
Sony Xperia Z3 puko ekran

Pozzz...Imam nove info u vezi popravka ekrana na Xperia Z3.Nakon cijelog jednog mjeseca cekanja,ekran je napokon popravljen,ali sada ima 2 mala problema.Sada kada nekoga zovem,ekran pocrni i nece se upaliti.Tako da kada zelim poklopiti moram stisnuti 2x tipkicu za otkljucavanje.Prije nije bio taj slucaj,nego jednostavno si samo trebao maknut telefon sa uha i ekran bi se sam upalio.Drugi problem,koji me malo vise zabrinjava,je taj da ekran kao da je malo veci i ima lufta ispod njega.Znaci ekran se po rubu moze savijat i ulazit unutra.Znate mozda dal to znaci da ekran nije original i dal ce se to s vremenom vratit u normalu?Ili cu opet morat nosit sa servis mob da ga on zaljepi ili sta vec?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice